IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тюрлюгювеч

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От друга страна, защо мъжете сега носят бради?

    Е, разбирам брадите на св. св. Кирил и Методи и брат му, но тогава е имало само ножици.

    Сега, когато педeрасчетата се епилират по целото тяло като детско дупе, що носят дърварски бради на лицето?

    Според мен, ако на дете от децката градина му позволиш да си пусне брада, то ще си пусне, щото така изглежда в огледалото не дете, а "мъж" с брада.
    Те не знаят, че от много време техните поколения са педерасчета - "мъже" и "жени", деди-баби, прадеди - сичкото педерасчета вмиризливи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
      ах летете ескадрони


      в полета ви милиони
      погледи са приковани
      със уплаха и ужОс.
      = = = = =


      Но църковните канцеларисти и бюрократи не са прави.

      Ако ше пишат-казват св. св. Кирил и Методи, то требва да казват и св. св. св. св. св. св. св. (свети свети свети свети свети свети свети) Седмочисленици.
      Също така и св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. Четиридесет мъченика.

      Обратното, ако казват "св. Четиридесет мъченика", требва да казват св. Кирил и Методи и брат му.

      Ма от бюрократи акъл да искаш???
      Тея са най-големите неверници - не вярват с опит. Ама цоцат парите на паството...
      Last edited by Николайко Перник; 12.05.2021, 15:25.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение
        Моля за извинение за одсъствието - веднага след задаване на въпроса ми бех неочаквано баннат пет дена от една от каките, а после неко злобарче от горе добавило още пет.

        Но ето, засега съм тук и ще кажа: Лелк, точно това е отговорът!




        Да, место за излитане на вещица.

        Като гледате метлата, сигур е трета-четвърта ръка купена, стара и раздрънкана. Такива от место не могат да поемат направо във въздуха, требва засилка. И крачиш бегаш скачаш скаачааш... като некой щрк на излитане. 50-100 метра писта требе. Един път като дете за малко да фана щрк докато се засилваше, вече му барах опашлето.

        Но може и друг вариант: да включиш метлата на мах и да скочиш по-отвисоко, та докато падаш полегато с нея, тя да възпоемне до достатъчна мощност, та да изфърчиш. Това е, което се вижда на снимката.
        Там надесно има пътека, която вещицата използва за коридор за излитане, на асфалта има доста черти от дръжката на метлата (тя се кара с метловината напред, независимо кво ви рисуват лаиците).

        И сега, кой ше се вози на такава стара раздрънкана метла-таралясник?
        Нема да е неко достолепна стара известна и мощна вещица. Те са с нови турбореактивни и излитат направо от прозор дома.
        Не, това е некоа начинаеща, по-млада... и даже мисла, че знам коа е. Една кльощава злобна окол 35 годишна кощрамба, с тънка изгорела от избелване косица, бездетна, съска като пепелянка или хванат смок. Продавачка в бакалийка на педесе метра от дървото на снимката, с пряка видимост към него.
        (Ей я е, зърнах я отлево, настръхнах... настръхнах... явно усеща нещо; гледна ме съ секунден панорамен лъч, а сега ме гледа тежко и упорито с периферно зрение 90 градуса... бррр...)
        Та... кво говорех... (чей да погледна налево... а, прибрала се е в магазина)... да! Тя просто сутринта, кат се върне от Голия връх, не прибира тая метла, щото е трошляк и нема кой да я земе, и вечеръс пак се качва на площадката и излита към луната в небето.
        ​​​​​
        ​​​​​​
        ах летете ескадрони

        Коментар


        • Моля за извинение за одсъствието - веднага след задаване на въпроса ми бех неочаквано баннат пет дена от една от каките, а после неко злобарче от горе добавило още пет.

          Но ето, засега съм тук и ще кажа: Лелк, точно това е отговорът!

          Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Площадка за излитане

          Да, место за излитане на вещица.

