IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=barbaron;n3815925]
    Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
    Само един тъп антиваксър може да пльосне тази реплика
    Не са виновни умрялите, повярвали на
    смешните антиваксърски глупости, дрънкани по телевизията и по форумите.
    По телевизиите е само провакс пропаганда 7/24 , а форуми колко от тях ли са чели ?!
    Last edited by Andi11; 16.10.2021, 15:51.

    Коментар


    • [QUOTE=neon7;n3815924]
      Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Не правете като тях, за да не станете за смях КОЛКО ТРЯБВА ДА СИ ТЪП, ЗА ДА НЕ РАЗБЕРЕШ ,ЧЕ СРЕД ТЕЗИ ХОРА ( МИР НА ДУШИТЕ ИМ !) ЕДВА ЛИ ИМА ИЛИ СА МАЛЦИНА АНТИВАКСЪРИТЕ ?!
      Само един тъп антиваксър може да пльосне тази реплика
      Не са виновни умрялите, повярвали на
      смешните антиваксърски глупости, дрънкани по телевизията и по форумите.

      Коментар


      • [QUOTE=barbaron;n3815919]Не правете като тях, за да не станете за смях




        КОЛКО ТРЯБВА ДА СИ ТЪП, ЗА ДА НЕ РАЗБЕРЕШ ,ЧЕ СРЕД ТЕЗИ ХОРА ( МИР НА ДУШИТЕ ИМ !) ЕДВА ЛИ ИМА ИЛИ СА МАЛЦИНА АНТИВАКСЪРИТЕ ?!

        Починали са:

        жена на 79 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 79 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 62 г. с онкологично заболяване;

        мъж на 83 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 64 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 51 г. с диабет и сърдечно заболяване;

        жена на 76 г. с диабет, сърдечно и хронично бъбречно заболяване;

        мъж на 58 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 82 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 81 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 62 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 71 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 69 г. с хронично неврологично заболяване;

        мъж на 77 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 94 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 79 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 69 г. със сърдечно и хронично белодробно заболяване;

        жена на 68 г. със затлъстяване и диабет;

        мъж на 81 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 64 г. с диабет, сърдечно и хронично неврологично заболяване;

        мъж на 72 г. със сърдечно и хронично бъбречно заболяване;

        жена на 81 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

        жена на 75 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 85 г. с астма, сърдечно и хронично бъбречно заболяване;

        жена на 77 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 88 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 71 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 73 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 82 г. с хронично белодробно заболяване;

        мъж на 81 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 79 г. със сърдечно и хронично бъбречно заболяване;

        жена на 43 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 80 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 72 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 84 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 54 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 58 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 80 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 70 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 72 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 77 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 69 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 70 г. с диабет и сърдечно заболяване;

        жена на 69 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 79 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 79 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 65 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 64 г. с хронично неврологично заболяване;

        жена на 73 г. с диабет и сърдечно заболяване;

        мъж на 75 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 78 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 75 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 57 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 73 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 81 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 54 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;

        жена на 72 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 68 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 70 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 71 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 49 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 82 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 51 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        новородено с хронично неврологично заболяване;

        жена на 54 г. със затлъстяване, сърдечно заболяване и диабет;

        жена на 73 г. с диабет;

        жена на 63 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

        жена на 48 г. с астма;

        мъж на 75 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 82 г. с диабет, сърдечно и хронично бъбречно заболяване;

        мъж на 44 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;

        мъж на 81 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 65 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 50 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 64 г. с хронично неврологично заболяване;

        жена на 84 г. със сърдечно и хронично бъбречно заболяване;

        мъж на 78 г. с диабет;

        мъж на 72 г. със сърдечно заболяване;

        жена на 75 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 83 г. с хронично неврологично заболяване;

        жена на 93 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        мъж на 42 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;

        мъж на 64 г. със сърдечно заболяване;

        мъж на 89 г., за когото в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 68 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;

        жена на 75 г. със сърдечно заболяване.

        https://coronavirus.bg/bg/news/2649

        пп. Спомнете си кои групи бяха наплашени и агитирани в началото и кои бяха с предимство да се "ваксинират" !Това бяха хората над 65 и тези със по-сериозни заболявания . Като гледам горния списък по -голямата част вероятно са "ваксинирани"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

          Не съм сигурен че този потребител е човек, почти съм убеден че е бот, автоматично генериращ съобщения. Може би има и оператор, който понякога взема контрола за малко.

