IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

    Не виждам никакъв план, само идиотизъм и страх че ако не постъпват като всички други няма да ги преизберат.


    Европа се управлява от бюрократи които никога през живота си не са взимали сериозни решения, те просто не знаят как се прави. Правят само неща които им изглеждат безопасни за кариерите.

    От друга страна, колкото повече напрежение в системата, по-добре. По-скоро някъде нещо необратимо ще се пропука.
    Нищо няма да се пропука ... Кипър и Франция отвориха Кутията на Пандора и оттам излезе Оруел.

    Какво ли е да си плащаш ПСР тест, за да си купиш хляб от бакалията?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Даже без да е карала ковид, е диагностицирана с ковид. Ковид е невероятна болест. В смисъл, че не е твърде вероятно всичко което се пише за ковид да е ковид. И за циничните е доста интересно че се появява точно за вълната от нарастваща пропаганда за ваксиниране на децата.
      Не разбирам, имаш зов за помощ от дете а го игнорираш опитвайки се да философстваш вместо да помогнеш?
      Някак си човешкия живот включително и собствения няма смисъл за антиваксърите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
        https://dnes.dir.bg/svyat/svetat-pre...draven-propusk

        Аз наистина не разбирам хората, които твърдят, че НЯМА скрит план и че всички конспирации са невъзможни ... вие в Невърленд ли живеете?
        Само една лека поправка плана е ОТКРИТ и си върви без проблеми. 1/2 от мизерията е свършена, догодина всичко ще приключи
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
          https://dnes.dir.bg/svyat/svetat-pre...draven-propusk

          Аз наистина не разбирам хората, които твърдят, че НЯМА скрит план
          Не виждам никакъв план, само идиотизъм и страх че ако не постъпват като всички други няма да ги преизберат.


          Европа се управлява от бюрократи които никога през живота си не са взимали сериозни решения, те просто не знаят как се прави. Правят само неща които им изглеждат безопасни за кариерите.

          От друга страна, колкото повече напрежение в системата, по-добре. По-скоро някъде нещо необратимо ще се пропука.

          Коментар


          • https://dnes.dir.bg/svyat/svetat-pre...draven-propusk

            Аз наистина не разбирам хората, които твърдят, че НЯМА скрит план и че всички конспирации са невъзможни ... вие в Невърленд ли живеете?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dreamhell Разгледай мнение
              А нови щамове има и ще има, щото населението се ваксинира бавно.

              Или защото се ваксинира бързо. Тая тема беше табу доскоро, но гледам англичаните се осмеляват вече да я споменават

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
                И малките деца са застрашени! Зов за помощ:
                Даже без да е карала ковид, е диагностицирана с ковид. Ковид е невероятна болест. В смисъл, че не е твърде вероятно всичко което се пише за ковид да е ковид. И за циничните е доста интересно че се появява точно за вълната от нарастваща пропаганда за ваксиниране на децата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Щото факсините не струват - нито пазят от заразяване, нито от разболяване, нито от разпространение, нито от смърт.
                  Питам от какво пазят и за какво са?

                  Пазят в някаква степен от смърт. Противогрипните ваксини също защитават срещу Ковид, макар и в по-малка степен. Най-различни други имунни терапии пазят също. Не бих се учудил ако и получаването на татуировка пази.

