IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троловете на другаря-тавариш П и други тролове, превземат форума

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Pone в 2 медии съм го виждал- едната мисля че е блиц
    А другата ...пик?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Да - Гражданската.

      Явно не си ного наясно как са се водили войните едно време. Жалко, че сега не се водят пак така.
      Не, не е гражданската, всезнайко.
      Американо - Мексиканската е.

      https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B9%D0%BD%D0%B0

      На 24 април 1846 година двехилядна мексиканска конница атакува американски патрул с численост 63 човека на север от Рио Гранде, убивайки 11 от тях. Оцелелите се връщат във Форт Браун.

      Посочвам ти грешката и не очаквам нищо насреща. Просто си преценявай твърденията.
      Last edited by Manyface God"; 10.12.2015, 14:41.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
        KrumE, вие сте един трол, който пише само в тема Политика
        въобще не ме интересуват тролските ви аргументации
        щом не търгувате акции на БФБ, щом не пишете в темите за компаниите на БФБ (обосновано) или не търгувате чужди акции или форекс или не се интересувате от имоти

        моля напуснете форума
        вие сте трол

        Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация и ще видим дали трол боб яде ли
        хайде пък и не забранил тема Спорт, а
        К'ъв ми се правиш, че да я забраняваш и на какво основание?
        А истината тук, в този форум, е доста проста - откакто ви напусна Андрей Любенов нещата вървят стремглаво надолу, а преди беше доста лесно да се банне този или онзи трол, а и комуникацията с Андрей беше доста лесна, бърза и най-вече - смислена!!!

        Хубаво сте се загледали в рашките тролове - баннете ги, чудесно. Какво правим с хамаериканските тролове? А какво правим с корпоративните тролове - да изброя ли поне 10 ника на "българската" фибанка тук? Или ще си затваряме очите отново? Като сте казали А, кажете и Б и най-вече - действайте. Действайте смело, а не само на приказки, зашото ми се струва, че единствената причина да се пусне тази тема е точно ТРОЛЕНЕ
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Да - Гражданската.

          Явно не си ного наясно как са се водили войните едно време. Жалко, че сега не се водят пак така.
          на менифейс НИК е излишно да обясняваш
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
            Виж какво младеж! Питам конкретно, коя медия го е публикувал и откъде и е инфото? Нали не очакваш, че някой ще приеме сериозно информацията без горните две условия?!

            Иначе, в тема за ТРОЛОВЕ пускаш нещо, което няма ниииищо общо с темата. Пак те питам, каква ти е идеята да ни "информираш" по темата тук?
            Pone в 2 медии съм го виждал- едната мисля че е блиц

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              И какви точно са тия "устои" ????

              Травеститщината? Толерастията? ЕС като разграден двор, в който могат безнаказано да нахлуват всякакви чужди отрепки? ЕС като крепост по отношение на членовете, които напук на всичко не ги допускат в Шенген? "Човешки права" - ама само за някои, за другите - само задължения? Лакейничество към САЩ? Търпимост към "традициите" на нашествениците в ущръб на белите европейски данъкоплатци? Ислямизация? Терор на чиновниците над свободната икономика?

              Кое е подривното действие на Русия срещу - това че съществува като държава с ред и закони ли? Ми дай да накараме руснаците сами да се избият с 5-6 термоядрени, та еврогейтаците и националните предатели като Меркел да спят спокойно ????
              Императоре, много объркваща персона си. В инвеститорските теми обясняваш в почти всеки пост в последно време как вече си почнал да се ориентираш извън БФБ. Пазарувал си могъщи западни акции - Алианц, ала-бала. До колкото знам, консултираш за такава. Сиреч вадиш пари от "ГЕЙРОПА" с който си плащаш нета и не само и на целия тоя фон умираш да обясняваш колко добре е било по време развития социализъм и каква сила е Русия. Ми инвестирай там бе, направо щом толкова пък те кефи, заминавай към червения площад. Стига се мъчи с тоз ЕС и тези лоши лоши капиталисти!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Ти сериозно ли вярваш, че НАТО е агресивна организация и на територията на САЩ не е водена война?? Дядо Коледа ми е по-реалистичен от варванията ти.
                Да - Гражданската.

                Явно не си ного наясно как са се водили войните едно време. Жалко, че сега не се водят пак така.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • С риск да попадна в групата на някои тролове, ще се присъединя, към мнението, че БФБ няма бъдеще с това управление, това акционерно участие и тези компании "листвани" там.
                  За да има фондова борса в България, НЕ трябва да се допускат до участие компании, които нямат фрийфлоут поне 51%, които НЕ подават редовно и ПЪЛНО отчетите си и които откровенно се подиграват с миноритарните си акционери......, а това значи 99% от сегашните.
                  Еми ...сори

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    Сега не виждам тролове на партии, просто няма избори на хоризонта
                    но виждам тролове на чужда държава, а остава да видя и на ДАЕШ
                    също не виждам и тролове на САЩ,

                    MZ/X си е про-западен по убеждение
                    Импето си е анти-западен по убеждение, (нищо че купува западни акции..)

                    Но троловете са платени
                    Не е против правилата някой стар форумец, докато си пише за акции, валути, имоти да спомене и че е за партия Х или държава У

                    Но някакви си никове да пишат само в тема Политика и да ми пишат под статията за оборота на БФБ, че падал защото сме в евроинтеграция, извинявам се, но сте тролове и ви посочвам като тролове и срамите господаря си Путин с коментарите си
                    Тука грешиш, драги. Ако бях антизападен - щеше да ми е през самолетът, че Западна Европа и САЩ се самоубиват чрез безумна политика, тероризирайки и унищожавайки и собствените си народи. Само че не ми е все едно - твърде ного уважавам френският, немският, американският и т.н. народи, за да им желая лошото. Зная и колко са важни тия държави за светът - трябва да съм луд, за да искам съсипията им.

