IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
    Ползвам поста, като обръщението ми не е персонална !
    Та , само ровите в миналото и доказвате в ретроспекция колко вилика е била България. Била !!! За разлика от множеството други държави сринати до основи социално, икономически , а дори някои и физически и просперирали след това , Великата Ви България е една балканска клоака , доведена до това състояние от действията или бездействоието на собственото си население !!! Защо не нищите тази действителност ??? Традиционно по български си припомняте бабините приказки и притчи, циврите , ама на никой не му стиска да предприеме нещо реално и да изяви официална позиция !!!


    Браво!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
      И докъде я докарахме, като са я виждали? Сега Константинопол(Станбул) им е на трибуната в Народно събрание. Боклуци сте вие.
      Има една линия когато тъпотията е мине, нищо добро не я чака. Тази линия отдавана е премината и в света и в България. Повечето хора нямат абсолютно никакво значение, дори за самите тях си, ти искаш да им помагаш, няма колективно решение вече, може в момента да не ме разбираш, но за съжаление ще съм прав.

      Коментар


      • Ползвам поста, като обръщението ми не е персонално !
        Та , само ровите в миналото и доказвате в ретроспекция колко вилика е била България. Била !!! Няма да бъде !!! Няма материал !!! За разлика от множеството други държави сринати до основи социално, икономически , а дори някои и физически и просперирали след това , Великата Ви България е една балканска клоака , доведена до това състояние от действията или бездействоието на собственото си население !!! Защо не нищите тази действителност ??? Традиционно по български си припомняте бабините приказки и притчи, циврите , ама на никой не му стиска да предприеме нещо реално и да изяви официална позиция !!!

        Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Да не би тази тяхна "Доктрина" да е крадена от Крум, който отива и забива копието си в Златната порта на Константинопол?

        Ърмм ..?

        П.П. И после ще се пръкнат басните за Светослав от Киевска Рус, дето искал да си окачи щита на портите му и да стане 3-ти Рим

        Само дето свестяват факта, че Светослав или която и да е матрьошка в виждала Константинопол само на "картичка", за разлика от Крум и много други наши владетели

        Блядовете, че са промити ясно, ама тия БГ матрьошки да промият и тях - направо съм в потрес.
        Last edited by Avalaon; 29.07.2014, 14:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Да не би тази тяхна "Доктрина" да е крадена от Крум, който отива и забива копието си в Златната порта на Константинопол?

          Ърмм ..?

          П.П. И после ще се пръкнат басните за Светослав от Киевска Рус, дето искал да си окачи щита на портите му и да стане 3-ти Рим

          Само дето свестяват факта, че Светослав или която и да е матрьошка в виждала Константинопол само на "картичка", за разлика от Крум и много други наши владетели

          Блядовете, че са промити ясно, ама тия БГ матрьошки да промият и тях - направо съм в потрес.
          И докъде я докарахме, като са я виждали? Сега Константинопол(Станбул) им е на трибуната в Народно събрание. Боклуци сте вие.

          Коментар


          • Няма да има милост.

            18+
            http://rutube.ru/video/2a786202e5e61...a69a69fed0568/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Да не би тази тяхна "Доктрина" да е крадена от Крум, който отива и забива копието си в Златна порта на Константинопол?

              Ърмм ..?

              П.П. И после ще се пръкнат басните за Светослав от Киевска Рус, дето искал да си окачи щита на портите му и да стане 3-ти Рим

              Блядовете, че са промити ясно, ама тия БГ матрьошки да промият и тях - направо съм в потрес.
              Ами не знам как ще прозвучи, но руската имперска доктрина е пряка заемка от Волжска България. Никак не е случайно и е буквално генетично заложено, понеже цялата аристокрация на волжските българи е покръстена и директно се влива в руската помешчическа класа...Правено е едно изследване върху фамилиите на руското дворянство - около 60% са с произход от Волжска България (всички имена с тюркски произход, като например започващите с Ак - Аксаков или пък онзи дето уби Распутин княз Юсупов - най-влиятелния дворянин в Русия по това време)...
              Та така, има много сериозна връзка в имперската доктрина на руската държава с българите, не случайно първият цар (император) е този, който завладя Казанското ханство (наследник на Волжското българско ханство)...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Е, трябва първо да ви изтече сегашния договор с Хаяско. Сефте ли чуваш, че тия неща се правят с договори?

