IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе ....тук се коментират неща,дето се знаят отдавна....кажете нещо ново.Какъв бил ББ ....какви фирми имал и с кой бил съдружник....Ми то всеки го знае.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Още в началото умрях от смях... Слави Бинев и треньорът на двамата по тае-куон-до отдавна издадоха що за "каратист" е тоя смешник.

      Каратист е колкото аз съм каратист - неговият дан му го е дал Пашата в някаква кръчма. Целият борисов е такъв - въздух под налягане, мошеник, самозванец, суяк и палячо. Турянето му начело на държавата е най-голямото малоумие, сътворено от тоя народ през цялата му 20-тина вековна история.
      Значи Слави Бинев ми се издигна в очите още, когато се съревноваваше за кмет на София с Боко......... Тогава Боко беше заплашил Доган да не се приближава до него на една ръка разстояние....

      Слави Бинев казва в едно от интервютата по Канал3.... Тръгнал да се прави на мъж на Доган, който е 50 кила с мокри гащи, та Слави казва: Ако Бойко Борисов е мъж, предизвиквам го да го ДОКАЖЕ, където и когато каже, с ръкавици или без ръкавици, по правилата на кикбокс или карате, както каже..... АКО Е МЪЖ ДА ЗАПОВЯДА!!!

      И какво стана, Боко се скъта, като пръдня в потури...

      Коментар


      • Още в началото умрях от смях... Слави Бинев и треньорът на двамата по тае-куон-до отдавна издадоха що за "каратист" е тоя смешник.

        Каратист е колкото аз съм каратист - неговият дан му го е дал Пашата в някаква кръчма. Целият борисов е такъв - въздух под налягане, мошеник, самозванец, суяк и палячо. Турянето му начело на държавата е най-голямото малоумие, сътворено от тоя народ през цялата му 20-тина вековна история.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение

          Топлофикациите в БГ трябва да работят само с произведен в БГ газ - парното да за панел 65 квадрата на макс да е 150 лв. на месец макс - топлата вода да падне с 30% и т.н. и т.н. с произведен в БГ природен газ
          Хахаха, с инверторен климатик съм и на 100% термо изолация, сметките ми за ток тази зима са 70-75лв. ОБЩО с бойлер, печка, ламБи и други като РС и разни екстри. Говорете си за еФтино парно от по 150 лв. и то само за топло.

          На различни езици приказваме и няма преводач, съжалявам за което!!!
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • град Каварна трябва да е градът за пример в БГ!

            Така трява да е 50% от територията ба БГ фо 10 г.!

            Бойко трябва да отдаде всичката си енергия това да стане реалност

            Това е постижимо - само иска правилна политика и инвестиции
            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

            Коментар


            • Враговете на България са - Русия , САЩ и ЕЗ.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • G.Gekko

                Дори да имаме залежи не е добра идея да се унищожат , има по големи диваци от нас и те ще ни продават а ние ще купуваме. Нали не си мислиш , че при тази ситуация ако ни го добиват чужди компании ще ни излезе по евтин - напротив ще го купуваме с тяхната валута , така както е добит на наша територия.
                В момента поради възможността да ни оказват много силен натиск и да ни смучат безобразно , най уместното решение да се закрие всякаква добивна индустрия у нас..Ако случайно си чул ни завличат със сериозно количество злато , копат ии го и си го прибират.До момента в който не се съсипе валутната система на силните валути е неуместно да се добива..
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Бойко е длъжен да направи всичко възможно да се намери конвеционален газ - под това разбирайте в БГ да се инвестират поне 1 милиард в проучвания и да се обърна цялото крайбрежие в БГ и зема за да се търси - докато се намери - ЗАЩОТО ИМА, НО НИКОГА НЕ Е ТЪРСЕНО СЕРИОЗНО

                  Ако ли не стане, тогава се отива на План Б - шистов газ

                  Това е истината!

                  Бойко е длъже това да му е приоритет номер 1

                  Топлофикациите в БГ трябва да работят само с произведен в БГ газ - парното да за панел 65 квадрата на макс да е 150 лв. на месец макс - топлата вода да падне с 30% и т.н. и т.н. с произведен в БГ природен газ
                  There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                    За мен ББ вече има само едно измерение, от което зависи моето уважение или подкрепа

                    Ако ББ осигури на БГ 50% от използваемия газ в БГ като минимум да е добив на газ от БГ находище - първоначално да се почне от 20-30% и минимум 50% от целия газ в БГ да се добива в БГ

                    Обеща

                    Това е реално. Това е постижимо, Не изисква инвестиции от много милиарди - само няколко са

                    Трябва да го подкрепи и БГ да стане производител на природен газ

                    Това трябва да е приоритет номер 1 в БГ и за ББ
                    Фантазии на промити мозъци. Не съм чул някоя проучваща фирма да е обявила сензационно големи залежи от газ открити на наша територия. Само двусмислени подмятания на иначе безогледния лъжец Бойко. И въпреки че лъже наляво и надясно, не посмя да каже че са открити големи залежи.

                    Или имаш предвид шистовия газ?Ами ако цената на добивания от нас газ е по-висока отколкото купения от руснаците? И като в добавка отровим водата и нацвъкаме цяла Добруджа със сондажни кули през 300 метра?
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение


                      Трябва да го подкрепи и БГ да стане производител на природен газ

                      Това трябва да е приоритет номер 1 в БГ и за ББ
                      Като един истински Крали Бойко, аз бих го подкрепил в начинанието да превърне БГ в производител на ГАЗ.....
                      Мога да занеса един кг боб и една кисела ( малко усмърдяна) зелка за нашият титан.....
                      Ако поне 100 човека ме подкрепят ББ ще има материал да произведе 1млн м3 газ...
                      Само каква тръба ще трябва да му наденем,незнам.....????

