IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В цартвото на слепите (България) и еднООкия е цар (Б.Б.)
    Last edited by kosuma; 12.04.2012, 21:33.
    МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Сигурно ги е държал с лявата ръка, докато е играл футбол?
      Ти да не си Корнелия Ни...ова?

      Напиши какво мислиш, а не ми цитирай простотии от Народното събрание.
      !

      Ми аз съм го напис бре! ЧЕТИ !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
        Макар, че анонимен донос казва, че като малък бил изял 1-2 филии с мас
        Сигурно ги е държал с лявата ръка, докато е играл футбол?
        Ти да не си Корнелия Ни...ова?

        Напиши какво мислиш, а не ми цитирай простотии от Народното събрание.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Поредната велика тема!!!!!


          SEBULBA, за да не отварям нова тема,а и виждам, че си навътре с "нещата" - би ли ми казал КОГА Е СРАЛ БОЙКО БОРИСОВ?
          Бойко не сере, защото Бойко не яде! Той само работи денонощно за благото на народа! Макар, че анонимен донос казва, че като малък бил изял 1-2 филии с мас

          Коментар


          • Първоначално изпратено от status Разгледай мнение
            SEBULBA, за да не отварям нова тема,а и виждам, че си навътре с "нещата" - би ли ми казал КОГА Е СРАЛ БОЙКО БОРИСОВ?

            Ами той не е спирал да се осира - винаги, обилно и забележително отвсякъде !


            Щото ТОЙ Е ...
            (избрани цитати от "негов човек")
            -Седми дан би следвало да отговаря на определени възможности. Ако ги има в действителност.
            -аз го изгоних от нашия клуб.
            - За клюкарство, лъжи и интриги,
            -Но нямаше талант.
            -като трениращ Бойко показваше страхливост
            -черният му пояс и седмият дан, с който той се хвали, че е най-висок в България, му го е дал неговият дългогодишен авер Румен Николов-Пашата.
            -имаше два прякора, които го характеризират отлично - тъй като си биеха Бойко редовно, го бяха нарекли Праните гащи.
            -Вторият прякор е Борсука,
            -Той е един такъв, все се цупеше.
            -той никога в живота си не се е състезавал
            - знам от адвокат на СИК, че Бойко е бил в управителния съвет на групировката.
            -Ако той беше жив, Бойко сега щеше примерно да охранява паркинга на спортния хотел "Славия" в Овча купел, както го охраняваше в началото с една жилетчица
            - Точно в ония години Бойко се изяви и като крадец на идеи
            -Бойко не е съзидателен. Много е бърз в действията си, но му е лукава работата. Той явно е добър търговец. Той умее да краде - да чуе нещо и веднага да каже: това е мое, аз го направих!
            -Невероятен нарцис и комплексар.
            -Човек, който обича гласа си и се радва на тялото си, на звуците си, обича да се обгражда с хора-огледала. Това му е била винаги настройката.
            -си беше простичко момче. Той не знае езици, не е контактувал с много хора.
            -Усуква се както преди
            -гледал е поне 200 пъти "Кръстникът" и 200 пъти Робърт де Ниро - криви си главата наляво надясно и примигва с очички.
            -Да, Бойко, аз моментално ще ти ги кажа в очите, но ти се криеш. Страх ли те е от треньора ти? Защо бе, Бойко?
            -Навремето събираше гилзите като главен секретар на МВР,
            -И щом чуе решението на общинския съвет, което не му е по свирката се намусва и отива да играе футбол.
            -той играе тенис, като си подбира противниците така, че винаги да бие.
            - Поведение на страхливец и марионетка.
            -над главата на Бойко - още 4-5 кончета и там една ръка, която дърпа и определя какви движения да прави.
            - царската ръка, той я целуваше, след това я захапа. Вероятно и БСП е ухапал.
            - Карлос каза нещо-"Важното е да не те поръчат. Когато ти оградят на снимката физиономията с червения флумастер, си заминал."
            -са му викали "Ларжа" в силовите структури, понеже бил стиснат.

            МОЛЯ,
            не правете инвестора жълтур!!!
            Тази публикация е явен сополив бълвоч!

            Коментар


            • В темата за Политика ме квалифицират като "гербераст"???!!!, но аз никога не съм написал хвалебствен пост за ГЕРБ и в частност - Бойко Борисов. Обикновено контрирам чужди постове (което много ги дразни). Също и никога не съм написал самоинициативно "плюещ" пост по отношение на останалите политически сили и фигури в България.

              Та това ми е най-чудно - как има никове в този форум, които ей така - решават и пишат оплюващ пост или дори могат да отворят цяла тема....непредизвикано.

              Да не би да имат малки пишки и само това плюнчене по форумите да им е останало?!?!
              Чудно ми е.....

