IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троловете на другаря-тавариш П и други тролове, превземат форума

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • глупости... на квадрат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Какво товно ви пречат паметниците? Те са част от историята. Имам смътен спомен, че в Австрия имаше на хитлер дори. Само ние сме такива идиоти сами да си затъркваме историята...
      Само ние останахме с паметници на окупатора.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Червен, какво точно ти пречат паметниците? Те са част от историята. Имам смътен спомен, че в Австрия имаше на Хитлер дори. Само ние сме такива идиоти сами да си затъркваме историята... т.е. в частност ти, всякви подобни на ония дето взриви мавзолея и некви бивши кадри на ДС, като Иво Инджев - настоящи хрантутници от чужди НПО-та...
        Last edited by pepe1234; 10.12.2015, 16:07.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Какво дясно има в русия? Това, че ВСИЧКИЯТ бизнес се прави САМО от/с държавата, директно го праща в графата кроуни капитализъм.
          И тук си "десен", колкото либерализмът ти е виновен за глупостите, сътворени от залитащата по социализъм Европа.
          Мен ме интересува моя личен интерес и интереса на България, който се припокрива с моя, до голяма степен!
          До тук от Америка сме видели само един "с гола глава и два куфара", а да и Мариците!

          ЕС и Запада ни дадоха точно 0, до тук! Идиотиите с ромите и псевдобежанците, права на хората и прочие ги сърбаме в момента! За пари и икономически перспективи, виждаш за какво става въпрос. На нивото на Габон сме, бах тоя ЕС, дет сме там!

          Рисия е вариант да ни пази и да ни експлоатира в заимен интерес! Мразиш Путин, но трябва да гледаш непосредствения ни интерес. Ти си мислиш, че ако сме към Русия се връща соца. СОЦ, пич, има в ЕС и в момента сме в СОЦА, да те светна!
          Нямам нищо против да сме със Запада ако там имаше истински европейци, а не комунисти, нямам нищо против да сме с тях, ако виждам, че има перспектива за добро развитие за нас!

          В момента перспективите са, че към нас се държат като към мангали, а към мангалите от Афганистан като към "бели хора"!
          В икономическо положение ни държат на мизерия и точат еврото чрез дифиците, с които си живеят охолно и градят инфраструктура, и предприятия. Сега като почнат фалитите ние отново го ядем сред първите, а на тях предприятията и инфраструктурата си им остава! Източиха най-добрия демографски потенциал от България и поущряват умишлено разплода на роми!
          Путин сигурно е лош! Ама по-лошо от това в момента не вярвам да е!
          Last edited by Mike Florida; 10.12.2015, 16:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Какво дясно има в русия? Това, че ВСИЧКИЯТ бизнес се прави САМО от/с държавата, директно го праща в графата кроуни капитализъм.
            И тук си "десен", колкото либерализмът ти е виновен за глупостите, сътворени от залитащата по социализъм Европа.
            Какво направи, бе човек ... чукотката дойде да се оправдава, че не е трол, ти съвсем му съдра ватенката
            Yeah

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
              Ми аз в България никакво дясно не виждам, виждам само червени подлоги на БКП или либерасти, които лижат гъ*а на Запада и Америка!
              Аз съм с десни убеждения, но съм за Русия, ти пък мразиш Русия, тука много се разминаваме!
              Какво дясно има в русия? Това, че ВСИЧКИЯТ бизнес се прави САМО от/с държавата, директно го праща в графата кроуни капитализъм.
              И тук си "десен", колкото либерализмът ти е виновен за глупостите, сътворени от залитащата по социализъм Европа.

              Коментар


              • Про - борсовият форум е деградирал до махленска говорилня и мерене на .. "достойнствата". И без троловете, за да се намери зрънце рационалност тук е нужен багер.
                В тази връзка искам да Ви дам един цитат
                "Когато едно действие е обичайно и повтарящо се то причините за него са обективни" : доцент Кортенски, катедра Физика, МЕИ "В. Ленин" 1990 г.

                Борсата е в тотален упадък. Нормални за развитите пазари аргументи (на дружествата листнати на борсата) у нас се показват като решително несъстоятелни по отношение динамиката на борсата. Оборотите често са съизмерими с парите харчени за едно фирмено парти на вечер. Знаещите хора си имат работа и не им е много до форум, а незнаещите се сгъват на 4 за да си предадат един другиму "достоверна" и "неопровержима" и "предварителна" информация.

