IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Човек и да не знае кой е Бойко, като види страстите които се вихрят тук по никое време ще добие представа за важността му
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
      Нормално. Телефонът изключен. Наивник, на мен не ми пука къв е ББ, но ми пука какви са мекеретата пишещи се, че са около него, като например този ... страшен и не знам какъв си лорд-чикия, който ни смля главите от бой тази вечер. Кой го позволява това?
      Кой е изключен бе пейзан! Ще ти изключа сърцето бе лузър!!!!!!!!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
        Лъжеш, не съм споменавал майка му!
        Не ме прави на луд.
        Ще предам по смисъл поста ти, с извинение на другите:
        Да ти сра в на майка ти устата.

        Това какво е бе, умник смотан?!?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Имам усещането, че тази нощ Инвестор е пренасочил сървъра към 4-ти километър.

          Себулба, чети внимателно: МАЙКИТЕ НИ, НЕ МАЙКА МИ.
          Ти спомена по един отвратителен начин майката на един от никовете тук, а X_Y своевременно ти изтри поста.
          Лъжеш, не съм споменавал майка му! Споменах жена му... Аз какво съм крив, че има извратени сексуални предпочитания? Спомни ли си, лъжецо?
          Last edited by SEBULBA; 13.04.2012, 00:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            Лорда е готин...и ме кефи....поне предлага дуел....а Себулба....я на някой децата иска да умори,я на някой майката да....

            ...абе....Себулба,я си вземи един душ....и си лягай....
            Бобанко , що не гръмнеш да си се оттървеш от мъките. И без друго, както си се ушил в тимаджийски акции, то краят им не се вижда...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Кое точно съм се набутал бе пич? Я разкажи! И не ме изкарвайте каруцар. Не съм такъв. Псувам умерено. Даже въобще не псувам. Уважавам хората докато не почнат да ме дразнят и да ги шокам

              Коментар


              • Нормално. Телефонът изключен. Наивник, на мен не ми пука къв е ББ, но ми пука какви са мекеретата пишещи се, че са около него, като например този ... страшен и не знам какъв си лорд-чикия, който ни смля главите от бой тази вечер. Кой го позволява това?

                Коментар


                • Лорда е готин...и ме кефи....поне предлага дуел....а Себулба....я на някой децата иска да умори,я на някой майката да....

                  ...абе....Себулба,я си вземи един душ....и си лягай....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    А, не. Лорда само ни бие, но никога не си е позволявал да се занимава с майките ни. Това го казвам съвсем сериозно и без капка ирония..... за разлика от долното:

                    На мен Лорда ми е симпатичен, само да не се беше набутал така с имотите....
                    Кое точно съм се набутал бе пич? Я разкажи! И не ме изкарвайте каруцар. Не съм такъв. Псувам умерено. Даже въобще не псувам. Уважавам хората докато не почнат да ме дразнят и да ги шокам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      След лиричните отклонения - да се върнем към темата. На вас всъщност пука ли ви, Кой е Бойко Борисов? На мен - не!
                      Тцъ, повече ме интересува какво прави и то най-вече защото прави много глупости.

                      Иска ми се най-после да имаме премире който да не ме интересува изобщо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Това съм го пропуснал. Освен Себулба, аз не забелязах някой друг да споменава майките ни.
                        Имам усещането, че тази нощ Инвестор е пренасочил сървъра към 4-ти километър.

                        Себулба, чети внимателно: МАЙКИТЕ НИ, НЕ МАЙКА МИ.
                        Ти спомена по един отвратителен начин майката на един от никовете тук, а X_Y своевременно ти изтри поста.


                        Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                        Къде съм споменавал майка ти бе, лъжец смотан?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          А, не. Лорда само ни бие, но никога не си е позволявал да се занимава с майките ни. Това го казвам съвсем сериозно и без капка ирония..... за разлика от долното:

                          На мен Лорда ми е симпатичен, само да не се беше набутал така с имотите....
                          Никой не е перфектен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            На жена не бих строшил главата, но ти си лека жена. Затова бих. Кво ще кажеш да се уговорим на лични. Пиши ми къде искаш да ти строша главата и ще го направя с удоволствие.
                            Сега, ще ти звънна на мобилния за да се уточним, но не ми заеквай.Става, нали? Звъня ти...

                            Коментар


                            • След лиричните отклонения - да се върнем към темата. На вас всъщност пука ли ви, Кой е Бойко Борисов? На мен - не!

                              Коментар


                              • Операция "Фабриката" от 1995 г. до днес

                                Фирмата организирала производството е "Тео Интернационал", създадена през 1994 г. В нея са акционери следните лица: Бойко Борисов , Цветелина Бориславова, Румен Николов - Пашата, Ангел Бончев от "Литекс" и други по-малко известни люде. В края на 1995 г. Бойко Борисов и Пашата влизат в управителния съвет на фирмата, а след няколко месеца, през май 1996, като членове на борда ги заместват Иво Каменов от варненската групировка ТИМ и Недялко Кирезиев.

                                След разкриването на нелегалната манифактура основателят и основен акционер Емил Райков забягва в чужбина. Няма данни да са разпитвани и привлечени под отговорност Бойко Борисов и Пашата.

                                Разследването на "Биволъ" по случая се сдоби с оперативна информация, че именно ТИМ са организирали впоследствие фиктивен износ на оборудването на нелегалната фабрика извън страната. По документи ливанският кораб Jevo 3 е бил натоварен с машините и е напуснал порт Бургас. Реално машините са заминали в палети за Варна и са били монтирани да работят нелегално да друго място.

                                За тези неща е писано и преди. Сега можете да ги видите документирани с подписи и печати, които доказват две неща: 1. Премиерът Борисов има натрупан опит в контрабандния бизнес и 2. Има топла връзка с ТИМ в онези смутни времена.

                                Такава връзка има и в момента, защото ТИМ продължава да е тема табу, въпреки все по-очевидните данни за злоупотреби: казусът с Морската градина във Варна, картелизацията в зърнения бизнес, където ТИМ е основен играч, както и финансовите схеми със стотици милиони лева от парите за пенсии в доброволните фондове "Съгласие" и "ЦКБ-Сила", които чрез "Химимпорт" са под контрола на варненските "бизнесмени с бели якички" .

                                От идването си на власт Борисов старателно избягва да коментира ТИМ и скандалната сделка за крайбрежната алея във Варна. Групировката иска да застрои т.н. "Алея първа", държавна земя продадена в нарушение на закона при предишното правителство. В началото на 2010 г. кандидатът за президент Росен Плевналиев - бивш шеф на регионалното министерство - разреши строежите на ТИМ, въпреки протестите на екологични и граждански организации.

                                Коментар

                                Working...
                                X