                  Ваксините обаче с голяма вероятност могат да предизвикат нови мутации. Някой би ли могъл да спечели от новите мутации?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dreamhell Разгледай мнение
                    Ей.. всички тука много умни, четящи и най-важното - разбиращи от медицина, особено пък от ковид.
                    Пичове, не че нещо, ама наистина ли си мислите че сте май-умни и прозорливия ви мозък вижда неща, които другите не могат, защото всички останали (ваксъри, учени, професори по медицина, генни инженери и т.н.) са по-тъпи от вас? Иначе с удоволствие ползвате всички облаги на съвремието - смартфони, интернет, автомобили, компютри - все неща, които предполагам, не са измислени от вас, а от същите онези тъпаци, които сега се опитват така безцеремонтно да ви заличат от лицето на земята с тези ваксини и тази фалшива пандемия. Сега, един iPhone струва 2000 лева, една ваксина... не знам, сигурно 50-60 лева (които плаща държавата), но епъл са готини хора, халал да са им парите, но производителите на ваксина - анатема. Милиони умряха, ваши познати вероятно също, но продължавате да си плямпате, че всичко е измама. ОК - решили сте да не се ваксинирате, никой не ви и кара - ми трайте си, носете си гордо естествения имунитет и не позволявайте да ви чипират. Никой не ви е примрял за фалшивите новини, които вадите от знайни и незнайни сайтове. Ама глава празна - не трае . Е, сега... като опре ножа до кокала, бягате в болницата при същите тези измамници, за да ви лекуват, никой не ходи при местния шаман да му бае, ама това не е важно. Наесен ще плюете държавата, че няма места пък в болниците. Но иначе сега сте наперени, всичко е небрежно и по-важно е да има конспирация, да си чешете езиците, щото... ми щото всички са тъпи и не схващат световната конспирация.
                    Вземето говорете с лекари или пациенти, които са минали през ковид отделенията, ще ви се промени мирогледа. Ако пък и на тях не вярвате - вземете се пишете доброволци и отидете да помогнете лично в ковид отделение. Ей така, да се уверите от първо лице, че такава болест няма. Колко от вас са го правили? Никой? Страх ви е от игли, припадате от кръв? По-лесно е да се трака по клавиатурата - факт.
                    Вземете и се огледайте какво се случва около вас (па хвърлете един поглед и на запад, там дето всички точите лиги, щото уредено, чисто и управниците им са от сой) - ако все още ви се струва, че сте най-умните, значи имате сериозен проблем.
                    Няколко теми за размисъл:
                    1. Проблемът на тъпите е, че са толкова тъпи, че не могат да разберат, колко са тъпи. Сега, кои са в тази категория - ваксъри или антиваксъри - времето ще покаже .
                    2. Пилците се броят наесен.
                    3. Радвайте се, че живеете в 21 век, имайте повече вяра на науката. Не се дръжте като туземци.
                    Са ти можеш ли да разбереш че ваксинацията си е решение на всеки и хората които не са на твоето мнение не могат да бъдат обиждани.Насила няма да стане само ще предизвика отпор.Не се родил този който може да ме накара да направя нещо против волята ми...Аз не съм антиваксър но няма да приема някой да ми казва какво да правя и да ме обижда.Майка ми почина от ковид жена ми го изкара малко по тежко при мен беше безобидно...Вирус има за мен но на никого няма да казвам какво да прави.Всеки сам ще си реши.Ама насила ще имате много здраве

                    Коментар


                    • И малките деца са застрашени! Зов за помощ:
                      През месец май 2-годишната Белослава е диагностицирана с коронавирус, без преди това да имала симптоми на инфекцията.  Оказва се, че болестта вече е нанесла сериозни поражения. Семейството се нужда

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                          Ето я, от 20 април тази година:
                          https://www.thelancet.com/journals/l...069-0/fulltext

