IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
    Осама или с Ал Капоне
    Смяташ ли, че горните двама от снимката са направили по-малко поразии в световен мащаб от Осама или Ал Капоне?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
      Аноне приятели са и още как,имат съвместна работа още от времето на КГБ и ЦРУ,ам ти си на тез неща,и не им обръщаш фнимание
      Не е в това въпроса, а в аргументите.

      Страшно тъпо е да се показват снимки отпреди 20 години и с това да се спекулира.

      Ами и аз имам снимки с хора, че и с жени дори , от които на този етап се срамувам, че съм бил в една компания с тях. Но това, че съм на една снимка с тях преди 20 години, прави ли ме зависим от тях или че в момента ги харесвам (жените )?

      П.П. Едва ли и ти харесваш всички хора с които си на една снимка. То и зависи на каква възраст си, но ме разбираш какво искам да кажа.
      Last edited by anon6706; 12.04.2012, 22:01.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Абе ти изобщо можеш ли да мислиш?
        Как може да разсъждавате и да се аргументирате толкова повърхностно???!!
        Срам ме е, че съм ви сънародник.

        Ползвайте аргументи, а не "банани" като маймуните.

        А тези двамцата на снимката кои са ? И приятели ли са?
        Аноне приятели са и още как,имат съвместна работа още от времето на КГБ и ЦРУ,ам ти си на тез неща,и не им обръщаш фнимание
        П.П.А има и разлика в облеклото и осанката
        Last edited by bokogega; 12.04.2012, 21:55.
        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Аууу

          Българския народ е най-простия народ не само в Европа но и в Света.

          Дори в банановите републики като им замразиш дажбата на банани и им се вдигне всичко други и нарочно спреш да им се разплащаш и скапеш икономиката им те щяха да схванат, че ги таковат.

          По прости сме и от арабите. Там хората просто знаят, че ги чака смърт ако се опълчат на властта и за това се чака по-обемисто недоволство.

          А най-лошото е, че сме по-слабо интелигентни и от маймуните щото и те да са загряли, че като им се стопят резервите от банани и бъдат накарани да плащат нови банани заеми на външни маймуни и не щяха да вденат, че ги таковат.

          Казал съм ви по-прост от Българския народ на Земята нема.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Разбойници, които стават политици не са еднотипни с политици, които разбойничат по света...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Абе ти изобщо можеш ли да мислиш?
              Как може да разсъждавате и да се аргументирате толкова повърхностно???!!
              Срам ме е, че съм ви сънародник.

              Ползвайте аргументи, а не "банани" като маймуните.

              А тези двамцата на снимката кои са ? И приятели ли са?
              Що се правиш на луд? За тия се знае какви са и за какво са се срещали. Въпросът ми е, другите двама защо са се срещали? Т.е Премиера с главата на организираната престъпност.... Намери ми снимка на американски президент с Осама или с Ал Капоне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                А тези двамцата на снимката кои са ?

                Мамини сладки.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                  А тези двамцата на снимката кои са ?

                  Абе ти изобщо можеш ли да мислиш?
                  Как може да разсъждавате и да се аргументирате толкова повърхностно???!!
                  Срам ме е, че съм ви сънародник.

                  Ползвайте аргументи, а не "банани" като маймуните.

                  А тези двамцата на снимката кои са ? И приятели ли са?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    А тези двамцата на снимката кои са ?

                    Тез съ от наща,чета ама единият замина и не се върна,ся се чудим вторият къде ще отиде
                    "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                    Коментар


                    • Алексей е помак

                      Пожелавам на всеки да има помак за приятел, но никой не пожелавам да има помак за враг...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
                        МОЛЯ,
                        не правете инвестора жълтур!!!
                        Тази публикация е явен сополив бълвоч!
                        А тези двамцата на снимката кои са ?

                        Коментар


                        • МОЛЯ,
                          не правете инвестора жълтур!!!
                          Тази публикация е явен сополив бълвоч!
                          Бълвоч е това на което сме свидетели и в което по неволя участваме вече няколко години. А цитатите са от конкретен човек, заставащ с името си зад казаното пред съответната медия. - още през май 2010. Не съм чул ББ да го е съдил за клевета или да го е опровергал официално. Иначе -ИСТИНАТА РАЖДА ОМРАЗА - нали тъй ?
                          Тая омраза ББ я показа на втория месец след като влезе в МВР като "главсек" - изпонаказа един куп хора, дръзнали да използват служебните информационни масиви за да проучат "светлото" му минало.
                          Само стой и гледай каква ще е "омразата" ,когато бъде изритан от властта, ласкателите го изоставят и като осъзнае, че е бил най-неадекватния човек в републиката - еб.ти и държавата дето ББ й е премиер!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kosuma Разгледай мнение
                            В цартвото на слепите (България) и еднокия е цар (Б.Б.)
                            ЕднООкия или Евдокия?

                            Ти от слепите ли си?

                            П.П. Тази тема ще отвори работа на X_Y тази вечер....
                            Че са се и понапили хората, а не могат да носят.
                            Last edited by anon6706; 12.04.2012, 21:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
                              МОЛЯ,
                              не правете инвестора жълтур!!!
                              Тази публикация е явен сополив бълвоч!
                              Отговарям ти на няколко поста

                              Боко върха на сладоледа?... Аре малко хигиена, бе...

                              Какъв жълтур, какви 5 лева, зад инфото има човек застанал с името си.

                              Пак казвам........ боли ме за Боко, боли ме за Праните Гащи......... Ще ям и ще пия, докато Боко е на власт...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kosuma Разгледай мнение
                                В цартвото на слепите (България) и еднокия е цар (Б.Б.)
                                Отлично.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X