              П.П. Императора трябва да е с най-малката пишка, щото той от години "размазва" малцинства, правителства, бизнеси и т.н. .... все по форумите.

              Коментар


              • SEBULBA, за да не отварям нова тема,а и виждам, че си навътре с "нещата" - би ли ми казал КОГА Е СРАЛ БОЙКО БОРИСОВ?

                Ами той не е спирал да се осира - винаги, обилно и забележително отвсякъде !


                Щото ТОЙ Е ...
                (избрани цитати от "негов човек")
                -Седми дан би следвало да отговаря на определени възможности. Ако ги има в действителност.
                -аз го изгоних от нашия клуб.
                - За клюкарство, лъжи и интриги,
                -Но нямаше талант.
                -като трениращ Бойко показваше страхливост
                -черният му пояс и седмият дан, с който той се хвали, че е най-висок в България, му го е дал неговият дългогодишен авер Румен Николов-Пашата.
                -имаше два прякора, които го характеризират отлично - тъй като си биеха Бойко редовно, го бяха нарекли Праните гащи.
                -Вторият прякор е Борсука,
                -Той е един такъв, все се цупеше.
                -той никога в живота си не се е състезавал
                - знам от адвокат на СИК, че Бойко е бил в управителния съвет на групировката.
                -Ако той беше жив, Бойко сега щеше примерно да охранява паркинга на спортния хотел "Славия" в Овча купел, както го охраняваше в началото с една жилетчица
                - Точно в ония години Бойко се изяви и като крадец на идеи
                -Бойко не е съзидателен. Много е бърз в действията си, но му е лукава работата. Той явно е добър търговец. Той умее да краде - да чуе нещо и веднага да каже: това е мое, аз го направих!
                -Невероятен нарцис и комплексар.
                -Човек, който обича гласа си и се радва на тялото си, на звуците си, обича да се обгражда с хора-огледала. Това му е била винаги настройката.
                -си беше простичко момче. Той не знае езици, не е контактувал с много хора.
                -Усуква се както преди
                -гледал е поне 200 пъти "Кръстникът" и 200 пъти Робърт де Ниро - криви си главата наляво надясно и примигва с очички.
                -Да, Бойко, аз моментално ще ти ги кажа в очите, но ти се криеш. Страх ли те е от треньора ти? Защо бе, Бойко?
                -Навремето събираше гилзите като главен секретар на МВР,
                -И щом чуе решението на общинския съвет, което не му е по свирката се намусва и отива да играе футбол.
                -той играе тенис, като си подбира противниците така, че винаги да бие.
                - Поведение на страхливец и марионетка.
                -над главата на Бойко - още 4-5 кончета и там една ръка, която дърпа и определя какви движения да прави.
                - царската ръка, той я целуваше, след това я захапа. Вероятно и БСП е ухапал.
                - Карлос каза нещо-"Важното е да не те поръчат. Когато ти оградят на снимката физиономията с червения флумастер, си заминал."
                -са му викали "Ларжа" в силовите структури, понеже бил стиснат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  Нали знаеш дано дано ама надали. Вярно ще отнеме време но простия народ надали ще го изтърпи повече от 2 мандата и той ще свърши изгонен с камъни като 97-ма.
                  НЕ ЗНАМ!!! .... но знам ,че за сега по-добри " МАСКАРИ " просто няма!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    Препечатвам от един от коментарите в "Дневник"

                    След 1978 г. се занимава активно с карате, и през годините работи като треньор на националния отбор на България по карате, както и като съдия на международни срещи по карате.



                    През 1990 г. напуска системата на МВР, отказва да се деполитизира и остава член на БКП. През 1991 г. основава частната охранителна фирма "Ипон-1" ООД, която осигурява охраната и на личности като Тодор Живков и Симеон Сакскобургготски. "Ипон-1" членува в Световната организация на охранителите IAPPA, а Бойко Борисов е персонален член на организацията.



                    През 2001 г. е назначен на длъжност „главен секретар на МВР“ и е повишен в чин „полковник“ от МВР. В началото на 2002 г. му е присъдено звание "генерал-майор" с Указ на президента Георги Първанов, а през 2004 г. е удостоен със звание "генерал-лейтенант".

                    УЧАСТИЕ ВЪВ ФИРМИ:


                    1. Ипон-1"ООД, регистрирана на 13.09.1991 год. на адрес София, ул. "Раковски" 209. В тази фирма Бойко Борисов е съдружник с баща си (Методи Борисов Георгиев), Живко Делчев Делчев и Павел Методиев Алексиев.

                    2. "Ипон-2"-ООД, регистрирана в края на 1992 год. на същия адрес, в която е съсобственик с Цветелина Бориславова Карагьозова.

