IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Темата се заключва. Моля, пишете в "Политика":
    http://www.investor.bg/forum/showthr...08#p1335515938
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вътрещаря Разгледай мнение
      Ок.Весела Маймунке......

      Гигов та ти страдаш от някакво психологическо заболяване.Това верно ли?
      Ама не може да е вярно неграмотни СоКоЛе! Очевидно имаш предвид ПСИХИЧНО заболяване. Психология и психиатрия са различни работи. Това верно ли?
      Мноооого ти е объркана психиката СоКоЛоВ. Иди на психиатър, психолог няма да ти помогне. Хапчета ти трябват.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Не е Секретов. Вътрещаря е новия ник на SoKoLoV.
        Не знам как успя да го деактивира, ама е факт.
        Знам бре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Не е Секретов. Вътрещаря е новия ник на SoKoLoV.
          Не знам как успя да го деактивира, ама е факт.
          Ок.Весела Маймунке......

          Гигов та ти страдаш от някакво психологическо заболяване.Това верно ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Секретов, пак ти казвам.
            Не е Секретов. Вътрещаря е новия ник на SoKoLoV.
            Не знам как успя да го деактивира, ама е факт.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вътрещаря Разгледай мнение
              Абе малоумников не виждаш ли колко си лекомислен?А си тръгнал да квалифицираш хората.Това е поредното ти лошо качество.Наред с маймуснките ти размисли и смешки.
              Темата кои е Героги Първанов през последните 12г. е доста по интересна.
              Но явно има няколко малоумника, които освен че немогат да мислят се правят и на умни в такива теми.Няма оправия с такива.
              Да отиват в тоталитарния строй на Китай и Северна Корея или Куба.Там ще им бъде много добре и ще имат всичко, няколко стоки в магазините и така пак няма да има къде да си изхарчат жълтите стотинки.хахаха
              Секретов, пак ти казвам. Не съм аз човека, с който да си говориш за политика. Всички са маскари. Всички могат да се купят. Гласувам по идейни съображения в синия диапазон, ако те интересува и това си е. Иначе, да ми обясняваш че Бойко не е комунист, ай нема нужда. Колците ги правим на дребни резенчета и след това ги рупаме с доматките

              Коментар


              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                само , че парите които отиват навън са откраднати тук от нашенски "бизнесмени" , а отиват навън за да бъдат препрани и внесени като "външни" инвестиции...Нали не си мислиш ,че големия поток от външни инвестиции не бяха откраднати български пари .... Вземи една справка как се движат аналогични нам държави по отношение на БВП последните 20 г.Там ясно се вижда откраднатата пара , която за мен не е открадната от чужди лица..( не живеем в чак толкова банана-мама република)
                Да, повтаряш моята теза, само ще допълня че според мен има и доста кинти от транзит на прахчета, в което лошо няма и това си е БВП.
                И като постигнахме консенсус, сега остава въпроса какво имущество ще конфискуват, като пари нЕма и всичко е "чужд" капитал? Отговора е каквото могат, а най-слабо защитени са мишоците дето не си водят счетоводство, защото не са престъпници и до сега са нямали от какво да се притесняват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  И с какво толкова се впечатляват като видят откраднатите си коли , че те нали си ги знаят и първо са били там при тях и после са се появили тук.
                  почваш да плещиш глупости..отдавна в България трудно се карат откраднати коли особено от големите класове....

                  Коментар


                  • йосиф

                    И с какво толкова се впечатляват като видят откраднатите си коли , че те нали си ги знаят и първо са били там при тях и после са се появили тук.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Абе Секретов, на теб до сега не ти ли е станало ясно, че ми дреме на Мура за вашата Политика. Дреме ми и за Бойко и за Първанов))
                      Абе не виждаш ли колко си лекомислен?А си тръгнал да квалифицираш хората.Това е поредното ти лошо качество.Наред с маймуснките ти размисли и смешки.
                      Темата кои е Героги Първанов през последните 12г. е доста по интересна.
                      Но явно има няколко малоумника, които освен че немогат да мислят се правят и на умни в такива теми.Няма оправия с такива.
                      Да отиват в тоталитарния строй на Китай и Северна Корея или Куба.Там ще им бъде много добре и ще имат всичко, няколко стоки в магазините и така пак няма да има къде да си изхарчат жълтите стотинки.хахаха
                      Last edited by X_Y; 27.04.2012, 11:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вътрещаря Разгледай мнение

                        Браво пишеш в тема с много голямо значение, като си придаваш същото и на себе си. което е вече........
                        Ето на ти чети и пълней.... весела маумуно.
                        http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4758891
                        Абе Секретов, на теб до сега не ти ли е станало ясно, че ми дреме на Мура за вашата Политика. Дреме ми и за Бойко и за Първанов))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Трайчо съм

                          Браво пишеш в тема с много голямо значение, като си придаваш същото и на себе си. което е вече........
                          Ето на ти чети и пълней.... весела маумуно.
                          http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4758891

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Тялото Разгледай мнение
                            @Supertrader - много си прав. Хората които са в "кухнята на незаконните пари" знаят как да си опичат манджата. Парите отиват навън и ако евентуално се върнат са добре изчистени.
                            само , че парите които отиват навън са откраднати тук от нашенски "бизнесмени" , а отиват навън за да бъдат препрани и внесени като "външни" инвестиции...Нали не си мислиш ,че големия поток от външни инвестиции не бяха откраднати български пари .... Вземи една справка как се движат аналогични нам държави по отношение на БВП последните 20 г.Там ясно се вижда откраднатата пара , която за мен не е открадната от чужди лица..( не живеем в чак толкова банана-мама република)

                            Коментар


                            • йосиф

                              Източват ни , че направо ни скъсват !
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Прав си , не казвай на другите моля те!
                                Трайчо съм

                                Коментар

                                Working...
                                X