IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троловете на другаря-тавариш П и други тролове, превземат форума

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ако може да се направи класация от топ 20 тролове на година. Ще е интересно. Аз не помня никове и не мога да посоча никого.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      И какви точно са тия "устои" ????
      Да имаш правото да пишеш глупости от сутрин до вечер във форума. Понеже си честен човек и вярваш в това аз се боря да имаш правото да го правиш. Както виждаш вече имаш цели 24 000 "мнения" и си "заслужил инвеститор". Мога да продължавам доста но ще се спра до тук.
      Основната сила на западното общество се явява и неговата слабост. Всяко мнение е допустимо стига да не нарушава закона и да не проповядва към насилие. Затова и пропагандата финансирана от врага с цел да се унищожат устоите на обществото е допустима гледна точка. Така ежедневно се подстрекават крайни групички с цел да се предизвика вътрешен конфликт и разпад на обществото на дребни антагонистични групички. Изчезне ли спойката идва хаоса и изплува тъмната страна на силата. Но все пак ти си фен на "Императора" и е нормално да се бориш за нея.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        с нескрита болка и след дълга вътрешна борба трябва да призная, че тук си прав.
        само мога да допиша
        нямаше да е толко зле работата ако имахме кадърни хора, дето държат на България и оригиналното и население начело на държавата. но пък тях намаше да ги допуснат до там.
        сега сме взели най-лошото и от ес и от нато и не може да очакваме добро и от Русия.
        Ами прав съм - това е очевидно... ама някои си заравят тимбериците в пясъкът, за да не го видят.... и при това винаги забравят, че когато тимберицата е в пясъкът, анусът остава незащитен и изложен на всякакви отвратителни гаври.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Мариане, борбата е обречена. Те си сменят никовете на всеки три месеца. Посочваш един, но се пръкват три нови.
          За съжаление демокрация не може да има без гражданско общество и там където манипулацията надделява над информацията. Единственото което ни остава е системно да информираме и да посочваме манипулациите. При това доброволно и целенасочено без да очакваме каквото и да е облаги. Долу горе това се опитвам да правя. Естествено и аз съм човек и това уморява. Не се издържа постоянно. Затова качествените хора се вдигат на бунт само когато ножа е опрял до кокала. После мафията бавно и систематично започва да си връща позициите.
          Има и такива, като "императора", които не мисля, че са тролове, а просто пристрастени, към "силната ръка", диктатурата да си го кажем направо, на които мнноооо им харесва импературата на джуджето, обаче странно как не харесват същата отрепка, като него в турция с която се цАлуваха до преди месец.
          Имам подозрения, съшо така, че има доста и от смесени бракове с майки рускинчета )))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Ма ти сериозно си си повярвал, че преди 30 години си бил по-защитен от сега???????
            Че със всичките ни руски тенекии, ние не бихме могли да удържим турците за повече от 30 мин бе!
            Сега сме съюзници в НАЙ-МОГЪЩИЯТ военен блок съществувал някога на планетата.
            И любимото ти сесесере не мое да направи нищо.
            Що не "изпепели Турция? Нали много се репчи джуджето!

            А за нашите политици изобщо си в голяма грешка.
            Виж полските, литовските, румънските, естонските и т.н.
            В сравнение с тях боко е жалка отрепка, която скимти пред онова куче лавров, когато последния го шиба!
            Живей си в розавите сънища. Видяхме тоя най-могъщ военен блок - дето не може да се справи с една ИД.... защото другият вариант е, че НЕ ИСКА. Видяхме и гордите краварски морски пехотинци, как напълниха гащите, само защото една невъоръжена руска тенекия прелетя над тях няколко пъти.

            Говориш пълни глупости. Американците НИКОГА не са водили реална война на своя територия.... освен във холивудските филми. Ако стане война между Русия и САЩ, американците ще ядат такъв бой, че да го помнят и след 1000 години. Европейските държави на практика нямат армии. Ако руснаците започнат война, след месец ще са в Париж и НИКОЙ няма да може да направи нищо по въпроса.

