IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
    ... Такъв премиер няма да видите следващите 100 години...
    От твойта клавиатура в божия процесор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
      Аноне, Аноне язък ти за постовете, държиш се като ринаа (сиберлинк) в темата за кучетата......

      В дискусията днес съм от страната, която ми дава възможност да говоря това, което мисля....
      Реших да не търся много по твоите постове, а взех последния ти (без този към мен).
      Той гласи следното:

      Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
      Воко предаде Алексей... това е лицемерието, което трябва да виждаме всеки ден, Воко премиер, Алексей престъпник...

      Нема бивши комунисти, нема бивши предатели, нема бивши страхливци, нема бивши подлеци...
      Това ли е пост на човек, който тръгва да съди моите постове?!
      Освен, ако има закодирана гениална мисъл с много сложен шифър в поста и не я разбирам (мисълта), аз не мога да приема критики от автор на подобен пост.
      Да ме прощаваш!
      Last edited by anon6706; 12.04.2012, 22:48.

      Коментар


      • Ай стига бе ? Верно ли? Лично ме е рекетирал с Пламен Тачев през Май 1996г. в офиса им на Гечкенли! Въпросът беше риторичен!

        [QUOTE=SEBULBA;1059245867]Известен футболист (Борзебио). Истински Бистришки тигър:

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
          Who the fuck is Бойко Борисов?
          Известен футболист (Борзебио). Истински Бистришки тигър:

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Виж - аз не защитавам нито Бойко, нито Алексей. Не ми е работа, а и не го мога.
            Просто казвам, че ако някой атакува някого, то не трябва да бъде с черно-бели снимки от 80-те или съдружия от 90-те.

            Да, някои съдружия от 80-90-те доведоха до поява на много негативи за държавата ни, но точно съдружията между Бойко Борисов и Арексей Петров едва ли са от тях. Така мисля. Не мога да го докажа, но и няма да хвърлям прах в интернет пространството под формата на спекулации, щото ми се иска да е така.
            Аноне, Аноне язък ти за постовете, държиш се като ринаа (сиберлинк) в темата за кучетата......

            В дискусията днес съм от страната, която ми дава възможност да говоря това, което мисля....

            Коментар


            • Who the fuck is Бойко Борисов?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                И затова злоупотребяваме с държавната машина, когато дойдем на власт, набеждаваме бившия си съдружник за "Глава на Октопода", и го хвърляме да гние в ареста... Т.е. не борим организираната престъпност, а тръгваме да си отмъщаваме по махленски...
                Виж - аз не защитавам нито Бойко, нито Алексей. Не ми е работа, а и не го мога.
                Просто казвам, че ако някой атакува някого, то не трябва да бъде с черно-бели снимки от 80-те или съдружия от 90-те.

                Да, някои съдружия от 80-90-те доведоха до поява на много негативи за държавата ни, но точно съдружията между Бойко Борисов и Алексей Петров едва ли са от тях. Така мисля. Не мога да го докажа, но и няма да хвърлям прах в интернет пространството под формата на спекулации, щото ми се иска да е така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                  Нещо много лузъри се изказват за бате Бойко без да го познават. Той, макар и премиер винаги си е бил шушляк в сравнение с Алексей. Да не говори, че и до днес казва шефе на Пашата! Някой да е чувал нещо за Пашата в последните 10 години? Той ще излезе най-големия играч заедно с Маджо. Беше болен, но като видях жена му Диляна - угрижена и пристеснена за здравето му, ми стана жал за тази жена. От друга страна си помислих, че Пашата дори и изневерявайки и, и остана верен. Моята жена горе долу е със същата структора като Диляна, но с лице на кинозвезда. По лицето и се влюбих и все още я обичам!
                  Алеко да ми прости, но защо допусна батето Бойко от позицията му на премиер да го атакува. Та Алеко му знае и майчиното мляко! Сигурен съм , че Бойко дори като главсек имаше страх от бригадите на Алексей и в частност хората на Бай Добри.
                  Той приятеля Алеко и на Маймуняка му еба майката. Ама тогава Филко му беше най-приближения, а Томо - враг. Сега Томо дръпна въпреки Алеко. Много странно....
                  Чичо му на Бойко - чичо Венци е най-големия пичага който познавам. Спасих го когато го нахапа по лицето едно злобно куче. Ама нищо не ми дължи щото в неговия фургон ме е черпил тонове домашно вино и ракия. Абе премиера е от сой бе лузъри, широкоскроен човек все пак, въпреки, че през 90-ТЕ си беше шушляк. Ама той сам си казва, че е прост, аз ли ще го правя сложен?
                  Арееее - следващата ПЪРВА ИНСТАНЦИЯ и тя се ИЗХОДИ по въпроса.
                  Всички му "шепнат" на ушенце кой с кого и какво говорил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Себулба, те явно наистина са били съдружници. Вярвам на това, което си постнал.

