IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение


    Сега остава да убедиш мацките наоколо, че антителата се предават по полов път.
    Това е неочаквано добра теза, заплювам !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Ама това левчо от темата за имотиту ли е- хей гаста как си, харабелите добре ли са
      Ъхъ, с лека форма на шизофрения и наченки на маниния за величие( многознание...)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Е, щом и кавръчето обърна плочата, а и е член на сик от герП, значи краят е близо и ледът се пропуква, г-да съдебни заседатели Казах ли, че имам антитела - 40, при норма 0.8 с тест на Рош в Кандиларов. Ми грип си е и толкова, пр грип

        Сега остава да убедиш мацките наоколо, че антителата се предават по полов път.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Като гледам - 60К записали се за ваксини - половината са апокалиптици, другата половина - да не изпуснат мечтаното мурйенциии у малякостан, че в България било "кочина" и не отговаряло на високия им стандарт на живот с пълен багажник с лютеници и 5 евро за фрапе на плажа срещу шезлонг и чадър. А Кавръчето си я бие, щото иначе няма да го пуснат да си види щерката у Хиспания - глей кво нещо е държавната санкция, ше обърне и най-върлия антиваксър в адепт

          Е, миналата година - като не ходихме в Гърция (и другаде) - лошо ли ни е било? Нека и гърците малко усетят нашето отсъствие и на фрапето, ако му запазят цената, поне на бирата да я смъкнат...

          Ще си се ориентираме към нашето Черноморие и ще оцеляваме в познати условия (малко позабравени..., а и мазутът не вярвам навсякъде да е повече от "допустимото" ). Догодина, живот и здраве - пак ще го мислим...

          Коментар


          • Като гледам - 60К записали се за ваксини - половината са апокалиптици, другата половина - да не изпуснат мечтаното мурйенциии у малякостан, че в България било "кочина" и не отговаряло на високия им стандарт на живот с пълен багажник с лютеници и 5 евро за фрапе на плажа срещу шезлонг и чадър. А Кавръчето си я бие, щото иначе няма да го пуснат да си види щерката у Хиспания - глей кво нещо е държавната санкция, ше обърне и най-върлия антиваксър в адепт
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
              Аз ше си набия астразенека деава боклука, и да ме пишат вече с паспорт
              мене ми е все тази каква, но като гледам няма скоро, а не съм се залетял да вися по опашки
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                познати го изкараха леко, но и познати стигнаха до блница та според зависи.. не е точно грип..
                Е, и аз имам 150 килограмови познати, но имам и добре изглеждащи за годините си хора - та набивай си пръжки с лук и ракия до откат и си бий ваксина за безсмъртие - дооообре
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Епа фукам се, кво, забранено ли е От самото начало твърдя, че е грип и получих незнам си колко благословии да съм го изкарал, да ми дойдело до главата, да... - е, изкарал съм го - грип!
                  познати го изкараха леко, но и познати стигнаха до блница та според зависи.. не е точно грип..
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Аз ше си набия астразенека деава боклука, и да ме пишат вече с паспорт

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      всички разбрахме за твоите антитела
                      Епа фукам се, кво, забранено ли е От самото начало твърдя, че е грип и получих незнам си колко благословии да съм го изкарал, да ми дойдело до главата, да... - е, изкарал съм го - грип!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Е, щом и кавръчето обърна плочата, а и е член на сик от герП, значи краят е близо и ледът се пропуква, г-да съдебни заседатели Казах ли, че имам антитела - 40, при норма 0.8 с тест на Рош в Кандиларов. Ми грип си е и толкова, пр грип
                        всички разбрахме за твоите антитела
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Е, щом и кавръчето обърна плочата, а и е член на сик от герП, значи краят е близо и ледът се пропуква, г-да съдебни заседатели Казах ли, че имам антитела - 40, при норма 0.8 с тест на Рош в Кандиларов. Ми грип си е и толкова, пр грип
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            И аз обмислям да се ваксинирам ,промених си виждането за Ковида .
                            Понече съм член на СИК към ГЕРБ и ни дават предимство ,но не съм сигурен коя ваксина е добра .В момента с коя ваксинират ?
                            Спутник ис зи бест....

                            Коментар


                            • И аз обмислям да се ваксинирам ,промених си виждането за Ковида .
                              Понече съм член на СИК към ГЕРБ и ни дават предимство ,но не съм сигурен коя ваксина е добра .В момента с коя ваксинират ?

                              Коментар


                              • каква ваксина, като се омазаха тотално глупаците от ГЕРБ

                                пускат зелени коридори при положение, че има хронично болни в риск, които не са ваксинирани... малоумници.

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X