IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Ми то нали сте коалиционни парнери явно с Боко и прикрито с Доганя Местаня Гоце и Ердоганя
    Ние българите изобщо не сме партнери с враговете си.
    За реформатор ли ме сметна? Не са те това, което са.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Ето да помогна малко: Ще уточня въпроса към така наречения "Пирамид",
      та въпрос:
      Като си напълни Барбарона ваната със 150 литра вода с температура 39 градуса, колко ще спести използвайки това "изобретение"?
      Значи записвам си, че два квадрата вода или 2 м2 са 150 литра.
      Тука напоследък намирам само нови научни постижения от русофобчетата - квадратни метри вода, 25 е равно на 8 % от 116. Страхотно ниво за икономически форум, много ми е полезно, благодаря

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        Много селяндури са командвани от комонетата Боко, Гоце и Доган.
        Няма да ме оставят, да припаря (невъоръжeн).
        Ми то нали сте коалиционни парнери явно с Боко и прикрито с Доганя Местаня Гоце и Ердоганя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
          Ми що не се кандидатира?
          Много селяндури са командвани от комонетата Боко, Гоце и Доган.
          Няма да ме оставят, да припаря (невъоръжeн).
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Ква Цура ва, селски?
            И Кауна и Цура е все тая.

            Трябва ни истински президент.
            Ми що не се кандидатира?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Ми с Цура рабфакъ ще сме още по горди умна и красива кат теб.И с дядо убит от Народния съд.После партиен секретар куманист рабфак право?Ти кат си учил в Долна случайно да знаеш кои е полковник Вълчев?Генерал Караджиков?В характеристиката на майка ми един партиен секретар беше написал накрая Синът на братовчедка и .........е извън пределите на страната.И ето за това изречение не можах да стана пилот.И това през 1984г.А цужа с дядо убит от Народният съд станала куманист.Хе хе хе смешки
              Ква Цура ва, селски?
              И Кауна и Цура е все тая.

              Трябва ни истински президент.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Много ще сме горди с президент Каун.
                Ми с Цура рабфакъ ще сме още по горди умна и красива кат теб.И с дядо убит от Народния съд.После партиен секретар куманист рабфак право?Ти кат си учил в Долна случайно да знаеш кои е полковник Вълчев?Генерал Караджиков?В характеристиката на майка ми един партиен секретар беше написал накрая Синът на братовчедка и .........е извън пределите на страната.И ето за това изречение не можах да стана пилот.И това през 1984г.А цужа с дядо убит от Народният съд станала куманист.Хе хе хе смешки.Сигур другият и дядо е бил ятак на ловешките партизани

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Петя Маринова
                  преди 3 мин. ·

                  Вчера рева Бойко, тази вечер рева Цецка. Шоуто ще е в пълен ход, когато в понеделник ревне и Цецко ..
                  Много ще сме горди с президент Каун.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                    Тази вана от два квадрата май е много квадратна .
                    1 кубик вода или 1 м3 са 1000 L
                    Пита се 2 квадрата вода (2 м2) колко литра е? хихихи
                    Ето да помогна малко: Ще уточня въпроса към така наречения "Пирамид",
                    та въпрос:
                    Като си напълни Барбарона ваната със 150 литра вода с температура 39 градуса, колко ще спести използвайки това "изобретение"?
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Жалко за Трайков!
                      Явно, са го натиснали покрай новата партия,която се създава от Радан,Прокопиев, вероятно Костов...
                      Но, Трайчо загуби хората,които мислеха, че може да отстоява позиции, още повече лични!
                      Трайчо е забравил - или не е научавал? - че, както каза Боко, преди избори се обещава едно, след изборите става друго. какво, като я пита? Ами тя веднъж да е обещавала, веднъж да е изпълнила? Коя година подред е председател на парлаМЕНТА-та? Нещо случи ли се, тва реформи - освен козметични - тва протести...нещо да промениха? НЕ.
                      Живее Трайчо в наивен, паралелен свят... и тръгнал да влияе.
                      И аз съм бил малък и наивен, и момчето е в тази фаза. Естествено беше да не му повярват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
                        Определено ГЕРБ е направил много за малкия и среден бизнес в България. Примерно направил е средния бизнес малък, а повечето от малкия просто го няма и вече работи за някой феодал от хранилката на ГЕРБ.

                        Коментар


                        • Определено ГЕРБ е направил много за малкия и среден бизнес в България. Примерно направил е средния бизнес малък, а повечето от малкия просто го няма и вече работи за някой феодал от хранилката на ГЕРБ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Петя Маринова
                            преди 3 мин. ·

                            Вчера рева Бойко, тази вечер рева Цецка. Шоуто ще е в пълен ход, когато в понеделник ревне и Цецко ..
                            Амчи може и да ревне, ако Боко го ошамари.
                            Ама няма как да стане, щото Цецо е много по-мъж от Боко, макар и той да ми е противен.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Петя Маринова
                              преди 3 мин. ·

                              Вчера рева Бойко, тази вечер рева Цецка. Шоуто ще е в пълен ход, когато в понеделник ревне и Цецко ..
                              Цецо в неделя ще връща часовници

                              Коментар


                              • Петя Маринова
                                преди 3 мин. ·

                                Вчера рева Бойко, тази вечер рева Цецка. Шоуто ще е в пълен ход, когато в понеделник ревне и Цецко ..

                                Коментар

                                Working...
                                X