IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Кефи ме всеки, който дава заслуженото на хората. Щом Бойко е толкова успешен в България, значи тя го заслужава като лидер.
    Vox populi...
    Sancta simplicitas по-скоро

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
      В края на краищата, ще си включиш ли телефона или поне ми се обади. Нищо, че съм се насрал. Тъкмо ще ми избършеш задника...
      Не го кефиш, няма да ти дзвънне

      Коментар


      • Господи....колко простотия има на този свят. И при това се излива с пълна сила в страстната седмица на велики четвъртък и вече на разпети петък !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Какво стана с Европата? Върна ли се?
          Тук съм вече, и докладвам - ситуацията е тегава в ЕС, кризааааа Макар че 2010 ми се стори по-зле? Германия направи добро впечатление - там криза няма. Австрия малко по-зле.
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            ми вземете се като толкова се любите. Или то това несподелена любов
            Кефи ме всеки, който дава заслуженото на хората. Щом Бойко е толкова успешен в България, значи тя го заслужава като лидер.
            Vox populi...
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
              Ти си се насрал от страх бе пейзан диви!!!!!! Не вдигаш телефона и трепериш. Еба ти страхливия селянин! Ти си мизерен духльо !!!!!!! Нищо не става от тебе Ебати миризливеца!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              В края на краищата, ще си включиш ли телефона или поне ми се обади. Нищо, че съм се насрал. Тъкмо ще ми избършеш задника...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                А кой всъщност е Бойко Борисов? Премиер на РБ, най-влиятелен българин, по всяка вероятност един страшно богат човек. Генерал, бил кмет на София, сек. на МВР. Фактите говорят много красноречиво. Оцелял и издигнал се от низкото до самия връх в нашата страна, в едно ужасно трудно и динамично време, което на много други не понесе. За да се добие представа за неговата власт трябва само да видим доверието, което много хора продължават да имат в него. Нямат заплати - викат Бойко на помощ. Има нередност - очевидно Той е подведен, трябва да му се каже, за да въдвори справедливост. Роден победител, очевидно една невероятна история на успеха.
                Бойко Борисов е изглежда и най-добрият политик в България, заедно с Ахмед Доган. Единствен от родните лидери, осъзнал нуждата да разговаря с хората на техния простоват език, и да практикува популизъм.

                Очаквам да бъда наречен Гербер, макар изобщо да не поддържам тази партия. Ако четете внимателно, няма никъде да видите одобрение към политиката му, само към разбирането на механизмите на властта, достойно за възхита.
                Какво стана с Европата? Върна ли се?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Нямаше да се отвратя така от теб, ако ставаше дума за жена, гадже или нещо подобно.
                  На мен ми свети "ключова дума" МАЙКА и повярвай - аз имам доста добра памет.

                  П.П. Относно Бай, Май, Тоя и Оня - пропускам ги тези неща......
                  В този конкретен случай, лампата ти е изгоряла. Признавам, че това за жена му беше брутално, но бях нападнат без да съм го предизвикал. Така, че айде по-добре спри се, не си прав

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    0878463410
                    Това ли е комплексарския телефон?Хей сега ще звънна...Нещо не моа се свържа. Тебе страх ли те е бе лузър????????????????
                    Не, глъмпер. Това е моят личен телефон, който преди малко ти изпратих на лично съобщение за да се уточним как по-точно, ще ми счупиш главата и никой не ти е дал право да го разнасяш по форумите. Ясно ли ти е?!! Знам, че не ти е ясно, но ще ти се изясни в скоро време. Будала... си ти!!! )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      А кой всъщност е Бойко Борисов? Премиер на РБ, най-влиятелен българин, по всяка вероятност един страшно богат човек. Генерал, бил кмет на София, сек. на МВР. Фактите говорят много красноречиво. Оцелял и издигнал се от низкото до самия връх в нашата страна, в едно ужасно трудно и динамично време, което на много други не понесе. За да се добие представа за неговата власт трябва само да видим доверието, което много хора продължават да имат в него. Нямат заплати - викат Бойко на помощ. Има нередност - очевидно Той е подведен, трябва да му се каже, за да въдвори справедливост. Роден победител, очевидно една невероятна история на успеха.
                      Бойко Борисов е изглежда и най-добрият политик в България, заедно с Ахмед Доган. Единствен от родните лидери, осъзнал нуждата да разговаря с хората на техния простоват език, и да практикува популизъм.

