IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз обмислям да се ваксинирам ,промених си виждането за Ковида .
    Понече съм член на СИК към ГЕРБ и ни дават предимство ,но не съм сигурен коя ваксина е добра .В момента с коя ваксинират ?

    Коментар


    • каква ваксина, като се омазаха тотално глупаците от ГЕРБ

      пускат зелени коридори при положение, че има хронично болни в риск, които не са ваксинирани... малоумници.

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Aз може ли?
        В изследвания по белите страни, пише че много вероятно при 3-тото боцкане с ваксина с един и същи аденовирус, изобщо да няма ефект. За това препоръчват различни щамове при 2-те ваксинации. Също така, пише че в белия свят, около 30% от хората имат имунитет към ад5, а по диарбекира - до 70%. Познай България къде е. Хубавото е, че АЗ е с маймунски, към който има някакъв кръстосан имунитет, но не толкова силен. Разните спутници, йенсени и т.н. ще са по-тегави.

        п.п. герберухите се осраха и с тоя "портал"

        Коментар


        • Лев, имам въпрос към теб. Дали силен имунен отговор след адено ваксината, намаля нейната ефективност? И ако да втората доза ефективна ли е?

          Благодаря, ако отговориш. Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Левчо, къде си, Левчо, това предвиди ли го, че ние си го знаехме от самото начало - пътят към Ада е осеян с добри намерения...

            В Израел поставят проследяващи гривни на пристигащи от чужбина.

            Пилотният проект на Здравното министерство започна в понеделник със 100 такива гривни, които бяха налични на летище "Бен Гурион". Там трафикът намаля драстично заради противоепидемичните мерки, имащи за цел да намалят риска в Израел да влязат нови варианти на вируса.

            Гривната за проследяване ще известява властите, ако гражданите не спазват задължителния период на изолация.

            Груйчи, що те плаши подобно нещо. Правата ли, о, да правата....със слободията свърши.
            Грешна интерпретация що значат права. Само туй ще кажа. Правата вървят заедно с отговорностите.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Ама това левчо от темата за имотиту ли е- хей гаста как си, харабелите добре ли са
              И аз, и те сме бомба. Нещо против?
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                Какъв взор ? Интелигентен ? За кое ?
                И по-долу пишеш, че е непосветен (съгласен съм).
                Е, как непосветен дава характеристики на други хора ??
                По календар сме 2021, он живее във 90те год и се спъва кат върви.
                Я пак, какъв взор е имал ?
                Лев, бисерите са в другата тема.
                Ами ей така, аз съм непосветен в някаква тема, не разбирам от всичко, но слушам внимателно кво ми говорят посветените. Толкова ли е трудно да го схванеш.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Много си културен, Груев. Браво!

                  Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  аре, пътувай тогава

                  А Лев-чо е пич, но тук езаел една трудно обяснима позиция, освен ако не строго поплатена с папирите, дето са ги измислили в древна Финикия. Надявам се, че е просто заблуден, в добрия смисъл, за другото не ми се мисли!
                  Last edited by vig; 04.03.2021, 17:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vig Разгледай мнение
                    Аз, пък, не мислих и си сложих. Сега не ми пука. Ще пътувам, колкото си искам!
                    аре, пътувай тогава

                    А Лев-чо е пич, но тук езаел една трудно обяснима позиция, освен ако не строго поплатена с папирите, дето са ги измислили в древна Финикия. Надявам се, че е просто заблуден, в добрия смисъл, за другото не ми се мисли!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Аз, пък, не мислих и си сложих. Сега не ми пука. Ще пътувам, колкото си искам!

                      Коментар


                      • Ама това левчо от темата за имотиту ли е- хей гаста как си, харабелите добре ли са

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                          Какъв взор ? Интелигентен ? За кое ?
                          И по-долу пишеш, че е непосветен (съгласен съм).
                          Е, как непосветен дава характеристики на други хора ??
                          По календар сме 2021, он живее във 90те год и се спъва кат върви.
                          Я пак, какъв взор е имал ?
                          Лев, бисерите са в другата тема.
                          Да си оправдаваш идиотията с календара няма да ти помогне

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Тоя нищо не стопля, само човек който има интелигентен взор като теб, Бай Пеше, макар и непосветен в проблема като този приема че има хора които знаят доста повече. Чичо Пейо е канализиран гвоздей, нищо ново под Слънцето - матрял, оценява колкото и един мангал може. Той и себе си толкова оценява.
                            Какъв взор ? Интелигентен ? За кое ?
                            И по-долу пишеш, че е непосветен (съгласен съм).
                            Е, как непосветен дава характеристики на други хора ??
                            По календар сме 2021, он живее във 90те год и се спъва кат върви.
                            Я пак, какъв взор е имал ?
                            Лев, бисерите са в другата тема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Дофтуре, много си се изнервил, бре !
                              Пишеш несвързано и малко превъзбудено - демек неразбираемо....
                              Може би това ти е нормалното писане и умозаключение...
                              Щот от Гугъл - преводач изглеждаше далеч по-разбираемо....

                              пп Нито чета мамите ( освен когато са дадени линкове с глупостите им..), нито съм водопроводчик...
                              Па да, невежеството ме изнервя за 5 минути макар ама яко.
                              Как да ти пиша разбираемо, за да е разбираемо трябва да са глупости като твоите например.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Груйчи, ако още не си разбрал че нещата са сериозни и се съмняваш че е нагласено ще го разбереш след още година макс. Кво повече да кажа на теб, ти поне си умерен и склонен на диалог. Ами на шибека Чичо дето даже и не приема че има хора които с това се занимават, четат, работят, сравнява ме с баба Аргирова на която са дали трибуна да забавлява масите, макар че нищо грешно не е казала, просто внимсва какво говори и което знае, която е учила когато аз съм ходил прав под масата, и не стопля че нещо което му е чужда Вселена не е така кво да му кажа освен да го пусна да се напасе, той цел живот и без тва пасе, никога обаче нема да се напасе.
                                Чичко Гугъл се ползва пак от хора които знавт кво и къде да търсят, учебници за Ковид все още няма, ще излизат все по често, публикации в импакт фактор категорията му 4 за които пише се четат срещу абонамент, така че он лайн електронните издания на които залага трябва се четат именно тук. А той да слуша бабите от Бг дето и от конвенционална имунология толкова вдеват. Научили са я одеве, преди 3 години, на около 75 год възраст, хахаха. Майтап с вас по веднъж на седмица или по-добре месец, че омръзва иначе, това заслужавате, не разговор. Оценки тръгнали да дават, я по-добре вижте някой дали добре ви е лепнал плочките и да не сте се минали в цената.
                                Преди години бях толерантен към невежите, сега на място всеки всеки ден. Завладехте света. Че и управлявате, и докарахте света до разруха.
                                Дофтуре, много си се изнервил, бре !
                                Пишеш несвързано и малко превъзбудено - демек неразбираемо....
                                Може би това ти е нормалното писане и умозаключение...
                                Щот от Гугъл - преводач изглеждаше далеч по-разбираемо....

                                пп Нито чета мамите ( освен когато са дадени линкове с глупостите им..), нито съм водопроводчик...

                                Коментар

                                Working...
                                X