                    3. "Ипон-Агенция за сигурност и охрана"-ООД, регистрирана през м. април 1998 год. на адрес: София, ул."Гечкенли" 4. Съдружници и управители - Владимир Петев и Васил Калугеров. Изпълнителен директор - Младен Георгиев.

                    4. "Интербулпред"-АД, регистрирана през есента на 1997 год. на адрес София, бул."Г.М.Димитров", бл.3, ет. 6. и уставен капитал 1 млн.лв. Съвет на директорите - Бойко Борисов, Евстати Гюров, Чавдар Чернев, Румен Николов, Димо Кръстинов, Владимир Петев.

                    5. "Тео Интернационал"-АД, Бургас - до лятото на 1996 год. Бойко Борисов е член на Съвета на директорите заедно с Румен Николов "Пашата". Впоследствие са заменени от Иво Каменов Георгиев и Недялко Кирезиев.

                    В периода 1994–1997 "Тео интернационал" е уличена в производство на фалшиви цигари "Марлборо" и "Мелник" във фабриката й в Крайморие. Борисов се оттегля от нея на 24.06.1996, след скандала и бягството на третият собственик – Емил Райков. Аферата е разкрита още на 25.03.1995 г., но тогава делото било смачкано и фабриката продължила да произвежда още 2 г. Налице е информация, че Бойко Борисов и Румен Николов “Пашата” изобщо не са разпитвани за разбитата фабрика. Има данни, че доверен информатор от I РПУ-Бургас е предупреждавал фирмата за предстоящите проверки. По това време шеф на РПУ-то е Георги Пенев - пенсиониран от Бойко Борисов с почести и назначен през м. ноември 2001 г. за регионален директор на охранителната фирма “Ипон”.


                    6. "Джи енд Би травъл къмпани", регистрирана през есента на 1994 год. и свързана със СИК. Съдружници са Бойко Борисов, "София Делта"-ООД и др. През април 1996 год. фирмата е одобрена за купувач на 55 % от акциите на грандхотел "София" за 595 млн.лв. (8,5 млн. долара). Впоследствие сделката е разтрогната, поради неизплащане на първата вноска.

                    7. "Прахайм"-ООД - Червен бряг, учредена през 1996 год. Дейност – производство на сапуни и миещи препарати. Съдружници - Бойко Борисов, Цветелина Бориславова и "Прайм инвестмънт тръст"(един от учредителите и основните акционери на ТСБанк,). Управители – Цветелина Бориславова и Алипи Алипиев.

                    8. "Будоинвест"-ООД Съдружници: Румен Цветков, Алексей Петров, Бойко Борисов (до м.август 1998 год.) (Главата на октопода, а ? А що сме му съдружници?)

                    9. "Би енд Пи Комерс"-ООД, регистрирано през м.май 2001 год. на адрес: София, ул. "Любен Каравелов" 83, ет. 2. Съсобственици - Бойко Борисов и Пламен Тачев Петров.

                    10. "Цебра"- ООД, регистрирано през 1994 год. Съдружници - Бойко Борисов, Цветелина Бориславова, Живко Делчев.

                    11. Ти Би Ай - 97". Съдружници - Бойко Борисов, Тодор Толев.

                    12. "Сириус-2"- ООД, регистрирано през 1992 год.Собственици – Бойко Борисов и Цветелина Бориславова.

                    13. "Химтекс"- АД. Членове на съвета на директорите Бойко Борисов, Цветелина Карагьозова и Мирослав Дерменджиев до 1997 год. Впоследствие в СД на дружеството влиза майката на Цветелина.



                    БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛИ



                    1. Цветелина Бориславова Карагьозова, род. 27.09.1958 год. в София, председател на Надзорния съвет на СИБанк, разведена.
                    Баща й - Борислав Карагьозов, преди 1989 год. е бил служител на ПГУ- ДС и е работил като материално отговорно техническо лице към български посолства (САЩ, Индонезия, Румъния).
                    Майка й - Веселина Карагьозова, род. 28.06.1929 год. е акционер е в "Кемисол"- АД, Стара Загора – дружество, търгуващо с химически продукти.
                    Тя има две дъщери от разтрогнат брак със Стефан Абаджиев (син на бившия член на Политбюро на ЦК на БКП и бивш посланик в Румъния Иван Абаджиев).
                    До 18-годишната си възраст Цветелина живее със семейството си предимно зад граница. В Букурещ завършва гимназия към руското посолство.
                    В Румъния започва да следва философия, но след една година прекъсва, поради завръщане на семейството й в България. В София Цветелина завършва английска и испанска филология. Докато следва, започва работа в международния отдел на СУ.
                    След завършването, известно време работи в свързаното със спецслужбите външнотърговско дружество "Инко". По същото време следва и в УНСС, специалност "Международни икономически отношения". Първоначално е представител за Балканите на международна компания за автоматизирани системи. Впоследствие работи в стопанско обединение "Гъвкави автоматизирани производствени системи" (ГАПС). През 1989 год. напуска ГАПС и започва частен бизнес.
                    Поредната велика тема!!!!!


