IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троловете на другаря-тавариш П и други тролове, превземат форума

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    Не си прав.
    Аз мисля, че подобни "дискусии" с тях водят до обратен от целеният от тях ефект.
    Просто в този форум не пишат асан и айшето и потребителите трудно се лъжат със семплата кремълска пропаганда, предназначена за крепостници, облъчвани 24/7 от столетие насам.
    Така, че нека драскат и "те са човек", така вършат "просветителска" работа за все по-голям брой хора, които проглеждат, какво означава "вечната дружба", "братския народ", "православно славянските ценности" и прочие тъпотии.
    Абееее, писва..
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
      Имаш база за сравнение какво беше в България 90-те години, когато никой не ни комадваше и бяхме напълно независими.

      Ако си мислиш, че в България ще стане много по добре ако излезе от ЕС или НАТО, много се лъжеш! В най-добрия случай ще се върнат 90-те години, но може да се превърнем в Украйна или Молдова...
      МЗХ - какво постигнахме с членството си в?
      - Станахме от НАТО и останахме без армия, напълно беззащитни - такива ли бяхме преди 30 години?
      - Станахме от ЕС, за да разберем, че в собствената ни държава нямаме човешки права, но такива имат само *те, както и останалите бели европейци не са хора в държавите си, станахме от ЕС, за да останем без енергетика и зависими от подаяния (т.нар. "еврофондове")... някога в 1300-годишната си история да сме чакали някой да ни храни?

      НАТО е агресивна военна организация, а ЕС е гибелен за Европа и европейските ценности. Не съм против ЕС по принцип - и като идея - против ЕС съм в тоя му вид.


      Сганов - управляващите се държат с Русия като с враг, без ние като държава да сме предизвикани за това по какъвто и да е начин - правят го просто от лакейщина към САЩ !!! Управляващ политик, който ръководи държавните дела, подчинявайки се от команди, давани му от чуждо посолство (онуй: на ул. Козяк) е национален предател и трябва да бъде наказван със смърт.
      Заради такива изроди, ние вече не сме суверенна държава !!!!
      Last edited by X_Y; 10.12.2015, 14:08.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
        Троловете са тотална опасност за форума, защото и аз не искам да споря с радио точка, на която и плащат. И затова трябва да ги посочваме навсекъде, където ги видим. Така тяхните писания ще се обърнат срещу тях (анти-реклама, защото ще лъсне че са лекенца с поръчка) и ще спрат да пишат в нашия форум.

        Само осветляването помага, с модерация това не може да стане.
        Трябва ядрото от форумджии да ги сочим с пръст, за да може другите пишещи и четящите да се настроят срещу тях.

        Само осъзнаване е спасението.
        Вън на Путиновите тролове от нашия форум
        Не си прав.
        Аз мисля, че подобни "дискусии" с тях водят до обратен от целеният от тях ефект.
        Просто в този форум не пишат асан и айшето и потребителите трудно се лъжат със семплата кремълска пропаганда, предназначена за крепостници, облъчвани 24/7 от столетие насам.
        Така, че нека драскат и "те са човек", така вършат "просветителска" работа за все по-голям брой хора, които проглеждат, какво означава "вечната дружба", "братския народ", "православно славянските ценности" и прочие тъпотии.

        Коментар


        • Троловете са тотална опасност за форума, защото и аз не искам да споря с радио точка, на която и плащат. И затова трябва да ги посочваме навсекъде, където ги видим. Така тяхните писания ще се обърнат срещу тях (анти-реклама, защото ще лъсне че са лекенца с поръчка) и ще спрат да пишат в нашия форум.

          Само осветляването помага, с модерация това не може да стане.
          Трябва ядрото от форумджии да ги сочим с пръст, за да може другите пишещи и четящите да се настроят срещу тях.

          Само осъзнаване е спасението.
          Вън на Путиновите тролове от нашия форум

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
            Източника на получените пари е един и същ, можете да си направите справка, предполагам знаете къде.
            Чудя се на тия стратези дето раздават пари на разни протестиращи .
            И що не обявят открито кастинг - като за статисти.
            Ще има по-голяма масовост , после е възможно до се появи и контропротест.
            После ще изкочат и нелегални залози , след това официални а накрая някой ще направи и платформа за търговия.
            И в крайна сметка - и да се усе_ат политиците все някой ще спечели
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
              Източника на получените пари е един и същ, можете да си направите справка, предполагам знаете къде.
              Виж какво младеж! Питам конкретно, коя медия го е публикувал и откъде и е инфото? Нали не очакваш, че някой ще приеме сериозно информацията без горните две условия?!

              Иначе, в тема за ТРОЛОВЕ пускаш нещо, което няма ниииищо общо с темата. Пак те питам, каква ти е идеята да ни "информираш" по темата тук?

              Коментар


              • Апелираме към управляващите в България – в името на историческата дружба и уважение към Русия, в името на бъдещето на нашите два братски народа, прекратете санкциите и нормализирайте отношенията ни с братска Русия.

