IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Отговори ми като голям и отговорен Мъж

    Кой политик в тези 25 години е понесъл отговорност?
    Това е мантрата против мажоритарните избори - нямало кой да носи отговорност.
    Колко осъдени от големите бандюги има и при Партия ГЕРБ??? за толкова години
    Божков облагодетелства ли се и при партията на Борисов?
    Нещо от обещанията за Братко и братчеди, случи ли се?
    Съдът работи ли по-добре?

    Аз лично плащам грешките ми!
    Колко политици платиха досега лично?

    Коя партия пое реална, ефективна отговорност, изразена в имуществена санкция, досега?
    май ще се наложи да се напъна малко повече.Ама сега ми се спи.Ако не ти е минало,утре ме подсети!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      Гигов не се лъжи с ДПС.Тая подкрепа дето я дават не е подкрепа тя по скоро цели да облъсне гласувалите за марешки и паричният фонд от Радев
      Казал съм че ДПС прикрито подкрепя ГЕРБ. Чети внимателно.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Перфектно
        Радев - 15337
        Цуцка-12000

        Кои са повече?

        А и друго, аз ти предлагам, за да си по-убедителен, да твърдиш, че Местан е предложил Пеевски в качеството си на председател на Дост...
        Не съм казвал такова нещо. Местан предложи Пеевски като шеф на ДПС.

        И що намали гласовете на Местан за Цуцка? Те ще са пак толкова и на втори тур, освен ако ДПС на втори тур подкрепи Цецка, тогава ГРОБ ще има 25 000 от Турция.

        Впрочем ще имам грижата след публикуване на протоколите от Турция да ви уведомя как са "гласували" там. И ще го кажа честно. За мен лъжата е голям грях. По-скоро престъпление.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Ами размишлявай си. Само вмъкни в размишленията, че Местан от партия ДОСТ е пряко свързан с Ердоган, а ДПС, макар и корумпирана като всички български партии, все пак е българска партия, на българските турци, а не на анадолските.
          А иначе Местан открито подкрепя ГЕРБ, пък ДПС прикрито, ама като видиш ДПС как гласува във важни моменти за Боко, ти става ясно кой кой е. Това е разликата.
          Гигов не се лъжи с ДПС.Тая подкрепа дето я дават не е подкрепа тя по скоро цели да облъсне гласувалите за марешки и паричният фонд от Радев

          Коментар


          • Сега гледам по телевизия европа един храбрец как плаче че дядо му разказвал че дядото на Цецка Цачева е убит от народния съд а неговият дядо се отървал с 15г.Боже мили тия хора са отвратителни и не могат да разберат че не помагат така на Цуца рабфака.Аз искам да питам тогава защо цуца влезе в бкп и стана партиен секретар.И да не забравя преди тоя бродяга от Торос беше и народния трибун Антон Тодоров да разправя че Радев бил член на БКП и делегат на 14 конгрес на бкп.Сега фандъчката оправя клетките на тигъра лъва и леопарда....Смех смех смех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
              Малкият проблем цялата логика е, че Пеевски е с ДПС сега, а не с Местан, а ДПС подкрепя Радев. Иначе мен политиката не ме вълнува, само си размишлявам.
              Ами размишлявай си. Само вмъкни в размишленията, че Местан от партия ДОСТ е пряко свързан с Ердоган, а ДПС, макар и корумпирана като всички български партии, все пак е българска партия, на българските турци, а не на анадолските.
              А иначе Местан открито подкрепя ГЕРБ, пък ДПС прикрито, ама като видиш ДПС как гласува във важни моменти за Боко, ти става ясно кой кой е. Това е разликата.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                Малкият проблем цялата логика е, че Пеевски е с ДПС сега, а не с Местан, а ДПС подкрепя Радев. Иначе мен политиката не ме вълнува, само си размишлявам.
                Не е проблем на логиката, а на договорките )))
                В един момент се намеси по-силно и външен играч и Местан си пое по пътя
                Което не пречи Борисов да си има общия бизнес интерес и с Доган ... и с Местан по малко по друга линия )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Ами Пеевски ОЧЕВАДНО е посочен от Местан. Не е от Станишев. На Станишев това му е било наложено от Местан и това ясно е казано от лидера на БСП на заседанието на парламентарната група, когато Станишев има казва, че трябва да подкрепят Пеевски. Имало е бурно негодувание, на което Станишев е казал, че или Пеевски става шеф на ДАНС или правителството пада.
                  И правителството на Орешарски падна, щото Пеевски не стана шеф на ДАНС. Местан смъкна правителството, а сега с всички сили подкрепя ГЕРБ.

                  Да пусна ли пак данните от Турция или си ги запомнил?
                  За Орешарски - 15 000
                  За Цецка - 12 500
                  За Радев - 337
                  Перфектно
                  Радев - 15337
                  Цуцка-12000

                  Кои са повече?

                  А и друго, аз ти предлагам, за да си по-убедителен, да твърдиш, че Местан е предложил Пеевски в качеството си на председател на Дост...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Ами Пеевски ОЧЕВАДНО е посочен от Местан. Не е от Станишев. На Станишев това му е било наложено от Местан и това ясно е казано от лидера на БСП на заседанието на парламентарната група, когато Станишев има казва, че трябва да подкрепят Пеевски. Имало е бурно негодувание, на което Станишев е казал, че или Пеевски става шеф на ДАНС или правителството пада.
                    И правителството на Орешарски падна, щото Пеевски не стана шеф на ДАНС. Местан смъкна правителството, а сега с всички сили подкрепя ГЕРБ.

