IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Имам в предвид,че самолет в случая ,който симулира атака над кораб,е бил доста по рано прехванат от радарите и ПВО на корабите .Не вярвам да има толкова луд пилот,който да тръгне да прави такива неща,при положение,че доста по-рано може да бъде свален.Освен ако по някакъв начин радарите на корабите не "ослепеят"
    За кое конкретно пишеш, защото не мога да те разбера?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
      Явно знанията ти са и те толкова "пресни" като примерите... От тогава до сега сигурно няма промяна в техниката.
      Така ли, какви?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
        Най-пресните случаи - войните в Залива, Югославия 1999 г., както и 08.08.08 в Грузия. Кой самолет и къде влиза, в обсега на кои радари?
        Имам в предвид,че самолет в случая ,който симулира атака над кораб,е бил доста по рано прехванат от радарите и ПВО на корабите .Не вярвам да има толкова луд пилот,който да тръгне да прави такива неща,при положение,че доста по-рано може да бъде свален.Освен ако по някакъв начин радарите на корабите не "ослепеят"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
          Най-пресните случаи - войните в Залива, Югославия 1999 г., както и 08.08.08 в Грузия. Кой самолет и къде влиза, в обсега на кои радари?
          Явно знанията ти са и те толкова "пресни" като примерите... От тогава до сега сигурно няма промяна в техниката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            И какво му е приложението, навремето 83-84 и аз ги учих тези приложения, и едно от тях беше че да , може да забие РЛС
            Далечно радиолокационно откриване и управление на собствената авиация, новите работят доста добре и по цели на фона на земята - крилати ракети и зависнали вертолети, както и в режим на картографиране, но НЕ служат за "забиване" на РЛС. Вероятно се бъркаш с някой друг тип...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
              Не, той е с друго приложение.
              И какво му е приложението, навремето 83-84 и аз ги учих тези приложения, и едно от тях беше че да , може да забие РЛС

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                Би ли цитирал практика.
                Интересно ми е....
                До колкото съвсем любителски съм се интересувал самолета влиза в обсега на радарите доста преди той да може да локализира целта.
                Най-пресните случаи - войните в Залива, Югославия 1999 г., както и 08.08.08 в Грузия. Кой самолет и къде влиза, в обсега на кои радари?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                  Привет на всички, дано да сте на топло и приятно място в тая зимна ситуация, която е обхванала цялата страна, май...

                  По темата, малко коректно инфо:

                  "Russian Jets Penetrate NATO Ships' Air Defenses in Black Sea"

                  Read more: http://sputniknews.com/russia/201503...#ixzz3TiOEU8LG

                  Тренирали са пробив на корабната ПВО, интересното в случая е и участието на новичките Су-30СМ.

                  Относно въпроса може ли самолет да "забие" рлс, както и сув на ЗРК - корабен или наземен, то практиката е дала отговора си отдавна.
                  Би ли цитирал практика.
                  Интересно ми е....
                  До колкото съвсем любителски съм се интересувал самолета влиза в обсега на радарите доста преди той да може да локализира целта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                    АУАКС е разузнавач, стара система, подобрявана във времето.
                    Всъщност, основна с-ма за ДРЛОу в НАТО, не само САЩ... И, хич НЕ е за разузнаване!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      ауакса може ли
                      АУАКС е разузнавач, стара система, подобрявана във времето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                        Поредното мнение за хумор, сатира и забава...
                        аа, хумора по отдавна почна, със самолета заглушител..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          ауакса може ли
                          Не, той е с друго приложение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                            не съм Фланкер, но и аз да се уригна...
                            Разбира се, че не може. Не и руски самолет. Не и изтребител. Няма такава система, позната до сега, пригодна за изтребител.
                            Да, някой ще каже:секретна е, нова е , само те я имат...
                            Приказка (вицове) без край...
                            ауакса може ли

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                              щото самолета не мое фръкне с тия руските чипове по два тона бройката...

                              Поредното мнение за хумор, сатира и забава...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                                щото самолета не мое фръкне с тия руските чипове по два тона бройката...
                                Аа .. не, бе!

                                Само един самольот обръща целия флот на УСА в бягство и те после акат докато стигнат Хаваите.

                                Не знаеш ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X