IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
    Работата я опече Бокич, че шест месеца тупа топката и на края ни връчи Мамата

    Аз току що писах на Барби, ама същото важи и за теб - ако наистина вкарат мажоритарна система спешно зарязвайте тия фантасмагории за "Нов десен проект" и хуквайте да се обединявате с Тиквун. На него сега доста му се разклати положението и с малко помощ от Меркелица може доста добри позиции да договорите - току виж се навил да ви даде едно 10 -15 места в подходящи райони - София, Пловдив, Варна и пр.

    Ако смятате да го играете соло - 100% хурка, без варианти !
    Говориш глупости!
    Боко щял да раздава места... хе-хе?
    То да не е парламента и дупетатите Му да гласуват под строй.
    Меркелица е пътник, както каза Импа дано отърве въжето.
    Бай Ху. може и да мине метър, ама Цецо ще ходи при Бай Ставри - в южното крило.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
      Работата я опече Бокич, че шест месеца тупа топката и на края ни връчи Мамата

      Аз току що писах на Барби, ама същото важи и за теб - ако наистина вкарат мажоритарна система спешно зарязвайте тия фантасмагории за "Нов десен проект" и хуквайте да се обединявате с Тиквун. На него сега доста му се разклати положението и с малко помощ от Меркелица може доста добри позиции да договорите - току виж се навил да ви даде едно 10 -15 места в подходящи райони - София, Пловдив, Варна и пр.

      Ако смятате да го играете соло - 100% хурка, без варианти !
      Късно е вече за пазърлъците на обединението....
      Сега умните, красивите и богатите просто трябва да опитат на БХ, х.я.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Работата опечена. Шиши, Доган и Гошо свинаря ще си имат президент... Някой знае ли в кви квоти е собствеността върху Каун Ушанов... От тва зависи как ше делят дивидентите от Пу, предполагам...
        Работата я опече Бокич, че шест месеца тупа топката и на края ни връчи Мамата

        Аз току що писах на Барби, ама същото важи и за теб - ако наистина вкарат мажоритарна система спешно зарязвайте тия фантасмагории за "Нов десен проект" и хуквайте да се обединявате с Тиквун. На него сега доста му се разклати положението и с малко помощ от Меркелица може доста добри позиции да договорите - току виж се навил да ви даде едно 10 -15 места в подходящи райони - София, Пловдив, Варна и пр.

        Ако смятате да го играете соло - 100% хурка, без варианти !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
          Виж какво Барбароне,
          Сега големия въпрос е какво ще става с предсрочните парламентарни избори. Ако решат да ги правят по чиста мажоритарна система един приятелски съвет от мен - кажете на Радан и Трайчо хич да не си и помислят за "нов десен проект" ами спешно да започват сондажи за обединение с ГЕРБ, щото иначе няма и да помиришат депутатски мандат в необозримото бъдеще. Да си измислят там някакво извинение - защита на евроатлантическите ценност, сестрински партии от ЕНП, противодействие на хибридните нашествия на Путин - каквото там решите, няма значение.

          Важното е тия от психодясното да се освестят и да вдянат че с 5-6% подкрепа при мажоритарна система максимумът им е някой друг районен кмет в София и малки групички общински съветници в големите градове.

          Това е положението.
          Пожелавам ви крепко здраве и много успехи на предсрочните парламентарни избори
          И аз това си мисля от 1989 до днес Че си имаме най-глупавата десница на света, която вместо да изхвърли кърлежите си и да действа координирано, води вътрешни братоубийствени борби и оставя терена на Руската империя (на злото). Както преди 6-7 века и една друга империя ...

          Коментар


          • Работата опечена. Шиши, Доган и Гошо свинаря ще си имат президент... Някой знае ли в кви квоти е собствеността върху Каун Ушанов... От тва зависи как ше делят дивидентите от Пу, предполагам...

            Коментар


            • Виж какво Барбароне,

              Стига си се хабил за тия избори - тя работата вече е повече от ясна. Още от миналата неделя всичко приключи, ама след изцепките от понеделник насам - вече пък хептен.