            Преди 30 години бяхме подготвени да водим НАПАДАТЕЛНА война срещу Турция - а нашите ракети можеха за половин час да превърнат Истамбул и Анкара в руини. "Джуджето" има много повече акъл от опонентите си - и няма нужда да бие с Бомба еър доган - просто защото икономически може да го удари много по-жестоко. Защо си мислиш, че който не грабва веднага бомбите е "слаб", е не просто по-отговорен и разсъдлив? Тоя ти пост е написан като от 12-годишно дете !!!!
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • МЗХ - какво постигнахме с членството си в?
              - Станахме от НАТО и останахме без армия, напълно беззащитни - такива ли бяхме преди 30 години?
              - Станахме от ЕС, за да разберем, че в собствената ни държава нямаме човешки права, но такива имат само *те, както и останалите бели европейци не са хора в държавите си, станахме от ЕС, за да останем без енергетика и зависими от подаяния (т.нар. "еврофондове")... някога в 1300-годишната си история да сме чакали някой да ни храни?

              НАТО е агресивна военна организация, а ЕС е гибелен за Европа и европейските ценности. Не съм против ЕС по принцип - и като идея - против ЕС съм в тоя му вид.


              Сганов - управляващите се държат с Русия като с враг, без ние като държава да сме предизвикани за това по какъвто и да е начин - правят го просто от лакейщина към САЩ !!! Управляващ политик, който ръководи държавните дела, подчинявайки се от команди, давани му от чуждо посолство (онуй: на ул. Козяк) е национален предател и трябва да бъде наказван със смърт.
              Заради такива изроди, ние вече не сме суверенна държава !!!!
              с нескрита болка и след дълга вътрешна борба трябва да призная, че тук си прав.
              само мога да допиша
              нямаше да е толко зле работата ако имахме кадърни хора, дето държат на България и оригиналното и население начело на държавата. но пък тях намаше да ги допуснат до там.
              сега сме взели най-лошото и от ес и от нато и не може да очакваме добро и от Русия
              .

              И двамата залитате и се лутате, смесвате действителноста с примери,взети от епохата на социалистическата диктатура. Постоянното натякване и преповтаряне колко вредни са ЕС и НАТО някак си съвпадат с рецитираните от троловете на П стихчета.
              Ето го и перфектният пример как си кореспондират мненията на трола и на нашенския обикновен русист. Трудно е, да се определи, кой е по-зловреден.
              Прост народ, слаба държава.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                Троловете са тотална опасност за форума, защото и аз не искам да споря с радио точка, на която и плащат. И затова трябва да ги посочваме навсекъде, където ги видим. Така тяхните писания ще се обърнат срещу тях (анти-реклама, защото ще лъсне че са лекенца с поръчка) и ще спрат да пишат в нашия форум.

                Само осветляването помага, с модерация това не може да стане.
                Трябва ядрото от форумджии да ги сочим с пръст, за да може другите пишещи и четящите да се настроят срещу тях.

                Само осъзнаване е спасението.
                Вън на Путиновите тролове от нашия форум

                А другите тролове какво ще ги правим...
                тези от БСП ,ГЕРБ ,Атака ,ДСБ , ДПС и Щатите и Турция какво ще ги правим....
                Аз също имам заявена позиция ,че докато са на власт Борисов и Горанов ,борсата няма да се качи....и историята от първото управление на Борисов ,го доказва
                Враг ли съм на нато и ес ...
                Имам позиция че до 10 години ЕС ще бъде или в небитието или с други правила.....
                Такива позиции имат много изтъкнати западни политици от ЕНП и ПЕС....

                Сега за борсата правилата са според маркета а инвестора почна да конкурира националната лотария и спорт тото и т.н ..
                Не може да се взимат интервюта от пишман милионери при спад на борсата през последните 8 годиини от 1600 пункта.....
                Лотария България и теглене на билетчета за един успел на 10К.....
                Поздрави!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
                  Източника на получените пари е един и същ, можете да си направите справка, предполагам знаете къде.
                  KrumE, вие сте един трол, който пише само в тема Политика
                  въобще не ме интересуват тролските ви аргументации
                  щом не търгувате акции на БФБ, щом не пишете в темите за компаниите на БФБ (обосновано) или не търгувате чужди акции или форекс или не се интересувате от имоти

                  моля напуснете форума
                  вие сте трол

                  Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация и ще видим дали трол боб яде ли

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    Троловете са тотална опасност за форума, защото и аз не искам да споря с радио точка, на която и плащат. И затова трябва да ги посочваме навсекъде, където ги видим. Така тяхните писания ще се обърнат срещу тях (анти-реклама, защото ще лъсне че са лекенца с поръчка) и ще спрат да пишат в нашия форум.