                          В статията се говори за нещо съвсем друго, коренно различно от това, което го каза проф. Кантарджиев. Сравняваш не ябълки и круши, а ябълки и трактори - дотолкова далеко си от истината.
                          Last edited by X_Y; 29.07.2021, 19:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dreamhell Разгледай мнение
                            Ей.. всички тука много умни, четящи и най-важното - разбиращи от медицина, особено пък от ковид.
                            Пичове, не че нещо, ама наистина ли си мислите че сте май-умни и прозорливия ви мозък вижда неща, които другите не могат, защото всички останали (ваксъри, учени, професори по медицина, генни инженери и т.н.) са по-тъпи от вас? Иначе с удоволствие ползвате всички облаги на съвремието - смартфони, интернет, автомобили, компютри - все неща, които предполагам, не са измислени от вас, а от същите онези тъпаци, които сега се опитват така безцеремонтно да ви заличат от лицето на земята с тези ваксини и тази фалшива пандемия. Сега, един iPhone струва 2000 лева, една ваксина... не знам, сигурно 50-60 лева (които плаща държавата), но епъл са готини хора, халал да са им парите, но производителите на ваксина - анатема. Милиони умряха, ваши познати вероятно също, но продължавате да си плямпате, че всичко е измама. ОК - решили сте да не се ваксинирате, никой не ви и кара - ми трайте си, носете си гордо естествения имунитет и не позволявайте да ви чипират. Никой не ви е примрял за фалшивите новини, които вадите от знайни и незнайни сайтове. Ама глава празна - не трае . Е, сега... като опре ножа до кокала, бягате в болницата при същите тези измамници, за да ви лекуват, никой не ходи при местния шаман да му бае, ама това не е важно. Наесен ще плюете държавата, че няма места пък в болниците. Но иначе сега сте наперени, всичко е небрежно и по-важно е да има конспирация, да си чешете езиците, щото... ми щото всички са тъпи и не схващат световната конспирация.
                            Вземето говорете с лекари или пациенти, които са минали през ковид отделенията, ще ви се промени мирогледа. Ако пък и на тях не вярвате - вземете се пишете доброволци и отидете да помогнете лично в ковид отделение. Ей така, да се уверите от първо лице, че такава болест няма. Колко от вас са го правили? Никой? Страх ви е от игли, припадате от кръв? По-лесно е да се трака по клавиатурата - факт.
                            Вземете и се огледайте какво се случва около вас (па хвърлете един поглед и на запад, там дето всички точите лиги, щото уредено, чисто и управниците им са от сой) - ако все още ви се струва, че сте най-умните, значи имате сериозен проблем.
                            Няколко теми за размисъл:
                            1. Проблемът на тъпите е, че са толкова тъпи, че не могат да разберат, колко са тъпи. Сега, кои са в тази категория - ваксъри или антиваксъри - времето ще покаже .
                            2. Пилците се броят наесен.
                            3. Радвайте се, че живеете в 21 век, имайте повече вяра на науката. Не се дръжте като туземци.
                            Моите почитания, успя да събереш почти 100% от пропагандните точки, които денонощно се повтарят по всеки форум от разнообразни тролове, в един пасквил. Литературна симфония. Само си пропуснал че неваксинираните са бедни, ядат кренвирши и пият ракия. Това върви винаги в комплекта с останалите ти точки.

                            ПП. 100% от моите познати, познатите на моите познати и познати на съседите ми не умряха от ковид.
                            ПП. Имам колекция от близо 500 видеа на танцуващи медицински сестри в празните ковид-отделения по света от последната година. Различни. Не е нужно да говоря с лекарите, имам нагледна информация колко е тежко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Пич, написал си една камара гранде глупости, сякаш наистина искаш да демонстрираш превъзходството на антиваксърите. Прочети си го пак.

                              А пък да ти кажа, че тука не става въпрос от какво разбираш или не разбираш, а дали имаш капацитет да повярваш, че черното е бяло или не можеш. Ковидиотите успявате да се сомоубедите в неща противоречащи на елементарен здрав разум, които са ясни и на най-изпадналия циганин. Що са му ясни ли? Ясни са му, защото е чул как са говорили за камари трупове, за чували, а не вижда такива.
                              Ти верно ли чакаш да видиш чувалите с трупове, че да повярваш? На парад да минават пред вас ли, как по-точно си го представяш това шествие?
                              Аз и северния полюс не съм виждал, ама казват че съществува... Ама сега ме караш да се съмнявам...

                              Многомилиардни бизнеси страдат от пандемията, мощни държави търпят огромни загуби, но викаш всичко е измислица, която само избрани (и изпадналия циганин) могат да прозрат. Страшно лоби значи - целия свят страда заради 3-4 фирми производителки на ваксини. И всички силни на деня си траят и търпят и не могат да се усетят, какво се върши под носа им. Не знам - сигурно си прав, ти си този с капацитета))

                              Не е препоръка. Нито съвет. Просто си запълвам времето

                              Коментар


                              • Терзиев, пазят в по-малка степен от новия щам (делта). Посочи ми къде пише, че не вършат работа? В блиц?
                                А нови щамове има и ще има, щото населението се ваксинира бавно. Ти какво решение предлагаш, което може да намали риска от смърт?
                                Не е препоръка. Нито съвет. Просто си запълвам времето

                                Коментар

                                Working...
                                X