IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Ми мое да клеца украинки полякини чехкини унгарки немкини
    Клеца, клеца и като се събуди с тежък махмурлук разбира, че пак е прекалил със самогона и е сънувал, а жена му го чака да редят сено в плевнята







    .
    Don't work hard, work smart!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      А кога докараш газ от Гърция от тоя терминал ми се обади
      Е, трябва първо да ви изтече сегашния договор с Хаяско. Сефте ли чуваш, че тия неща се правят с договори?

      П.П. Освен, ако Ботокса не резне шланга или ЕС не преминат към фаза три от санкции.

      Петрол и газ - само не и от Джужето. Чак тогава може да предоговаряте по нови контракти. В НЕК не ви ли учат на тия неща?

      Най-добрият вариант е хохлите или сепаратистите да думнат тръбата, понеже пада иншуранса.

      И тогава БГ ще качи рязко БВП, че сега ви обират като кифли 2-3 фамилии в БГ като оня мазник Овчаруффф ....
      Last edited by marandi; 29.07.2014, 13:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Е ми обясни как точно го виждаш да се случи механизма с това даване ...чисто технологично.
        Щото според мен решението е чисто символично , да не говорим че тоя съд няма юрисдикция в Русия и по голямата част в останалия свят.....
        Е, защо тогава Джуджо обжалва?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Ти сега и от фаянси ли взе да разбираш, бре ... пардон финанси.

          Ех, това момче

          П.П. На Гърция отдавна им е готов терминала за втечнен газ и си бачка. За какво ви е да си строите ваш като ще го избивате пак 50 години.

          Ето я де е - на един *У разстояние. Кеф ти от Катар, кеф ти от Алжир - поръчвате си и ви го носят - бам до Стара Загора.

          Северния пръстен ще трябва да го правите с Румънягите.

          После кротко показвате една комбинация от 3 пръста на Украйна и Джуджето. Т'ва е..
          А кога докараш газ от Гърция от тоя терминал ми се обади

          Коментар


          • Бягството започна....

            Премьер-министр самопровозглашенной Донецкой народной республики Александр Бородай внезапно уехал из Донецка в Москву "по делам беженцев"

            http://slon.ru/fast/world/otezd-boro...-1135229.xhtml

            «У нас полный бардак. Ситуация тухлая. В городе семикомандирщина. Военная ситуация хреновая. ДНР стала похожа на хрен с головкой в виде Донецка, и перспективы слабенькие», — сказал Бородай перед отъездом.

            Междувременно...народната любов в Донецк, изразена в графити...

            Last edited by kandid; 29.07.2014, 12:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Е ми обясни как точно го виждаш да се случи механизма с това даване ...чисто технологично.
              Щото според мен решението е чисто символично , да не говорим че тоя съд няма юрисдикция в Русия и по голямата част в останалия свят.....
              Ами, драги, аз още вчера казах, че важният резултат е прогласяването на бандитизма на путиновския режим, което одма дърпа много милиарди инвестиции от путлеровата икономика...

              А впоследствие, дори да не се сдобие с екзекватура на територията на Пусия (120%), то няма съмнение, че все някъде, където путлеровия режим държи активи, все ще има екзекватура...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Няма да тръгне, сега имат едни 50 блн., да дават на Платя и Мишка, толкова им трябваха и за тръбата в Сибир, та не знам...
                Е ми обясни как точно го виждаш да се случи механизма с това даване ...чисто технологично.
                Щото според мен решението е чисто символично , да не говорим че тоя съд няма юрисдикция в Русия и по голямата част в останалия свят.....
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Ми мое да клеца украинки полякини чехкини унгарки немкини що да не опита и с французойки.Много неща могат руснаците дори теб мое да набият и после да опорят.
                  Брееее, бре, бре. Големи клецала тея рушняци. Българките що си ги забравил? Или викаш рупли, рупли?
                  Last edited by chronos; 29.07.2014, 13:08.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      А теб ще вземе за съветник и го почвате.Само че дали им стиска.На всеки интелигентен човек е ясно че всичко е тъеатър и приказки за наивници.Русия е световна сила и ще става все по силна.Запада е фалирал.Това е съюз на най задлъжнелите държави.Тия дългове са невъзможни за плащане и до десет години ще изгърмят.Тогава ще молят Путин за спасение ама ще е късно.
                      Ти сега и от фаянси ли взе да разбираш, бре ... пардон финанси.

                      Ех, това момче

                      П.П. На Гърция отдавна им е готов терминала за втечнен газ и си бачка. За какво ви е да си строите ваш като ще го избивате пак 50 години.

                      Ето я де е - на един *У разстояние. Кеф ти от Катар, кеф ти от Алжир - поръчвате си и ви го носят - бам до Стара Загора.

                      Северния пръстен ще трябва да го правите с Румънягите.

                      После кротко показвате една комбинация от 3 пръста на Украйна и Джуджето. Т'ва е..
                      Last edited by marandi; 29.07.2014, 11:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Е, колко пъти да казвам да си изградите интерколекторите и да се вържем към другите газопреносни мрежи?

                        Гърция има терминал за втечнен газ, Румъния имат собствен добив и е вързана към мрежите до Австрия мисля, че бяха и ако тръгне и ТАР и сте готови.

                        Какво се занимавате с тия идиоти, дето през няколко години все се сещат за един и същи номер. Дрън кранчето

                        С Румъния сега стана едно забавяне, но с Гърция върви добре - гърците не бавят от тяхна страна и е почти готов. То газ ви е под гъза, вие ще подарявате луди кинти за Ю. пАток дет' после нямат избиване.

                        С тия връзките ще са евтини по 15 милки ли беше с Румънягите тръбата боцната под Дунав, ама я счупиха сега нашите да ги плющя и ще се забавят.
                        То и сега сме вързани ама нещо газ няма.И нови връзки да направим към сегашния момент полза никаква.Газ няма.А трето и четвърто са цените.Гърция гори от желание да строи бомби за да ни продава евтин газ.А и не бяха ли фалирали..отде кинта?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Ще се върнат към традициите си.

                          То рушняк освен самогон и самовар - друго какво може да прави?

                          Велико откритие - теникия с въглища, а в наши дни с реотан.
                          Ми мое да клеца украинки полякини чехкини унгарки немкини що да не опита и с французойки.Много неща могат руснаците дори теб мое да набият и после да опорят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Мхм ... точно това не разбират БГ матрьошките, че Обонго в момента всячески се опитва да опази мира, а също така и дебелата Меркел.

                            Понеже и най-лошият мир е по-добър от най-добрата война.

                            Само че на Обонго му свършва мандата и дойде ли републиканец - хич няма да бави Джуджето, а ще го почне веднага.
                            А теб ще вземе за съветник и го почвате.Само че дали им стиска.На всеки интелигентен човек е ясно че всичко е тъеатър и приказки за наивници.Русия е световна сила и ще става все по силна.Запада е фалирал.Това е съюз на най задлъжнелите държави.Тия дългове са невъзможни за плащане и до десет години ще изгърмят.Тогава ще молят Путин за спасение ама ще е късно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Тва е Робин от худ бе , не виждаш ли стрелите в колчана на гърба
                              Сега е тръгнал да раздава на бедните (по домовете) квото е успял да обере от гадните империалисти...от Метро

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                                Опълченец, сепаратист или просто крадец?
                                Тва е Робин от худ бе , не виждаш ли стрелите в колчана на гърба
                                Сега е тръгнал да раздава на бедните (по домовете) квото е успял да обере от гадните империалисти...от Метро

                                Коментар

                                Working...
                                X