                Членове на Координационен съвет „България – Русия”:

                Проф. д-р Валентина Аврамова – Председател на Дружеството на русистите в България
                Доц. д-р Желю Добрев – Председател на УС на Българо-руската търговско-промишлена палата
                Проф. д-р Захари Захариев – Председател на Федерацията за приятелство с народите на Русия и ОНД
                Любомир Коларов – Председател на Софийското сдружение на приятелите на Русия „Александър Невски”
                Николай Малинов – Председател на Национално движение „Русофили”
                Д-р Светлана Шаренкова – Председател на Форум „България-Русия”
                Снежана Тодорова – Председател на Дружеството на възпитаниците на съветски и руски университети „Найден Геров”
                Станка Шопова – Председател на Фондация „Устойчиво развитие за България”

                Заявлението е подписано и от присъединяващите се към Координационния съвет „България – Русия”:
                Симеон Игнатов – Председател на Сдружение „Български антифашистки съюз”
                Стоил Фердов – Председател на Славянско дружество в България
                Ген. Стоян Топалов – Председател на Съюза на офицерите и сержантите от запаса и резерва
                Боян Ангелов – Председател на Съюза на българските писатели
                Симеон Симеонов – Председател на Отечествения съюз
                Минчо Минчев – Председател на Политическа партия „Нова зора”
                Александър Паунов – Председател на Комунистическата партия на България
                Васил Коларов и Минчо Минчев – съпредседатели на Партията на българските комунисти
                Евгений Унанов – Председател на Българската работническа партия (комунисти)
                Петър Велчев – Председател на военноинвалидите и военнопострадалите
                Спас Панчев – Председател на Земеделски съюз „Александър Стамболийски”
                Чавдар Стоименов – Председател на Международна фондация „Георги Димитров”
                Елка Няголова – Председател на Славянска литературна и артистична академия – Варна


                no comment!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Марияне ти сериозно си се объркал за ЕС И НАТО много сериозно.Казвал съм много пъти че светът се управлява от закони.Закони които Природата е създала.Дали ни харесват или дали знаем за тях няма никакво значение.Те си действат и не се интересуват от нашите желания.Не е в наша власт да ги променяме..А нарушилите ги си получават последствията.НАТО е агресивна и мракобесна американска организация в която всички са васали на САЩ и служат за прикритие на американските интереси.За ЕС дори ми е под достойнството да пиша каквото и да било.България няма място и в двете
                  Имаш база за сравнение какво беше в България 90-те години, когато никой не ни комадваше и бяхме напълно независими.

                  Ако си мислиш, че в България ще стане много по добре ако излезе от ЕС или НАТО, много се лъжеш! В най-добрия случай ще се върнат 90-те години, но може да се превърнем в Украйна или Молдова...

                  Коментар


                  • Проблема е малко по-общ. Форума се ползва за маркетингов канал на ПР агенции. В момента Русия плаща за подривни действия срещу устоите на европейското общество. Когато свършат парите същите хора ще приемат поръчка от всеки, който има пари да им плати. Лошото е, че те не считат фактите и обективната действителност за някакъв ограничаващ фактор. Могат да пишат каквото си искат, защото за това получават пари и нямат емоционална обвързаност с форумната си индентичност. Същата тактика се използва и за продажби на продукти. Така например в темата за златото една голяма българска компания бомбардира публиката с откровени лъжи и манипулации с единствената цел да си качи продажбите на инвестиционно злато. Така се получава резултат без да има репутационен риск, защото той се носи от анонимни никове, които могат да бъдат сменени на всеки шест месеца.
                    За съжаление спора с форумни тролове е безсмислен. Можеш да си говориш час, два и отиваш да си свършиш работата. Те са на дванадесет часова смяна и ще си пишат докато има кой да им отговаря. После ще се прехвърлят в друг форум форум и ще бълват предварително зададените опорни точки за деня.
                    Вероятно в годините съм минавал за по-агресивен от колкото съм в действителност, защото дълго време се опитвах да споря с анонимни тролове и агресивна посредственост. Интересувам се и от общоприети заблуди. Търся ги съзнателно и се опитвам да ги индетифицирам. През годините не съм виждал смисъл да обсъждам неща за които мнението ми съвпада с общоприетото. Затова във форума вероятно изглеждам като чепат човек. Най-интересното е, че повечето тролове директно ме обявяват за платен интернет трол.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                      Ъъъъ тва в каква връзка? Източникът кой е?
                      Източника на получените пари е един и същ, можете да си направите справка, предполагам знаете къде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
                        Да си припомним КОЙ кой е ..

                        Тези хора потребители ли са, не съм виждал такива никове.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          многониковството е в унисон с правилата на сайта
                          Проблем?
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                            Русофоби има и то на най-видните места в държавата...........
                            Ако имаше русофоби, като в Полша, сега щяхме да сме едно много по-хубаво място за живеене, а не дупка в която дори бягащите от война хора не искат да останат.
                            За съжаление, начело на държавата са все хора, като боце, гоце, доги, КОЙ (бившо кученце на илия павлов) и ченгета от ДС и проруски олигарси.
                            А за столичен кмет си имаме даскалка по руски, която не изпълнява решение на СОС за премахване на наглото грозилище МОЧА.
                            Last edited by 4ervenasgan; 10.12.2015, 13:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
                              Да си припомним КОЙ кой е ..

                              Финансираните проекти от Америка за България са публични и всеки може да ги види на сайта на фондацията.

                              http://www.americaforbulgaria.org/gr...a/all/year/all

                              Руското финансиране обаче е тайно и често скрито зад уж патриотични партии, като Атака и т.н. Никакъв проблем не бих имал срещу руските тролове, ако не се криеха, а публично всеки излезе с името си и обяви колко пари получава за дейността си, така както фондация Америка за България обявява публично кого е финансирала!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Е източникът е КОЙ де!
                                И аз така реших, ама викам айде да не съм предубеден и да си питам!

                                Коментар

                                Working...
                                X