IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
    Матейков, а и другите апокалептици.

    А страха за собствения ви животец ви е изяла и душите.
    Недейте да вменявате вина на хората които не са съгласни с моментното здравно, политическо и почти военно положение, което тотално ограничава свободите и правата на маса народ.
    Не прехвърляй отговорност за болните и починали хора на инакомислещите от вас.
    По долу съм писал, всеки да се спасява спрямо неговите си разбирания, просто трябва да е подготвен.
    Бота, Грую и др изразяват тяхната си гледна точка и са поели техния си риск.
    Бъдете здрави, всички.
    п.п. Злобата е не по малко опасна от коронката.
    Жалко е как това положение насажда страх, след което и вражда сред хората. Всеки вижда в другия потенциална опасност за здравето си, най вече тези които смятат ваксините за единствено спасение. Нежелаещите да се ваксинират се заклеймявани като някакви жестоки егоисти, мислещи единствено за себе си и нехаещи за живота на ближния. Едва ли не хора, сеещи смърт, които трябва да бъдат наказани, жалко. Не веднъж съм го казвал, а и не само аз, който се чувства застрашен или смята, че ваксината е решение да се ваксинира и .....воала.
    Last edited by X_Y; 24.03.2021, 09:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      Матеев,
      проклинай Бойко Хаоса, който само за власт и схеми мисли. Тази криза показа управленския капацитет на ГЕРБ....и тепърва ще го показва...за съжаление
      Бойко Хаоса,кой го държи на власт?
      Аз ,ти,всички ние които живеем в България.
      Не смяташ ли че е време за радикални мерки?
      Всеки протестира за себе си,затова е така.Я,да се вдигнат всички като един,да видиш,утре ще се отчитат за всяка стотинка и ще треперят пред народа ,за какво я харчат.Не са виновни те,а ние че им даваме свобода.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

        Ако имаш възможност за Pfizer, не се колебай и веднага го направи. Страничните реакции са рядкост, а ако ги има са безобидни и бързо отшумяват. При мен нямаше никакви. Антитела изгражда основно между 10 и 14 ден след първата доза
        При теб,може и да не е имало проблем,но около мен непрркъснато се съобщават за проблеми,все пак майка ми работи в Пирогов и мен ме засягат извадките от повече ваксинирани,и за съжаление и с Пфайзер има доста проблеми,ако имах време бих го направил,но в момента не мога да си позволя,дори ден или два да съм като болен ,защото не знам утре дали няма да ми се наложи да хвърча между градовете ,ако стане нещо с баща ми.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Обмислях ваксина,на Пфайзер,но засега задържах,защото ваксината дава отзвук,и неразположение,а в момента съм в stand by ,състояние и не знам утре или буквално след часове дали няма са се обадят от болницата с лоша вест или каквото и да е ,и е нужно да съм в кондиция,затова реших да не се ваксинирам точно сега ,в този момент.
          Ако имаш възможност за Pfizer, не се колебай и веднага го направи. Страничните реакции са рядкост, а ако ги има са безобидни и бързо отшумяват. При мен нямаше никакви. Антитела изгражда основно между 10 и 14 ден след първата доза

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Той писа че е с Ковид и че му е паднала температурата вчера или онзи ден не помня вече....
            При този щам ситуацията се мени с часове.Сега говориш и си добре и буквално след 5,6 часа може да си в критично състояние с опасност за живота...Вчера едвам се свързахме с болницата.Лекарите се борят както могат.Обърнали са баща ми на една страна ,за да може да се повиши сатурацията му ,и така едвам стига 85,отделно вдигнал висока температура,която не могат да свалят,забелязали са и някакви кръвоизливи в белия дроб...изобщо картината е страшна,и така като гледам чудо ще е нужно да прескочи и да се върне в света на живите.Пиша така ,за да може всеки да си даде ясна представа за ситуацията.Обмислях ваксина,на Пфайзер,но засега задържах,защото ваксината дава отзвук,и неразположение,а в момента съм в stand by ,състояние и не знам утре или буквално след часове дали няма са се обадят от болницата с лоша вест или каквото и да е ,и е нужно да съм в кондиция,затова реших да не се ваксинирам точно сега ,в този момент.Отделно и майка ми,дали заради ваксината,или заради друго и тя нещо се свлече,даже сега ще ходи да и правят скенер на белия дроб.
            Пазете се ,настанаха трудни времена,и го казвам не само заради Короната,ами защото болничната система е пред колапс,и ако ви се наложи по спешност да търсите помощ,не се знае дали ще я получите и в каква степен за да ви се помогне,точно сега.

