IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троловете на другаря-тавариш П и други тролове, превземат форума

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Ако поне аз модерирах десетина петнайсет човека никога нямаше да могат да напишат нито един пост в инвестор.бг - все едно дали поста им е по тема или не.
    не се съмнявам
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Не , не съм ного, а прекалено наясно.

      Американо - Мексиканската е.

      https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B9%D0%BD%D0%B0

      На 24 април 1846 година двехилядна мексиканска конница атакува американски патрул с численост 63 човека на север от Рио Гранде, убивайки 11 от тях. Оцелелите се връщат във Форт Браун.

      Посочвам ти грешката и не очаквам нищо насреща. Просто си преценявай твърденията.
      Тоест войната, в която САЩ заграбват (според собствените им критерии за Русия и Крим) голяма част от територията на Мексико.

      Да, тая я забравих, но и тя е водена де факто на чужда територия - или поне основно.

      Като пишеш колко са участниците в битката и колко - опатканите - то е смешно - нещо като пиянско сбиване между две цигански банди.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
        Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация и ще видим дали трол боб яде ли
        сега вече излагацията е пълна!
        сменям подписа
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Хубаво сте се загледали в рашките тролове - баннете ги, чудесно. Какво правим с хамаериканските тролове? А какво правим с корпоративните тролове - да изброя ли поне 10 ника на "българската" фибанка тук? Или ще си затваряме очите отново? Като сте казали А, кажете и Б и най-вече - действайте. Действайте смело, а не само на приказки, зашото ми се струва, че единствената причина да се пусне тази тема е точно ТРОЛЕНЕ
          ++++
          Плюс соросоидните и хелзинкските ислямофилски мултикулти тролове да не забравя.
          Всички гореизброени - пълен бан.

          Коментар


          • Мисля че инвестора може съвсем по свое усмотрение да банва който си иска потребител, ако неговите мнения или позиция не съответстват с това, как инвестор.бг си представя форума.

            Ако поне аз модерирах десетина петнайсет човека никога нямаше да могат да напишат нито един пост в инвестор.бг - все едно дали поста им е по тема или не.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              хайде пък и не забранил тема Спорт, а
              К'ъв ми се правиш, че да я забраняваш и на какво основание?
              А истината тук, в този форум, е доста проста - откакто ви напусна Андрей Любенов нещата вървят стремглаво надолу, а преди беше доста лесно да се банне този или онзи трол, а и комуникацията с Андрей беше доста лесна, бърза и най-вече - смислена!!!

              Хубаво сте се загледали в рашките тролове - баннете ги, чудесно. Какво правим с хамаериканските тролове? А какво правим с корпоративните тролове - да изброя ли поне 10 ника на "българската" фибанка тук? Или ще си затваряме очите отново? Като сте казали А, кажете и Б и най-вече - действайте. Действайте смело, а не само на приказки, зашото ми се струва, че единствената причина да се пусне тази тема е точно ТРОЛЕНЕ
              + от мен и ви оставям да цъкате центовете, коледа идва, не може на празна маса.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                KrumE, вие сте един трол, който пише само в тема Политика
                въобще не ме интересуват тролските ви аргументации
                щом не търгувате акции на БФБ, щом не пишете в темите за компаниите на БФБ (обосновано) или не търгувате чужди акции или форекс или не се интересувате от имоти

                моля напуснете форума
                вие сте трол

                Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация и ще видим дали трол боб яде ли
                Нещо сте се объркали.

                Търгувал съм, търгувам и в бъдеще също се надявам да търгувам и с акции, и с валута - няма как

                А това, че не пиша в тези теми - личен избор по лични причини.

                Ваша работа за бан, няма проблем, ако решите - така или иначе пиша тук заради сантимент към форума и няколкото стари приятели, които останаха да пишат тук отвреме на време

                Поздрави !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Да - Гражданската.

                  Явно не си ного наясно как са се водили войните едно време. Жалко, че сега не се водят пак така.
                  Не , не съм ного, а прекалено наясно.

                  Американо - Мексиканската е.

                  https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B9%D0%BD%D0%B0

                  На 24 април 1846 година двехилядна мексиканска конница атакува американски патрул с численост 63 човека на север от Рио Гранде, убивайки 11 от тях. Оцелелите се връщат във Форт Браун.

                  Посочвам ти грешката и не очаквам нищо насреща. Просто си преценявай твърденията.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • защо като напиша на mpy, че самата му тема е тролска и веднага ми триете коментара?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God"
                      Ако търговията и притежанието на акции е маловажно за теб, то ти не си за тук.
                      не са маловажни. това е добър начин да си независим и да не се налага да пишеш глупости за центове, примерно

                      но тия, дето се перчат с това са ми маловажни
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        гресивна борба с руската пропаганда в България обеща да води бъдещият посланик на САЩ Ерик Сет Рубин пред сенатската комисия по външните работи, пише "Труд".

