IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Мен ме е яд, че X_Y беше пропуснал да изтрие моя цитат на поста на Себулба, а аз взех, че сам си го изтрих, защото ми беше много гнусен.
    И сега Себулба се прави на Света вода, ненапита.
    Споменах жена, а не майка му. Може пък момичето така да кефи, може и лично да ми е споделяла. Ти какъв си, че да ни светиш, байхуй нещастен?

    Коментар


    • 0878463410
      Това ли е комплексарския телефон?Хей сега ще звънна...Нещо не моа се свържа. Тебе страх ли те е бе лузър????????????????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Хихих, като си видат модитата темата, голямо търкане ще пада.
        Няма нищо за триене. Ще видиш.
        Разговорът си е напълно подходящ за тези часове на денонощието.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Хихих, като си видат модитата темата, голямо търкане ще пада.
          Ще я върне в първи клас. Ето така и природните катастрофи са заличили милиони години еволюция на такива прекрасни създания като бронтозаврите например.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Хихих, като си видат модитата темата, голямо търкане ще пада.
            Той Лорда ако може преди това да обясни,как им изкл'чва сърцата......Голям лаф...Наздраве....Има хляб това в мутренските среди

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Аноне...заеби го тоя нещастник....поне да имаше доблест да си признае
              Мен ме е яд, че X_Y беше пропуснал да изтрие моя цитат на поста на Себулба, а аз взех, че сам си го изтрих, защото ми беше много гнусен.
              И сега Себулба се прави на Света вода, ненапита.

              Коментар


              • Хихих, като си видат модитата темата, голямо търкане ще пада.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  че такъв държавник като него няма да се роди в близките 50 години.
                  Ако се вземат предвид възможните пермутации на ДНК то, има доста малък шанс да се роди втори Бойко и след 5000 години. разбира се шанса за това значително се вдига ако се разреши клонирането. Това от друга страна обаче би предизвикало значителен дискомфорт на Бойко оригинал. вече ще му е трудно да привлича вниманието само към себе си. Все пак един клонинг премиер си е новина.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Кой е изключен бе пейзан! Ще ти изключа сърцето бе лузър!!!!!!!!!!!!!
                    Чакам да го изключиш. Изпратил съм ти телефона си на лични. Чакам...

                    Коментар


                    • Ей мизерници!!!!!!! Аз не мога да кажа, че не знам кой е Бойко Борисов, но мога да кажа, че такъв държавник като него няма да се роди в близките 50 години. Ако няма Борисов, няма България! А вие сте непочтени лузъри.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Човек и да не знае кой е Бойко, като види страстите които се вихрят тук по никое време ще добие представа за важността му
                        Боли ме оная работа за Бойко. Дразнят ме ей такива човечета, като тоя...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Човек и да не знае кой е Бойко, като види страстите които се вихрят тук по никое време ще добие представа за важността му
                          Кой не знай Бойко войвода,
                          кой не е слушал за него?
                          Чорбаджия ли изедник,
                          или турските сердари?
                          Овчар ли по планината,
                          или пък клети сюрмаси!
                          Водил бе Бойко дружина
                          тъкмо до двайсет години
                          и страшен беше хайдутин
                          за чорбаджии и турци;
                          ала за клети сюрмаси
                          крило бе Бойко войвода!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Кой е изключен бе пейзан! Ще ти изключа сърцето бе лузър!!!!!!!!!!!!!
                            Лорде...моите уважения...ама как им изключваш сърцата...Много ме накефи тоя лаф...Наздраве

                            Коментар


                            • Аноне...заеби го тоя нещастник....поне да имаше доблест да си признае

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Не ме прави на луд.
                                Ще предам по смисъл поста ти, с извинение на другите:
                                Да ти сра в на майка ти устата.

                                Това какво е бе, умник смотан?!?!
                                Киртак късопаметен, не писал това

                                Коментар

                                Working...
                                X