                П.П. Освен, ако Ботокса не резне шланга или ЕС не преминат към фаза три от санкции.

                Петрол и газ - само не и от Джужето. Чак тогава може да предоговаряте по нови контракти. В НЕК не ви ли учат на тия неща?

                Най-добрият вариант е хохлите или сепаратистите да думнат тръбата, понеже пада иншуранса.

                И тогава БГ ще качи рязко БВП, че сега ви обират като кифли 2-3 фамилии в БГ като оня мазник Овчаруффф ....
                Ако всички вие си мислите, че разбирате стратегиит им....Големи сте глупаци!
                Стига сте писали тук! Напишете стратегия за България! Създайте партия, оборете сегашните. Нещастници сте вие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Вътрешната подкрепа за путиновския стил на управление (който реално не се различава от този на Александър III, Ленин, Сталин или Брежнев, освен само по външни белези, при това, например, между Путин и Александър III тези разлики са сведени до абсолютен минимум на доктринерна база), .............
                  Да не би тази тяхна "Доктрина" да е крадена от Крум, който отива и забива копието си в Златната порта на Константинопол?

                  Ърмм ..?

                  П.П. И после ще се пръкнат басните за Светослав от Киевска Рус, дето искал да си окачи щита на портите му и да стане 3-ти Рим

                  Само дето спестяват факта, че Светослав или която и да е матрьошка в виждала Константинопол само на "картичка", за разлика от Крум и много други наши владетели

                  Блядовете, че са промити ясно, ама тия БГ матрьошки да промият и тях - направо съм в потрес.

                  Та, дали това е била "оригиналната" доктрина на блядовете? Или хем я откраднали - хем никога не са виждали Рим, ама го "искали"
                  Last edited by marandi; 29.07.2014, 14:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Не мислиш ли, че е правилно да правиш като шимпанзето... да си мериш орехчето отзад, преди да го лапнеш
                    .................................................. ......................................
                    Това,ако не си разбрал, беше предположение..И по-скоро ме вълнуват последствията от предположението ми...Уискито си го пия с бадеми и лешници,и то без черупките,представяш ли си....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                      Путлеровия бандитски режим рухва...Какви са ти очакванията,какво ще се случи с Русия...?Как това,което би се случило там,според теб,би повлияло на останалия свят?Просто ми интересна твоята визия за бъдещето на Русия без Путин?Какъв лидер,или лидери очакваш да я поемат тази огромна държава и до какво ще доведе това..?Въпросите ми са за Русия,но съм сигурен,че всичко,което би се случило с Русия,би повлияло и пряко,и косвено на Украйна....
                      Задавам ти тези въпроси ,понеже виждам,че държиш путлеровия елит да се измете и на негово място да дойде друг?Или пък ,може би и друга форма на управление?Със сигурност,щом държиш да се премахне едно управление,знаеш или очакваш,какво друго ще дойде на неговото място и какви ще са последствията..?
                      За хора със здрави нерви!!!

                      18+ Американская мечта для Ирака. Итоги 11 лет внешнего управления США

                      http://anna-news.info/node/19066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                        Путлеровия бандитски режим рухва...
                        Не мислиш ли, че е правилно да правиш като шимпанзето... да си мериш орехчето отзад, преди да го лапнеш

                        Иначе смех пацаны, на човек му иде да се кръсти не с двете рАце, ами с двата крака... Кво приказвахме, кво стана... Пиндоценности!