            Коментар


            • Матеев,
              проклинай Бойко Хаоса, който само за власт и схеми мисли. Тази криза показа управленския капацитет на ГЕРБ....и тепърва ще го показва...за съжаление
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Матейков, а и другите апокалептици.

                А страха за собствения ви животец ви е изяла и душите.
                Недейте да вменявате вина на хората които не са съгласни с моментното здравно, политическо и почти военно положение, което тотално ограничава свободите и правата на маса народ.
                Не прехвърляй отговорност за болните и починали хора на инакомислещите от вас.
                По долу съм писал, всеки да се спасява спрямо неговите си разбирания, просто трябва да е подготвен.
                Бота, Грую и др изразяват тяхната си гледна точка и са поели техния си риск.
                Бъдете здрави, всички.
                п.п. Злобата е не по малко опасна от коронката.
                Last edited by X_Y; 24.03.2021, 09:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Разсъждавай във вероятностен аспект - ако човек се пази и спазва мерките, вероятноста да се зарази е много по-малка от тази на разните олигофрени, които горят маските по площадите и крещят из форумите, че това било обикновено грипче. Нещо повече - обиждат и се подиграват на свестните хора, които се опитват да кажат истината.

                  Специално Бота156 съм го проклинал хиляди пъти, когато ме е обиждал и ми се е подигравал, и честно да си кажа, молех се да му се случи това, което вече се случи. Не го оправдавай, защото няма оправдание за хилядите простотии, които изписа във форума. Няма оправдание и за хилядите подигравки, които отправи по мой адрес и по адрес на другите свестни хора.
                  Проклинал,молел се да му се случи на някой си лошо ?! Ти от някаква секта ли си бре ? Във форум някакъв си нещо си било станало ! Мъж си вземи се в ръце ! Аз като казвам,че днешната младеж и тряя казарма поне 2години .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Пита се в задачата ако някой от твоето семейство е малоумен ще ли си толко отворен да даваш присъди ?! Как ще се опазиш ако пътуваш сутрин в метрото я ми обясни ,например ?!
                    Разсъждавай във вероятностен аспект - ако човек се пази и спазва мерките, вероятноста да се зарази е много по-малка от тази на разните олигофрени, които горят маските по площадите и крещят из форумите, че това било обикновено грипче. Нещо повече - обиждат и се подиграват на свестните хора, които се опитват да кажат истината.

                    Специално Бота156 съм го проклинал хиляди пъти, когато ме е обиждал и ми се е подигравал, и честно да си кажа, молех се да му се случи това, което вече се случи. Не го оправдавай, защото няма оправдание за хилядите простотии, които изписа във форума. Няма оправдание и за хилядите подигравки, които отправи по мой адрес и по адрес на другите свестни хора.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Това, което се случва с бота156, е не от корона вируса. Той си го просеше с неадекватните си разсъждения и действия, а си знаеше насрания гъз с многото хронични заболявания. Не се пазеше, а крещеше с пълен глас "Ела вълчо, изяж ме". И закономерния резултат дойде - пипна го корона вируса. Наред са другите себеподобни на него.

                      Пита се в задачата ако някой от твоето семейство е малоумен ще ли си толко отворен да даваш присъди ?! Как ще се опазиш ако пътуваш сутрин в метрото я ми обясни ,например ?!
                      Last edited by X_Y; 24.03.2021, 09:05.

                      Коментар


                      • Това, което се случва с бота156, е не от корона вируса. Той си го просеше с неадекватните си разсъждения и действия, а си знаеше насрания гъз с многото хронични заболявания. Не се пазеше, а крещеше с пълен глас "Ела вълчо, изяж ме". И закономерния резултат дойде - пипна го корона вируса. Наред са другите себеподобни на него.

                        Last edited by X_Y; 24.03.2021, 09:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Ако е с ковид е проблем. Дано не е
                          Той писа че е с Ковид и че му е паднала температурата вчера или онзи ден не помня вече....
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.03.2021, 21:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                            Казах му да не бърза да се радва преди да е минал 10-я ден. Дано да се оправи.
                            Ако е с ковид е проблем. Дано не е
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Бота е в болница, беше в добро настроение и се шегуваше. Надявам се, че довечера пак ще драсне някой ред
                              Казах му да не бърза да се радва преди да е минал 10-я ден. Дано да се оправи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Хора, къде е бота?
                                Toва, преди да си наместя очилата го прочетох като "Хора, къде е бога?" Май подсъзнателно съм избързал с един месец

                                Коментар

                                Working...
                                X