                        Той намекна, че определени групи и медии получават финансови стимули, за да поддържат тезата, че страната трябва да изостави евроатлантическите ценности и да се върне на естетвеното си място - разбирай близо до Русия. "Мнозинството в парламента и сред народа обаче са наши съюзници", изтъкна Рубин. Той беше попитан от сенаторката от Демократическата партия Джийн Шахийн дали българите се притесняват от руската пропаганда и влияние и какво би направил дипломатът, когато поеме поста.....



                        И той борец в нашата държава и Америка за България и двата института на Германия и турските тролове...
                        А понеже имам познати в ДСБ ако излезнат от властта ще бъдете залети и от техни тролове и колко е лош Борисов..... / не че аз го харесвам/ а Стамболов какъв е и Иван 501 какъв е......
                        Тоест някакъв си там посланик директно заявява, че ще се намесва във вътрешните работи на една суверенна държава, без някой от тая държава да го е молил за съдействие ???? Ако имахме президент, а не п...раст, тоя щеше да бъде учтиво, но настоятелно помолен да напусне страната и повече да не се връща !!!! Доколкото съм информиран, все още не сме американска колония, нито протекторат !!!! Всички помним как безкрайно гнусният хомосексуалист уорлик обикаляше по Столипиново да търси мъжки ласки и обявяваше гнусните му обитатели за "бъдещето на България" ??!?!?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                          Идеята ми е, че изявените форумци имат право да си казват позицията.
                          Троловете нямат
                          а трол е този който идва и почва да дава акъл за ЕС и НАТО преди да е написал и 1 обоснован коментар по някоя икономическа тема. Личат си от километри
                          аа абе то за това ли било цялата работаа, който не троли с 1,2к мнения на Q /quarter или тримесечие, за по-неграмотните тролове/ като менифейс НИК начи е трол и не може да говори за изтинските тролове

                          пак ти казвам, самата ти тема и начина по, които я поддържаш ще ти докарат добър коледен бонус от америка за България или друго
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                            Объркал съм се, извинявам се

                            Идеята ми е, че изявените форумци имат право да си казват позицията.
                            Троловете нямат
                            а трол е този който идва и почва да дава акъл за ЕС и НАТО преди да е написал и 1 обоснован коментар по някоя икономическа тема. Личат си от километри
                            Че тролове може и в двете посоки да има.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                              Сега не виждам тролове на партии, просто няма избори на хоризонта
                              но виждам тролове на чужда държава, а остава да видя и на ДАЕШ
                              също не виждам и тролове на САЩ,

                              MZ/X си е про-западен по убеждение
                              Импето си е анти-западен по убеждение, (нищо че купува западни акции..)

                              Но троловете са платени
                              Не е против правилата някой стар форумец, докато си пише за акции, валути, имоти да спомене и че е за партия Х или държава У

                              Но някакви си никове да пишат само в тема Политика и да ми пишат под статията за оборота на БФБ, че падал защото сме в евроинтеграция, извинявам се, но сте тролове и ви посочвам като тролове и срамите господаря си Путин с коментарите си

                              гресивна борба с руската пропаганда в България обеща да води бъдещият посланик на САЩ Ерик Сет Рубин пред сенатската комисия по външните работи, пише "Труд".

                              Той намекна, че определени групи и медии получават финансови стимули, за да поддържат тезата, че страната трябва да изостави евроатлантическите ценности и да се върне на естетвеното си място - разбирай близо до Русия. "Мнозинството в парламента и сред народа обаче са наши съюзници", изтъкна Рубин. Той беше попитан от сенаторката от Демократическата партия Джийн Шахийн дали българите се притесняват от руската пропаганда и влияние и какво би направил дипломатът, когато поеме поста.....



                              И той борец в нашата държава и Америка за България и двата института на Германия и турските тролове...
                              А понеже имам познати в ДСБ ако излезнат от властта ще бъдете залети и от техни тролове и колко е лош Борисов..... / не че аз го харесвам/ а Стамболов какъв е и Иван 501 какъв е......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Тука грешиш, драги. Ако бях антизападен - щеше да ми е през самолетът, че Западна Европа и САЩ се самоубиват чрез безумна политика, тероризирайки и унищожавайки и собствените си народи. Само че не ми е все едно - твърде ного уважавам френският, немският, американският и т.н. народи, за да им желая лошото. Зная и колко са важни тия държави за светът - трябва да съм луд, за да искам съсипията им.

                                Истината е, че мен не ми пука за Русия (защото зная, че руснаците ще се оправят), но ме боли за САЩ и Европейските държави, защото отиват по ного лош път. Аре - Америка си има Тръмп, ама Европа...
                                Объркал съм се, извинявам се

                                Идеята ми е, че изявените форумци имат право да си казват позицията.
                                Троловете нямат
                                а трол е този който идва и почва да дава акъл за ЕС и НАТО преди да е написал и 1 обоснован коментар по някоя икономическа тема. Личат си от километри

                                Коментар

                                Working...
                                X