          Вероятно операторът се включва когато се добавят повече цветове, да поддържа цветова хармония. До два цвята със сигурност е ботът.

          Коментар


          • Не правете като тях, за да не станете за смях


            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ха ха първия.
              Да ти припомня ли колко пъти ЦИГАНИТЕ и не само са били дофторите?
              Обикалям всякакви доктори и по всички възможни болници БЕЛКИМ намеря 2-3ма относително читави. Много малко си направиха труда даже да прочетат от какво съм болен - НЯМАТ НИКАКВА ПРЕДСТАВА КАКВО МИ Е. 50% не са ЧУВАЛИ НИКОГА ЗА МОЯТА БОЛЕСТ. Само като си признаят че са чукнали в интернет да прочетат какво е това чудо и получават 50+ точки и пак половината са под нулата. Тотално безхаберие. Всички "лекуват" там за квото са учили и грам не ги интересува от какво си болен. Има и малко изключения дето с лупа ги търсиш. Ето от токуда съм много доволен - 3 ПЪТИ ИДВАХА РАЗЛИЧНИ ДОКТОРИ ДА МЕ РАЗПИТВАТ ОТ КАКВО СЪМ БОЛЕН, четоха в интернет и ЕДВА СЛЕД 4 ЧАСА КОНСУЛТАЦИИ 6-7 лекари решиха как да ме лекуват. Ако не го бяха направили това 90% щяха да объркат и да ме уморят. Ако бях отишъл в ква да е болница щяха да ме уморят. Те здрави прави ги усмъртяват та болни ли? Още повече че не носят НИКАКВА отговорност - дори и пред близките. Ами то кУрона, мре се и нищо не можем да направим
              Да се чуди чиляк оти одиш по доктори, нидей си рискува живота, не стъпвай повече при тях. Верно много шъ им липсваш, ама така им се пада.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                Забавни са ми плиткоумните манипулации на медиите, тези с думите и начина на изказ.

                От около две седмици в новините на БНР казват процента на въгсинирани, попаднали в болница с положителен тест.
                В началото казваха "15% от тях са ваксинирани". Но така веднага се прави сравнението, че толкова е и процентът на въгсинираните сред населението, то ест ваксините нямат ефект.
                Затова обърнаха и сега казват "85% от тях са НЕваксинирани", което е същото и трябва само четвърт мозъчна гънка, за да го разбереш.

                Но де тая гънка?
                У гмежта единствената гънка е заета да пази равновесието на тялото, а трите свободни мозъчни гънки на по-умните от ваксърите са тотално блокирани от страх.
                От днес, пак за БНР - сутринта казват "имунизирани, напълно имунизирани са ...", може да се чуе в новите от 07:00 часа. след 06:30 минута.

                В писмената форма са точни "Броят на хората със завършен ваксинационен цикъл вече е 1 382 469."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Не си първият в историята, който псува хората, които му спасяват живота. Това поведение е характерно за юнтерменшени, дето мразят родината си, хапят ръката която ги храни, пикаят в кладенеца от които пият вода.
                  ха ха първия.
                  Да ти припомня ли колко пъти ромите и не само са били дофторите?
                  Обикалям всякакви доктори и по всички възможни болници БЕЛКИМ намеря 2-3ма относително читави. Много малко си направиха труда даже да прочетат от какво съм болен - НЯМАТ НИКАКВА ПРЕДСТАВА КАКВО МИ Е. 50% не са ЧУВАЛИ НИКОГА ЗА МОЯТА БОЛЕСТ. Само като си признаят че са чукнали в интернет да прочетат какво е това чудо и получават 50+ точки и пак половината са под нулата. Тотално безхаберие. Всички "лекуват" там за квото са учили и грам не ги интересува от какво си болен. Има и малко изключения дето с лупа ги търсиш. Ето от токуда съм много доволен - 3 ПЪТИ ИДВАХА РАЗЛИЧНИ ДОКТОРИ ДА МЕ РАЗПИТВАТ ОТ КАКВО СЪМ БОЛЕН, четоха в интернет и ЕДВА СЛЕД 4 ЧАСА КОНСУЛТАЦИИ 6-7 лекари решиха как да ме лекуват. Ако не го бяха направили това 90% щяха да объркат и да ме уморят. Ако бях отишъл в ква да е болница щяха да ме уморят. Те здрави прави ги усмъртяват та болни ли? Още повече че не носят НИКАКВА отговорност - дори и пред близките. Ами то кУрона, мре се и нищо не можем да направим
                  Last edited by Andi11; 16.10.2021, 14:23.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Само че в момента са 90% неваксинирани и влезлите в болница и починалите

