IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Ако антителата са защита срещу коронавирус, би следвало да дават сертификат на всеки който ги има. Ако пък не са, както казват от вчера - всички ваксини, са напълно безполезни!
    Абе на мене кат по прост ми се струва странно да имаш много антитела щото това според мен означава че организма ти се бори с нещо.По логично е да нямаш антитела и оранизма да не се бори с никой и нищо...ма аз съм лаик

    Коментар


    • Ако антителата са защита срещу коронавирус, би следвало да дават сертификат на всеки който ги има. Ако пък не са, както казват от вчера - всички ваксини, са напълно безполезни!
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Напротив не искаме да ваксинираме никого. Искаме по бързо да измрат
        Виж сега аз загубих мама при предната вълна.Знам че не си на себе си...Колкото ти е възможно сдържай се..Това че в момента ти е тежко не оправдава поведението ти.Според мен смирението ще даде по добри резултати...Имай само впредвид че това което пожелаваме на другите е по вероятно да се случи на нас..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          Пожелавам го на децата ти и родителите ти. Като си голям тарикат да те видя колко си смел. А дано
          Не става ясно какво пожелаваш, за каквото и да е - благодаря. Все пак съм донякъде спокоен, че твоите желания имат клонящо към нулата влияние върху реалността, но от друга страна имат много сериозно влияние върху душата ти, така че по-добре размишлявай сурово върху възгледите и емоциите си и бъди здрав.

          Коментар


          • Много добро предаване.Чест и почитания за Светла Петрова Андрей Чорбанов и колегата от ТУ София

            (9) (!) ТВ1 | Въпросите (tv1.bg)
            Last edited by power grid; 27.10.2021, 20:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Напротив не искаме да ваксинираме никого. Искаме по бързо да измрат
              Кои сте, вие? Сдружението на погребалните агенции, или .................?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Уви масово пропагандаторите / ако не е 1 с различни профили/ са откровени простаци в този форум. Псуват, заплашват.....
                При липса на аргументи така смятат да ваксинират хората....
                Напротив не искаме да ваксинираме никого. Искаме по бързо да измрат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                  Грешиш по три направления:
                  1. нарича се естесвен отбор, аман от полуграмотни хора..
                  2. и освен, че не подбор, а отбор, в момента не е и естествен, а изкуствен
                  3. и не ми е ясно как така неваксинирани са виновни за вентилацията на твоите познати - ако те са били също неваксинирани, това си е бил техният избор.

                  А за моралните ти въжедения:
                  1. да правиш нещо на майката на някого - прави го на своята.
                  2. за формите на хобида - дано теб не те споходи нито лека, нито тежка форма. И на мен няма да ми е много жал, но дано не..
                  Пожелавам го на децата ти и родителите ти. Като си голям тарикат да те видя колко си смел. А дано

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    A какви изводи може да направи мислещ човек, наблюдаващ последните няколко месеца на тези картинки ?
                    Абе... Уж сте интелигентни, мислещи хора... Инвеститори... Пък се излагате по някакъв детски наивен начин. Ето какво виждам от графиката - в Белгия 2020 г от юни до октомври не мрат от ковид, 2021 от юни до октомври също не мрат от ковид (ваксинирани). В Нидерландия 2020 г от юни до октомври не мрат от ковид, 2021 от юни до октомври също не мрат от ковид (ваксинирани). В Чехия 2020 г от май до октомври не мрат от ковид, 2021 от май до октомври също не мрат от ковид (ваксинирани). Какви изводи си извадихте, че за пример ги давате...
                    Last edited by cyclop; 27.10.2021, 18:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                      Грешиш по три направления:
                      1. нарича се естесвен отбор, аман от полуграмотни хора..
                      2. и освен, че не подбор, а отбор, в момента не е и естествен, а изкуствен
                      3. и не ми е ясно как така неваксинирани са виновни за вентилацията на твоите познати - ако те са били също неваксинирани, това си е бил техният избор.

                      А за моралните ти въжедения:
                      1. да правиш нещо на майката на някого - прави го на своята.
                      2. за формите на хобида - дано теб не те споходи нито лека, нито тежка форма. И на мен няма да ми е много жал, но дано не..
                      Уви масово пропагандаторите / ако не е 1 с различни профили/ са откровени простаци в този форум. Псуват, заплашват.....
                      При липса на аргументи така смятат да ваксинират хората....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical

                        Къде се намира тая патка заспала да заразя нея и децата и с корона вирус. Аман от тъпи същества и конспиратори. Ако иска да тества да ми каже адреса си да я посетя нея децата и родителите и. Много са смели от страни да говорят. Бая мои познати бяха и на вентилация. ще им е*ем майката на всички малоумни антиваксъри. Дано ги споходи по скоро вируса и да е тежката му форма. Грам няма да ми е жал за тези индивиди. Нарича се естествен подбор и природата ще ни отърве от глупави паразити
                        Грешиш по три направления:
                        1. нарича се естествен отбор, аман от полуграмотни хора..
                        2. и освен, че не е подбор, а отбор, в момента не е и естествен, а изкуствен
                        3. и не ми е ясно как така неваксинирани са виновни за вентилацията на твоите познати - ако те са били също неваксинирани, това си е бил техният избор.