                    Да пусна ли пак данните от Турция или си ги запомнил?
                    За Орешарски - 15 000
                    За Цецка - 12 500
                    За Радев - 337
                    Малкият проблем цялата логика е, че Пеевски е с ДПС сега, а не с Местан, а ДПС подкрепя Радев. Иначе мен политиката не ме вълнува, само си размишлявам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Ами Пеевски ОЧЕВАДНО е посочен от Местан. Не е от Станишев. На Станишев това му е било наложено от Местан и това ясно е казано от лидера на БСП на заседанието на парламентарната група, когато Станишев има казва, че трябва да подкрепят Пеевски. Имало е бурно негодувание, на което Станишев е казал, че или Пеевски става шеф на ДАНС или правителството пада.
                      И правителството на Орешарски падна, щото Пеевски не стана шеф на ДАНС. Местан смъкна правителството, а сега с всички сили подкрепя ГЕРБ.

                      Да пусна ли пак данните от Турция или си ги запомнил?
                      За Орешарски - 15 000
                      За Цецка - 12 500
                      За Радев - 337
                      Това е само ....на повърхността )))
                      Въпросът е с кой се договори Местан да предложат Пеевски, за когото беше ясно, че е нетърпима, медийно крайно отричана личност и няма как да не предизвика недоволство ...
                      И КОЙ чакаше отвън близо до жълтите павета да ги започне протестите на умните и красивите .... имаше и едни други на граждански организации, но първите бяха медийно по-кресливи и ....нататък е ясно и прозаично ))
                      В един момент като мина и фалита на КТБ и някои други работи ... Местан излезе и каза ... ние дотук бяхме, сега си ...имаме друга работа - "Правителство на умните и карсиви"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Да не би Борисов да е посочил Пеевски в ДАНС?

                        Парламентарните Ви избори са сигурни - там е мястото за протеста."
                        Ами Пеевски ОЧЕВАДНО е посочен от Местан. Не е от Станишев. На Станишев това му е било наложено от Местан и това ясно е казано от лидера на БСП на заседанието на парламентарната група, когато Станишев има казва, че трябва да подкрепят Пеевски. Имало е бурно негодувание, на което Станишев е казал, че или Пеевски става шеф на ДАНС или правителството пада.
                        И правителството на Орешарски падна, щото Пеевски не стана шеф на ДАНС. Местан смъкна правителството, а сега с всички сили подкрепя ГЕРБ.

                        Да пусна ли пак данните от Турция или си ги запомнил?
                        За Орешарски - 15 000
                        За Цецка - 12 500
                        За Радев - 337
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Ako не сме ние/ бг заводите/ ще е някой друг, който пак ще направи същата пачка
                          така е, ама има тъп министър с менче дето си подлива вода сам на себе си.
                          Той и Боко е същия, тия нямат грам мозък в тиквите!

                          https://news.bg/finance/18-mln-leva-...i-mashini.html

                          Коментар


                          • http://www.bnews.bg/article/219290-d...t_obnovyava_se

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                              Барба свиквай.

                              Тръмп вече е президент на САЩ.

                              Радев ще е президент на България от неделя.

                              Боко е уволнен също от неделя.

                              Оня френски чичко с вид на дребен чиновник дет Ви се води президент и тои е на слизане от сцената .........идва Саркози 2.

                              И Меркел е пътник!
                              Забрави да я добавиш....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                                ++++++++++++++++Пеше,кашата е пълна,а!!!
                                Кефалов не е достатъчно само да си добър и свестен човек трябва образование трябва житейски и професионален опит.На миналите кметски избори мой комшия и съученик се кандидатира за кмет.От дето и да погледнеш най добрия.Иде у нас и вика ше гласувате ли за мен.Казах му директно че ще гласуваме ама кат видя кандидатите ще му кажа кой е следващият кмет.Кат се разбраха кои са кандидатите му казах имаш ли пет шест бона да та изберем а той ми вика че съм луд.Казах му кой ще го бие и защо а той се обиди.След изборите дойде да се извинява.На село партии няма.Отиват в града и която партия се съгласи от нея се кандидатира човека.Комшията го приели на Гоце в партията и иде да ни прави и нас членове щото трябвало да намери десет баламурника.Идеше ми да го изхвърля кат мръсен котак ама се сдържах.Питам го баща ти мрази комунистите щото били дядо ти и му взели земята а сега членува при Гоце.Дядо не са го били само са привиквали в съвета ама аз член на партия няма да стана никога.Та те така.Сегашният кмет купи три цигански фамилии с по 40 гласа направи един купон и спечели.Сега цяло село го пцува.Ама простите хора са така.На събранието казах че ако всички българи не застанат зад един кандидат мангалите ще избират кмет а дъртите комунисти ми се подиграваха са мълчат кат насрани.Избрали са един прост младеж и са в чудо.Аз се забавлявам и кат додат да се жалват им казвам че аз мога да отида да живея и в Плевен и в София те да му мислят.За капак една проста жена бивша учителка ама проста дърта комунистка ми вика що не искаш да тъ изберем за кмет осемстотин лева суха пара ша взимаш....Боже Боже тая ако ми знае доходите ша получи инсулт
                                Last edited by national power; 10.11.2016, 21:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X