IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троловете на другаря-тавариш П и други тролове, превземат форума

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Е няма да оставим руски тролове да превземат всичко я
    Именно! Добро попадение!

    За това ти казвам, да не им се ядосваш, тъй като предполагам те гледат по същия начин на теб! Няма как да отсъдим кой да е във форума и кой не!

    Аз примерно не понасям либерасти, ама и либерастите не понасят крайни десничари!

    Коментар


    • Като гледам тролщината и оффф-топикщината пак победи! То, не че и самата тема не е безмислена на първо място!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Е няма да оставим руски тролове да превземат всичко я
        Трябва да оставим малко и за безполезните идиоти на Големия Черен Татко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          Аз пък имам чувството, че де що има либераст на компютър, също е тука!
          Е няма да оставим руски тролове да превземат всичко я

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            А иначе имам чувството че половината блиц.бг се е изнесъл да пише пасквилите си във форума. Ако исках да им четя повърните щях директно да им чета парцала, който незнайно защо наричат медия.
            Аз пък имам чувството, че де що има либераст на компютър, също е тука!

            Коментар


            • А иначе имам чувството че половината блиц.бг се е изнесъл да пише пасквилите си във форума. Ако исках да им четя повърните щях директно да им чета парцала, който незнайно защо наричат медия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Тоооочно така, нямаме паметници на БЪЛГАРСКИ герои, защото всички места са вече заети от альоши-окупатори с нагли шмайзери над главите ни!
                Искаш ли да видиш къде и колко е голям паметникът на Левски на Бунарджика в Пловдив и къде висоооооко над него се е вирнал оня каменен урод с шпагина?
                Не зная - окупатори или неокупатори - но: не е редно. Паметникът на Съветската армия трябва да бъде свален от постаментът, за да не стърчи., но пак да си остане част от историята ни, какъвто и е.

                Защо Альоша да е урод? Изглежда си нормално войниче, ама над Пловдив трябва да стърчи някой велик българин, а не безименен руский солдат... така мисля аз.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  В.......
                  щяха да нададат хвалебствени дитирамби до небесата и да издигнат на 11-те герои, сражавали се до смърт срещу неизвестно точно колко ХИЛЯДИ врагове и изгорели живи, отказвайки да се предадат, поне 50-метрови паметници.


                  Срамът обаче е по-голям за нас, защото почти никой не знае за тоя подвиг... и в София, в която има дори улици с номера, няма нито една, която да носи името на подпоручик Стратия Мазгалов... но така е като имаме за кметица нещастница, която не смее да забрани поне гнуснявите каруци и оставя софиянци да газят конски л..йна.
                  Тоооочно така, нямаме паметници на БЪЛГАРСКИ герои, защото всички места са вече заети от альоши-окупатори с нагли шмайзери над главите ни!
                  Искаш ли да видиш къде и колко е голям паметникът на Левски на Бунарджика в Пловдив и къде висоооооко над него се е вирнал оня каменен урод с шпагина?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Ти като изявен демократ ще се разправиш с всички инакомислещи....На теб комунистическия манифест тисе подава от тайния вътрешен джоб на потника
                    Демокрацията е за политика. Когато човек отива на гости някъде няма демокрация - или се съобразява с правилата на домакина или да ходи на палатка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Ти като изявен демократ ще се разправиш с всички инакомислещи....На теб комунистическия манифест тисе подава от тайния вътрешен джоб на потника
                      +++++++++++++++++++++++++++++++++++

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Мисля че инвестора може съвсем по свое усмотрение да банва който си иска потребител, ако неговите мнения или позиция не съответстват с това, как инвестор.бг си представя форума.

                        Ако поне аз модерирах десетина петнайсет човека никога нямаше да могат да напишат нито един пост в инвестор.бг - все едно дали поста им е по тема или не.
                        Ти като изявен демократ ще се разправиш с всички инакомислещи....На теб комунистическия манифест тисе подава от тайния вътрешен джоб на потника

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          Цитирах ти точно изречението от целия огромен пасаж, за твое улеснение, а не за да вкарваш лафчета.
                          Жертвите от двете страни съвсем не са равни на примера, посочен съвсем неподходящо от теб.
                          Ама каква била войната, кой кого заграбил, не ми дреме.
                          Твърдението ти беше непремерено и невярно.

                          Едно"среших" щеше да не покаже в достойна светлина.
                          Война на територията на САЩ се е водила, посочих ти я, точка.
                          Водила се е на ДНЕШНАТА територия на САЩ... или поне ако мексиканците са нахлули до Канзас, аз не съм чул това.

                          Поопресних си знанията за легендарната битка при Аламо, с която американците така се гордеят... но само показва колко са смешни и без славна военна история. Ако в тяхната военна история имаше такива епизоди:

                          http://vardarsko.org/index.php?optio...eral&Itemid=34

                          щяха да нададат хвалебствени дитирамби до небесата и да издигнат на 11-те герои, сражавали се до смърт срещу неизвестно точно колко ХИЛЯДИ врагове и изгорели живи, отказвайки да се предадат, поне 50-метрови паметници.


                          Срамът обаче е по-голям за нас, защото почти никой не знае за тоя подвиг... и в София, в която има дори улици с номера, няма нито една, която да носи името на подпоручик Стратия Мазгалов... но така е като имаме за кметица нещастница, която не смее да забрани поне гнуснявите каруци и оставя софиянци да газят конски л..йна.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Троловете са си бич на интернет форумите, от това няма бягане!

                            Модераторите ги толерират, защото генерират посещения, а това рефлектира върху рекламата! Троловете винаги ще бъдат бранени от модерацията, по тази причина!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Тоест войната, в която САЩ заграбват (според собствените им критерии за Русия и Крим) голяма част от територията на Мексико.

                              Да, тая я забравих, но и тя е водена де факто на чужда територия - или поне основно.

                              Като пишеш колко са участниците в битката и колко - опатканите - то е смешно - нещо като пиянско сбиване между две цигански банди.
                              Цитирах ти точно изречението от целия огромен пасаж за твое улеснение, а не за да вкарваш лафчета.
                              Жертвите от двете страни съвсем не са равни на примера, посочен съвсем неподходящо от теб.
                              Ама каква била войната, кой кого заграбил, не ми дреме.
                              Твърдението ти беше непремерено и невярно.

                              Едно"среших" щеше да те покаже в достойна светлина.
                              Война на територията на САЩ се е водила, посочих ти я, точка.
                              Last edited by Manyface God"; 10.12.2015, 15:04.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Е много ясно - може да не съзнавате но форумът е реално част от сайт, който си е частна собственост като платформа. А троловете сривате стойността на тази частна собственост.

                                Естествено че ако бях акционер отдавна да съм ви изтрил всичките, никой не иска неприятници да му серат в двора.

                                Коментар

                                Working...
                                X