IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Какви са симптомите на жена ти?
    Започна от съботата / по-предната/ с гърло при трима в семейството едновременно / аз, тя и дете/ без температура, после се появи кашлица за кратко, имаше леко разстройство / временно/. Имахме всички болки в ставите/ мускулите и втрисане чат пат като да ти е студено...Сатурацията на двама ни беше гранична / около 95/... Аз и детето се пооправихме малко / аз кашлям само/, , но тя от срядата вдигна температура 37-37.5 и в четвъртък направи бърз тест отрицателен. Стягат я гърдите с болка и няма сили за нищо , няма въздух разправя.
    В събота направи ПСР щото нещата вървяха на влошаване , междувременно джж пито и каза че със сигурност по симптоми било корона ,Тестовете отрицателни можело да бъдат грешни. Тя пи Азакс /самоназначен/ и витамини, цинк и т.н. и гърлото и се оправи, но температурата седи около 37.5 вече седмица и днес направи снимка и кръвни изследвания ...пак самоназначени. Кръвните са ок и няма данни за пневмония / има там един показател за нея - знам щото съм боледувал от нея преди няколко години/ . На обяд намерихме от 5-ти опит един пулмолог в Белодробната болница на Гешов който преглежда некоронувани / добре е болниците да са ти близо това във връзка с имотите :-)/. Видя снимката и каза без съмнение бронхит и няма нищо общо с измененията при Короната....
    От лаборантките по тестовете / много точни жени/ дочула че било ПЪЛНО в момента с болни от други вируси. И при нас се оказа така... Сега се затваряме за 2 седмици докато се изчисти този бронхит, че ако лепнем и корона по същото време няма да е добре....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Жената пи производно на Сумамед нещо с А беше ... Мина и гърлото от него, но бронхита надолу си е дълбал.... За него е друг антибиотика от днес го почна....
      Какви са симптомите на жена ти?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        баш си е за самолечение

        ако бяхте издумкали по един антибиотик (примерно аугментин) от 3-4 ден нататък може би щеше да се размине бронхита.
        Жената пи производно на Сумамед нещо с А беше ... Мина и гърлото от него, но бронхита надолу си е дълбал.... За него е друг антибиотика от днес го почна....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Каврък, споделям написаното от теб във всичките ти постове. Ситуацията е безизходна поне от моя гледна точка - вируса е гаден / за някои/ , а ваксините също / майка ти как си представяш да си сложи втората доза, която е по-ударна от първата/ , като имат съмнителен ефект върху новите мутации, които при настоящото политическо разбиране е гарантирано, че ще са масови у нас до няколко месеца. Сичко негативно за ваксините се прикрива, изопачава или откровено се лъже и описаните истории от теб са доказателство за това.
          Въпреки това вероятно ваксинирането е по-добрият вариант за повечето хора...
          И личният пример , понеже семейството ми бяхме с коронови симтоми и все още сме донякъде на жена ми нервите не и издържаха и направи 2 теста миналата седмица - и двата отрицателни, тази седмица снимка и се оказа бронхит.....понапреднал вече сериозно....това докато 10 дни си мислим че имаме корона...., а пулмолози нема... Никой не иска да преглежда от страх от Короната.... Джи пи то трагедия - не иска нито вайбър да даде имала корона по симптоми според него и да пиела парацетамол и витамини и т.н. смех....Самолечение на макс...Не знам как е с другите заболявания....не ми се мисли....
          баш си е за самолечение

          ако бяхте издумкали по един антибиотик (примерно аугментин) от 3-4 ден нататък може би щеше да се размине бронхита.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Хора, къде е бота?
            Бота е в болница, беше в добро настроение и се шегуваше. Надявам се, че довечера пак ще драсне някой ред
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Обръщам се към всички ,не искам нито да плаша никой,нито да го отказвам да се ваксинира .
              Споделих какво се случи с мен .
              Вчера научих и за 7-те дена които ми се губят в комуникацията с баща ми ,до последно си е пил кафето ,пил е оспамокс и парацетамол около 9 ,10 дни ,не беше паникьор и той се надсмиваше на мерките и на всички дето се страхуваха и носеха маски ,в последните дни преди да влезе в болницата вече не е можел да си изпие кафето,задуха е настъпил ,изплашил се е и е отишъл в болницата ,никога не съм го усещал толкова уплашен по телефона в няколкото разговора преди да го интубират ,защото в момента след интубацията вече няма телефони ,няма връзка с него ...това са фактите не съм паникьор и не ме е страх но това което се случи за толкова кратко време е изумително .Чувах го в слушалката как се задъхва и не може да диша ,затова и разговрите ни бяха кратки ....
              Каврък, споделям написаното от теб във всичките ти постове. Ситуацията е безизходна поне от моя гледна точка - вируса е гаден / за някои/ , а ваксините също / майка ти как си представяш да си сложи втората доза, която е по-ударна от първата/ , като имат съмнителен ефект върху новите мутации, които при настоящото политическо разбиране е гарантирано, че ще са масови у нас до няколко месеца. Сичко негативно за ваксините се прикрива, изопачава или откровено се лъже и описаните истории от теб са доказателство за това.
              Въпреки това вероятно ваксинирането е по-добрият вариант за повечето хора...
              И личният пример , понеже семейството ми бяхме с коронови симтоми и все още сме донякъде на жена ми нервите не и издържаха и направи 2 теста миналата седмица - и двата отрицателни, тази седмица снимка и се оказа бронхит.....понапреднал вече сериозно....това докато 10 дни си мислим че имаме корона...., а пулмолози нема... Никой не иска да преглежда от страх от Короната.... Джи пи то трагедия - не иска нито вайбър да даде имала корона по симптоми според него и да пиела парацетамол и витамини и т.н. смех....Самолечение на макс...Не знам как е с другите заболявания....не ми се мисли....

