IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    смешко .. естествено ,че компромати ще извадиш ... то малките ви главички какво да извадят... и на мен ми разправиха как си се наакал преди години в гащите си ...дришльо
    Говори ми мръсно, така ми харесва.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Така само се излагаш , Бойко дори при наличие на желание не би могъл да спре краденето. Тази държава не я крадат отвътре , крадат я и я използват отвън..доят я като крава.Ние в България не можем да си сложим политик, който плътно да зцащитава нашите интереси , ако се появи някой който си го позволи - ТЕ веднага , ще го ликвидират !
      тази държава се краде НАЙ-ВЕЧЕ от вътре , при положение ,че БВП ни е колкото състоянието на някой и друг милиардер , няма как да сме толкова привлекателни за доячите отвън...не знам тази теория на каква база я градиш , но ми се струва доста наивна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Така само се излагаш , Бойко дори при наличие на желание не би могъл да спре краденето. Тази държава не я крадат отвътре , крадат я и я използват отвън..доят я като крава.Ние в България не можем да си сложим политик, който плътно да зцащитава нашите интереси , ако се появи някой който си го позволи - ТЕ веднага , ще го ликвидират !
        +1!
        Как си представяте един човек да защитава, угажда, и прави щастливи всеки един от 7 и кусур милиона!?? Е, няма такъв, или би имало ако той самият има свръх естествени заложби и умения, но уви! И както казваш, дори и да се намери такъв, който на пръв поглед би успял, то нему не би му се дало шанс, т.е. най-вероятно би му се пречило както отвън така и отвътре...

        В тоя ред на мисли, браво на патрона на темата, че поне донякъде се опитва!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
          Абе пайтак нещастатен, Бойко е машата на Октопода в тая държава, още ли не си го проумял с тъпата си милиционерска кратуна ?
          уау ,,, чакай засенчи ме ... е това е добър съм като учител...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
            МММ с ласкателства знаеш, че ще стигнеш далеч.

            Веднага вадим компроматите. Така и не разбрахте, че като напиша коментар аз съм подготвен с отговора.

            .
            смешко .. естествено ,че компромати ще извадиш ... то малките ви главички какво да извадят... и на мен ми разправиха как си се наакал преди години в гащите си ...дришльо

            Коментар


            • йосиф

              Така само се излагаш , Бойко дори при наличие на желание не би могъл да спре краденето. Тази държава не я крадат отвътре , крадат я и я използват отвън..доят я като крава.Ние в България не можем да си сложим политик, който плътно да зцащитава нашите интереси , ако се появи някой който си го позволи - ТЕ веднага , ще го ликвидират !
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                МММ с ласкателства знаеш, че ще стигнеш далеч.

                Веднага вадим компроматите. Така и не разбрахте, че като напиша коментар аз съм подготвен с отговора.

                Треньорът на Б. Борисов май 2010
                Казахте, че Бойко Борисов бил страхливец. Няма вид на такъв.
                - Ще ви дам прост пример. Годината е 1984-та. Ние сме поканени от основателя на стила киокушин във Варна на състезание по правилата на киокушин. Предизвика ни на състезание Коце Божилов, който е доайенът на карате-киокушин в България, един много уважаван от мен боец. Отидохме 10-15 състезатели, между които и Бойко Борисов. При една от първите срещи на мой състезател – Денислав Скорчев, един от състезателите на Божилов го удря лошо и му чупи челюстта. След две срещи трябваше да играе Бойко Борисов. И тогава Бойко идва при мен и почва да кърши ръце – тука аз мога ли да не играя… Вдруги ден съм на дежурство в пожарната, ако нещо се случи…“ И аз го питам: „Абе, пич, страх ли те е, какво?“ „Ми аз предпочитам, такова…“ „Страх ли те е, бе? Щом те е страх, тая вечер взимай влака и заминавай за София.“ И го върнах. Всички останали, даже имаше жени, се биха, играха. А той нямаше доблестта дори да излезе на татамито, да играе и на втората секунда да падне, уж се подхлъзнал. Него дори го беше страх да излезе на спаринг.



                Случая с Дамбовците и запорите мина и замина. Щото наш устатник знае, че ако много се заиграе и цялата му умрела охрана не мож го спаси от Дамбовците.

