IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз съм хванал връзки и засега съм се ваксинирал с пфайзер и астра зенека. Чакам да изпадне и модерна. Решил съм всичките да ползвам. Като дойдат нови - пак.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      сестра ми от Франция
      Какъв позор!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Не са 100,около 200 са ,отделно ще има и още в пликове ,я сметни за един ден на час за какви пари става на въпрос ,за иглата не съм се решил ,ще изчакам в момента има само Астра Зенека ,с нея не искам да се ваксинирам
        кавръче, що ги пускаш по пързалката тук - баща ми също е член на комисия, ваксинирали са го с Пфайзер, щото членовете на комисии ги ваксинират с Пфайзер, като уж по-добрата, въпреки че категорично съм му казал да не се ваксинира, но той си иска. Майка ми не иска, а на баща ми трябваше да му пусна тест за антитела, щото гаранция го мина по Коледа, като му се клепнахме ние с децата и сестра ми от Франция, та омесихме щамовете на макс и станахме безсмъртни
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Не са 100,около 200 са ,отделно ще има и още в пликове ,я сметни за един ден на час за какви пари става на въпрос ,за иглата не съм се решил ,ще изчакам в момента има само Астра Зенека ,с нея не искам да се ваксинирам
          Хаха , Каврък що така се продаде бре ? :-) Ако искаш мога да те пусна с връзки - жена ми има осигурена ваксина ама не иска да я ползва , та може да те вредим още утре....?
          От настоящите ваксини ако реша да се ваксинирам то ще е с АЗ.... другите са дълбоки води.... ного ефективни.... Толкова много, че чак ме плашат :-) Аз не мога с един комп да се опрая, та некой друг да остая да ми хаква клетките аре по-добре не :-)
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 11.03.2021, 13:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            ех кавръче, революции бла бла, накрая се продаде за една игла и 100лв
            Не са 100,около 200 са ,отделно ще има и още в пликове ,я сметни за един ден на час за какви пари става на въпрос ,за иглата не съм се решил ,ще изчакам в момента има само Астра Зенека ,с нея не искам да се ваксинирам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Мосля че Кавръкът експериментира с ирония.
              Не, просто е продажник. Ще изтъргува и развърти и майчиното мляко и жатецки хус

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                ако не беше партия ГЕРБ ни ваксини ,щеше да е потоп добре че са те та да оправят държавата
                Какво тънко чувство за ирония имаш. Евала

                Коментар


                • КОЙТО НЕ СЕ ВАКСИНИРА е терорист

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    ех кавръче, революции бла бла, накрая се продаде за една игла и 100лв
                    Мосля че Кавръкът експериментира с ирония.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Освен вдигнатите възнаграждения ,имаме и бонус достъп до ваксините за това че сме на първа линия
                      ех кавръче, революции бла бла, накрая се продаде за една игла и 100лв
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

                        Поняуга и жигулата е по добре от пеша .....пиши се член (на сик)
                        Mи не ме искат, че ще им хвана манипулациите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Ъхъ, с лека форма на шизофрения и наченки на маниния за величие( многознание...)
                          Това е различното, понеже виждам че си добър психиатър...колкото и другите де, само дето лекинко умееш да пишнеш без да се намокриш.
                          Та различното...когато стадните знания доминират те са закон. Може да се надлъгвате в хоремага, и като ви хване някой натясно сте сила неземна, нямате критерий за оценка. Невежеството е само по себе си летва, я да се опита някой да я прескочи.
                          Чичи, ключът е в самокритичността, самоконтрола и самоиронията. Опитай...и пак ми сложи диагноза. Специално от теб приемам. И не се сърдя. Даже ми е супер кеф.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev

                            Наврък , кво стана бре ГЕПАДЖИТЕ да не са ти обещали некое общинско жилище за покупка на една трета от пазарната цена , та така се извърте.
                            Ко да праиш...съдба, времена, гъвкавост...промени.
                            Ако и чичо Пей накрая стопли и ми се извини ще му купя апарта на Ромската на перфектна за него цена. А той ще се ваксинира последен.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар



                            • Освен вдигнатите възнаграждения ,имаме и бонус достъп до ваксините за това че сме на първа линия
                              Last edited by RUBLA; 10.03.2021, 22:02. Причина: Линк към конкурентна медия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                каква ваксина, като се омазаха тотално глупаците от ГЕРБ

                                пускат зелени коридори при положение, че има хронично болни в риск, които не са ваксинирани... малоумници.
                                ако не беше партия ГЕРБ ни ваксини ,щеше да е потоп добре че са те та да оправят държавата

                                Коментар

                                Working...
                                X