                    Така че има прогрес. След още 1-2 седмици може и да станат 95%


                    От новозаразените 85,67% не са ваксинирани.

                    Новоприетите в болница са 740. От тях 90,81 % не са ваксинирани.

                    От тях 86 са починали в последното денонощие. 91,86% от тях не са ваксинирани.

                    Да, в момента официалните числа са други, но защо ги казват по килифаревски, а не кажат пряко, да кажем "5% от тях са ваксинирани"?
                    Не искат да съединят в едно изказване термините "ваксинирани" и "болница"?

                    Това килифаревско гънене и лъжене-мазане ми говори и това, че и официалните им данни вече са под голямо съмнение за най-елементарна просташка лъжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Не съм сигурен че този потребител е човек, почти съм убеден че е бот, автоматично генериращ съобщения. Може би има и оператор, който понякога взема контрола за малко.
                      Ха-ха-ха!

                      Наблюдавал съм този ник, най-много в политическите теми, и често ми се е мяркала същата мисъл и подозрение.

                      Възможно е това да е полуавтоматичен фабричен бот под наблюдение на човек.

                      Другата възможност е с възрастта мозъкът на участника зад този ник да е зациклил вкостенен кръг в полуизсъхналото сиво вещество. Нещо характерно за старческия физически упадък.
                      Last edited by chan_tura_naga; 16.10.2021, 13:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Не си първият в историята, който псува хората, които му спасяват живота. Това поведение е характерно за юнтерменшени, дето мразят родината си, хапят ръката която ги храни, пикаят в кладенеца от които пият вода.
                        баси как описа всички емигранти, които случайно са е факсъри

                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          ооо дааааа. Отивам и почва да пише рецепта без да ме и погледне. Демонстративно в кошчето. ДЕСЕТКИ ПЪТИ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО. Единственото което ми трябва е ИЗСЛЕДВАНИЯ - на некадърниците мнението в коша, ко мрънкат отнасят и ПСУВНИ.
                          Ходя на кардиолог на 3 месеца - всеки път ми "сменят" хапчетата !?!?!? НИКОГА НЕ СЪМ ГИ СМЕНЯЛ, след 1-вия път 2012 година
                          Не си първият в историята, който псува хората, които му спасяват живота. Това поведение е характерно за юнтерменшени, дето мразят родината си, хапят ръката която ги храни, пикаят в кладенеца от които пият вода.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Наближава денят, в който антиваксърите ще ги е страх да си признаят, че са били антиваксъри
                            Не съм сигурен че този потребител е човек, почти съм убеден че е бот, автоматично генериращ съобщения. Може би има и оператор, който понякога взема контрола за малко.

                            Коментар


                            • Наближава денят, в който антиваксърите ще ги е страх да си признаят,
                              и ще се срамуват, че са били антиваксъри
                              Повярвали и разпространявали бабини деветини
                              Last edited by barbaron; 16.10.2021, 10:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                ти от тук пишещите си направил най-дълга пътека при 'дофтурите' ,но явно ковида те е пернал и се имаш за безсмътрен и си приключил отношенията ти със здравната ни система. интересно дали така се изкаваш, когато си в болница или на преглед.
                                ооо дааааа. Отивам и почва да пише рецепта без да ме и погледне. Демонстративно в кошчето. ДЕСЕТКИ ПЪТИ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО. Единственото което ми трябва е ИЗСЛЕДВАНИЯ - на некадърниците мнението в коша, ко мрънкат отнасят и ПСУВНИ.
                                Ходя на кардиолог на 3 месеца - всеки път ми "сменят" хапчетата !?!?!? НИКОГА НЕ СЪМ ГИ СМЕНЯЛ, след 1-вия път 2012 година
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X