              Сега големия въпрос е какво ще става с предсрочните парламентарни избори. Ако решат да ги правят по чиста мажоритарна система един приятелски съвет от мен - кажете на Радан и Трайчо хич да не си и помислят за "нов десен проект" ами спешно да започват сондажи за обединение с ГЕРБ, щото иначе няма и да помиришат депутатски мандат в необозримото бъдеще. Да си измислят там някакво извинение - защита на евроатлантическите ценност, сестрински партии от ЕНП, противодействие на хибридните нашествия на Путин - каквото там решите, няма значение.

              Важното е тия от психодясното да се освестят и да вдянат че с 5-6% подкрепа при мажоритарна система максимумът им е някой друг районен кмет в София и малки групички общински съветници в големите градове.

              Това е положението.
              Пожелавам ви крепко здраве и много успехи на предсрочните парламентарни избори

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Знаех си аз че си дърт куманис
                Да бе, много ги "обичам" пребоядисвалите се няколко пъти като теб комунисти
                И да знаеш, от 2500 км много ясно се виждат истинските цветове, затова не ни дават електронното гласуване (или поне по пощата)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Виж сега, нещо по-страшно за Цецка трябва да измислите
                  Партиен секретар, рабфак - слаба работа е. И мен ме натопиха (защото вече имах публикации в научни конференции с мои преподаватели от два факултета) да бъда една година комсомолски секретар на групата в МЕИто (но нямам никакви спомени за този период освен за някакво изгубено време), защото избранниците на партията ("от бедно работническо семейство" ) бяха пратени да правят кариера във факултетния и вузовския икомитет
                  Та трябва да измислите нещо по-страшно - че има 5 апартамента и вила в Испания и на Лазурния бряг, че парите ги е откраднала от пенсионния и здравния фонд с 10 куфарчета, че е заменила парцел в циганската махала с парцел на морето и т.н.
                  Ти знаеш по-добре какво минава пред будалите, вече 70 години
                  Виж са мен Цуца рабфака ми е ясна.Обикновена натегачка и кариеристка.Изобщо не ме интересува.Важното е да наритаме Тиквуня както наритахме Трайко.Снощи Господари на ефира така хубаво се изгавриха с тая шушумига

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Виж сега, нещо по-страшно за Цецка трябва да измислите
                    Партиен секретар, рабфак - слаба работа е. И мен ме натопиха (защото вече имах публикации в научни конференции с мои преподаватели от два факултета) да бъда една година комсомолски секретар на групата в МЕИто (но нямам никакви спомени за този период освен за някакво изгубено време), защото избранниците на партията ("от бедно работническо семейство" ) бяха пратени да правят кариера във факултетния и вузовския икомитет
                    Та трябва да измислите нещо по-страшно - че има 5 апартамента и вила в Испания и на Лазурния бряг, че парите ги е откраднала от пенсионния и здравния фонд с 10 куфарчета, че е заменила парцел в циганската махала с парцел на морето и т.н.
                    Ти знаеш по-добре какво минава пред будалите, вече 70 години
                    Знаех си аз че си дърт куманис

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Сега гледам по телевизия европа един храбрец как плаче че дядо му разказвал че дядото на Цецка Цачева е убит от народния съд а неговият дядо се отървал с 15г.Боже мили тия хора са отвратителни и не могат да разберат че не помагат така на Цуца рабфака.Аз искам да питам тогава защо цуца влезе в бкп и стана партиен секретар.И да не забравя преди тоя бродяга от Торос беше и народния трибун Антон Тодоров да разправя че Радев бил член на БКП и делегат на 14 конгрес на бкп.
                      Виж сега, нещо по-страшно за Цецка трябва да измислите
                      Партиен секретар, рабфак - слаба работа е. И мен ме натопиха (защото вече имах публикации в научни конференции с мои преподаватели от два факултета) да бъда една година комсомолски секретар на групата в МЕИто (но нямам никакви спомени за този период освен за някакво изгубено време), защото избранниците на партията ("от бедно работническо семейство" ) бяха пратени да правят кариера във факултетния и вузовския икомитет
                      Та трябва да измислите нещо по-страшно - че има 5 апартамента и вила в Испания и на Лазурния бряг, че парите ги е откраднала от пенсионния и здравния фонд с 10 куфарчета, че е заменила парцел в циганската махала с парцел на морето и т.н.
                      Ти знаеш по-добре какво минава пред будалите, вече 70 години

