IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
    Точно ! Смятай какъв идиот и колко нискоинтелигентно шимпанзе трябва да си ,баш в пика на най-голямата вълна досега,при препълнени болници (6900 ) и интензивни (590 човека) ,да спираш тези който сега най,най,най-много ни трябват ,а именно докторите който лекуват тези болни,та да спираш докторите с някъв сертификат,като се има в предвид ,че те за 2год. са го прекарали вече по 10 пъти този вирус !!!

    Кажи колко дебилен трябва да си ,за да дадеш такава заповед за сертификат за доктори в Ковид отделения ?

    И две,кажи колко дебилен е матряла, гласувал за тея животни?
    Last edited by petrg5s; 22.10.2021, 11:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

      Каквато и да е сумата няма да разбереш какво съм имал предвид и едва ли агресивното ти поведение към хората с различно от твоето мнение ще спре.
      Разбрах, сумата ще отразява точно стойността на непоисканите ти съвети.

      Коментар


      • Колеги, що сте я разлютили таз мома Бона толкова свирепо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Ще ти дам айбан, но ми кажи ще публикуваш ли копие от платежното и за каква сума.
          Каквато и да е сумата няма да разбереш какво съм имал предвид и едва ли агресивното ти поведение към хората с различно от твоето мнение ще спре. Нека се придържаме към темата. Не съм използвал обиди към хора, избрали да се ваксинират. Имам близки приятели, които го направи. но аз не искам. Въпрос на личен избор и не мисля, че съм заплаха за обществото. Не веднъж съм го казвал, който иска нека се ваксинира.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Я кажи как конкретно ще докажеш, че никой от вирусолозите не е ваксиниран? Клетвени показания може би, или?

            пп ето една твоя гнусна лъжа от преди 3 дни


            Ще те заведа при тях, разбира се, и можеш да ги питаш. Аз работя с тях и ще ни пуснат; ще те пишем колежка.

            И това за линейките също не е лъжа.
            Е, прекалил съм с процентите – за образност, но хиперболата е позволен литературен похват, когато се налага кратко и ясно излагане на същността на твърдението.
            Last edited by chan_tura_naga; 22.10.2021, 10:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
              До сега не съм изобличаван в лъжа; това е, щото не лъжа.

              Специално на теб мога да докажа думите си, ако дойдеш в работата ми.
              Но срещу болезнено наказание, когато се окажа прав.

              Не пиша какво наказание, че да не ме изтрият, но ти се сещай.
              Мога да го изпълня, независимо от това на колко години си.

              Съгласна ли си?
              Я кажи как конкретно ще докажеш, че никой от вирусолозите не е ваксиниран? Клетвени показания може би, или?

              пп ето една твоя гнусна лъжа от преди 3 дни

              Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
              Вече трети ден из София фърчат празни линейки с надути сирени.

              90% са такива.
              Last edited by BONI; 22.10.2021, 10:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                Никой от тези вирусолози не се е ваксинирал.
                Не, че ги е страх от ваксината, просто няма нужда от това. А и е антинаучно, а те са учени, все пак.
                Те са, вероятно, хората с най-силната естествена имунна защита, и то не само срещу ковид-вируса.
                За всеки случай да уточня: не ваксинирането по принцип е антинаучно, а ваксинирането при наличие на добър придобит естествено имунитет срещу вируса е антинаучно.

                Професор Чорбанов, ръководителят на разработката на нашата ваксина, образно го сравни с това да си дупчиш две билетчета наведнъж в градския транспорт.
                По-долу Грую пък е цитирал в същия смисъл шефа на Ковид-отделението на Пирогов.



                Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                А пък баба ми познава синоптичките. Не ги е виждала лично, но една жена на пазара си говорила редовно с тях и обяснила подробно.

                Никоя от тези синоптички не носи бельо, просто няма нужда от това. А и е антинаучно, а те са синоптички, все пак.
                До сега не съм изобличаван в лъжа; това е, щото не лъжа.

                Специално на теб мога да докажа думите си, ако дойдеш в работата ми.
                Но срещу болезнено наказание, когато се окаже, че не лъжа.