                    SEBULBA, за да не отварям нова тема,а и виждам, че си навътре с "нещата" - би ли ми казал КОГА Е СРАЛ БОЙКО БОРИСОВ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
                      Над"ай се! ...да падне! ....и дано никога!!!
                      Нали знаеш дано дано ама надали. Вярно ще отнеме време но простия народ надали ще го изтърпи повече от 2 мандата и той ще свърши изгонен с камъни като 97-ма.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Късно е вече. Борисов взе властта и няма избори които да го махнат от власт ако ще и 90% от народа да гласува за опонентите му. Борисов лично от ефира каза падна ли от власт мъртъв съм.

                        И аз се надявам да падне от власт но това няма как да стане. Борисов ще управлява до гроб.

                        Над"ай се! ...да падне! ....и дано никога!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          Явно е че реши да ме повикаш...

                          Когато преди 4 години водих сражения с би-гугъла, останах с впечатление че ти не одобряваш неговата позиция. Какво сега се промени, та се обърна на 180 градуса?

                          Първото, което следва да обясниш е как при тези аноннимни справки (да не кажа доноси) Бойко Борисов е много добре приет навсякъде в Европа и сред евроатлантическите ни партньори. ГЕРБ стана член на ЕНП още преди да дойдем на власт и оттогава постоянно работим с ЕС и неговите институции - ЕК, Съвета на министрите, Европарламента и т.н. Резултатите за България са налице - усвояване на еврофондове, по-добра комуникация с евроатлантическите партньори и т.н. Мога и да цитирам следните награди на Бойко Борисов:


                          Второто, което следва да обясниш е как при тези аноннимни справки (да не кажа доноси) Бойко Борисов е най-популярния политик в България и досега - а говорим за период от поне 9 години..

                          Третото, което следва да обясниш е как да приемем изобщо обсъждането на тези аноннимни справки (да не кажа доноси), при условие че не знаем източника и със сигурност някои верни факти са омесени с лъжи и клевети. Това че БСП и ДС фабрикуват анонимни компромати не е аргумент, нали?
                          Това е основно от Търговския регистър, бе какви анонимни компромати те гонят. А се обърнах на 180 градуса, щото вместо да се бори с бившите си съдружници, май почна пак много да се заиграва с тях и да им прави подаръчета. Хариза на ТИМ да застрояват Морската градина във Варна (това няма варненец, дето да му го прости!), Яне Янев стана почти политически съратник. Достатъчно е да отидеш на кой да е пазар, за да видиш, че търговията с безакцизни цигари се е увеличила... ...май бившите му дружки не са толкова бивши , а?
                          Колкото до мене - бай Светослав Лучников (един велик българин - истински десен политик и общественик) го е казал - няма по-силна омраза, от омразата на разочарован избирател към политика, който го е разочаровал.
                          Запиши си го някъде!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                            град Каварна трябва да е градът за пример в БГ!

                            Така трява да е 50% от територията ба БГ фо 10 г.!

                            Бойко трябва да отдаде всичката си енергия това да стане реалност

                            Това е постижимо - само иска правилна политика и инвестиции
                            Ти в Каварна ходил ли си ? Трагедия...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                              Абе ....тук се коментират неща,дето се знаят отдавна....кажете нещо ново.Какъв бил ББ ....какви фирми имал и с кой бил съдружник....Ми то всеки го знае.....
                              Бобане беше ми симпатичен форумен герой, а какво ти е мнението по въпроса: От един път става ли се *е*ераст?

                              лятото прекарвам във влас, което е близо до бургас

                              провери за ЛС

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                                Значи Слави Бинев ми се издигна в очите още, когато се съревноваваше за кмет на София с Боко......... Тогава Боко беше заплашил Доган да не се приближава до него на една ръка разстояние....

                                Слави Бинев казва в едно от интервютата по Канал3.... Тръгнал да се прави на мъж на Доган, който е 50 кила с мокри гащи, та Слави казва: Ако Бойко Борисов е мъж, предизвиквам го да го ДОКАЖЕ, където и когато каже, с ръкавици или без ръкавици, по правилата на кикбокс или карате, както каже..... АКО Е МЪЖ ДА ЗАПОВЯДА!!!

                                И какво стана, Боко се скъта, като пръдня в потури...


                                http://www.vestnikataka.com/?module=...08&format=html

                                Валерий Найденов - основоположник на тае-куон-до в България и притежател на 6 дан:

                                "Ако Бойко Борисов се яви на двубой със Слави Бинев и победи, аз ще се откажа от дана си."
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X