                Тъй, че той лови дребните рибета да си прави имидж но големи риби не смее щото си пази кожицата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Доколкото разбрах имуществото няма да се отнема преди присъда а ще се запорира. Иначе оди го търси в ЮАР..... Примери всякакви
                  Имаш зададен въпрос във ЗХБГ......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    ти хапльо поне направи ли си труда да прочетеш закона .. или много държиш комунетата да си запазят заграбеното ... Да възможно е и да изгори някоя нещастна душица , но за да се излекува нашето болно от смръдльовци като тебе общество трябва да мине стъргата .... Левако 20 г. ни грабят всякакви идиоти и най-после се появи светлина в тунела и вие продължавате да вярвате на станишевци , догановци , гоцета и подобни отрепки ...Бойко може и да е крив , но им бръкна в задниците на всички мазни плъхове и сега квичат като заклани ..Сега се сетиха плъховете да защитават обикновения човек..но не разбирам защо се заблуждавате ,че кутевци , мая маноловки , станишевци го правят от грижа за вас....
                    Абе пайтак нещастатен, Бойко е машата на Октопода в тая държава, още ли не си го проумял с тъпата си милиционерска кратуна ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                      Нали ти е ясно, че подобен закон ще бъде върнат от Конституционния съд, защото не зачита конституционното право на частна собственост. А и в правото съществува презумцията "невинен до доказване на противното" Как ще отнемаш имуществото на неосъдени, т.е. недоказани престъпници? Или пущаме наказателни шпицкоманди за репресии срещу неудобни за мутромилиционерската хунта?
                      Доколкото разбрах имуществото няма да се отнема преди присъда а ще се запорира. Иначе оди го търси в ЮАР..... Примери всякакви
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rogers
                        Сега като приемат закона за конфискацията и ще стане много интересно - хахахахаха
                        Много интересно ще стане. Ще вземем и четири от шестте апартамента на Цвъки. Червените лидери нямат по шест апартамента.
                        Ще вземем също и баМката на Цветелина. Щото не може да докаже как стана собственик на СиБанк. С какви пари?
                        И Бойко ще отръскаме. То всъщност като вземем на Цветето бамката.... там са парите и на Тиквата.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                          ти хапльо поне направи ли си труда да прочетеш закона .. или много държиш комунетата да си запазят заграбеното ... Да възможно е и да изгори някоя нещастна душица , но за да се излекува нашето болно от смръдльовци като тебе общество трябва да мине стъргата .... Левако 20 г. ни грабят всякакви идиоти и най-после се появи светлина в тунела и вие продължавате да вярвате на станишевци , догановци , гоцета и подобни отрепки ...Бойко може и да е крив , но им бръкна в задниците на всички мазни плъхове и сега квичат като заклани ..Сега се сетиха плъховете да защитават обикновения човек..но не разбирам защо се заблуждавате ,че кутевци , мая маноловки , станишевци го правят от грижа за вас....
                          Аз пък не вярвам, че следваики парите ще се случи нещо, което да зарадва обикновенния гражданин. Само зрелища остнаха, то хляб и без това го изнесоха.НЯМА!!!
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Каква тоалетна хортия ползвате Борисов? Ами никаква около мен е пълно с гъзоблизци!

                            Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            симов всяко друго малоумно твое мнение бих приел с пренебрежение , но да кажеш че е страхливец , явно много кал седи под черепа ти .... гномчетата им се иска великана да е като тях и за това хвърлят жлъч наляво и надясно... но само демонстрираш що за червей си ...
                            МММ с ласкателства знаеш, че ще стигнеш далеч.

                            Веднага вадим компроматите. Така и не разбрахте, че като напиша коментар аз съм подготвен с отговора.

                            Треньорът на Б. Борисов май 2010
                            Казахте, че Бойко Борисов бил страхливец. Няма вид на такъв.
                            - Ще ви дам прост пример. Годината е 1984-та. Ние сме поканени от основателя на стила киокушин във Варна на състезание по правилата на киокушин. Предизвика ни на състезание Коце Божилов, който е доайенът на карате-киокушин в България, един много уважаван от мен боец. Отидохме 10-15 състезатели, между които и Бойко Борисов. При една от първите срещи на мой състезател – Денислав Скорчев, един от състезателите на Божилов го удря лошо и му чупи челюстта. След две срещи трябваше да играе Бойко Борисов. И тогава Бойко идва при мен и почва да кърши ръце – тука аз мога ли да не играя… Вдруги ден съм на дежурство в пожарната, ако нещо се случи…“ И аз го питам: „Абе, пич, страх ли те е, какво?“ „Ми аз предпочитам, такова…“ „Страх ли те е, бе? Щом те е страх, тая вечер взимай влака и заминавай за София.“ И го върнах. Всички останали, даже имаше жени, се биха, играха. А той нямаше доблестта дори да излезе на татамито, да играе и на втората секунда да падне, уж се подхлъзнал. Него дори го беше страх да излезе на спаринг.



                            Случая с Дамбовците и запорите мина и замина. Щото наш устатник знае, че ако много се заиграе и цялата му умрела охрана не мож го спаси от Дамбовците.

                            Тъй, че той лови дребните рибета да си прави имидж но големи риби не смее щото си пази кожицата.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                              Нали ти е ясно, че подобен закон ще бъде върнат от Конституционния съд, защото не зачита конституционното право на частна собственост. А и в правото съществува презумцията "невинен до доказване на противното" Как ще отнемаш имуществото на неосъдени, т.е. недоказани престъпници? Или пущаме наказателни шпицкоманди за репресии срещу неудобни за мутромилиционерската хунта?
                              ти хапльо поне направи ли си труда да прочетеш закона .. или много държиш комунетата да си запазят заграбеното ... Да възможно е и да изгори някоя нещастна душица , но за да се излекува нашето болно от смръдльовци като тебе общество трябва да мине стъргата .... Левако 20 г. ни грабят всякакви идиоти и най-после се появи светлина в тунела и вие продължавате да вярвате на станишевци , догановци , гоцета и подобни отрепки ...Бойко може и да е крив , но им бръкна в задниците на всички мазни плъхове и сега квичат като заклани ..Сега се сетиха плъховете да защитават обикновения човек..но не разбирам защо се заблуждавате ,че кутевци , мая маноловки , станишевци го правят от грижа за вас....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Като я гледах тази червена устата юристка Мая Манолова:
                                Русо гладно няма !!!
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X