IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Напишете в Гооглето: Олигофрен Ландия

    И вижте, че първия отговор който излиза е снимката на Борисов като бодигард.

    https://www.google.bg/search?hl=bg&q...w=1143&bih=728

    На подобна олигофренизирала държава управник като Борисов напълно си и подхожда.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      Ама той не е плосък, бе айол... Подоходния данък в България е регресивен
      Прав си . Затова трябва да е П Р О Г Р Е С И В Е Н

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение

        Твойте "заклани", мойте "изядени".
        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Пенсионер или мангал на социални помощи
          Добре предизвикателството е и към двамата добри икономисти- готови ли сте да проведем боксов мач в спортна зала която изберете с този пенсионер или мангал на социални помощи? Може и двамата едновременно срещу него! Става ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Аз се сещам, но в ЕЗ са се сетили преди 200 години. Затова няма никъде този анахронизъм- плосък данък освен в най-дивите и неразвити източни икономики. За жалост!
            Ама той не е плосък, бе айол... Подоходния данък в България е регресивен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
              Че то само богатите плащаме близко до 10 % ДОД. В България има регресивно подоходно облагане, т.е колкото е по-нисък дохода на един индивид, толкова по-високи са преките подоходни данъци . Можеш ли да се сетиш що е така?
              Аз се сещам, но в ЕЗ са се сетили преди 200 години. Затова няма никъде този анахронизъм- плосък данък освен в най-дивите и неразвити източни икономики. За жалост!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Я кажи облаче ле бяло , кой е тоя необлагаемия?????????????????????????
                Пенсионер или мангал на социални помощи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  От това в червеното, почвам да си мисля, че си от хората с НЕОБЛАГАЕМИЯ ДОХОД.
                  Искаш ли да го вдигнат него?
                  Я кажи облаче ле бяло , кой е тоя необлагаемия?????????????????????????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                    Ааааааа,язе за мене си отговарям,щот мойте познати от тия времена отдавна са закланиКой на коледа,кой на великден,кой на гергьовден
                    Твойте "заклани", мойте "изядени".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      "Срамувам" не беше добре подбрана дума от мен. По-точно е "сега не бих си позволил да бъда в една компания с тях, та камо ли да ни снимат заедно", но изречението ми по-долу щеше да стане още по-дълго и обстоятелствено.

                      Никой не може да каже кой на кого е дал трамплин.

                      Ти или аз, ако случайно станем Министър-председатели, представяш ли си какви снимки ще ни изнамерят от младините?

                      Поне за мен: Че аз за половината си познати от детството, ученическите години, казармата и студенството нищо не знам, а ме има с тях на снимки. Може половината от тях да са по затворите. И кво - аз ставам моментално от криминалния контингент!!!! Глупости на търкалета.
                      Ааааааа,язе за мене си отговарям,щот мойте познати от тия времена отдавна са закланиКой на коледа,кой на великден,кой на гергьовден
                      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Критикувал съм го лично за финансовата му политика. Не можем да сме страна от третия свят. Мен лично ме е срам да плащам 10%ДОД. Човек с над милион на година трябва да шари над 40%ДОД. Само тогава ще спрем циганията, демографската катастрофа и обидните доходи от третия свят! Осъзнайте го ПСЕВДОИКОНОМИСТИ!!!
                        От това в червеното, почвам да си мисля, че си от хората с НЕОБЛАГАЕМИЯ ДОХОД.
                        Искаш ли да го вдигнат него?

                        Коментар


                        • Хахаха, много яка тема.

                          Аз ще добавя само част от неговите изказвания. Незабравимо от Бойко

                          http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/...elekciia_2011/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Критикувал съм го лично за финансовата му политика. Не можем да сме страна от третия свят. Мен лично ме е срам да плащам 10%ДОД. Човек с над милион на година трябва да шари над 40%ДОД. Само тогава ще спрем циганията, демографската катастрофа и обидните доходи от третия свят! Осъзнайте го ПСЕВДОИКОНОМИСТИ!!!
                            Че то само богатите плащаме близко до 10 % ДОД. В България има регресивно подоходно облагане, т.е колкото е по-нисък дохода на един индивид, толкова по-високи са преките подоходни данъци . Можеш ли да се сетиш що е така?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                              От твойта клавиатура в божия процесор
                              Критикувал съм го лично за финансовата му политика. Не можем да сме страна от третия свят. Мен лично ме е срам да плащам 10%ДОД. Човек с над милион на година трябва да шари над 40%ДОД. Само тогава ще спрем циганията, демографската катастрофа и обидните доходи от третия свят! Осъзнайте го ПСЕВДОИКОНОМИСТИ!!!

                              Коментар


                              • С теб нямам спомен да сме били на едно мнение, но с този лаф просто разтопи сърцето ми. Пздравления

                                Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                                От твойта клавиатура в божия процесор

                                Коментар

                                Working...
                                X