              ПП И от другата тема - направо започвам да съжалявам, че не останах да живея като ме молеха в някои от местата където сега нямат проблем с Короната дори и без ваксини. Европа за нищо не става !
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.03.2021, 14:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...-sasht-6123098

                червен картон за Астра Зенека в САЩ !
                малко черен хумор
                ще има повече за нас
                по-добре от нищо
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Хора, къде е бота?

                  Коментар


                  • https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...-sasht-6123098

                    червен картон за Астра Зенека в САЩ !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Не са виновни организации и правителсттва. Виновен е всеки който е поставил под риск чужди животи заради собственото си удобство. Нито медии, нито правителства, нито някакви други организации могат да създадат емпатия или да наложат действия срещу собствените виждания на мнозинството хора без капка съвест. Спирам да пиша че пак се ядосах
                      Не мога да поставя в риск някой, който сам се е поставил в риск много отдавна. Цитирам " Всеки, който не спазва мерките е потенциален убиец" Това са думи на млад мъж 35-38г , носещ 130-140кг плът върху скелета си. Той не е бил отговорен за себе си, а сега иска другите да мислят за него, че и вина се опитва да вмени. Айде, спирам и аз да пиша, че също се ядосах

                      Коментар


                      • Обръщам се към всички ,не искам нито да плаша никой,нито да го отказвам да се ваксинира .
                        Споделих какво се случи с мен .
                        Вчера научих и за 7-те дена които ми се губят в комуникацията с баща ми ,до последно си е пил кафето ,пил е оспамокс и парацетамол около 9 ,10 дни ,не беше паникьор и той се надсмиваше на мерките и на всички дето се страхуваха и носеха маски ,в последните дни преди да влезе в болницата вече не е можел да си изпие кафето,задуха е настъпил ,изплашил се е и е отишъл в болницата ,никога не съм го усещал толкова уплашен по телефона в няколкото разговора преди да го интубират ,защото в момента след интубацията вече няма телефони ,няма връзка с него ...това са фактите не съм паникьор и не ме е страх но това което се случи за толкова кратко време е изумително .Чувах го в слушалката как се задъхва и не може да диша ,затова и разговрите ни бяха кратки ....

                        Коментар


                        • Не са виновни организации и правителсттва. Виновен е всеки който е поставил под риск чужди животи заради собственото си удобство. Нито медии, нито правителства, нито някакви други организации могат да създадат емпатия или да наложат действия срещу собствените виждания на мнозинството хора без капка съвест. Спирам да пиша че пак се ядосах

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Виж колко жертви имат в Тайван, Хонг Конг и Южна Корея, и колко при умниците от запада, дето си мислят че знаят всичко.
                            Голямата драма не е в това, кой знае или не. Западните общества са болни, благодарение на FDA и разни подобни организации, които се "грижат" за здравето ни. Вярно, че на изток дисциплината е на далеч по високо ниво от запад, да. Въпроса е, че не това им е помогнало, а това че не са толкова болни, като нас. Изключвам хора здрави, които поради някакви генетични особености ще получат усложнения

                            Коментар


                            • Хората на запад просто са социопати. Нямат капка емпатия никаква загриженост за друг освен за собствения си задник. Дори не им пука за живота на близките им. Какъв човек трябва да е някой за да си рискува живота на родителите - защото това се случи тук и в голяма част от Европа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Виж колко жертви имат в Тайван, Хонг Конг и Южна Корея, и колко при умниците от запада, дето си мислят че знаят всичко.
                                По-долу ти го написаха: Непознат въздушно-капков вирус тръгва в претъпкания мравуняк Ухан и го спират за три седмици.
                                Същия вирус, за който вече са предупредени, тръгва в Европа и най-дисциплинираната нация на света не може да се справи с него от една година, при все локдаун от ноември, при това не първия.
                                Локдауни има в държави, в които отделните къщи са на километри едни от други и съседите палят колата, за да отидат до края на земите си.
                                В същото време Швеция и Беларус се оправят без локдауни и нямаме информация за припаднали купчини безжизнени тела по площадите в Стокхолм и Минск ... в Минск даже реолюция опитаха да си спретнат, и от толкова сблъсъците полиция-демонстранти нищо не последва ...
                                ​​​​​
                                Протестите BLM не бяха нарушение на противоепидемичните мерки, протестите срещу мерките се разпръскват с водни оръдия и конна полиция.
                                Световните лидери си слагат маски за общите снимки и после ги махат по време на разговори очи в очи.

                                Не ме кефят явните противоречия в тая пандемия и в мерките срещу нея, открито подпомагащи я.

                                Коментар

                                Working...
                                X