IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Кандитко да не би някой от дйе пи сйе ту да е уважил евроатлантическите ти ценности та така си се размечтал
    Картите, събрахте ли картите, че ушко иска да е джумхурбашкан...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Стар кадър си ти на ДПС, знаем те... Събрахте ли вече личните карти на мангалята да пускат за генерала в неделя?

      Джумхурбашкан Радев!!!!
      Кандитко да не би някой от дйе пи сйе ту да е уважил евроатлантическите ти ценности та така си се размечтал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Не ти личи бе човек!Пишеш като футболен фен.Истина от последна инстанция!!!
        Нямам такива претенции и никога не съм имал.Забавлявам се с пещерните антикомунисти и диваците мразещи Русия.Не виждам и смисъл да се коментира какво било с такава злоба.Затова се гавря с бетонните глави за което си признавам.

        Коментар


        • Баце вече стана и енергетик.Га дошел заварил три газови посредника не един не два а три и най скъпата газ а днес благодарение на него имамен най евтината газ.
          Този човек наистина трябва да бъде освидетелствуван пенсиониран по болест принудително лекуван

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
            Говориш глупости!
            Боко щял да раздава места... хе-хе?
            То да не е парламента и дупетатите Му да гласуват под строй.
            Меркелица е пътник, както каза Импа дано отърве въжето.
            Бай Ху. може и да мине метър, ама Цецо ще ходи при Бай Ставри - в южното крило.
            Хич не са глупости !

            Беше то, когато Боко размазваше по изборите - сега ГЕРБ се свличат по надолнището и тепърва ще има да се разбягват всякакви приспособленци и калинки от национален и местен мащаб.
            Да не говорим че в прословутата им "Банка кадри" е направо космически вакуум - откъде ще изкарат достатъчно читави и рзпознаваеми кандидати идея си нямам ?
            За капак им спихна подкрепата в големите градове, а там тъмносините имат някакви остатъчни позиции - така че при положение, че ще се бори преко сили за 1 000 000 гласа едни допълнителни 220-230 000 хич няма да му се отразят зле.

            Както и да е - я стане, я не, пък и като ги гледам "лицата" на десницата - Кунева, Лукарски, Москов, Ненчев, Радан - все едни популярни, популярни - направо ще избият рибата още на първи тур. А може да си сигурен, че ще натискат до откат точно ТЕ да са кандидат-депутати, никакъв шанс да остъпят крачка назад и да пуснат нови, неизхабени лица.

            Все тая - да правят каквото щат, важното е шоу да става

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Кефалов ти пак се обърка.Нито Буци нито Трайчо са интелигентни.Дори напротив хем са тъпи хем арогантни.Единствената разлика е че Трайко не е толко агресивен.
              Пиша отново за да запомниш този път.Нямам никакви мераци да ставам кмет депутат началник и нам кво си величество.Нито партиец.Не мечтая както ти се изразяваш някой да ме бръсне за слива.Пари си имам достатъчно за да живея имоти също.Наслаждавам се на живота и се забавлявам в този форум.Човек може да е щастлив и без да е величество.Кеф е да си прекопаеш градинката да отидеш за риба да изореш нивата е такива неща ме правят щастлив.Запомни го
              Не ти личи бе човек!Пишеш като футболен фен.Истина от последна инстанция!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Благодаря кандитко.Свиквай да се обръщаш с Президента Радев.И запомни ние на думи не вярваме съвременните медии смятаме за парцали с цуца се забавляваме.Честит и на теб Президента Радев
                Стар кадър си ти на ДПС, знаем те... Събрахте ли вече личните карти на мангалята да пускат за генерала в неделя?

                Джумхурбашкан Радев!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Да ви е честит новия президент на Шиши, Доган и Гошо Свинаря!
                  Май не само на Пу ше се кланя ами и на Ердоган...



                  Чрез структурите си в Турция ДПС са подели мощна пропаганда в подкрепа на кандидата на БСП Румен Радев, който за втория тур официално получи рамо и от Сараите в София. От снощи в изселническите квартали в Бурса, Истанбул, Гебзе, Чорлу, Измир и други масово се раздават листовки с образа на пенсионирания генерал, в които се дават кратки биографични разяснения за професионалната му кариера, но дебело се подчертава, че той е противник на Бойко Борисов, подал е оставка заради него(премълчава се, че се е пенсионирал), но освен това, че е привърженик на ЕС и НАТО, не обича дискриминацията, отнася се с уважение към турците и етносите(виж в галерия, б.р.). Това съобщиха за Faktor.bg колеги журналисти от Бурса, които са станали свидетели на манипулативната пропаганда. Според тях застъпници на ДПС раздават листовките по къщите и кафенетата и уговарят хората как ще бъдат превозвани в неделя до секциите.

                  http://www.faktor.bg/petak-13/86440-...-turtzite.html
                  Благодаря кандитко.Свиквай да се обръщаш с Президента Радев.И запомни ние на думи не вярваме съвременните медии смятаме за парцали с цуца се забавляваме.Честит и на теб Президента Радев

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Абе разбрах го още при царчето, но пуста надежда,
                    че все пак и в България са останали хора с мозък
                    Е Барби ще се разберем някой ден с теб.Тая сбирщина успя да прогони много свестни и почтени хора.

