IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • bota156:
    • "Белгия въвеждат МЕРКИ? Уж 96% ваксани
    • Холандия като Белгия - от 2к на 6к - пак са 90+%
    • Унгария - преди 2 седмици 600, вчера 6688 заразени, колкото БГ - над 70% ваксани
    • Чехия от 1000 на 6274 - абе и те са 70% ваксани"
    A какви изводи може да направи мислещ човек, наблюдаващ последните няколко месеца на тези картинки ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...italiia.508313
      p.s.
      Сетих се за приказката за шопа дето стоял в зоопарка, гледал жирафа... сочел жирафа и викал:
      Е, те такова жувотно нема! Е точно такова жувотно - НЕМА!
      Много яка статия. Трогателна е. Зад лявото ухо ли беше печата, по който се разпознаваха антиваксърите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


        пак ти казвам без да обобщавам - иди се снимай и прегледай в една от цитираните болници по избор
        тогава ще разбереш колко 'информирани' са задръстили коридорите пред въпросните кабинети ( при това с хубаво време и извън сезона на грипа)

        кавичките не са погрешка

        Пак ти казвам, че в най-голямата суматоха на развихрящата се "пандемия" (но вирус ИМА!) - съм водил майка ми в болничните заведения, в различни кабинети. Болни наоколо - доволно! И на зъболекар съм я водил, а и аз, самият съм правил пломби, а пред кабинета - опашка от чакащи!

        Най-добре е да се срещнем с вируса! Не можем да го "прескочим"!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Мнооого добре си видял връзката или поне съм те накарала да се замислиш
          ГоУем психолог си, Дъри, ама вкарваш нови нюанси в дебата и може съвсем да го разводним! Поздрави и се пази: нали ще ме водиш на Женевското езеро... някога, но не сега!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            пак може да си приносител, а даже и по-самоуверен, че си ваксиниран.
            възрастните трябваше да бъдат ваксинирани първо. то се и получи за тези, които слушаха..

            Които от възрастните не слушаха - са жизнени и в добра кондиция. Справка: мАйка ми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              ...
              Нещо интересно в последните няколко месеца
              забелязваш ли на тези картинки ?
              Вече не са "интересни".

              Ако постоянно сочиш Франция за пример, на база - десетократно повече население - аз ти казвам, че сте по-зле, защото имате повече вирусоносители. Ако си на различно мнение, стой си там, където смяташ, че имаш сигурност.
              Повече от моите деца и внуци живеят в чужбина, не са ваксинирани и нямат подобна на твоята фиксация, нито плюят България.

              Не психясвай! Това не е добре за имунната ти система! Оффф, забравих, че си вече безсмъртен, Барбарела...


              Коментар


              • https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...italiia.508313
                p.s.
                Сетих се за приказката за шопа дето стоял в зоопарка, гледал жирафа... сочел жирафа и викал:
                Е, те такова жувотно нема! Е точно такова жувотно - НЕМА!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Та дойдохме на думата на оня де вчера му викаше че е откачалка
                  Ok, но ако се беше ваксинирал, както му повтаряхме 100 пъти сега нямаше да трепери а да го изкара леко за 2-3 дни като жена му. И синът на 23 го изкара леко, ама на 53 да се мислиш за 20 годишен не е разумно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Винаги съм бил ЗА Китайските мерки приложени у нас. И съм го писал тук в началото. Не знам защо за втори път пишеш, че не съм бил за мерки. Знаех какво става в Китай от първо лице,още преди тук някой да беше чул за вируса.... как няма да съм за....
                    А сега ваксинираха вече голяма част от населението си с изпитани ваксини от старият вид. Ваксинираха ги когато НЯМА болни наоколо, както е в учебниците....
                    Не съм проверявал напоследък, но съм почти сигурен че 2-седмичната карантина на всички пристигащи от чужбина е все още в сила.
                    Не е толкова трудно да се защити населението стига да има желание и това да е целта. У нас целта е да се ваксинират хората, което няма връзка със защитата на хората.
                    Не е дву, а е триседмична за идващи от Европа поне, като те изолират в хотел, в който си буквално като в затвор - само ти оставят храна пред стаята и това е. не можеш да си избираш хотел, независимо колко пари имаш, освен ако не си кацнал в Хонконг, там можеш да си доплатиш. След това си още една седмица карантиран заедно с цялото си семейство вкъщи.

                    Те това са мерките в Китай - щом искаш, прилагай ги, да видим как ще стане
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Да, лош късмет, съжалявам за майка ти. Колкото и да се пазиш не се знае къде може да те намери вирусът. Но сега като има ваксини предостатъчно, антиваксърските истерии са контрапродуктивни. И един приятел си седи само вкъщи и си мислеше че ще се опази от делтата, ама синът му я донесе.
                      Та дойдохме на думата на оня де вчера му викаше че е откачалка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        За тебе може да е прост за мен не е.Отделно че в началото на март ваксини нямаше и отделно че майка ми не можеше да се ваксинира...Но както и да е кой съм аз да ти преча на вярата че ваксините против Ковид осигуряват безсмъртие...
                        Да, лош късмет, съжалявам за майка ти. Колкото и да се пазиш не се знае къде може да те намери вирусът. Но сега като има ваксини предостатъчно, антиваксърските истерии са контрапродуктивни. И един приятел си седи само вкъщи и си мислеше че ще се опази от делтата, ама синът му я донесе.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          китай имат 2+ МИЛИАРДА поставени дози ваксина

                          схемата им е железна - як локдаун, а като мине вълната яко боцкане

                          после яка работа и да се наваксва
                          После спира тока...транспорта поскъпва после китайските ракети стават все по яки и точни.Накрая САЩ разбират че са загубили войната.А ние ваксинираме точно в пикът на вълната....

                          Коментар


                          • https://frognews.bg/novini/natsizam-...a-vaksina.html

                            Или как беше там, че историята се римува.

                            Въпрос на време,
                            да се появи лидер- популист и яхне вълната на негативизма, любителите на конспиративнитв теории както и антиваксерството.
                            Last edited by Майстора233; 27.10.2021, 13:05.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              пак може да си приносител, а даже и по-самоуверен, че си ваксиниран.
                              възрастните трябваше да бъдат ваксинирани първо. то се и получи за тези, които слушаха..
                              Може разбира се, никъде не са отменяли изискванията за носене на маски само защото си ваксиниран, и аз ги нося.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Отговорът е прост. Ако бяхте ваксинирани, ти и жена ти най-вероятно нямаше да се заразите или да изкарате леко, а майка ти щеше да е жива.
                                За тебе може да е прост за мен не е.Отделно че в началото на март ваксини нямаше и отделно че майка ми не можеше да се ваксинира...Но както и да е кой съм аз да ти преча на вярата че ваксините против Ковид осигуряват безсмъртие...

                                Коментар

                                Working...
                                X