                    Само осветляването помага, с модерация това не може да стане.
                    Трябва ядрото от форумджии да ги сочим с пръст, за да може другите пишещи и четящите да се настроят срещу тях.

                    Само осъзнаване е спасението.
                    Вън на Путиновите тролове от нашия форум
                    пак да питам
                    това отнася ли се за УС троловете?
                    видях тука инфо за плащания от америка за България /корекция/
                    но не виждам за плащания от руска организация

                    та на въпроса, само платените УС тролове ли да останат спокойно да пишат
                    пък да сочим тези, които са против тях /против УС троловете/?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                      Троловете са тотална опасност за форума, защото и аз не искам да споря с радио точка, на която и плащат. И затова трябва да ги посочваме навсекъде, където ги видим. Така тяхните писания ще се обърнат срещу тях (анти-реклама, защото ще лъсне че са лекенца с поръчка) и ще спрат да пишат в нашия форум.

                      Само осветляването помага, с модерация това не може да стане.
                      Трябва ядрото от форумджии да ги сочим с пръст, за да може другите пишещи и четящите да се настроят срещу тях.

                      Само осъзнаване е спасението.
                      Вън на Путиновите тролове от нашия форум
                      Мариане, борбата е обречена. Те си сменят никовете на всеки три месеца. Посочваш един, но се пръкват три нови.
                      За съжаление демокрация не може да има без гражданско общество и там където манипулацията надделява над информацията. Единственото което ни остава е системно да информираме и да посочваме манипулациите. При това доброволно и целенасочено без да очакваме каквото и да е облаги. Долу горе това се опитвам да правя. Естествено и аз съм човек и това уморява. Не се издържа постоянно. Затова качествените хора се вдигат на бунт само когато ножа е опрял до кокала. После мафията бавно и систематично започва да си връща позициите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Проблема е малко по-общ. Форума се ползва за маркетингов канал на ПР агенции. В момента Русия плаща за подривни действия срещу устоите на европейското общество.
                        И какви точно са тия "устои" ????

                        Травеститщината? Толерастията? ЕС като разграден двор, в който могат безнаказано да нахлуват всякакви чужди отрепки? ЕС като крепост по отношение на членовете, които напук на всичко не ги допускат в Шенген? "Човешки права" - ама само за някои, за другите - само задължения? Лакейничество към САЩ? Търпимост към "традициите" на нашествениците в ущръб на белите европейски данъкоплатци? Ислямизация? Терор на чиновниците над свободната икономика?

                        Кое е подривното действие на Русия срещу - това че съществува като държава с ред и закони ли? Ми дай да накараме руснаците сами да се избият с 5-6 термоядрени, та еврогейтаците и националните предатели като Меркел да спят спокойно ????


                        Аре кажете и за мене, че съм платен руски трол. Тая тема е позор за Инвесторът. Който дръзне да каже нещо ОЧЕВИДНО, но противоречащо на наложената ни насила политическа линия, веднага става "трол", "рубладжия", "путинофил" и не знам какво още - тоест бива заклеймяван като идеологически враг. Все едно сме се върнали 60 години назад, ама сме на обратната страна.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          МЗХ - какво постигнахме с членството си в?
                          - Станахме от НАТО и останахме без армия, напълно беззащитни - такива ли бяхме преди 30 години?
                          - Станахме от ЕС, за да разберем, че в собствената ни държава нямаме човешки права, но такива имат само циганите, както и останалите бели европейци не са хора в държавите си, станахме от ЕС, за да останем без енергетика и зависими от подаяния (т.нар. "еврофондове")... някога в 1300-годишната си история да сме чакали някой да ни храни?

                          НАТО е агресивна военна организация, а ЕС е гибелен за Европа и европейските ценности. Не съм против ЕС по принцип - и като идея - против ЕС съм в тоя му вид.