                      Коментар


                      • Българска медия публикува статия, в която пише, че в едно интервю с лидера на НФСБ Валери Симеонов Симеонов на въпрос към Валери Симеонов "Как бихте коментирали кандидатурата, подкрепена с инициативен комитет от БСП в лицето на Румен Радев? В последните седмици името му е свързано само със скандали, включително семейно-интимни" Валери Симеонов е казал за кандидатурата на Радев и следното:
                        "Позор, падение. За мен от самото начало той е една карикатура на генерал."

                        Според медията в същото интервю на въпрос към Валери Симеонов относно поведението на Радев "Нормално ли е поведението му за човек, който има претенции да е кандидат за президент?" Валери Симеонов е казал за Радев:
                        "Естествено, че не е нормално. Това е някакво бих казал умалено и не толкова интелигентно копие на Гоце. Поведението му е изключително позорно. Не може да живееш две години с една жена и като идват изборите да се сетиш да се ожениш за нея. Освен това нарежда до себе си чуждите деца за пиар и реклама. Това не е генералско поведение. Защо не излезе да опровергае всичко, а удобно се приспособява към ситуацията в опит да излъже електората на БСП, че е създал семейство. Той е позор за армията..."

                        Един мой познат каза, че на предстоящите в неделя избори българите трябва да се обединят против БСП, като гласуват против Радев.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Не разбрах, как нямало да източваш топла вода, като 28 С си е топла вода. ...
                          Това чудо не е точно за вана
                          Тук твърдящите, че съм бил "измамник" колко пъти ги каних, така и не си домъкнаха задниците: Нито Черкезов, нито някой друг.
                          P.S. за тези ти 8 часа, от ваната в помещението ти са останали директно във въздуха 2000[kg]*(40-28)[K]*4,167[kJ/kg.K]=100008 [kCal]=27,78[kWh] Вярно, къде я слагаш тая огромна вана...
                          Поправям печатните си грешки: не е 2 м2 а повече от 2 м3 И не е вана, а е джакузи
                          И ти дадох пример с вана/джакузи (или ако искаш сутрешния и вечерния душ), защото там ефекта от топлообмена би бил най-голям, а не и от една мивка, където ръцете се измиват с 0.01 m3 вода от бойлера.
                          Чети ме по-бавно и ще разбереш Писах: "няма да източвам в продължение на 7 часа", за да сметнеш лесно ефекта

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                            Български медии съобщиха, че на предстоящия балотаж в неделя политическа партия "Обединени земеделци" ще подкрепи
                            кандидат-президентската двойка на ГЕРБ. Според медии Петя Ставрева, която е председател на ПП "Обединени Земеделци", е заявила за тази подкрепа, като освен това е казала, че "...не можем да позволим България да бъде върната назад в развитието си."
                            Това е една достойна позиция на Петя Ставрева.
                            Един мой познат каза, че за доброто на България никой не трябва да гласува за Радев, а трябва хората да гласуват против Радев.
                            "Назад", Иванчо, има, когато нещо ВЕЧЕ Е БИЛО. Радев не е управлявал. Управляват ГЕРБ. Втори мандат. А земеделците... те са отдавна обединени. Още при първото си обединение, бяха цели 3 /ТРИ/ "проекта".
                            А "за позволението" на някои, трябва едни други да им го поискат, че /дори/ да бъде отказано. Никой и не се гласи да ви пита, драги.
                            Поздрави.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                              А сутринта, в едно интервю за НоваТВ, Стефан Данаилов охарактеризира кандидата на БСП/БКП Румен Радев като катил.



                              Стана тя!
                              Rambo vs Lambo
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • А сутринта, в едно интервю за НоваТВ, Стефан Данаилов охарактеризира кандидата на БСП Румен Радев като катил.



                                Don't work hard, work smart!

                                Коментар

                                Working...
                                X