IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тюрлюгювеч

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

    тоя пост като ти го прочета
    и прихвам да се смея

    никакви наеми не са се увеличили
    това е пълна измислица
    напротив - падат

    за останалото ще се досетиш сам
    Сега ако не са ти вдигнали наема е късмет :-)
    Ама тези дето отдаваме по нещо си водим статистика понякога и т.н.
    Ей така за твое инфо от Април наемите са 10%+ нагоре като искан наем....:-) Вече на нивото от преди вируса....:-) Разбира се наемите изостават от цените все още, което е и нормално....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Ми ако си убеден в написаното в предният и в този пост наистина без да се обидиш ама е ... да не продадеш всички имоти освен жилището ти.... Там еврейски правила бла бла бла по твоите обяснения става въпрос за 4 ПЪТИ разлика за 8 години прекарано през злато....

      ПП Имоти НЕ продавам, а само купувам....и сега също търся пък нека да е на върха. То няма как да целя само дъната.... Няма да продам дори да съм убеден че цените ще паднат с 20% в кеш или повече в злато....Там някога внуците ако искат да продават....не моа да ти сопра....:-)
      ми бла бла бла е за теб
      за мен е закон

      а сметките по 4 и по 8
      ти ги оставямм пак да си ги смяташ
      като това с повишението на наемите от април
      ахахахахахахахаахах

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Можеш да четеш нали ? Търсенето на наеми се увеличи сериозно от Април месец насам.
        За останалото ще се досетиш сам....:-)
        тоя пост като ти го прочета
        и прихвам да се смея

        никакви наеми не са се увеличили
        това е пълна измислица
        напротив - падат

        за останалото ще се досетиш сам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Всичко знам аз.
          ахахахахахахахахахаха

          тцтцтцтцтц

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            водил се е тоя разговор милион пъти

            ето ти отговора
            '''ама купувай де защо не купуваш
            2029 ще продадеш с 40%
            отгоре '''

            за златото е ясно
            колкото падне в КЕШ
            двойно ще е падението в злато
            вече и ти си наясно
            Ми ако си убеден в написаното в предният и в този пост наистина без да се обидиш ама е ... да не продадеш всички имоти освен жилището ти.... Там еврейски правила бла бла бла по твоите обяснения става въпрос за 4 ПЪТИ разлика за 8 години прекарано през злато....

            ПП Имоти НЕ продавам, а само купувам....и сега също търся пък нека да е на върха. То няма как да целя само дъната.... Няма да продам дори да съм убеден че цените ще паднат с 20% в кеш или повече в злато....Там някога внуците ако искат да продават....не моа да ти сопра....:-)
            Last edited by X_Y; 09.09.2021, 19:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

              хихихи
              значи ти знаеш какво имам аз и защо не продавам или каквото там си измислил

              и откъде ти плевенски ще знаеш моето имущество
              от къде - от никъде не можеш да знаеш

              така и аз казвам - не купувате
              защото нямате с какво
              а нямате с какво е ясно защо
              затова лаете тук по цял ден за да осигурите
              поне малкото за хляб - за имотите е ясно че само пишете

              да
              отговора е ясен
              Всичко знам аз. Не е трудно да се досетиш ако следиш хронологията на събитията на всеки участник. Но нищо де, ти си нов сравнително, квото си отхапал тук таме като представа за хората пишещи за имоти и покупко-продажби щеше сам да се съгласиш. Но виж пък, никой освен Ботича не продаде нищо. И то време си мина оттогава.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Отговорът е ясен. Песи, аз, предполагам и другите не купуваме защото е скъпо и ако купим гледаме поне да е скъпо и в локация гарантираща ликвидност и сносен наем. Но доходността е ниска. Не сме свикнали.
                Ти не продаваш щото няма какво, а имот който би продал не стига и изостава като стойност за покупка в Сф. Затова лаете - срещу софийските цени. Срещу други градове не ви чух да лаете. А там е евтино.
                хихихи
                значи ти знаеш какво имам аз и защо не продавам или каквото там си измислил

                и откъде ти плевенски ще знаеш моето имущество
                от къде - от никъде не можеш да знаеш

                така и аз казвам - не купувате
                защото нямате с какво
                а нямате с какво е ясно защо
                затова лаете тук по цял ден за да осигурите
                поне малкото за хляб - за имотите е ясно че само пишете

                да
                отговора е ясен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  водил се е тоя разговор милион пъти

                  ето ти отговора
                  '''ама купувай де защо не купуваш
                  2029 ще продадеш с 40%
                  отгоре '''

