IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/1BJDJ/status/1465002930470330372

    Ако някой не е виждал как се снимат клипчета за пландемията- а бе същата работа като при сирийските операции, лежат лежат и след това стават и си ходя

    https://twitter.com/Alphaness3/statu...9jmZHN2Yw&s=19

    още от същото
    Last edited by v_tin; 29.11.2021, 13:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Явно да. Не чета отизвора, зироухедж и прочие истинни източници да информация, та съм още някъде в началните класове.
      Нещо от снн искаш ли



      Оказва се че това е нормална политика на истинската медия- тръмпи добре ги удари, ама за кратко, да се надяваме че ще се върне пак на власт и този път ще има мангали в панделата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Понеже според тебе никой не се интересува от ... българи да вземат да ни оставят на мира и да престанат с тоя медицински терор и фашизъм.Дреме ми на самолетоносачо за какъв ме смятат разни самопровъзгласили се за умни красиви и велики.Не ме интересува какво са се договорили САЩ Русия Китай Индия и ЕС през ... ми е.Да оставят България на мира.А Биг фармата въобще не ме интересува.Ние сме древен народ по тия земи сме само 1340 г акъл от генетични утайки не искам.А ти ако искаш оди си сложи 10 бустера и ставаш безсмъртен
        он кар мангел, ама нема

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

          Що не пуснеш тема с анкета по тоя въпрос? Не забравяй да включиш и "пълен неграмотник" като опция, че може да се окаже много полулярна.
          Важното е референдум да има

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Продажни политици, лекари и бяла мафия има във ВСИЧКИ държави.
            В момента биг фармите са печатници за пари
            Разходите им са незначителни на фона на печалбите.
            1000% марж на печалба е нормален за фармацевтичната индустрия по принцип.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Можеш ли да дадеш пример-на лицето Х са му превели по сметка................ лв от руското/китайското консулство или някое НПО свързано с русия. Защото аз мога да ти дам някой сведения- А за Бпревеждаше на варненско НПО всяко тримесечие около 120-150000 лв причина за превода- за подобряване на демокрацията в бг. След това чорбаджията на това НПО го разхвърляше на 6-7 други НПО-та. Какво е ставало след това не знам- но преводите минаваха през СИ банк- а жената работеше там
              Това учудва ли някого? Българска нормалност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Явно да. Не чета отизвора, зироухедж и прочие истинни източници да информация, та съм още някъде в началните класове.
                Нито ваксините са ти ясни, нито парите и финансовата система.
                Приятелски те съветвам да се заемеш с нещо друго.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                  На ФЕД и ЕЦБ, естествено. Техните дистрибутори, във вид на големи, световни ЧАСТНИ банки, също захлебват яко.
                  Ти да не си още в гимназията случайно?
                  Явно да. Не чета отизвора, зироухедж и прочие истинни източници да информация, та съм още някъде в началните класове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    На кого се дължат тия 3 БВП? Значи марсианците ще прибират всичко следващите 3 години, а?
                    А тия глупости за гнилия Запад сме ги чували още по соца, русия и сега продължава да ги лее тия като развален грамофон. Да се чуди човек как още хваща дикиш, сигурно дори и на руснаците им е втръснало, ама на, антиваксърите явно се хващат.
                    На ФЕД и ЕЦБ, естествено. Техните дистрибутори, във вид на големи, световни ЧАСТНИ (предимно) банки, също захлебват яко.
                    Ти да не си още в гимназията случайно?
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Аха и африканци и азиатци ще работят и ще подържат войни? Тогава защо държави с младо население се ваксинират? Тези теории издишат... дезинформационата война се води от Китай и Русия точно западняци да не се ваксинират, да мрът като пилци за да могат те да постигнат господстващо положение. Пък и как точно Модерна и Пфайзер ще слагат отрови, а Синофарм не....

                      първо когато някой ще ви избива вие няма да го знаете, а сега е бъкано от конспиратори щедро подхранвани от китайците и рашките в хибридната война.

                      Всъщност всеки има право да мисли каквото иска, но после обвинявайте китайците че ви надхитриха в хибридната война.

                      Аз съм ваксиниран и не се смятам за тъп найвиник, а това че тук това си мислят за нас антиваксърите си е тяхно утешение за страха и податливото си на манипулации съзнание.
                      Продажни политици, лекари и бяла мафия има във ВСИЧКИ държави.
                      В момента биг фармите са печатници за пари
                      Разходите им са незначителни на фона на печалбите.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Западняците, със застаряващото си население и младежи, дето за нищо не стават, имат голям интерес да намалят собствената си популация, състояща се предимно от търтеи, дояждащи оставеното от бащи и дядовци. А и плащането на пенсиите е голям проблем с нарастването на средната възраст на живота по т.нар. "бели" държави.
                        Не знам дали си наясно, че пенсиите са голяма бомба, много по-голяма от всички финансови кризи през последните 100 години, взети накуп. Голяма част от непрекъснато печатащите се артии във всички възможни валути, играещи ролята на пари, отиват за покриване на дефицити в пенсионните фондове и за социални помощи.

