IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троловете на другаря-тавариш П и други тролове, превземат форума

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    Не е верно защото първо това за което говореше импето е външана политика. И другото не е верно, защото ти говоеше за вътрешна политика и трето ми пробутавш БКП и не знам си още какво. Тъй че изобщо ама хич не е това което казваше...
    Импето реве, че сме зле щото сме в два съюза - аз му давам пример в противното, ти ми влизаш и казваш говори за външно като реве са мизерията вътре ...
    Когато няма лустрация, няма как да не говориш и за тях - но в другите страни има лустрация и не се говори за тях, а са отново в пъти по-добре. Гледай колко странно страни в ЕС, НАТО и наличе на лустрация и другите изброени неща, са в пъти по-добре от нас - що ли?
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      Е именно адресираш нашите проблеми, отново не са нито на НАТО нито на ЕС - това и казах на импето, но реши да ме контрираш. Ще спра до тук, защото ще се размие темата.
      Не е верно, защото първо това за което говореше импето е външана политика. И другото не е верно, защото ти говоеше за вътрешна политика и трето ми пробутавш БКП и не знам си още какво. Тъй че изобщо ама хич не е това което казваше...
      Last edited by pepe1234; 10.12.2015, 17:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Аз причините ги посочих на друго място... и ако искаш ще допълня значи, защо в вбджета няма кинти? Защото всеки крие данъци... Защо всеки крадне? Защото има тази възможност и не го ебе за другите... Защо всеки плаща рушвет? Защото може и не го ебе... Тъй тъй и за това е виновен само и единствено материала нито твоя имадинерен враг нито другия имагинерен враг от която и да е страна на желязната завеса! А междуременно народа го яхат нон стоп Защо? Защото може...
        Е именно адресираш нашите проблеми, отново не са нито на НАТО нито на ЕС - това и казах на импето, но реши да ме контрираш. Ще спра до тук, защото ще се размие темата.
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Аз причините ги посочих на друго място... и ако искаш ще допълня значи, защо в бюджета няма кинти? Защото всеки крие данъци... Защо всеки крадне? Защото има тази възможност и не го ебе за другите... Защо всеки плаща рушвет? Защото може и не го ебе... Тъй тъй и за това е виновен само и единствено материала, нито твоя имагинерен враг, нито другия имагинерен враг от която и да е страна на желязната завеса! А междувременно докато вие се баламосвате червени, сини, демократи комунисти, реформатори, атакисти, депесари, бесепари народа го яхат нон стоп Защо? Защото може...
          Last edited by pepe1234; 10.12.2015, 16:38.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            сори с радио точка е трудно да се приказва, наследници не ме интересуват... казвам си мнението, пък ти си гони враговете с партийния билет колкото искаш...
            Ще решаваш проблем, като не те интерсуват причините. Значи, си казваш мнението, за дадено нещо, което по дефиниция не те интересува първоизточника - прав си за неуките и не образованите ...

            Ако не вникваш има много проблеми, но до един не е външен, а вътршен дали наследството или не е все тази, проблемите са наши и трябва си ги решим сами като адресираме причините.
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Това е гробище.
              Знаеш ли колко сесесесерци са изтрепали там?

              В България няма НИТО ЕДНА жертва!...освен от препиване.

              Коментар


              • Темата пак я обърнахте на руска или антируска пропаганда!

                Коментар


                • сори с радио точка е трудно да се приказва, наследници не ме интересуват... казвам си мнението, пък ти си гони враговете с партийния билет колкото искаш...

                  За другите неща които си написал е така и съм съгласен...
                  Last edited by pepe1234; 10.12.2015, 16:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Само ние останахме с паметници на окупатора.
                    ???

                    Моля, разходете се из Европа. Ще се учудите колко много руски паметници има.

                    Белград за вас не е Европа, добре ... Виена, Братислава, Прага, Берлин ??? ...

                    На снимката - Паметника в Виена, едно от любимите места на виенчани.
                    Даже и не си помислят да го махнат.