                    Истината е, че мен не ми пука за Русия (защото зная, че руснаците ще се оправят), но ме боли за САЩ и Европейските държави, защото отиват по ного лош път. Аре - Америка си има Тръмп, ама Европа...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Да имаш правото да пишеш глупости от сутрин до вечер във форума. Понеже си честен човек и вярваш в това аз се боря да имаш правото да го правиш. Както виждаш вече имаш цели 24 000 "мнения" и си "заслужил инвеститор". Мога да продължавам доста но ще се спра до тук.
                      Основната сила на западното общество се явява и неговата слабост. Всяко мнение е допустимо стига да не нарушава закона и да не проповядва към насилие. Затова и пропагандата финансирана от врага с цел да се унищожат устоите на обществото е допустима гледна точка. Така ежедневно се подстрекават крайни групички с цел да се предизвика вътрешен конфликт и разпад на обществото на дребни антагонистични групички. Изчезне ли спойката идва хаоса и изплува тъмната страна на силата. Но все пак ти си фен на "Императора" и е нормално да се бориш за нея.
                      Това е така, ама само на теория. В ЕС "малцинствата" може да паразитират на твой гръб, да те тероризират, да те колят, но ако ти дори само се оплачеш от това, тоест АКО КАЖЕШ ИСТИНАТА, те подгонват и те набеждават за фашист, нацист, националист (щото в ЕС да си патриот вече е престъпление) и за не знам какво още.

                      Има добри и лоши закони по света. Но има нещо, което е НЕДОПУСТИМО - едни и същи закони да се прилагат спрямо едни и да не се прилагат спрямо други - нещо което в България и ЕС е ежедневие.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        е хубава работа
                        всички говорим за тролове в темата за тролове а само моето мнение модераторчето изтри

                        какво стана?
                        защото казах, че има американски троли ли?

                        или защото ще кажа, че менифейс охлюв само за 4 месеца е натрупал 1,2к коментара ...само от тоя си ник

                        аа тролове казвате )))
                        Ти колкото менифейс ГОД имаш ли акции тук??
                        От кога инвестираш????

                        От кога си помолен, да броиш никове?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          А другите тролове какво ще ги правим...
                          тези от БСП ,ГЕРБ ,Атака ,ДСБ , ДПС и Щатите и Турция какво ще ги правим....
                          Аз също имам заявена позиция ,че докато са на власт Борисов и Горанов ,борсата няма да се качи....и историята от първото управление на Борисов ,го доказва
                          Враг ли съм на нато и ес ...
                          Имам позиция че до 10 години ЕС ще бъде или в небитието или с други правила.....
                          Такива позиции имат много изтъкнати западни политици от ЕНП и ПЕС....

                          Сега за борсата правилата са според маркета а инвестора почна да конкурира националната лотария и спорт тото и т.н ..
                          Не може да се взимат интервюта от пишман милионери при спад на борсата през последните 8 годиини от 1600 пункта.....
                          Лотария България и теглене на билетчета за един успел на 10К.....
                          Поздрави!
                          Сега не виждам тролове на партии, просто няма избори на хоризонта
                          но виждам тролове на чужда държава, а остава да видя и на ДАЕШ
                          също не виждам и тролове на САЩ,

                          MZ/X си е про-западен по убеждение
                          Импето си е анти-западен по убеждение, (нищо че купува западни акции..)

                          Но троловете са платени
                          Не е против правилата някой стар форумец, докато си пише за акции, валути, имоти да спомене и че е за партия Х или държава У

                          Но някакви си никове да пишат само в тема Политика и да ми пишат под статията за оборота на БФБ, че падал защото сме в евроинтеграция, извинявам се, но сте тролове и ви посочвам като тролове и срамите господаря си Путин с коментарите си

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ами прав съм - това е очевидно... ама някои си заравят тимбериците в пясъкът, за да не го видят.... и при това винаги забравят, че когато тимберицата е в пясъкът, анусът остава незащитен и изложен на всякакви отвратителни гаври.
                            Ти сериозно ли вярваш, че НАТО е агресивна организация и на територията на САЩ не е водена война?? Дядо Коледа ми е по-реалистичен от варванията ти.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • е хубава работа
                              всички говорим за тролове в темата за тролове а само моето мнение модераторчето изтри

                              какво стана?
                              защото казах, че има американски троли ли?

                              или защото ще кажа, че менифейс охлюв само за 4 месеца е натрупал 1,2к коментара ...само от тоя си ник

                              аа тролове казвате )))
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Има и такива, като "императора", които не мисля, че са тролове, а просто пристрастени, към "силната ръка", диктатурата да си го кажем направо, на които мнноооо им харесва импературата на джуджето, обаче странно как не харесват същата отрепка, като него в турция с която се цАлуваха до преди месец.
                                Имам подозрения, съшо така, че има доста и от смесени бракове с майки рускинчета )))
                                Слушай сега, драги Сганов:

                                Тук не става дума за пристрастяване, но за здрав разум. Една държава може да се управлява САМО от здрава ръка - без значение дали е индивидуална или колективна. Русия Е управлявана от индивидуална. Швейцария от колективна - милиони избиратели, които имат оръжие у дома си и решават всичко с референдуми.

                                ЕС е управляван не от здрава ръка, а от сбирщина меки китки. Резултатът го виждаме от сега, но ще го видим още по-драстически след някоя година. И преди съм обяснявал какво би се получило ако само 5% от нахлуващите в Европа имат терористически нагласи.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X