IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
    Да мис Еконо, те!
    Като го е скапал Луджев, Виденов защо не го възроди???
    В момента продължават да творят, никога не са ни пускали.
    Имат си наместници, васали и прочее олигарски посланници.
    В момента България за независима ли я имаш?
    Относно великите заводи - за фалит чувала ли си? Нали си еконо мис?
    Фалит на неудачния руски модел у нас, в момента е в прогрес!
    Процесът не е приключил. И това ми било Еконо Мис.
    Едно време какви Еконо Миски имаше само...
    Нали се голяма работа? На кого симпатизираш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      В последните 1000г,държавата на българите 700г е била в робство.Егати империята.
      В момента една трета от държавата се командва от рязаните,македонците се
      смятат за всякакви,но не и за българи.Същото е положението и при онез на Волга.
      България никога не е основавана 681г отдавна е била тук, да не би Аспарух да е изминал 500 км за 15 години..

      http://profesionalist.blog.bg/politi...ost-pot.887042

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
        Да мис Еконо, те!
        Като го е скапал Луджев, Виденов защо не го възроди???
        В момента продължават да творят, никога не са ни пускали.
        Имат си наместници, васали и прочее олигарски посланници.
        В момента България за независима ли я имаш?
        Относно великите заводи - за фалит чувала ли си? Нали си еконо мис?
        Фалит на неудачния руски модел у нас, в момента е в прогрес!
        Процесът не е приключил. И това ми било Еконо Мис.
        Едно време какви Еконо Миски имаше само...
        Всъщност думата мис на еконото идва от miss (пропускам еконото) но нали си хайрсъзин, май само от търски разбираш)
        Защо Виденов??? Нали имаше служебни, нали имаше царче, нали имаше Борисов?
        Защо си чешеш езика???? Като сме от 2007 в ЕС каква е ползата за всеки евро-българин, какво се случи с държавата. Как ЕС спря руското влияние у нас????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
          Няма да има милост.

          18+
          http://rutube.ru/video/2a786202e5e61...a69a69fed0568/

          Евроценности, кво да праиш!

          Още на вълна евроценности, демократичната преса на британия, обвини, доказа и осъди Владимир Владимирович, БЕЗ никакви доказателства... изглежда вече трябва да се доказва невинността, след като от Фашингтон са прочели присъдата

          Пресса Британии: Путин - "головорез и лжец"
          http://www.bbc.co.uk/russian/uk/2014...it_press.shtml

          Никто так и не предоставил доказательств прямого участия России в запуске ракеты по самолету, даже если вмешательство Москвы на востоке Украины и создало условия, при которых антикиевские сепаратисты смогли действовать свободно, пишет Daily Telegraph. Самолет почти наверняка был сбит по ошибке сепаратистами, которые думали, что это украинский транспортный самолет.

          Соответственно, несмотря на то, что этот инцидент несомненно является трагическим, как введение санкций против России поможет чему бы то ни было?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
            Те ли ни нарязаха оръжията, те ли скапаха ВПК (ЛУджев), те ли ни намалиха армията от 120 хил на 38 хил, те ли си продадоха Нефтохим, Балка, Кремиковци.
            Те ли направиха така, че да внасяме домати?
            Хайрсъзин такъв.
            Да мис Еконо, те!
            Като го е скапал Луджев, Виденов защо не го възроди???
            В момента продължават да творят, никога не са ни пускали.
            Имат си наместници, васали и прочее олигарски посланници.
            В момента България за независима ли я имаш?
            Относно великите заводи - за фалит чувала ли си? Нали си еконо мис?
            Фалит на неудачния руски модел у нас, в момента е в прогрес!
            Процесът не е приключил. И това ми било Еконо Мис.
            Едно време какви Еконо Миски имаше само...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Можеш ли да ми посочиш пример за Световна Империя като България, която да не била временно изпадала в спад?