                    Коментар


                    • Да ви е честит новия президент на Шиши, Доган и Гошо Свинаря!
                      Май не само на Пу ше се кланя ами и на Ердоган...



                      Чрез структурите си в Турция ДПС са подели мощна пропаганда в подкрепа на кандидата на БСП Румен Радев, който за втория тур официално получи рамо и от Сараите в София. От снощи в изселническите квартали в Бурса, Истанбул, Гебзе, Чорлу, Измир и други масово се раздават листовки с образа на пенсионирания генерал, в които се дават кратки биографични разяснения за професионалната му кариера, но дебело се подчертава, че той е противник на Бойко Борисов, подал е оставка заради него(премълчава се, че се е пенсионирал), но освен това, че е привърженик на ЕС и НАТО, не обича дискриминацията, отнася се с уважение към турците и етносите(виж в галерия, б.р.). Това съобщиха за Faktor.bg колеги журналисти от Бурса, които са станали свидетели на манипулативната пропаганда. Според тях застъпници на ДПС раздават листовките по къщите и кафенетата и уговарят хората как ще бъдат превозвани в неделя до секциите.

                      http://www.faktor.bg/petak-13/86440-...-turtzite.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                        Ми кво ти думаме толкова време тука чак сега ли го разбра.Това са посредствени арогантни алчни и некадърни бездарници.Един нема свестен с пръст да го посочиш
                        Абе разбрах го още при царчето, но пуста надежда,
                        че все пак и в България са останали хора с мозък

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          И аз това си мисля от 1989 до днес Че си имаме най-глупавата десница на света, която вместо да изхвърли кърлежите си и да действа координирано, води вътрешни братоубийствени борби и оставя терена на Руската империя (на злото). Както преди 6-7 века и една друга империя ...
                          Ми кво ти думаме толкова време тука чак сега ли го разбра.Това са посредствени арогантни алчни и некадърни бездарници.Един нема свестен с пръст да го посочиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Кефалов ти пак се обърка.Нито Буци нито Трайчо са интелигентни.Дори напротив хем са тъпи хем арогантни.Единствената разлика е че Трайко не е толко агресивен.
                            Пиша отново за да запомниш този път.Нямам никакви мераци да ставам кмет депутат началник и нам кво си величество.Нито партиец.Не мечтая както ти се изразяваш някой да ме бръсне за слива.Пари си имам достатъчно за да живея имоти също.Наслаждавам се на живота и се забавлявам в този форум.Човек може да е щастлив и без да е величество.Кеф е да си прекопаеш градинката да отидеш за риба да изореш нивата е такива неща ме правят щастлив.Запомни го
                            Хареса ми този пост . Евала !
                            А с Господарите снощи останах без въздух . Трайчо шушумигата с крачоли над кокалчето , как бягаше като .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Какво бе Бешо.Дразнят те Трайчо и Бойко!Защото хората ги смятат за интелегентни!И не им предлагат пари за длъжности!Ти си имаш много пари,обаче никой не те бръсне за слива!!!И това те дразни!Не севпрягай!Такава е световната тенденция!Така че,не си сам в напъните си!Да видим,дали ще успеете!Матриала е доста податлив!
                              Кефалов ти пак се обърка.Нито Буци нито Трайчо са интелигентни.Дори напротив хем са тъпи хем арогантни.Единствената разлика е че Трайко не е толко агресивен.
                              Пиша отново за да запомниш този път.Нямам никакви мераци да ставам кмет депутат началник и нам кво си величество.Нито партиец.Не мечтая както ти се изразяваш някой да ме бръсне за слива.Пари си имам достатъчно за да живея имоти също.Наслаждавам се на живота и се забавлявам в този форум.Човек може да е щастлив и без да е величество.Кеф е да си прекопаеш градинката да отидеш за риба да изореш нивата е такива неща ме правят щастлив.Запомни го

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                Виж са мен Цуца рабфака ми е ясна.Обикновена натегачка и кариеристка.Изобщо не ме интересува.Важното е да наритаме Тиквуня както наритахме Трайко.Снощи Господари на ефира така хубаво се изгавриха с тая шушумига
                                Какво бе Бешо.Дразнят те Трайчо и Бойко!Защото хората ги смятат за интелегентни!И не им предлагат пари за длъжности!Ти си имаш много пари,обаче никой не те бръсне за слива!!!И това те дразни!Не севпрягай!Такава е световната тенденция!Така че,не си сам в напъните си!Да видим,дали ще успеете!Матриала е доста податлив!

                                Коментар

                                Working...
                                X