                      Очаквам да бъда наречен Гербер, макар изобщо да не поддържам тази партия. Ако четете внимателно, няма никъде да видите одобрение към политиката му, само към разбирането на механизмите на властта, достойно за възхита.
                      ми вземете се като толкова се любите. Или то това несподелена любов

                      Коментар


                      • А кой всъщност е Бойко Борисов? Премиер на РБ, най-влиятелен българин, по всяка вероятност един страшно богат човек. Генерал, бил кмет на София, сек. на МВР. Фактите говорят много красноречиво. Оцелял и издигнал се от низкото до самия връх в нашата страна, в едно ужасно трудно и динамично време, което на много други не понесе. За да се добие представа за неговата власт трябва само да видим доверието, което много хора продължават да имат в него. Нямат заплати - викат Бойко на помощ. Има нередност - очевидно Той е подведен, трябва да му се каже, за да въдвори справедливост. Роден победител, очевидно една невероятна история на успеха.
                        Бойко Борисов е изглежда и най-добрият политик в България, заедно с Ахмед Доган. Единствен от родните лидери, осъзнал нуждата да разговаря с хората на техния простоват език, и да практикува популизъм.

                        Очаквам да бъда наречен Гербер, макар изобщо да не поддържам тази партия. Ако четете внимателно, няма никъде да видите одобрение към политиката му, само към разбирането на механизмите на властта, достойно за възхита.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                          Споменах жена, а не майка му. Може пък момичето така да кефи, може и лично да ми е споделяла. Ти какъв си, че да ни светиш, байхуй нещастен?
                          Нямаше да се отвратя така от теб, ако ставаше дума за жена, гадже или нещо подобно.
                          На мен ми свети "ключова дума" МАЙКА и повярвай - аз имам доста добра памет.

                          П.П. Относно Бай, Май, Тоя и Оня - пропускам ги тези неща......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                            Операция "Фабриката" от 1995 г. до днес

                            Фирмата организирала производството е "Тео Интернационал", създадена през 1994 г. В нея са акционери следните лица: Бойко Борисов , Цветелина Бориславова, Румен Николов - Пашата, Ангел Бончев от "Литекс" и други по-малко известни люде. В края на 1995 г. Бойко Борисов и Пашата влизат в управителния съвет на фирмата, а след няколко месеца, през май 1996, като членове на борда ги заместват Иво Каменов от варненската групировка ТИМ и Недялко Кирезиев.

                            След разкриването на нелегалната манифактура основателят и основен акционер Емил Райков забягва в чужбина. Няма данни да са разпитвани и привлечени под отговорност Бойко Борисов и Пашата.

                            Разследването на "Биволъ" по случая се сдоби с оперативна информация, че именно ТИМ са организирали впоследствие фиктивен износ на оборудването на нелегалната фабрика извън страната. По документи ливанският кораб Jevo 3 е бил натоварен с машините и е напуснал порт Бургас. Реално машините са заминали в палети за Варна и са били монтирани да работят нелегално да друго място.

                            За тези неща е писано и преди. Сега можете да ги видите документирани с подписи и печати, които доказват две неща: 1. Премиерът Борисов има натрупан опит в контрабандния бизнес и 2. Има топла връзка с ТИМ в онези смутни времена.

                            Такава връзка има и в момента, защото ТИМ продължава да е тема табу, въпреки все по-очевидните данни за злоупотреби: казусът с Морската градина във Варна, картелизацията в зърнения бизнес, където ТИМ е основен играч, както и финансовите схеми със стотици милиони лева от парите за пенсии в доброволните фондове "Съгласие" и "ЦКБ-Сила", които чрез "Химимпорт" са под контрола на варненските "бизнесмени с бели якички" .

                            От идването си на власт Борисов старателно избягва да коментира ТИМ и скандалната сделка за крайбрежната алея във Варна. Групировката иска да застрои т.н. "Алея първа", държавна земя продадена в нарушение на закона при предишното правителство. В началото на 2010 г. кандидатът за президент Росен Плевналиев - бивш шеф на регионалното министерство - разреши строежите на ТИМ, въпреки протестите на екологични и граждански организации.
                            По-добре коментирай това, бе, експерте по безобидните съдружия...

                            Коментар


                            • Абе Лорде, аз като гледам обявите ти на магазина вече 8% доходност му търсиш Продаваш го за 15000, а му искаш наем 120

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Кой е изключен бе пейзан! Ще ти изключа сърцето бе лузър!!!!!!!!!!!!!
                                Говньо, още колко време трябва да чакам?!!! Какво, проверяваш родата ми до девето коляно ли? Кажи, бе биячев... Чакам да ми натрошиш главата...

                                Коментар

                                Working...
                                X