IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре де, аз така и не разбрах, някой наема ли се да му счупя главата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Кажи ми какво да правя до 5 сутринта, когато излиза китайския БВП?
      А утре в 5 следобед пътувам за празниците.... т.е. каквото изтъргувам тази нощ, това ще е и за края на седмицата.
      Нищо. Те нещата са на кантар, така че поне аз не правя нищо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        А темата става все по-забавна и все по-забавна.

        Българския народ има едни много хубави поговорки - С каквито се събереш такъв ставаш. А също и Краставите магарета през девет планини се надушват.

        Та така и за Бойко и за дружките му, а очевидно и за подръжниците му.
        Кажи ми какво да правя до 5 сутринта, когато излиза китайския БВП?
        А утре в 5 следобед пътувам за празниците.... т.е. каквото изтъргувам тази нощ, това ще е и за края на седмицата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
          Какво значение има това? Това което виждам, е че пътечките на Бойко Борисов много странно се преплитат с пътечките на знакови фигури от "ъндърграуда". Както и, че за това не се дава абсолютно никакво смислено обяснение, както и факта, че тези неудобни въпроси не се задават, въпреки, че ни карат да му слушаме простотиите почти всяка сутрин
          Ще ме извиняваш Себълбов, ама разсъждаваш малко повърхностно, в стил Сашо Диков. Някои неща колегата анонов ти ги е загатнал, ама ти продължаваш с първоначалната си линия на поведение : " Аз открих вчера нещо за ББ, защо никой не му задава неудобни въпроси".
          След като отваряш такава тема е редно да ни информираш, кога е създадено дружеството, кои са първоначалните учредители и съответно да направим сметка колко е траяло общото съдружие между А.Петров и Бойко Борисов във въпросното дружество. И ако се беше позамислил малко и ако поназнайваше някои неща от живота, щеше да се сетиш, че е възможно въпросите, които ти зададох преди това, да имат все пак доста сериозно значение.

          Та след като си си поиграл на копи-пейст и след като си изброил подробно, кога са учредени дружествата, в които е участвал ББ и очевидно си навътре в темата с желание за коментар и дискусия , си викам, че някак си не върви да не пуснеш инфо точно за това дружество, в което ББ и Алексей Петров са съдружници.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
            Чудя ви се защо се чувствате длъжни да отговаряте на всеки пост на Мунчо...
            Трай уа, шъ развалиш хубавия моабет. Гледай каква любов струи във форума.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
              Чудя ви се защо се чувствате длъжни да отговаряте на всеки пост на Мунчо...
              Аз от скука

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                И двамата сте вмирисани нещастни мизерници , които ако не се поддържате ще умрете от собствената си смрад!Никой не познавате и никой не ви познава мизерници с претенции от село долно нанагорнище.Вие сте най-печалните лузъри имизерни сривлогари които познавам. Жалки сте! Мизерни сте. Не познавате нито един пазар, Дори и на собствените си чаршафи. Гнусни чифути шизофреници
                Отново си в депресия и отново попкреляваш. Имай малко уважение де. Вземи се в ръце...

                Коментар


                • Чудя ви се защо се чувствате длъжни да отговаряте на всеки пост на Мунчо...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                    И двамата сте вмирисани нещастни мизерници , които ако не се поддържате ще умрете от собствената си смрад!Никой не познавате и никой не ви познава мизерници с претенции от село долно нанагорнище.Вие сте най-печалните лузъри имизерни сривлогари които познавам. Жалки сте! Мизерни сте. Не познавате нито един пазар, Дори и на собствените си чаршафи. Гнусни чифути шизофреници
                    Аноне, аз тук не се наемам да търся подлог

                    Коментар


                    • А темата става все по-забавна и все по-забавна.

                      Българския народ има едни много хубави поговорки - С каквито се събереш такъв ставаш. А също и Краставите магарета през девет планини се надушват.

                      Та така и за Бойко и за дружките му, а очевидно и за подръжниците му.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                        И двамата сте вмирисани нещастни мизерници , които ако не се поддържате ще умрете от собствената си смрад!Никой не познавате и никой не ви познава мизерници с претенции от село долно нанагорнище.Вие сте най-печалните лузъри имизерни сривлогари които познавам. Жалки сте! Мизерни сте. Не познавате нито един пазар, Дори и на собствените си чаршафи. Гнусни чифути шизофреници
                        Винаги си ме кефил. Още от времето, когато се набутваше с имоти... и забравих - наематели.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                          Ще го оредя копелето! А ти също не си цвете за мирисане. Я кажи как отричаше 2-3 точние науки?
                          Ти май пак си напреднал с алкохола? Или си природно надарен??

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Добре предизвикателството е и към двамата добри икономисти- готови ли сте да проведем боксов мач в спортна зала която изберете с този пенсионер или мангал на социални помощи? Може и двамата едновременно срещу него! Става ли?
                            Лорде, тук нещо се обърках. Я ми разясни кой или колко са подлозите в този ти пост, за да знам кой с кого и кога трябва да се бие.

                            П.П. Само разбрах, че действието ще се развива в зала.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              От това в червеното, почвам да си мисля, че си от хората с НЕОБЛАГАЕМИЯ ДОХОД.
                              Искаш ли да го вдигнат него?

                              Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Я кажи облаче ле бяло , кой е тоя необлагаемия?????????????????????????
                              Защо все витая и аз из облаците и очаквам интелигентни хора във форума???!!!!

                              Това Я, не ти ли подсказва иронията във въпроса ми????

                              П.П. Сега прочетох: Иронията, която Наивник е схванал.
                              Last edited by anon6706; 12.04.2012, 23:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Добре предизвикателството е и към двамата добри икономисти- готови ли сте да проведем боксов мач в спортна зала която изберете с този пенсионер или мангал на социални помощи? Може и двамата едновременно срещу него! Става ли?
                                Зададе въпрос - отговорих ти Кво се перчиш с бокс и т.н. А аз може ли да дойда с пищова?

                                Коментар

                                Working...
                                X