                    Но има и нещо друго: ти бил ли си някога съдружник с някого? Знаеш ли как когато се разделят съдружници в България, че това става с омраза и ненавист. Ние, българите, дори с брата си не можем да правим съдружие без да се изпокараме и намразим, ти говориш за съвсем чужди по кръвна линия хора.
                    И затова злоупотребяваме с държавната машина, когато дойдем на власт, набеждаваме бившия си съдружник за "Глава на Октопода", и го хвърляме да гние в ареста... Т.е. не борим организираната престъпност, а тръгваме да си отмъщаваме по махленски...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                      О.К. снимката си е снимка, плод е на случайност. Следващия ми въпрос е: Тия двамата, (Алексей Петров и Бойко Борисов), били ли са съдружници във фирма, т.е. имали ли са общ бизнес ? Или и това е случайност, срещат се двама произволно избрани хора и си правят обща фирмичка.... Фирма "Будоинвест"-ООД Съдружници: Румен Цветков, Алексей Петров, Бойко Борисов (до м.август 1998 год.)
                      Себулба, те явно наистина са били съдружници. Вярвам на това, което си постнал.

                      Но има и нещо друго: ти бил ли си някога съдружник с някого? Знаеш ли как когато се разделят съдружници в България, че това става с омраза и ненавист. Ние, българите, дори с брата си не можем да правим съдружие без да се изпокараме и намразим, ти говориш за съвсем чужди по кръвна линия хора.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                        Зависи,от гледната точка.Той и Воко на този етап се срамува,на тогава са му дали транплин,тез снимки.Я дай некоя снимка с тез убави жени с които си се познавал,и ся се срамуваш от тяхИ въпросът е защо,щото са остарели повече от тебе,или ти си остарел повече от тях.Дори и да се срамуваш от тях не можеш да отречеш,че тези познаства са ти дали нещо-"добро или лошо"
                        "Срамувам" не беше добре подбрана дума от мен. По-точно е "сега не бих си позволил да бъда в една компания с тях, та камо ли да ни снимат заедно", но изречението ми по-долу щеше да стане още по-дълго и обстоятелствено.

                        Никой не може да каже кой на кого е дал трамплин.

                        Ти или аз, ако случайно станем Министър-председатели, представяш ли си какви снимки ще ни изнамерят от младините?

                        Поне за мен: Че аз за половината си познати от детството, ученическите години, казармата и студенството нищо не знам, а ме има с тях на снимки. Може половината от тях да са по затворите. И кво - аз ставам моментално от криминалния контингент!!!! Глупости на търкалета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                          О.К. снимката си е снимка, плод е на случайност. Следващия ми въпрос е: Тия двамата, (Алексей Петров и Бойко Борисов), били ли са съдружници във фирма, т.е. имали ли са общ бизнес ? Или и това е случайност, срещат се двама произволно избрани хора и си правят обща фирмичка.... Фирма "Будоинвест"-ООД Съдружници: Румен Цветков, Алексей Петров, Бойко Борисов (до м.август 1998 год.)
                          Воко предаде Алексей... това е лицемерието, което трябва да виждаме всеки ден, Воко премиер, Алексей престъпник...

                          Нема бивши комунисти, нема бивши предатели, нема бивши страхливци, нема бивши подлеци...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Не е в това въпроса, а в аргументите.

                            Страшно тъпо е да се показват снимки отпреди 20 години и с това да се спекулира.

                            Ами и аз имам снимки с хора, че и с жени дори , от които на този етап се срамувам, че съм бил в една компания с тях. Но това, че съм на една снимка с тях преди 20 години, прави ли ме зависим от тях или че в момента ги харесвам (жените )?

                            П.П. Едва ли и ти харесваш всички хора с които си на една снимка. То и зависи на каква възраст си, но ме разбираш какво искам да кажа.
                            О.К. снимката си е снимка, плод е на случайност. Следващия ми въпрос е: Тия двамата, (Алексей Петров и Бойко Борисов), били ли са съдружници във фирма, т.е. имали ли са общ бизнес ? Или и това е случайност, срещат се двама произволно избрани хора и си правят обща фирмичка.... Фирма "Будоинвест"-ООД Съдружници: Румен Цветков, Алексей Петров, Бойко Борисов (до м.август 1998 год.)

                            Коментар


                            • Anone, не е важно кой колко поразии е направил, а колко отговорност е понесъл! Остави ги да си пишат, хора които разчитат първосигнално и винаги на 3 от сетивата си, няма как да разберат това което стои в основата, и което е в дъното на нещата. Истината е субективно понятие, а логиката съвсем вече не е това което се смята че трябва да бъде

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Не е в това въпроса, а в аргументите.

                                Страшно тъпо е да се показват снимки отпреди 20 години и с това да се спекулира.

                                Ами и аз имам снимки с хора, че и с жени дори , от които на този етап се срамувам, че съм бил в една компания с тях. Но това, че съм на една снимка с тях преди 20 години, прави ли ме зависим от тях или че в момента ги харесвам (жените )?
                                Зависи,от гледната точка.Той и Воко на този етап се срамува,на тогава са му дали транплин,тез снимки.Я дай некоя снимка с тез убави жени с които си се познавал,и ся се срамуваш от тяхИ въпросът е защо,щото са остарели повече от тебе,или ти си остарел повече от тях.Дори и да се срамуваш от тях не можеш да отречеш,че тези познаства са ти дали нещо-"добро или лошо"
                                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                                Коментар

                                Working...
                                X