              Великобритания, Испания, УСА, Русия, Германия, Франция, Китай - по твой избор и после ще те метна на тяхната история
              В последните 1000г,държавата на българите 700г е била в робство.Егати империята.
              В момента една трета от държавата се командва от рязаните,македонците се
              смятат за всякакви,но не и за българи.Същото е положението и при онез на Волга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                Имахме сили, отнеха ни ги руснаците!
                Това ви се пее тук от месеци!
                И...Махни тази препоръка за покупко-продажба на......ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                  Имахме сили, отнеха ни ги руснаците!
                  Това ви се пее тук от месеци!
                  Те ли ни нарязаха оръжията, те ли скапаха ВПК (ЛУджев), те ли ни намалиха армията от 120 хил на 38 хил, те ли си продадоха Нефтохим, Балка, Кремиковци.
                  Те ли направиха така, че да внасяме домати?
                  Хайрсъзин такъв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                    Крим е предаден на Украйна в момент на алкохолно умопомрачение на Елцин.
                    Ако отречем връщането на Русия, то това означава да отречем и нашето Съединение, което се е случило не в унисон с желанията на тогавашан Европа. А се га ми отговорете.
                    Ами ако можехме да натупаме Турците и Гърция и Румъния и Сърбия..... Аз бих си взел тогавашните земи. Настроен съм реваншистки, но.....нямаме сили.
                    Игнорирате интересите на Великите Сили позиционирани в тези държави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Можеш ли да ми посочиш пример за Световна Империя като България, която да не била временно изпадала в спад?

                      Великобритания, Испания, УСА, Русия, Германия, Франция, Китай, Рим, Византия, Османска, Монголска, Египетска, ако искаш или Персия - по твой избор и после ще те метна на тяхната история


                      От тези само Османскате е във възход (благодарение на Англия и УСА)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                        Крим е предаден на Украйна в момент на алкохолно умопомрачение на Елцин.
                        Ако отречем връщането на Русия, то това означава да отречем и нашето Съединение, което се е случило не в унисон с желанията на тогавашан Европа. А се га ми отговорете.
                        Ами ако можехме да натупаме Турците и Гърция и Румъния и Сърбия..... Аз бих си взел тогавашните земи. Настроен съм реваншистки, но.....нямаме сили.
                        Имахме сили, отнеха ни ги руснаците!
                        Това ви се пее тук от месеци!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Можеш ли да ми посочиш пример за Световна Империя като България, която да не била временно изпадала в спад?

                          Великобритания, Испания, УСА, Русия, Германия, Франция, Китай - по твой избор и после ще те метна на тяхната история
                          Единствените световни империи са Великобритания Испания, Франция и Русия, те са владели света много преди САЩ. Да си учил за намеса на Китай в световната история??? Какво прави една империя ВЕЛИКА?????

                          Коментар


                          • Крим е предаден на Украйна в момент на алкохолно умопомрачение на Елцин.
                            Ако отречем връщането на Русия, то това означава да отречем и нашето Съединение, което се е случило не в унисон с желанията на тогавашан Европа. А се га ми отговорете.
                            Ами ако можехме да натупаме Турците и Гърция и Румъния и Сърбия..... Аз бих си взел тогавашните земи. Настроен съм реваншистки, но.....нямаме сили.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                              И докъде я докарахме, като са я виждали? Сега Константинопол(Станбул) им е на трибуната в Народно събрание. Боклуци сте вие.
                              Можеш ли да ми посочиш пример за Световна Империя като България, която да не била временно изпадала в спад?

                              Великобритания, Испания, УСА, Русия, Германия, Франция, Китай, Рим, Византия, Османска, Монголска, Египетска, ако искаш или Персия - по твой избор и после ще те метна на тяхната история
                              Last edited by marandi; 29.07.2014, 14:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                                Има една линия когато тъпотията е мине, нищо добро не я чака. Тази линия отдавана е премината и в света и в България. Повечето хора нямат абсолютно никакво значение, дори за самите тях си, ти искаш да им помагаш, няма колективно решение вече, може в момента да не ме разбираш, но за съжаление ще съм прав.
                                Да, не те разбирам!?!?!!? Пиши по-свързано и по същество!

                                Коментар

                                Working...
                                X