                          Сганов - управляващите се държат с Русия като с враг, без ние като държава да сме предизвикани за това по какъвто и да е начин - правят го просто от лакейщина към САЩ !!! Управляващ политик, който ръководи държавните дела, подчинявайки се от команди, давани му от чуждо посолство (онуй: на ул. Козяк) е национален предател и трябва да бъде наказван със смърт.
                          Заради такива изроди, ние вече не сме суверенна държава !!!!
                          Ма ти сериозно си си повярвал, че преди 30 години си бил по-защитен от сега???????
                          Че със всичките ни руски тенекии, ние не бихме могли да удържим турците за повече от 30 мин бе!
                          Сега сме съюзници в НАЙ-МОГЪЩИЯТ военен блок съществувал някога на планетата.
                          И любимото ти сесесере не мое да направи нищо.
                          Що не "изпепели Турция? Нали много се репчи джуджето!

                          А за нашите политици изобщо си в голяма грешка.
                          Виж полските, литовските, румънските, естонските и т.н.
                          В сравнение с тях боко е жалка отрепка, която скимти пред онова куче лавров, когато последния го шиба!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            МЗХ - какво постигнахме с членството си в?
                            - Станахме от НАТО и останахме без армия, напълно беззащитни - такива ли бяхме преди 30 години?
                            - Станахме от ЕС, за да разберем, че в собствената ни държава нямаме човешки права, но такива имат само *те, както и останалите бели европейци не са хора в държавите си, станахме от ЕС, за да останем без енергетика и зависими от подаяния (т.нар. "еврофондове")... някога в 1300-годишната си история да сме чакали някой да ни храни?

                            НАТО е агресивна военна организация, а ЕС е гибелен за Европа и европейските ценности. Не съм против ЕС по принцип - и като идея - против ЕС съм в тоя му вид.


                            Сганов - управляващите се държат с Русия като с враг, без ние като държава да сме предизвикани за това по какъвто и да е начин - правят го просто от лакейщина към САЩ !!! Управляващ политик, който ръководи държавните дела, подчинявайки се от команди, давани му от чуждо посолство (онуй: на ул. Козяк) е национален предател и трябва да бъде наказван със смърт.
                            Заради такива изроди, ние вече не сме суверенна държава !!!!
                            с нескрита болка и след дълга вътрешна борба трябва да призная, че тук си прав.
                            само мога да допиша
                            нямаше да е толко зле работата ако имахме кадърни хора, дето държат на България и оригиналното и население начело на държавата. но пък тях намаше да ги допуснат до там.
                            сега сме взели най-лошото и от ес и от нато и не може да очакваме добро и от Русия.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • а другите рогачи ко ще ги правим

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
                                Да си припомним КОЙ кой е ..

                                КрумЕ, нека си припомним събитията от преди 2 години. Тогава руската мафия директно взе управлението на държавата, след костибродският преврат. До тогава плащаше на корумпирани политици, но в даден момент реши, че това е безсмислен разход и Кремъл взе директно управлението на държавата. Срещу 4 милиарда откраднати от КТБ, срещу империята на Пеевски се изправи една малка групичка хора без финансиране. На един лев на протестна мрежа се падаха 1000 на мафията, която всеки ден се бореше срещу тях. Въпреки всичко протестна мрежа успя да постигне минималната цел. Събаряне на корумпираното управление. Всяка децентрализирана система е по-ефективна от централизираната. Отделно не може да се сравнява мотивацията на двете групи. Протестна мрежа се бореше да спаси държавата си а от друга страна върхушката се бореше да открадне още няколко десетки милиарда през КТБ, АЕЦ Белене, Южен Поток, опита да се купи и източи най-големият пенсионен фонд по схемата с КТБ. Да не говорим за качеството на материала. Платен интернет трол, който се цани за жълти стотинки да пише глупости в интернет е боклук, без реално влияние върху обществото. Тук се разчита на количеството а не на качеството. Предвид събитията в последните месеци и явните опити на ДПС да корумпира от вътре ГЕРБ, по подобие на първият им мандат, и дори в някаква част РБ явно отново ще сме под някаква форма на барикадата. Ти ще защитаваш мафията, която ти е взела всичко но ти дава 30 лева на ден за да пишеш глупости а аз ще се боря по своя си начин срещу нея. Не организирано съобразно моите си възгледи винаги близо до точката на риска, но никога да не преминавам разумните граници.

                                Коментар

                                Working...
                                X