                        Вашингтон: Россия нарушила договор Горбачева-Рейгана
                        http://russian.rt.com/inotv/2014-07-...acheva-Rejgana

                        Пп. Иначе, петнистия ахмак е още жив, като закъса за зелена шума му дават да рекламира, я тестени изделия, я кожени чанти

                        Коментар


                        • Много е трудно, дори по-скоро невъзможно, Русия да функционира като нормална държава. Това е проблем както за самите руснаци, така и за нас, като живеещи в непосредственат й сянка.
                          Вътрешната подкрепа за путиновския стил на управление (който реално не се различава от този на Александър III, Ленин, Сталин или Брежнев, освен само по външни белези, при това, например, между Путин и Александър III тези разлики са сведени до абсолютен минимум на доктринерна база), която съвсем реално превишава 70-80% е показателна за нагласите на обществото там и вещае лоши прогнози за развитието и на Русия, и на непосредствените й съседи (като нас и Украина), и на света изобщо...
                          От друга страна Русия няма човек с размаха и обективните възможности на Петър I, който би я реформирал и приобщил към нормалния свят днес...
                          Русия и днес притежава умове, които са способни на съзидание и диалог със света, но за съжаление не притежават качествата, които обикновения руснак търси у батюшката, който ще тури на трона...

                          А иначе убийството на мозъци в Русия продължава с пълна пара...

                          «Спектакль «Крым» поставлен по опере сталинских времен «Севастопольцы». От сценария семидесятилетней давности мало что осталось. Его переписали под политический момент: под музыку лауреата сталинской премии Мариана Коваля «в сортире мочат» украинских фашистов, Яценюка, Порошенко и госдеп...» - пишет корреспондент Александра Гармажапова, побывавшая на премьере.

                          Уникално, бият Северна Корея по всички направления! https://www.youtube.com/watch?v=bzPD6PqbcDQ
                          Last edited by kandid; 29.07.2014, 14:07.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Ами, драги, аз още вчера казах, че важният резултат е прогласяването на бандитизма на путиновския режим, което одма дърпа много милиарди инвестиции от путлеровата икономика...

                            А впоследствие, дори да не се сдобие с екзекватура на територията на Пусия (120%), то няма съмнение, че все някъде, където путлеровия режим държи активи, все ще има екзекватура...
                            Путлеровия бандитски режим рухва...Какви са ти очакванията,какво ще се случи с Русия...?Как това,което би се случило там,според теб,би повлияло на останалия свят?Просто ми интересна твоята визия за бъдещето на Русия без Путин?Какъв лидер,или лидери очакваш да я поемат тази огромна държава и до какво ще доведе това..?Въпросите ми са за Русия,но съм сигурен,че всичко,което би се случило с Русия,би повлияло и пряко,и косвено на Украйна....
                            Задавам ти тези въпроси ,понеже виждам,че държиш путлеровия елит да се измете и на негово място да дойде друг?Или пък ,може би и друга форма на управление?Със сигурност,щом държиш да се премахне едно управление,знаеш или очакваш,какво друго ще дойде на неговото място и какви ще са последствията..?

                            Коментар


                            • Вчера ли беше, нали УСА им извади сателитните снимки как вървят колони от оборудване/оръжие през границата с Русия.

                              Па, Джуджак мишка и отрича - не бил той. Той и за Крим отричаше, че ония били руска армия там, па после си призна за "зелените" човечета.

                              П.П. Гледам, че пак започнал опитите с крилати ракети със среден обсег и УСА го засякоха и го питаха - ко прайш като нарушаваш споразумение от 1987 г.??

                              Джуджо се е запътил или към Хага в клетка или към Сибир да бере газ.

                              Ей, затова трябва да има мандати - къпиш макс. 8 години ( 2 мандата ) - Благодаря, Чао - следващият.

                              Иначе се оглупява - малко са му 40 млрд. досега окрадени и ламти за още. Да беше отишъл да си ги харчи тъпака, щото сега и това няма да може да направи като го подкарат с тупалките

                              Цял Свят го плюе - той си мисли, че дъжд вали. Много ме кефят такива разпасани джуджета, дет' си мислят, че някой ще ги трае. Това да не Азия, бре алоууу ....
                              Last edited by marandi; 29.07.2014, 13:23.

                              Коментар


                              • За всички новороссийстващи...теперь кончилось, ребята сдайтесь...

                                Коментар

                                Working...
                                X