                        А за моралните ти въжделения:
                        1. да правиш нещо на майката на някого - прави го на своята.
                        2. за формите на хобида - дано теб не те споходи нито лека, нито тежка форма. И на мен няма да ми е много жал, но дано не..
                        Last edited by perin; 27.10.2021, 20:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                          Много яка статия. Трогателна е. Зад лявото ухо ли беше печата, по който се разпознаваха антиваксърите?
                          бай Йоло,
                          важното е, че ни 'прославят' по света колко сме кУрави и устойчиви и не се поддаваме на вакс. пропаганда! пък ся дали печата бил зад лявото ухо (или лявото ****) - няма такова значение.

                          https://www.world-today-news.com/bul...ther-in-padua/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            И новото 20 - след като миналата зима нямаше грип (изчезна чудодейно - идея си нямам как), то тази година ЕС очаквали много тежък грипен сезон - а сега де? те затова и никой нормален не вярва на правителствата и ваксините:
                            - вирее на топло, не вирее на топло,
                            - локдауни, няма локдауни,
                            - убива грипа, не го убива,
                            - слагайте ваксини да не се заразите, ама може и да се заразите
                            - няколко седмици и ще мине, ми ще живеете с него години и т.н.

                            А самият факт, че на декларацията за ваксинация пише, че сам си носиш последиците и производителят не е виновен за нищо, е предостатъчен за това колко са тествани изобщо!
                            Е в момента ги тестват..
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Йоло?

                              Йоло Денев, ти ли си бе, човек?

                              На тебе ли дето Бог Тангра изтеглил лично бюлетина Но. 1 сега за изборите!

                              Снощи те мярнах по БНТ докато превключвах - много си убедителен, браво, браво..... успех на изборите.
                              Аз съм, разбира се. Тангра ми избра номер 1. Благодаря за добрите думи и пожеланията.

                              Коментар


                              • Д-р Яна Шишкова: Не позволявайте да тестват вас и децата

                                Ако се чудите за причините една група родители да съди МЗ и МОН за това децата на всяка цена да се върнат присъствено, дори с цената на тестване и ваксиниране, както и за моменталния отговор на председателя на една от работодателските организации в образованието г-н Д. Стаматов, който веднага каза, че няма нищо лошо да се тестват деца по ДВА ПЪТИ седмично (както и учители, разбира се), нека изясним истинските причини. А също – и последиците, ако допуснем това да се въведе.

                                1. Икономически причини – тестовете струват пари, едни наши хора ще забогатеят покрай комисионните от производителите;

                                2. Политически – тестването е стъпка към по-голямо разделяне на обществото ни на враждуващи фракции, по-лесен контрол, привикване на децата не само към маски, но към тестове, впоследствие и към ваксини. Колкото повече тестове бъдат направени, толкова повече „позитивни“ резултати ще дадат, съответно толкова „по-непопулярни“ мерки ще им се „наложи“ да предприемат политиците, разбира се за нашето „здраве и свобода“, както се изказа преди дни зам. здравният министър А. Златанов. Дори на цената на фактически домашен арест на напълно здрави хора. Последици:

                                Основните последици проследяваме във Великобритания в момента, като в най-големи подробности може да се запознаете в репортажа на Пол Джоузеф Уотсън, британски журналист и известен видеоблогър:


                                https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

                                Откакто от есента започват масовите тествания на ученици, над половината положителни тестове идват именно от учениците в техните училища. По този начин, декларираните над 50,000 случая позитивни на ден в последните дни в Англия, всъщност не са „заболели“, но над половината идват от тестовете на децата и служителите, като дават фалшиво положителен резултат.

                                Децата при това, ако изобщо са болни от НЕЩО (тестовете отчитат над 40 заболявания), го карат безсимптомно и не натоварват здравната система. По този начин говорим за една гигантска ЛЪЖА

                                Лъжата служи за няколко цели:

                                Първо, изкуственото завишаване на болните по този начин води до „нуждата“ от нови мерки и последващо влошаване на правата на хората, като крайната фаза ще е това, което се случва в Австралия. Страна, която на практика се превърна в концлагер от съвременен тип. Ако не сте проследили събитията, хората там нямат правото да напускат периметър от 5 км край дома си, забранено им е излизане от страната, посещение на близки, навсякъде се ходи с маски, набождането е задължително, в противен случай не можеш да работиш, не можеш да посещаваш никакво публично място или да ходиш някъде без зелен пас.

