IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    развих сцената в перспектива, като екстраполирах настоящия речник За щастие положението не е било чак толкова изпуснато
    А, не. Лорда само ни бие, но никога не си е позволявал да се занимава с майките ни. Това го казвам съвсем сериозно и без капка ирония..... за разлика от долното:

    На мен Лорда ми е симпатичен, само да не се беше набутал така с имотите....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Това съм го пропуснал. Освен Себулба, аз не забелязах някой друг да споменава майките ни.
      Къде съм споменавал майка ти бе, лъжец смотан?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Това съм го пропуснал. Освен Себулба, аз не забелязах някой друг да споменава майките ни.
        развих сцената в перспектива, като екстраполирах настоящия речник За щастие положението не е било чак толкова изпуснато

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Първо- нали се сещаш, че не си анонимен
          Второ- магазина беше купен за 20К и отдаден на 6% доходност на година, което идеално ме устройва.
          Трето- духай!
          Кво се впрягаш сега? Попитах дали продаде магазина дето по грешка беше обявил за 1500 и пак не го купуваха.
          Ако искаш да смятаме доходности, мога да ти помогна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            То облеклото прави жентълмена. И мълчанието, че някак си да псуването на майка не се вписва в нормалния етикет
            Това съм го пропуснал. Освен Себулба, аз не забелязах някой друг да споменава майките ни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
              Хмм. Аз съм навитак. Съгласем съм. Само поуточни къде и кога. Давай!!! Строши ми главата..., педалче!
              На жена не бих строшил главата, но ти си лека жена. Затова бих. Кво ще кажеш да се уговорим на лични. Пиши ми къде искаш да ти строша главата и ще го направя с удоволствие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Това е добър сценарий, но не знам как в пистолетен дуел ще вмъкнем герои като "пенсионера" и "мангала". Лорда да даде идеи....
                Ще ни трябва сценарист/хореограф.
                То облеклото прави жентълмена. И мълчанието, че някак си да псуването на майка не се вписва в нормалния етикет

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Първо- нали се сещаш, че не си анонимен
                  Второ- магазина беше купен за 20К и отдаден на 6% доходност на година, което идеално ме устройва.
                  Трето- духай!
                  Ти пък кво се впрягаш?!
                  Забавлявай се! Свали доходността на 1%!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Добре де, аз така и не разбрах, някой наема ли се да му счупя главата?
                    Хмм. Аз съм навитак. Съгласем съм. Само поуточни къде и кога. Давай!!! Строши ми главата..., педалче!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Жентълмените са си правили дуели с пистолети. Това разбира се докато не са измислили нарезните цеви. След това вече като нищо е можело и да се уцелят кат са стрелят. та са минали на голф
                      Това е добър сценарий, но не знам как в пистолетен дуел ще вмъкнем герои като "пенсионера" и "мангала". Лорда да даде идеи....
                      Ще ни трябва сценарист/хореограф.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Аз не Какво стана с магазина за 1500 евро?
                        Първо- нали се сещаш, че не си анонимен
                        Второ- магазина беше купен за 20К и отдаден на 6% доходност на година, което идеално ме устройва.
                        Last edited by LANDLORD 31; 13.04.2012, 08:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Ааааа, аз не съм съгласен така.

                          Съвсем по-възпитано и възвишено е първо да ни се извиниш и после да ни спукаш от бой. Като един истински Джентълмен!!!!
                          Жентълмените са си правили дуели с пистолети. Това разбира се докато не са измислили нарезните цеви. След това вече като нищо е можело и да се уцелят кат са стрелят. та са минали на голф

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Добре де, аз така и не разбрах, някой наема ли се да му счупя главата?
                            Аз не Какво стана с магазина за 1500 евро?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                              Ще Ви спукаям от бой без извинение.
                              Ааааа, аз не съм съгласен така.

                              Съвсем по-възпитано и възвишено е първо да ни се извиниш и после да ни спукаш от бой. Като един истински Джентълмен!!!!

                              П.П. Даже мога да ти помогна с реплика: "Извинете господа, но тази нощ ще ви спукам от бой."

                              Коментар



                              • 29 Юни 2011 година
                                Партията на Бойко Борисов взе приза за тъпоумие и олигофрения, както и по измекярство, пише Afera.bg. Борисов, който арогантно ни обясняваше през времето как обявяващият се за „независим” кмет Кирил Йорданов си е чисто червен, днес вече каканижи, че от години му бил „приятел”.






                                А народа прост прост прост.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X