                Не пиша какво наказание, че да не ме изтрият, но ти се сещай.
                Мога да го изпълня, независимо от това на колко години си.
                После, разбира се, ще дам и отчет тук.

                Съгласна ли си?
                Last edited by chan_tura_naga; 22.10.2021, 10:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                  Агресивна си, Бонкеееее, много. Не е нужно такова поведение, но ако искаш напиши номер на IBAN
                  Ще ти дам айбан, но ми кажи ще публикуваш ли копие от платежното и за каква сума.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    точно затова си мисля,че вероятно ще има нужда от по-сериозен локдаун и ще затворят определени публични места.
                    това в случай,че не започне да спада броя на новите случаи до седмица две.

                    ПП имай предвид обаче, че има значение как го караш вируса с количеството зараза която ръсиш. Бяхме на заведение приятели преди 2 седмици. Ваксинирани. На другия ден ни се обади единия , че е положителен (лекар в голяма болница, където се тестват всяка смяна - ако, че екипът им е ваксиниран). Изкара го добре и не беше успял да зарази никой - та явно много зависи колко и как се размножава вируса. Аз си правих 2 теста след това контролни през 3 дни, за да не ръся вирус в случай, че съм го хванал. Та има разлика някаква от тези дето подсмърчат и викат не е ковид добре съм ...
                    Съгласен съм с теб. През мен мина за 3-4 дни, но останах у нас заради колегите. Симптомите ми бяха незначителни и при други обстоятелства не бих спрял да ходя на работа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Ами не, грамотните ваксинирани не сеят зараза, защото си спазват мерките за разлика от тъпаците-многознайковци.

                      пп А пък непоискани съвети от малоумници приемам само по IBAN
                      Агресивна си, Бонкеееее, много. Не е нужно такова поведение, но ако искаш напиши номер на IBAN

                      Коментар


                      • https://youtu.be/RdNuPq2jqDQ
                        Ако случайно някой не го е гледал ... има 17000 споделяния във фейсбук за 18 часа.

                        Назрява страшен скандал - и май Ковид отделението на Пирогов ще си има нов, по-послушен началник.

                        Следя с интерес и пуканки пренаписването на медицината в реално време.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          берти, наистина не разбирам що се правиш зорлем на прост? Уж ИТ човек, би следвало поне малко да си напред с обшата култура? Ще ти обясня ситуацията и после зачезвам да бачкам:

                          1. Имаш нещо в Китай - неясно кво е, ма китайците блокират всичко. В ютюб се появяват фейк видеа как хора вървят като зомбита по улиците, падат и умират
                          2. В европа всичко е ток и жици, правят се кампании "прегърни китайче" и т.н. Няма ядове
                          3. В някакъв момент вирусът идва и тук - никой не знае какво да прави, затова директно вентилации и народът много бързо пуква
                          4. Локдауни, простотии и т.н.
                          5. Нови локдауни, простотии и т.н.
                          6. Още по-нови локдауни простотии и т.н.
                          7. В някакъв момент доста хора така или иначе се заразяват и го преминават - където не са правили локдауни като в Швеция, минава по-бързо. Следва въпросът - е, оти ги ручааме жабетата?
                          8. Излиза някаква факса - ни тествана, ни ясно какво става с нея - всичко е ток, животът отново е пред нас
                          9. Нови локдауни по 3 - на народът взема да му писва, ма си вика, бе айде, нека се боднем, та да мирясат
                          10. Нови локдауни
                          11. Пак локдауни
                          12. Хората почват да задват въпроси - ми как така естественият имунитет е по-слаб от ваксината и как хем се набодохме, хем пак локдауни. Отговор няма - щото ако има, пак се задава въпроса - е, оти ги ручааме жабетата?

                          Политиците нямат избор, берти, затова и не се признават антителата - простотия били, избледбявали във времето, само факсата била панацеята (неясно за какво) и т.н. Този грип показа крайната импотентност на Запада, част от който сме и ние. И може би следва рестарт - дано!
                          пиша ти го за последен път
                          как сме го карали аз ти или съседа 'грипчето' не е важно.
                          когато видиш да си отиват хора, които иначе не биха си отишли толкова рано (недай боже близки) ще спреш с мачовщината по форумите.
                          аман вече.
                          даже не ти прочетох поста
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Заразил си се с курона, "доказали" са го с ПСР, лежал си в болница 30 дена, правиш си антитела и те били от дифтерит или коклюш сигурно ....

