IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
    :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
    Фланкер е един от малкото компетентни който пише в тоя форум, и ще ти потвърди това дето не ти се вярва.
    Считам се за компетентен-затова ти го казвам.

    Привет на всички, дано да сте на топло и приятно място в тая зимна ситуация, която е обхванала цялата страна, май...

    По темата, малко коректно инфо:

    "Russian Jets Penetrate NATO Ships' Air Defenses in Black Sea"

    Read more: http://sputniknews.com/russia/201503...#ixzz3TiOEU8LG

    Тренирали са пробив на корабната ПВО, интересното в случая е и участието на новичките Су-30СМ.

    Относно въпроса може ли самолет да "забие" рлс, както и сув на ЗРК - корабен или наземен, то практиката е дала отговора си отдавна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      От някоя статия в сАветски вестник предполагам?

      Чак се чудя защо още не са превзели света тия матрьошки като са толкоз добри

      П.П. Да каже някой, че не го искат, ще е престъпление. Искат го, че 2 не видят, ама се офлянкват. Защо ли?
      щото самолета не мое фръкне с тия руските чипове по два тона бройката...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
        :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
        Фланкер е един от малкото компетентни който пише в тоя форум, и ще ти потвърди това дето не ти се вярва.
        Считам се за компетентен-затова ти го казвам.
        От някоя статия в сАветски вестник предполагам?

        Чак се чудя защо още не са превзели света тия матрьошки като са толкоз добри

        П.П. Да каже някой, че не го искат, ще е престъпление. Искат го, че 2 не видят, ама се офлянкват. Защо ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          ..Лично на мен не ми се вярва да е възможно от самолет да се блокира системите за управление на оръжията и радарите.

          Очаквам да чуя мнението на Фланкер.Мисля,че е най-запознат тука с тези работи
          :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
          Фланкер е един от малкото компетентни който пише в тоя форум, и ще ти потвърди това дето не ти се вярва.
          Считам се за компетентен-затова ти го казвам.
          Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Тоя е от тия избягал навремето с куфарче кинти. Нормално е да ги защитава.
            Аа ... нямало е куфарчета с кинти, не знаеш ли? Просто случайно съвпадение на валутните кризи в Раша и тук за срок от 60 години

            Не видя ли, че влашкия циганин Яшар Замфиркьов ( познат като Тодор Живков ) в НъРъБъ имаше 2 чифта скъсани чорапи, които си кърпеше сам?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Съгласен съм.

              Чудя се обаче.....Дали руснаците нарочно търсят съприкосновение ,за да се разпали конфликт.Не съм прочел изтребители на НАТО да облитат руски цели.Обаче не мога да проумея кой пилот ще се навие на такива действия,като на практика е обречен.Колкото и да е строга дисциплината при военните.в случая на американските моряци......на някой може да му изтърват нервите.Това мисля,че е трети случай.Първият с Доналд Кук...Вторият беше с канадски кораб,който е на бойно учение ,и на практика във всеки момент може да свали самолета...Лично на мен не ми се вярва да е възможно от самолет да се блокира системите за управление на оръжията и радарите.

              Очаквам да чуя мнението на Фланкер.Мисля,че е най-запознат тука с тези работи
              не съм Фланкер, но и аз да се уригна...
              Разбира се, че не може. Не и руски самолет. Не и изтребител. Няма такава система, позната до сега, пригодна за изтребител.
              Да, някой ще каже:секретна е, нова е , само те я имат...
              Приказка (вицове) без край...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Тоя е от тия избягал навремето с куфарче кинти. Нормално е да ги защитава.
                Прай се, гола вода е... Нито е инвеститор, за да пише като такъв,нито е милионер, ако беше, нямаше да е тук... Имаше едно руско издание на времето - "Агитатор"...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Mи ако не те мързи може да видиш че и след '90 година кризите и фалитите на България са по едно вереме с на северните диваци.