                    Поздрави !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      Абе може ли да сте толкова елементарни бе хора, в тези тикви мисъл преминава ли?
                      Първо говори импето за съвсем различно нещо и е прав, а ти си плямпаш заложената програмка. Като натиснат копченцето и се почва БКП, комунисти и не знам си още какво. За едно си прав хората тук са проблема и нямат общо нито с комунизма нито с демокрацията.... самите хора са неуки, ниско образовани с нисък морал и липса наценностна система
                      Добре, хайде кажи ми едно правителство, което да е нямало нито един наследник предишният строй, явно не иская да използвам К думата?

                      Знам, че не можеш да ми отговориш та ми кажи поне за 1 партия била в парламента за послдените 26 години, която е няма връзка.

                      Като ми отговориш, после ще си говорим за такива теми като лустрация, либерализация, пазарна икономика, право държава, ефективни институции и т.н. - все неща, които ги няма тук, а все този прокажен ЕС ги иска от нас.
                      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                      Коментар


                      • Абе може ли да сте толкова елементарни бе хора, в тези тикви мисъл преминава ли?
                        Първо говори импето за съвсем различно нещо и е прав, а ти си плямпаш заложената програмка. Като натиснат копченцето и се почва БКП, комунисти и не знам си още какво. За едно си прав хората тук са проблема и нямат общо нито с комунизма нито с демокрацията.... самите хора са неуки, ниско образовани с нисък морал и тотална липса на ценностна система
                        Last edited by pepe1234; 10.12.2015, 16:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          Ей това най-ме дразни, все проблемите са от вън.
                          Дай да приложим логика - Естония е в ЕС и НАТО и хич не се долюбва с рашките, що при тази агресивна организация НАТО и гибелен ЕС, са в пъти по-добре икономически от над по които и да е показател?

                          За мизерията в БГ си прав, но тя е функция не НАТО, ЕС, а изцяло БГ политически материал - да не стигам по далеч, че приемникът на БКП във всичките им форми са на власт и че БГ е разкъсана между 300 БКП клана, до един отчитащи се все още на тези за които милеш на изток.
                          Подобни патриоти рутят повече и от троловете.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            МЗХ - какво постигнахме с членството си в?
                            - Станахме от НАТО и останахме без армия, напълно беззащитни - такива ли бяхме преди 30 години?
                            - Станахме от ЕС, за да разберем, че в собствената ни държава нямаме човешки права, но такива имат само *те, както и останалите бели европейци не са хора в държавите си, станахме от ЕС, за да останем без енергетика и зависими от подаяния (т.нар. "еврофондове")... някога в 1300-годишната си история да сме чакали някой да ни храни?

                            НАТО е агресивна военна организация, а ЕС е гибелен за Европа и европейските ценности. Не съм против ЕС по принцип - и като идея - против ЕС съм в тоя му вид.


                            Сганов - управляващите се държат с Русия като с враг, без ние като държава да сме предизвикани за това по какъвто и да е начин - правят го просто от лакейщина към САЩ !!! Управляващ политик, който ръководи държавните дела, подчинявайки се от команди, давани му от чуждо посолство (онуй: на ул. Козяк) е национален предател и трябва да бъде наказван със смърт.
                            Заради такива изроди, ние вече не сме суверенна държава !!!!
                            Ей това най-ме дразни, все проблемите са от вън.
                            Дай да приложим логика - Естония е в ЕС и НАТО и хич не се долюбва с рашките, що при тази агресивна организация НАТО и гибелен ЕС, са в пъти по-добре икономически от нас по които и да е показател?

                            За мизерията в БГ си прав, но тя е функция не НАТО, ЕС, а изцяло БГ политически материал - да не стигам по далеч, че приемникът на БКП във всичките им форми са на власт и че БГ е разкъсана между 300 БКП клана, до един отчитащи се все още на тези за който милееш на изток.
                            Last edited by needtoknowmore; 10.12.2015, 16:18.
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • не ги махай, че няма да има къде да висят троловете и ще налазят другите теми

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                                Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация и ще видим дали трол боб яде ли
                                аз па в тия теми никога не съм влизал, ...е веднъж дваж в политика

                                а "История" даже не знаех че има такава , тва да не е на Марандито творение

                                -> да праат квот щат там, иначе ще налазят другите теми
                                "the trend is your friend until the end..."

                                Коментар

                                Working...
                                X