          Като гледате метлата, сигур е трета-четвърта ръка купена, стара и раздрънкана. Такива от место не могат да поемат направо във въздуха, требва засилка. И крачиш бегаш скачаш скаачааш... като некой щрк на излитане. 50-100 метра писта требе. Един път като дете за малко да фана щрк докато се засилваше, вече му барах опашлето.

          Но може и друг вариант: да включиш метлата на мах и да скочиш по-отвисоко, та докато падаш полегато с нея, тя да възпоемне до достатъчна мощност, та да изфърчиш. Това е, което се вижда на снимката.
          Там надесно има пътека, която вещицата използва за коридор за излитане, на асфалта има доста черти от дръжката на метлата (тя се кара с метловината напред, независимо кво ви рисуват лаиците).

          И сега, кой ше се вози на такава стара раздрънкана метла-таралясник?
          Нема да е неко достолепна стара известна и мощна вещица. Те са с нови турбореактивни и излитат направо от прозор дома.
          Не, това е некоа начинаеща, по-млада... и даже мисла, че знам коа е. Една кльощава злобна окол 35 годишна кощрамба, с тънка изгорела от избелване косица, бездетна, съска като пепелянка или хванат смок. Продавачка в бакалийка на педесе метра от дървото на снимката, с пряка видимост към него.
          (Ей я е, зърнах я отлево, настръхнах... настръхнах... явно усеща нещо; гледна ме съ секунден панорамен лъч, а сега ме гледа тежко и упорито с периферно зрение 90 градуса... бррр...)
          Та... кво говорех... (чей да погледна налево... а, прибрала се е в магазина)... да! Тя просто сутринта, кат се върне от Голия връх, не прибира тая метла, щото е трошляк и нема кой да я земе, и вечеръс пак се качва на площадката и излита към луната в небето.
          ​​​​​
          ​​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

            . Да раждат мушичките, пчеличките и осичките и да опрашват дърветата за да има плод и зеленчук.
            Определено!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Живи и здрави всички! Мир и любов пожелавам!
              . Да раждат мушичките, пчеличките и осичките и да опрашват дърветата за да има плод и зеленчук.
              Last edited by Andi11; 03.05.2021, 16:30.

              Коментар


              • Живи и здрави всички! Мир и любов пожелавам!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Точно това се очакваше да кажеш.
                  Not today

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Христос воскресе! Здраве и просперитет за теб и близките ти същества!
                    Точно това се очакваше да кажеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Аха , само мислиш еднакво с някой , който е написал очакваното .
                      Христос воскресе! Здраве и просперитет за теб и близките ти същества!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Естествено. Аз не пиша това, което се очаква да напиша.

                        Усещам някаква пертурбация в силата и даже виждам от къде идва нейният генезис.

                        Весели празници и на теб.
                        Аха , само мислиш еднакво с някой , който е написал очакваното .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Уверявам те , не мислим еднакво! Само написах това , което се очакваше да напиша . Правиш разликата , нали ?
                          Естествено. Аз не пиша това, което се очаква да напиша.

                          Усещам някаква пертурбация в силата и даже виждам от къде идва нейният генезис.

                          Весели празници и на теб.
                          Last edited by Selena; 01.05.2021, 23:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            А има ли много такива "Площадка за излитане" на територията ?
                            И какво може да си помисли човек за обитателите ... ?
                            Коя територия ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Проблемът на дамите не е да признаят некомпетентност. Нечуваво е да признаят чужда компетентност . Обикновено

                              Вие също бъдете здрав и щастлив !

                              Ми, аз все пак си държа на моята първосигнална версия.
                              Не познавам толкова добре особеностите на женското мислене, за да имам претенциите да бъда изчерпателен, но и не налагам мнение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                Весело изкарване на празниците!

                                (една дама да признае, че нещо не е в нейните компетенции - нечувано!)

                                Бъдете здрава и щастлива!
                                Проблемът на дамите не е да признаят некомпетентност. Нечуваво е да признаят чужда компетентност . Обикновено

                                Вие също бъдете здрав и щастлив !

                                Коментар

                                Working...
                                X