                Предвид горното, не разбирам кого може да го учудва че теми като политика, спорт, кръчма, вицове, музика и прочее тясно свързани с борсата са единствените по които има някакво писане. Според мен наличието на тези теми е ОК от гледна точка на даване на поле за изява на троловете от чисто хуманни причини. Все пак след като оплюе Русия и Путин на воля тук, всеки трол се чувства щастлив и се прибира дома удовлетворен и спокоен. Това допринася за семейното щастие а семейството, като градивна клетка на обществото допринася обществото да е щастливо.

                Т.е. мисля че тези политически теми не трябва да се модерират въобще. Все пак модераторите са по-малко от троловете, тоест ако модераторите останат неудовлетворени това е по-малко зло отколкот ако троловете са нещастни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Това е абсолютно погрешно.

                  По същият начин се цели да се дискредитира демокрацията примерно, като се сочи България и се говори: "-На ви сега демокрация! Видяхте ли до какво ви докара демокрацията", при положение, че в Бългаия няма нищо подобно на демокрация, а откровен ПОСТКОМУНИЗЪМ с проруски привкус.
                  Ми аз в България никакво дясно не виждам, виждам само червени подлоги на БКП или либерасти, които лижат гъ*а на Запада и Америка!
                  Аз съм с десни убеждения, но съм за Русия, ти пък мразиш Русия, тука много се разминаваме!

                  Коментар


                  • Бан... и като се регистрира пак, пак бан... и въобще бан за всички политически хлебарки. Трябва да се третират с напалм, но по-малко, че да се гърчат повече
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                      То според мен може и да го бъркаме с комунизъм, въпроса е, че с думата либерализъм, назовавм това което е разбираемо и прието в момента от широкато аудитория, да стои зад това понятие!
                      Това е абсолютно погрешно.

                      По същият начин се цели да се дискредитира демокрацията примерно, като се сочи България и се говори: "-На ви сега демокрация! Видяхте ли до какво ви докара демокрацията", при положение, че в Бългаия няма нищо подобно на демокрация, а откровен ПОСТКОМУНИЗЪМ с проруски привкус.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                        Пак ти казвам БЪРКАШ либерализъм със социализъм бе човек!
                        Прочети, примерно "Атлас, изправи рамене" и тогава говори за либерализъм. В Европа има СОЦИАЛИЗЪМ.
                        То според мен може и да го бъркаме с комунизъм, въпроса е, че с думата либерализъм, назовавм това което е разбираемо и прието в момента от широката аудитория, да стои зад това понятие!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          И ти ли определяш правилата?Аз не съм видял правила които забраняват да не харесвам ЕС и НАТО.
                          Бившите комунисти и комсомолски секретари са сменили господаря и в момента Априлската линия е МАТО и ЕС

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                            Именно! Добро попадение!

                            За това ти казвам, да не им се ядосваш, тъй като предполагам те гледат по същия начин на теб! Няма как да отсъдим кой да е във форума и кой не!

                            Аз примерно не понасям либерасти, ама и либерастите не понасят крайни десничари!
                            Пак ти казвам БЪРКАШ либерализъм със социализъм бе човек!
                            Прочети, примерно "Атлас, изправи рамене" и тогава говори за либерализъм. В Европа има СОЦИАЛИЗЪМ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Демокрацията е за политика. Когато човек отива на гости някъде няма демокрация - или се съобразява с правилата на домакина или да ходи на палатка.
                              И ти ли определяш правилата?Аз не съм видял правила които забраняват да не харесвам ЕС и НАТО.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                                Именно! Добро попадение!

                                За това ти казвам, да не им се ядосваш, тъй като предполагам те гледат по същия начин на теб! Няма как да отсъдим кой да е във форума и кой не!

                                Аз примерно не понасям либерасти, ама и либерастите не понасят крайни десничари!
                                Е що, аз нямам нищо против и мен да ме банват, правили са го доста пъти и нито веднъж не съм се оплаквал на когото и да било за каквото и да било решение на модератор относно мои постове. Смятам че са в пълното си право да ме трият, да ме банват, да ми редактират постовете и за това по никакъв начин не ми дължат каквото и да било обяснение.

                                Коментар

                                Working...
                                X