                  А инае мурзилките не спират да крякат НПОП, сини талибани, соросоиди... въпреки че през цялото време до '97 са били те на власт. Всъщност за 25 години не са "участвали" във властта само при Костов и Светиня му..
                  Бе, гледал съм ги и след "перестройката", нали това ми е работата

                  Съвпадат, просто коментирах на Инджев аматьорския анализ. От толкова парични реформи в СССР и НРБ видял само една у нас

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                    [B][SIZE="3"][COLOR="Blue"]Борис Немцов: Аз сам Човекът, обладан от власт и неговата система”.
                    Добре написано , но само толкова. На последните избори Немцов взе около 1% , хайде сега страха се завръща, но тогава пак ли имаше страх, отделно че се гласува тайно, така че какви смъртни присъди.
                    И пуснах линк към блиц, че са заловени убииците. Остава да чакаме да видим какво ще кажат следователите.
                    Доколкото познавам вашата групичка немцов пръста си сам да беше порязал, Путин щеше да е виновен
                    Вчера пуснах линк към статия в Гласове, с някой интересни факти от финансовото битие на Немцов, като например купени акции на газпром пре цена 10-15 цента и продадени по неговите думи 50-100ПЪТИ по скъпо
                    Това сигурно не ти изнася за да го коментираш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                      Пълна загуба на време....
                      Копейкометъра върти ли се?

                      ти, като най-слабото звено в групата на НПОП, най-много подскачаш...

                      Какво конкретно очакваш да прочетеш, здравния картон на Путин ли?

                      Значи Путин прав, цял свят крив!...

                      Скука, пращайте ги по подготвени тия мурзилки де...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi
                        Отделно да ги свери със сАветските парични реформи и ще забележи, че и трите у нас "съвпадат" с тия у тях.
                        Mи ако не те мързи може да видиш че и след '90 година кризите и фалитите на България са по едно вереме с на северните диваци.

                        А инае мурзилките не спират да крякат НПОП, сини талибани, соросоиди... въпреки че през цялото време до '97 са били те на власт. Всъщност за 25 години не са "участвали" във властта само при Костов и Светиня му..
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Кокалов,

                          Путин въобще чувал ли е за теб, че го раздаваш като първа дружка?
                          Тоя е от тия избягал навремето с куфарче кинти. Нормално е да ги защитава.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Американският флот ги вижда още на радарите дали са въоръжени самолетите и затова не се връзват на тия провокации.

                            П.П. А, по рушката преса, че изкарват случаите, че отишли в психиатрия от страх е ясно. Те там лъжат като разпрани да държат "патриотизма".

                            Наблюдават ги внимателно и много добре им знаят възможностите от НАТО и сега им пускат мазни филии, че НАТО е слабо и т.н.

                            Просто ги чакат да стъпят накриво. А, за какво им на НАТО да праща самолети в Раша като си имат спътници и си гледат оттам? ( риторично )

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                              Съгласен съм.

                              Чудя се обаче.....Дали руснаците нарочно търсят съприкосновение ,за да се разпали конфликт.Не съм прочел изтребители на НАТО да облитат руски цели.Обаче не мога да проумея кой пилот ще се навие на такива действия,като на практика е обречен.Колкото и да е строга дисциплината при военните.в случая на американските моряци......на някой може да му изтърват нервите.Това мисля,че е трети случай.Първият с Доналд Кук...Вторият беше с канадски кораб,който е на бойно учение ,и на практика във всеки момент може да свали самолета...Лично на мен не ми се вярва да е възможно от самолет да се блокира системите за управление на оръжията и радарите.

                              Очаквам да чуя мнението на Фланкер.Мисля,че е най-запознат тука с тези работи
                              Бе, не съм колегата, ама не четеш ли?

                              От близо година рушката авиация нон-стоп провокира въздушните пространства на една камара държави.

                              Като започнеш от Япония и стигнеш до УКей. ( само Китай мълчи дали са се пробвали при тях ).

                              Според теб случайно ли е?
                              ------------------------------------------

                              Искат война - ще си я получат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                                Като ти дойдат зелените необозначени миризливци в двора, да ти откраднат имането, ще ревеш, що няма кой да помогне. Има да подаваш хляб и сол, а те да ти изнасят телевизора, дъщерята и така нататък.
                                Съгласен съм.

                                Чудя се обаче.....Дали руснаците нарочно търсят съприкосновение ,за да се разпали конфликт.Не съм прочел изтребители на НАТО да облитат руски цели.Обаче не мога да проумея кой пилот ще се навие на такива действия,като на практика е обречен.Колкото и да е строга дисциплината при военните.в случая на американските моряци......на някой може да му изтърват нервите.Това мисля,че е трети случай.Първият с Доналд Кук...Вторият беше с канадски кораб,който е на бойно учение ,и на практика във всеки момент може да свали самолета...Лично на мен не ми се вярва да е възможно от самолет да се блокира системите за управление на оръжията и радарите.

                                Очаквам да чуя мнението на Фланкер.Мисля,че е най-запознат тука с тези работи

                                Коментар

                                Working...
                                X