                      Коментар


                      • За мен ББ вече има само едно измерение, от което зависи моето уважение или подкрепа

                        Ако ББ осигури на БГ 50% от използваемия газ в БГ като минимум да е добив на газ от БГ находище - първоначално да се почне от 20-30% и минимум 50% от целия газ в БГ да се добива в БГ

                        Обеща

                        Това е реално. Това е постижимо, Не изисква инвестиции от много милиарди - само няколко са

                        Трябва да го подкрепи и БГ да стане производител на природен газ

                        Това трябва да е приоритет номер 1 в БГ и за ББ
                        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                        Коментар



                        • По стар тотаталитарен навик, едно ла.но, ако трябваше да го преместят някъде го повишаваха......
                          Сега да пояснявам ли ...?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                            О-о-о! Тежката форумна артилерия на ГЕРБ.
                            Явно е че реши да ме повикаш...

                            Когато преди 4 години водих сражения с би-гугъла, останах с впечатление че ти не одобряваш неговата позиция. Какво сега се промени, та се обърна на 180 градуса?

                            Първото, което следва да обясниш е как при тези аноннимни справки (да не кажа доноси) Бойко Борисов е много добре приет навсякъде в Европа и сред евроатлантическите ни партньори. ГЕРБ стана член на ЕНП още преди да дойдем на власт и оттогава постоянно работим с ЕС и неговите институции - ЕК, Съвета на министрите, Европарламента и т.н. Резултатите за България са налице - усвояване на еврофондове, по-добра комуникация с евроатлантическите партньори и т.н. Мога и да цитирам следните награди на Бойко Борисов:
                            „Обявяване на благодарност“ през 1985 г., 1987 г. и 1988 г.
                            „Почетен знак III степен“ – за конкретен съществен принос при изпълнение на служебни задачи с изключително значение в борбата срещу престъпността, опазването на обществения ред и сигурността в Република България през 2002 година.
                            „Почетен знак II степен“ – за проявен висок професионализъм и обезпечаване сигурността и обществения ред по време на посещението на президента на Руската федерация Владимир Путин през март 2003 г.
                            „Огнестрелно оръжие“ – за постигнати високи резултати при изпълнение на служебните си задължения от министъра на вътрешните работи през 2003 година.
                            „Кръст за полицейски заслуги с червена звезда“, от Министъра на вътрешните работи на Кралство Испания за заслуги към испанската полиция - 22 септември 2003 година.
                            „Сребърен паметен медал“, от председателя на Националния организационен комитет за 100-годишнината от установяване на българо-американските дипломатически отношения, министъра на външните работи Соломон Паси.
                            „Почетен медал на френската полиция“, от името на президента на Република Франция и от името на министъра на вътрешните работи, вътрешната сигурност и местните свободи.
                            „Медал за бойно съдружие“, от заместник-директора на ФСБ на Русия.
                            „Почетен жезъл“, от генералния директор на полицията на Испания.
                            Сертификат за изключително добра работа и съществен принос в борбата против фалшивото евро — от директора на „Европол“ г-н Юрген Щорбек — през януари 2004 година.
                            Сертификат от Министерството на вътрешните работи и Генералната дирекция на Турската национална полиция за изключително ценен принос в развитието на двустранните отношения между българската и турската полиция в борбата с организираната престъпност и корупцията.
                            Сертификат за благодарност за изключителен принос в борбата с наркотиците от Службата за борба с наркотиците (ДЕА) към Департамента на правосъдието на САЩ.
                            Почетна титла Командир на „Ордена на Звездата на Италианската солидарност“, от Президента на Република Италия - 13 юни 2006 г.[42]
                            Кавалер на Големия Кръст на Ордена „За заслуги на Италианската република", от Министър-председателя на Република Италия - 15.10.2009 г.[43]
                            „Европейската награда "Бронзов бик" от Асоциацията на данъкоплатците в Европа (АДЕ)" - 10 ноември 2009 г.[44]
                            „Награда от Европол за добро сътрудничество с българските служби за сигурност" - 16 октомври 2010 г.[45]
                            „Международна Награда на фондацията (Prix de la Fondation) на форума „Кран Монтана“ за усилията му и ангажимента в борбата с корупцията и организираната престъпност в България" - 29 октомври 2010 г.[46]
                            Второто, което следва да обясниш е как при тези аноннимни справки (да не кажа доноси) Бойко Борисов е най-популярния политик в България и досега - а говорим за период от поне 9 години..

                            Третото, което следва да обясниш е как да приемем изобщо обсъждането на тези аноннимни справки (да не кажа доноси), при условие че не знаем източника и със сигурност някои верни факти са омесени с лъжи и клевети. Това че БСП и ДС фабрикуват анонимни компромати не е аргумент, нали?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              ...пък бил той и най-големия бандит на държавата...
                              Значи дори и ти признаваш, че си е обикновен бандит. Йоска, как ти плащат бандюгите, на пост или на твърда заплата ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                безсмислено е на прост човек да му се обяснява каквото и да е ... има голям дефицит на сиво вещество....
                                О-о-о! Тежката форумна артилерия на ГЕРБ. Естествено е да се измъкваш така, когато не можеш да дадеш абсолютно никакво смислено обяснение за връзките на Бойко Борисов с организираната престъпност. Колкото до това, кой е прост, ще използвам любим цитат от вашия любим вожд Бойко Борисов: "Вие сте прости и аз съм прост, затова се разбираме" Ами аз, за разлика от тебе, не мога да го разбера... Явно не съм прост

                                Коментар

                                Working...
                                X