IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И тоз паток отече... сега ще са още по настървени блядовете да ръфат България...

    Съветът на директорите на „Газпром“ на заседанието си на 9 ноември е взел решение за прекратяване на споразумението с акционерите на Nord Stream 2, съобщава компанията в петък.

    Неотдавна партньорите по проекта „Северен поток-2“ - Engie, "Газпром", OMV, Shell, Uniper и Wintershall съобщиха, че са решили да оттеглят подаденото в Полша уведомление за създаване на съвместно предприятие за строителството на газопровода. Планираше се чуждестранните компании да станат акционери с по 10% в компанията Nord Stream 2, която сега е 100% собственост на руския газов концерн.

    Сега партньорите търсят нов модел, чрез който да се включат в осъществяването на проекта. До този момент не са обявени никакви конкретни договорености, въпреки че темата бе в центъра на разговорите на Милер с компаниите в рамките на Петербургския газов форум през октомври.
    Наскоро Европейският парламент излезе със становище, че проектът е повече политически и в противоречие на интересите на ЕС.
    Газопроводът „Северен поток-2“ предвижда изграждане на две тръби от газопровода по дъното на Балтийско море до Германия, с общ капацитет от 55 млрд.куб м.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Без малко, само да не бяха такива..
      Македонеца от Русе лично съм го виждал, да излиза от къщата на виден комуняга след инструктаж.
      Патреоти и комундета не ми се върже..
      То други няма леви,десни,ДПС и патриоти поне засега.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Клониш към патриотите май......
        Без малко, само да не бяха такива..
        Македонеца от Русе лично съм го виждал, да излиза от къщата на виден комуняга след инструктаж.
        Патреоти и комундета не ми се върже..
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Ние българите изобщо не сме партнери с враговете си.
          За реформатор ли ме сметна? Не са те това, което са.
          Клониш към патриотите май......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Иванчо си дава полезни информации.
            Сега ако ти съобщя за Гладомора, ставам ли автоматично соросоид?
            Айде стига майтапи бе - ценна информация давал

            И разни хора му казвали разни работи

            Всъщност прав си - ще ми липсва като го деактивират, напоследък е много забавно да му се четат постовете

            Коментар


            • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
              Не, Сорос доколкото знам си е жив и здрав - просто ще трябва да се изръси малко повече и да наеме по-компетентни специалисти, защото нашия "Иванушка" е пълна пародия и постига мощен обратен ефект.
              Иванчо си дава полезни информации.
              Сега ако ти съобщя за Гладомора, ставам ли автоматично соросоид?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Борисов: Управляваме, защото властта ни я даде народът

                Аха, сега разбрах.
                Първо - разбрах второто значение на думата "паразитирам", то е "управлявам".
                Второ - разбрах, че Борисов е бил избиран..
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Сорос да не се е споминал, че да става безработен?
                  Или бота ще се захранва от спътник-соросоид, дислоциран в орбитата на рептили и илюминати?
                  Не, Сорос доколкото знам си е жив и здрав - просто ще трябва да се изръси малко повече и да наеме по-компетентни специалисти, защото нашия "Иванушка" е пълна пародия и постига мощен обратен ефект.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                    Ами не знам кой е, ама би трябвало скоро да е безработен - по бездарно направен интернет БОТ аз лично не съм виждал.
                    Сорос да не се е споминал, че да става безработен?
                    Или бота ще се захранва от спътник-соросоид, дислоциран в орбитата на рептили и илюминати?
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Кой е неговият.. ъъъъ, програмист?
                      Ами не знам кой е, ама би трябвало скоро да е безработен - по бездарно направен интернет БОТ аз лично не съм виждал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                        Ванюша, да не забравиш да напомниш на твоя програмист да си поиска сериозен хонорар от Щаба на Радев, когато спечелят изборите - щото да знаеш, безценна работа вършите за неговата кауза.

                        Да си ми жив и здрав
                        Так держать !
                        Кой е неговият.. ъъъъ, програмист?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                          Български медии съобщиха, че на предстоящия балотаж в неделя политическа партия "Обединени земеделци" ще подкрепи
                          кандидат-президентската двойка на ГЕРБ. Според медии Петя Ставрева, която е председател на ПП "Обединени Земеделци", е заявила за тази подкрепа, като освен това е казала, че "...не можем да позволим България да бъде върната назад в развитието си."
                          Това е една достойна позиция на Петя Ставрева.
                          Един мой познат каза, че за доброто на България никой не трябва да гласува за Радев, а трябва хората да гласуват против Радев.
                          Ванюша, да не забравиш да напомниш на твоя програмист да си поиска сериозен хонорар от Щаба на Радев, когато спечелят изборите - щото да знаеш, безценна работа вършите за неговата кауза.

                          Да си ми жив и здрав
                          Так держать !

                          Коментар


                          • Български медии съобщиха, че на предстоящия балотаж в неделя политическа партия "Обединени земеделци" ще подкрепи
                            кандидат-президентската двойка на ГЕРБ. Според медии Петя Ставрева, която е председател на ПП "Обединени Земеделци", е заявила за тази подкрепа, като освен това е казала, че "...не можем да позволим България да бъде върната назад в развитието си."
                            Това е една достойна позиция на Петя Ставрева.
                            Един мой познат каза, че за доброто на България никой не трябва да гласува за Радев, а трябва хората да гласуват против Радев.
                            Last edited by Ivan2015; 11.11.2016, 09:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Явно и реформаторите не са чак толко глупави че да те вземат
                              Щот ще ги разбия на кауни и тикви..

                              Ако аз ще съм начело, няма да питам, дали може да ме вземат!
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Ние българите изобщо не сме партнери с враговете си.
                                За реформатор ли ме сметна? Не са те това, което са.
                                Явно и реформаторите не са чак толко глупави че да те вземат

                                Коментар

                                Working...
                                X