                                При това, на полицията е дадена пълна свобода да действа, задържа, разпитва и бие. Прокуратурата не е длъжна да доказва вина, ако те приберат, защото просто си минавал близо край протест или се познаваш онлайн (!!!) с човек, заподозрян в бунтовни мисли спрямо режима.
                                Второ, освен мерките, които планират поетапно да въведат по познатия отвън сценарий, те очакват икономиката да колабира, тъй като е ясно изчислено приблизително какъв процент от населението ще се съгласи да напусне, какъв – да остане, и как да изолират бунтуващите се срещу режима.

                                Допълнително, премиерката на Нова Зеландия бе запитана дали по този начин не се създават две прослойки, едната от които безправна в демократично общество. Тя просто каза: „Такова е, каквото е! Да!“, потвърждавайки твърдото намерение на политическата върхушка в целия свят да унищожи всеки един принцип на законност и справедливост.

                                https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

                                Второ, освен мерките, които планират поетапно да въведат по познатия отвън сценарий, те очакват икономиката да колабира, тъй като е ясно изчислено приблизително какъв процент от населението ще се съгласи да напусне, какъв – да остане, и как да изолират бунтуващите се срещу режима.

                                Дълбоко препоръчвам да се изгледа цялата лекция „Секретният доклад на глобалистите“ на Андрей Фурсов, директор на Центъра за руски изследвания в Института за фундаментални и приложни изследвания към Московския хуманитарен университет, един от най-добрите полит икономиски в света в момента. В лекцията проследява развитието на капитала от XVI век насам, до последните събития, планове, кръгове, основни фигури.
                                Второ, освен мерките, които планират поетапно да въведат по познатия отвън сценарий, те очакват икономиката да колабира, тъй като е ясно изчислено приблизително какъв процент от населението ще се съгласи да напусне, какъв – да остане, и как да изолират бунтуващите се срещу режима.

                                Второ, освен мерките, които планират поетапно да въведат по познатия отвън сценарий, те очакват икономиката да колабира, тъй като е ясно изчислено приблизително какъв процент от населението ще се съгласи да напусне, какъв – да остане, и как да изолират бунтуващите се срещу режима.

                                https://www.youtube.com/watch?v=vnW6xF8MDc8&t=14s


                                Той ясно обяснява причините за задаващата се икономическа, социална, политическа, здравна, образователна криза. Обрисува крайната цел на изличаването на малкия и среден бизнес, както и колабирането на трите стълба на всяко общество – образование, медицина и отбрана. Има ли надежда за нас и нашите деца?

                                България е в уникалната ситуация, от една страна, твърдо да е демонстрирала тотално нежелание да се отнемат граждански права с процента набодени хора, но също така – с политици, които в момента яхват обратната вълна, защото са в предизборна кампания и си дават сметка, че само онзи, който в момента защити правата на хората, ще получи по-висок процент места в Парламента.

                                Това е единственото ни спасение. Ние сме в политически хаос и този хаос работи за възможността ни да дадем отпор.

                                Протести, индивидуални искове, колективни искове, отказ от работа, бойкот, стачка. Мек натиск чрез излизане в платен или неплатен отпуск, директен натиск чрез всички законови методи, натиск върху синдикатите – вече се задействаха полицейските синдикати.

                                Но на първо място – НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ПОД НИКАКВА ФОРМА ДА ТЕСТВАТ ВАС ИЛИ ДЕЦАТА

                                Позволите ли това, повече никога няма да спрете този процес на дехуманизиране и нарушаване на базови граждански права. Те винаги ще имат достатъчен брой „заболели“, с които да „оправдаят“ следващите мерки.

                                По-страшното е, че като общество ние причиняваме изключителна психологическа травма на най-ценното, което имаме. Децата лесно попиват, те нямат силите да се противопоставят, нито разбирането как да го направят, под погледа на ежедневна критика. Тях вече трета година ги държат маскирани и това става част от тяхната природа. Позволим ли да ги тренират, те ще са загубени за разбирането какво е „нормално“.

                                НИЕ СМЕ ОТГОВОРНИ това да не се случи.

                                Д-р Яна Шишкова
                                27.10.2021 г.
                                https://www.otizvora.com/2021/10/142...vas-i-detsata/

                                Коментар

                                Working...
                                X