                        Всичко е назаем естествено, банкерите и те души носят
                        Защо мислиш, че световният дълг е 3 и половина пъти по-голям от световният БВП?
                        Хахахаа, изяли сме и сме изср*али всичко, дето ще изработим през следващите 3 години
                        На кого се дължат тия 3 БВП? Значи марсианците ще прибират всичко следващите 3 години, а?
                        А тия глупости за гнилия Запад сме ги чували още по соца, русия и сега продължава да ги лее тия като развален грамофон. Да се чуди човек как още хваща дикиш, сигурно дори и на руснаците им е втръснало, ама на, антиваксърите явно се хващат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                          сега е бъкано от конспиратори щедро подхранвани от китайците и рашките в хибридната война.
                          .
                          Можеш ли да дадеш пример-на лицето Х са му превели по сметка................ лв от руското/китайското консулство или някое НПО свързано с русия. Защото аз мога да ти дам някой сведения- А за Бпревеждаше на варненско НПО всяко тримесечие около 120-150000 лв причина за превода- за подобряване на демокрацията в бг. След това чорбаджията на това НПО го разхвърляше на 6-7 други НПО-та. Какво е ставало след това не знам- но преводите минаваха през СИ банк- а жената работеше там

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            не се смятам за тъп найвиник.
                            Що не пуснеш тема с анкета по тоя въпрос? Не забравяй да включиш и "пълен неграмотник" като опция, че може да се окаже много полулярна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Понеже според тебе никой не се интересува от ... българи да вземат да ни оставят на мира и да престанат с тоя медицински терор и фашизъм.Дреме ми на самолетоносачо за какъв ме смятат разни самопровъзгласили се за умни красиви и велики.Не ме интересува какво са се договорили САЩ Русия Китай Индия и ЕС през ... ми е.Да оставят България на мира.А Биг фармата въобще не ме интересува.Ние сме древен народ по тия земи сме само 1340 г акъл от генетични утайки не искам.А ти ако искаш оди си сложи 10 бустера и ставаш безсмъртен
                              ТОй е съгласен да си сложи и 100, но иска и на теб да сложат- защо- не знам аз, не знае и той, въобще никой не знае. Знам само че едва ли е от човеколюбие

                              Коментар


                              • C Czarnecka

                                10 ноември в 13:03 ч. ·
                                Ето как се озовават ваксинираните спортисти в Европа!
                                Всичко опира до съвпаденията.
                                ДАННИ ПОСЛЕДНИ 7 !! ️СЕДМИЦИ!!
                                1- Играта е прекъсната поради сърдечен арест на реферите в играта Lauber SV (район Donauw örth).
                                2-17-годишният играч на JSG Hoher Hagen трябва да бъде реанимиран по време на мача в Хановерш Мюнден.
                                3- Играчът на АСВ Баден (Долна Австрия) пада на терена и трябва да бъде реанимиран.
                                4-Аматьорският играч на Гифхорн Марвин Шуман трябва да бъде реанимиран след сърдечен арест.
                                5- Помощник съдия на мача в Креислига Аугсбург на Емерсакер се разбива на терена със сърдечни проблеми.
                                6- Играч от областната лига на SpVgg. Олде II трябва да бъде съживен от опонента си.
                                7- Играч от Birati Club Münster страда в мач от регионалната лига срещу FC Nordkirchen II Eriksen: инфаркт. Играта е отменена.
                                8-17-годишният Дилън Рич умира от инфаркт по време на мача с Англия.
                                9- Треньорът на вратарите СВ Нидерпьоринг получи инфаркт след тренировка.
                                10- Лукас Сурек (24) от BFC Chemie Leipzig има сърдечно възпаление.
                                11- Кингсли Коман (25) от Байерн Мюнхен претърпя сърдечна операция след артрит.
                                12-годишният футболист на ФК Нант е получил сърдечен арест по време на тренировки на 16 и 21 септември.
                                13- Треньорът Дирк Сплитстезер с SG Traktor Divitz пада мъртъв отстрани на терена.
                                14- Rune Coghe (18) с Eendracht Hoglede (Белгия) получава инфаркт по време на играта.
                                15- По време на елиминациите на Световното първенство за жени между Германия и Сърбия в Кемниц английският линеен съдия трябва да бъде изваден от терена със сърдечни проблеми.
                                16-годишен неназован футболист от Бергамо получи сърдечен арест (06.09.2021 г.
                                17- Лидерът на отбора Дитмар Гладоу от Талхайм (Битерфелд) получи смъртоносен инфаркт преди мача.
                                18-53-годишният футболен треньор Антонело Кампус пада по време на тренировка с юношеския си отбор в Сицилия.
                                19- Анил Уста с VfB Schwelm (Ennepetal) пада на терена със сърдечни проблеми.
                                20- Димитри Лиенар от ФК Страсбург се разпада заради сърдечни проблеми в мача от Лига 1.
                                21- Диего Фершо (16-годишен) от АСПТТ Каен получи инфаркт в мача от лигата U-18 в Сен Ло.
                                22- Айн / Франция: Фредерик Лартилот страда от сърдечен удар след приятелски мач, в съблекалнята.
                                23- белгийският футболист Женте Ван Генехтен (25) получи сърдечен арест в ранните етапи на мача за купата.
                                24- белгийският аматьор футболист Йенс Де Смет (27) с Малдеж получава инфаркт по време на мача и умира в болница.
                                25-13-годишният футболист от клуба Янус Нова от Саколонго (Италия) пада на терена с инфаркт.
                                26 - Андреа Астолфи, спортен директор Калчо Орсаго (Италия) получава светкавичен инфаркт след завръщането си от тренировка и умира на 45 без предварително заболяване.
                                27 - Абу Али (22) пада поради сърдечен арест по време на двуетапен мач в Дания.
                                28 - Играчът на Бордо Самуел Калу се разпада поради сърдечен арест по време на играта на Лига 1.
                                29 - Фабрис Н'Сакала (31) от Бесиктас Истанбул пада на терена без никакви действия от страна на противника и трябва да бъде откаран в болница.

                                Коментар

                                Working...
                                X