                            Едно нещо изглежда като патка, има пера като патка, кряка като патка ама най-вероятно е крава или слон ...
                            не се прави.
                            визирам хората които са карали нещо в лека форма. дали антителата не излизат и след прекаран сезонен вирус с кашлица хрема и температура. никой не може да даде еднозначен отговор.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • берти, наистина не разбирам що се правиш зорлем на прост? Уж ИТ човек, би следвало поне малко да си напред с обшата култура? Ще ти обясня ситуацията и после зачезвам да бачкам:

                              1. Имаш нещо в Китай - неясно кво е, ма китайците блокират всичко. В ютюб се появяват фейк видеа как хора вървят като зомбита по улиците, падат и умират
                              2. В европа всичко е ток и жици, правят се кампании "прегърни китайче" и т.н. Няма ядове
                              3. В някакъв момент вирусът идва и тук - никой не знае какво да прави, затова директно вентилации и народът много бързо пуква
                              4. Локдауни, простотии и т.н.
                              5. Нови локдауни, простотии и т.н.
                              6. Още по-нови локдауни простотии и т.н.
                              7. В някакъв момент доста хора така или иначе се заразяват и го преминават - където не са правили локдауни като в Швеция, минава по-бързо. Следва въпросът - е, оти ги ручааме жабетата?
                              8. Излиза някаква факса - ни тествана, ни ясно какво става с нея - всичко е ток, животът отново е пред нас
                              9. Нови локдауни по 3 - на народът взема да му писва, ма си вика, бе айде, нека се боднем, та да мирясат
                              10. Нови локдауни
                              11. Пак локдауни
                              12. Хората почват да задват въпроси - ми как така естественият имунитет е по-слаб от ваксината и как хем се набодохме, хем пак локдауни. Отговор няма - щото ако има, пак се задава въпроса - е, оти ги ручааме жабетата?

                              Политиците нямат избор, берти, затова и не се признават антителата - простотия били, избледбявали във времето, само факсата била панацеята (неясно за какво) и т.н. Този грип показа крайната импотентност на Запада, част от който сме и ние. И може би следва рестарт - дано!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                да приемем, че сме тъпи тук, но в държавите с добро справяне с вируса антителата също не ги броят за еднозначна защита - защо според теб.
                                според мен, защото тестовете са мижи да те лажи и вероятно хващат и други антитела нямащи общо с ковид вируса.
                                1 Peru 2,192,205 199,945 N/A N/A N/A 897 65,303 5,956 18,640,751 555,282 33,569,884
                                2 Bosnia and Herzegovina 247,182 11,283 192,218 43,681 75,958 3,467 1,278,729 392,948 3,254,192
                                3 North Macedonia 198,646 7,012 185,660 5,974 95,353 3,366 1,354,533 650,198 2,083,262
                                4 Bulgaria 559,893 22,839 465,032 72,022 590 81,378 3,320 5,209,624 757,192 6,880,190
                                5 Montenegro 139,488 2,054 132,400 5,034 57 222,055 3,270 789,108 1,256,201 628,170
                                6 Hungary 841,277 30,468 793,288 17,521 155 87,375 3,164 7,217,103 749,568 9,628,354
                                обърни внимание на класацията по починали на милион в световен мащаб
                                за манталитета и особеностите в перу не мога да кажа много, но виж останалите народи са уж корави и наперени надсмиващи се на грипчето.

                                10 пъти ти казах такива като тебе докато не загубят близък приятел или роднина не спират да плямпат глупости за 'грипчето', което като го умножиш по броя наперени непукисти и айде в челните класации

                                уви не по разум
                                Заразил си се с курона, "доказали" са го с ПСР, лежал си в болница 30 дена, правиш си антитела и те били от дифтерит или коклюш сигурно ....

                                Едно нещо изглежда като патка, има пера като патка, кряка като патка ама най-вероятно е крава или слон ...
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X