                  за златото е ясно
                  колкото падне в КЕШ
                  двойно ще е падението в злато
                  вече и ти си наясно
                  Отговорът е ясен. Песи, аз, предполагам и другите не купуваме защото е скъпо и ако купим гледаме поне да е скъпо и в локация гарантираща ликвидност и сносен наем. Но доходността е ниска. Не сме свикнали.
                  Ти не продаваш щото няма какво, а имот който би продал не стига и изостава като стойност за покупка в Сф. Затова лаете - срещу софийските цени. Срещу други градове не ви чух да лаете. А там е евтино.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • https://btvnovinite.bg/bulgaria/sofi...GntjGEmHoVg-Rc

                    Ами така като гледам има голяма възможност от 1-ви октомври повече от половината София да е без "Топло" .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                      До г-н Бойчо Попов,

                      Угважаеми г-н Попов. Преди малко модератор X_Y си позволи да редактира мнение на потребител bulgarian lev в тема за цените на имотите. Аз коментирах в отговор на bulgarian lev и моят коментар беше тотално изтрит с причина "коментар на редактирано мнение".
                      Попитах модератор X_Y с какво коментара на bulgarian lev и моят коментар противоречат с Общите условия за ползване на сайта на Инвестор.бг и в частност форума, но освен, че не получих отговор, мнението ми съдържащо този въпрос като доказателство отново беше безцеремонно изтрит.

                      г-н Попов, имайте предвид, че когато потребител ползва вашият сайт без това да противоречи на Общите условия поставени от вас и подписани от двете страни, то вие като собственици на сайта подлежите на санкции според Европейското законодателство. Дано ме разбирате правилно, защото няма да е в интерес на никой ако се наложи да защитя правата на потребителите на сайта излизайки от анонимност.

                      Бихте ли попитали вашият модератор защо редактира мнението на bulgarian lev и защо изтри изцяло моят коментар? С какво двете противоречаха на Общите условия за ползване на сайта? Имайте предвид, че това ми се случва 2 пъти за 2 дни. Първият път модератор Анди11 поднесе извинения като написа, че уж имало много спам и моят коментар погрешка бил изтрит заедно със него. Интересно ми е сега каква е причината и държа на обяснение за причината за действията на модератора X_Y.

                      Хубав ден.
                      Да, има конкретни клаузи или алинеи именно в частта за свободата на словото в Интернет, а май нещо и за личното достойнство имаше. Ровил съм и прима виста забелязах поне 3-4 санкции от различен ъгъл, база, на подобни действия.
                      Администраторите, а и послушната рая, казват "Това е частна платформа и можем/могат да си правим/правят каквото си искаме/искат", но не е така. Щом предлагат публична услуга, подлежат на санкции за нарушаване на свободата на словото.

                      Моят съвет, обаче, е да не се правите на Робин Худ и да си губите времето заради "раята" – не го заслужава.
                      Е, ако ви интересува лично, е друго.

                      Поздрави!

                      Ще Ви пратя този текст и на лични съобщения.
                      За всеки случай...
                      Last edited by chan_tura_naga; 18.06.2021, 02:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

                        Е пак милион пъти по-малко ток ще затрие, отколкото да копа койн.
                        Ами да!
                        Прочее, разните там коини, са измислени от агенти на Енергото, да си вдигнат продажбите. Твърде непохватен трик но, работи. Поне, сред дебилите. А те, както ни разказа проф. Иво Христов, са едни 80%.

                        ...Като улучиш таргет -групата, печелиш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          ...И ТАКА - докато свърши токът.
                          Е пак милион пъти по-малко ток ще затрие, отколкото да копа койн.
                          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение


                            в полета ви милиони
                            погледи са приковани
                            със уплаха и ужОс.
                            = = = = =


                            Но църковните канцеларисти и бюрократи не са прави.

                            Ако ше пишат-казват св. св. Кирил и Методи, то требва да казват и св. св. св. св. св. св. св. (свети свети свети свети свети свети свети) Седмочисленици.
                            Също така и св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. Четиридесет мъченика.

                            ...
                            ...И ТАКА - докато свърши токът.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                              Който иска брада, който иска - без, живеем в свободно време, не е нужно да се налагат модели.
                              Да, ама ако (едни фактори) НЕ успеят да наложат СВОЙ модел, намират играта за неправилна и почват да клатят лодката. И, често, това клатене, завършва плачевно. За мнозина.

                              Коментар


                              • Който иска брада, който иска - без, живеем в свободно време, не е нужно да се налагат модели.

                                Коментар

                                Working...
                                X