IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Ти недей много да приказваш, да не се наложи да обясняваш как си станал LANDLORD с една заплатка от държавна службица
    Прав си , не казвай на другите моля те!

    Коментар


    • Войната на Мавродиев

      http://www.temanews.com/index.php?p=...=705&aid=15988

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        да бе и отвън се краде ..но основните кражби са тука .... само един пример - автопарка в България ..аз съм свидетел на учудването на мой познат чужденец когато ми дойде на гости , човек от бяла държава , бизнесмен и когато го посрещнах на летището и тръгнахме към хотела , след 1-2 км ченето му беше увиснало....
        Това е доказателство единствено за селенията и парвенющината на българина. Грамотен бизнесмен в бяла държава не би си купил кола за 300 000 ако има 1М лични авоари. Нито ще се чувства комфортно, нито ще бъде приеман добре.
        Българин с 100К би си купил такава кола на лизинг за да се покаже. Доста често съм го виждал. Спомням си един счетоводител ми обясняваше че половината му клиенти са такива.
        @Supertrader - много си прав. Хората които са в "кухнята на незаконните пари" знаят как да си опичат манджата. Парите отиват навън и ако евентуално се върнат са добре изчистени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Заблуждаваш се , краде се отвън и то доста безцеремонно. Дори се плаща за да ни се тиражира версията за кражбите вътре на медиите. Така хората вярват в края на тунела , че съществува светлината.Има богати държави , няма заслужено богатство и на всяко богатство за да го има , някъде се създава бедност и то от там е отнето.
          да бе и отвън се краде ..но основните кражби са тука .... само един пример - автопарка в България ..аз съм свидетел на учудването на мой познат чужденец когато ми дойде на гости , човек от бяла държава , бизнесмен и когато го посрещнах на летището и тръгнахме към хотела , след 1-2 км ченето му беше увиснало....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Червените са толкова изнервени, че снощи били напуснали парламента!
            Явно вече си представят как витошката яка и куп предприятия ще се окажат незаконно придобити и отнети в полза на държавата..ХаХа Ха Ха
            Ти недей много да приказваш, да не се наложи да обясняваш как си станал LANDLORD с една заплатка от държавна службица

            Коментар


            • LANDLORD 31

              Много е сложно да работи подобен закон полезно , освен това той означава още повече пари на вън. Т.е. подобен закон ще има антивъзтановителен и потапяш още повече икономиката ефект. Хубаво е да сме реалисти , някой си съмнително забогатял и наистина е справедливо да му отнемат краденото..обаче така ще се получи че той ще го изнесе навън , а което не може ще го заложи тук по документи на банки и те ще трябва да загубят ако му се прибере , а не той.
              Положението на икономиката е достатъчно трагично , за да се занимават с подобни закони. Това е като данъка за финансовите транзакции , вкарват го и те почват да се извършват където няма такъв данък.Ефекта му би бил 100% отрицателен.
              Такъв закон биха приели хора лобиращи за швейцарските банкери , той би им донесъл едни милирди от България.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Червените са толкова изнервени, че снощи били напуснали парламента!
                Явно вече си представят как витошката яка и куп предприятия ще се окажат незаконно придобити и отнети в полза на държавата..ХаХа Ха Ха
                Дали? Тази комисия така е създадена че да причинява повече главоболия отколкото да прибира имоти. За да замразява подозрителни (или неудобни) бизнеси. Горе долу както сега използват прокуратурата. Шум , филми, обвинения и после "ша извин'яаш".
                Виж потенциални жертви според мен ще има. Българина е доста немърлив, да не кажа често неграмотен счетоводно. Гурбетчии и техните роднини тук, дребни търговци, хора на свободна професия (каквато практикувах и аз доста време). Току виж и ти от landlord си станал на tenant
                Шегата настрана, след толкова години наблюдаване на КПД-то на власста, се очудвам че още някой вярва на политик. Мноооого рядко се гласуват неща, които после са излезли сполучливи. Хубаво е да се гледа и най-лошата интерпретация на закона, защото точно тя може да е реалната.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                  Кой е бойко борисов? - кошмара на червените боклуци. Сега като приемат закона за конфискацията и ще стане много интересно - хахахахаха
                  Червените са толкова изнервени, че снощи били напуснали парламента!
                  Явно вече си представят как витошката яка и куп предприятия ще се окажат незаконно придобити и отнети в полза на държавата..ХаХа Ха Ха

                  Коментар


                  • йосиф

                    Заблуждаваш се , краде се отвън и то доста безцеремонно. Дори се плаща за да ни се тиражира версията за кражбите вътре на медиите. Така хората вярват в края на тунела , че съществува светлината.Има богати държави , няма заслужено богатство и на всяко богатство за да го има , някъде се създава бедност и то от там е отнето.
                    Last edited by supertrader; 27.04.2012, 00:24.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Абе,йосиф - или Карл Маркс или по точно Леви Мордехай - немски еврейн и масон от 32-ра степен на великия ориент..... или просто тъп,гъдьо!

                      Ти за какво се бориш тук бе?!
                      За тъпия ти асфалт паша ли? Или за метро боклука Б.Б.?

                      Аман от глупаци!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        +10!
                        За да постигнеш нещо не е нужно да се бориш за него, а просто да го.... забравиш!
                        Желанието е най-големият враг на човека и води единствено до едно ... до страдание! Отхвърли желанието, приеми действителността такава каквато е, не се бори и не хаби енергия, и ще видиш как ще получиш това което искаш!
                        Бъдете здрави, всички!
                        само констатирам - будист.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                          Изключително умен въпрос.

                          Разбира се чадо безбожно ако аз не мога да отговоря тогава кой.

                          Аз не се боря аз вече само констатирам. Преди се борех сега не съм толкова наивен.
                          +10!
                          За да постигнеш нещо не е нужно да се бориш за него, а просто да го.... забравиш!
                          Желанието е най-големият враг на човека и води единствено до едно ... до страдание! Отхвърли желанието, приеми действителността такава каквато е, не се бори и не хаби енергия, и ще видиш как ще получиш това което искаш!
                          Бъдете здрави, всички!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            Преди се борех сега не съм толкова наивен.
                            Попадна на хора и стана човек
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              Симов , симов ... защо така сте оглупели не знам, но все си задавам въпроса нещастници като тебе за какво точно се борите ...
                              Изключително умен въпрос.

                              Разбира се чадо безбожно ако аз не мога да отговоря тогава кой.

                              Аз не се боря аз вече само констатирам. Преди се борех сега не съм толкова наивен.
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                Говори ми мръсно, така ми харесва.
                                Симов , симов ... защо така сте оглупели не знам, но все си задавам въпроса нещастници като тебе за какво точно се борите ...

                                Коментар

                                Working...
                                X