IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
    Много яка статия. Трогателна е. Зад лявото ухо ли беше печата, по който се разпознаваха антиваксърите?
    Йоло?

    Йоло Денев, ти ли си бе, човек?

    На тебе ли дето Бог Тангра изтеглил лично бюлетина Но. 1 сега за изборите!

    Снощи те мярнах по БНТ докато превключвах - много си убедителен, браво, браво..... успех на изборите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      bota156:
      • "Белгия въвеждат МЕРКИ? Уж 96% ваксани
      • Холандия като Белгия - от 2к на 6к - пак са 90+%
      • Унгария - преди 2 седмици 600, вчера 6688 заразени, колкото БГ - над 70% ваксани
      • Чехия от 1000 на 6274 - абе и те са 70% ваксани"
      A какви изводи може да направи мислещ човек, наблюдаващ последните няколко месеца на тези картинки ?
      Че дофторите и ОРГАНИЗАЦИЯТА в БГ не са мръднали грам в лечението на ковид. И резултата е плачевен.
      И това се вижда и от космоса - няма нужда до ходиш до болница. Ето сега и по нова дават за един 9 ДЕНА НЕ ГО ПРИЕМАТ В БОЛНИЦА.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • bota156:
        • "Белгия въвеждат МЕРКИ? Уж 96% ваксани
        • Холандия като Белгия - от 2к на 6к - пак са 90+%
        • Унгария - преди 2 седмици 600, вчера 6688 заразени, колкото БГ - над 70% ваксани
        • Чехия от 1000 на 6274 - абе и те са 70% ваксани"
        A какви изводи може да направи мислещ човек, наблюдаващ последните няколко месеца на тези картинки ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...italiia.508313
          p.s.
          Сетих се за приказката за шопа дето стоял в зоопарка, гледал жирафа... сочел жирафа и викал:
          Е, те такова жувотно нема! Е точно такова жувотно - НЕМА!
          Много яка статия. Трогателна е. Зад лявото ухо ли беше печата, по който се разпознаваха антиваксърите?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


            пак ти казвам без да обобщавам - иди се снимай и прегледай в една от цитираните болници по избор
            тогава ще разбереш колко 'информирани' са задръстили коридорите пред въпросните кабинети ( при това с хубаво време и извън сезона на грипа)

            кавичките не са погрешка

            Пак ти казвам, че в най-голямата суматоха на развихрящата се "пандемия" (но вирус ИМА!) - съм водил майка ми в болничните заведения, в различни кабинети. Болни наоколо - доволно! И на зъболекар съм я водил, а и аз, самият съм правил пломби, а пред кабинета - опашка от чакащи!

            Най-добре е да се срещнем с вируса! Не можем да го "прескочим"!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Мнооого добре си видял връзката или поне съм те накарала да се замислиш
              ГоУем психолог си, Дъри, ама вкарваш нови нюанси в дебата и може съвсем да го разводним! Поздрави и се пази: нали ще ме водиш на Женевското езеро... някога, но не сега!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                пак може да си приносител, а даже и по-самоуверен, че си ваксиниран.
                възрастните трябваше да бъдат ваксинирани първо. то се и получи за тези, които слушаха..

                Които от възрастните не слушаха - са жизнени и в добра кондиция. Справка: мАйка ми.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  ...
                  Нещо интересно в последните няколко месеца
                  забелязваш ли на тези картинки ?
                  Вече не са "интересни".

                  Ако постоянно сочиш Франция за пример, на база - десетократно повече население - аз ти казвам, че сте по-зле, защото имате повече вирусоносители. Ако си на различно мнение, стой си там, където смяташ, че имаш сигурност.
                  Повече от моите деца и внуци живеят в чужбина, не са ваксинирани и нямат подобна на твоята фиксация, нито плюят България.

                  Не психясвай! Това не е добре за имунната ти система! Оффф, забравих, че си вече безсмъртен, Барбарела...


                  Коментар


                  • https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...italiia.508313
                    p.s.
                    Сетих се за приказката за шопа дето стоял в зоопарка, гледал жирафа... сочел жирафа и викал:
                    Е, те такова жувотно нема! Е точно такова жувотно - НЕМА!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Та дойдохме на думата на оня де вчера му викаше че е откачалка
                      Ok, но ако се беше ваксинирал, както му повтаряхме 100 пъти сега нямаше да трепери а да го изкара леко за 2-3 дни като жена му. И синът на 23 го изкара леко, ама на 53 да се мислиш за 20 годишен не е разумно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Винаги съм бил ЗА Китайските мерки приложени у нас. И съм го писал тук в началото. Не знам защо за втори път пишеш, че не съм бил за мерки. Знаех какво става в Китай от първо лице,още преди тук някой да беше чул за вируса.... как няма да съм за....
                        А сега ваксинираха вече голяма част от населението си с изпитани ваксини от старият вид. Ваксинираха ги когато НЯМА болни наоколо, както е в учебниците....
                        Не съм проверявал напоследък, но съм почти сигурен че 2-седмичната карантина на всички пристигащи от чужбина е все още в сила.
                        Не е толкова трудно да се защити населението стига да има желание и това да е целта. У нас целта е да се ваксинират хората, което няма връзка със защитата на хората.
                        Не е дву, а е триседмична за идващи от Европа поне, като те изолират в хотел, в който си буквално като в затвор - само ти оставят храна пред стаята и това е. не можеш да си избираш хотел, независимо колко пари имаш, освен ако не си кацнал в Хонконг, там можеш да си доплатиш. След това си още една седмица карантиран заедно с цялото си семейство вкъщи.

                        Те това са мерките в Китай - щом искаш, прилагай ги, да видим как ще стане
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Да, лош късмет, съжалявам за майка ти. Колкото и да се пазиш не се знае къде може да те намери вирусът. Но сега като има ваксини предостатъчно, антиваксърските истерии са контрапродуктивни. И един приятел си седи само вкъщи и си мислеше че ще се опази от делтата, ама синът му я донесе.
                          Та дойдохме на думата на оня де вчера му викаше че е откачалка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            За тебе може да е прост за мен не е.Отделно че в началото на март ваксини нямаше и отделно че майка ми не можеше да се ваксинира...Но както и да е кой съм аз да ти преча на вярата че ваксините против Ковид осигуряват безсмъртие...
                            Да, лош късмет, съжалявам за майка ти. Колкото и да се пазиш не се знае къде може да те намери вирусът. Но сега като има ваксини предостатъчно, антиваксърските истерии са контрапродуктивни. И един приятел си седи само вкъщи и си мислеше че ще се опази от делтата, ама синът му я донесе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              китай имат 2+ МИЛИАРДА поставени дози ваксина

                              схемата им е железна - як локдаун, а като мине вълната яко боцкане

                              после яка работа и да се наваксва
                              После спира тока...транспорта поскъпва после китайските ракети стават все по яки и точни.Накрая САЩ разбират че са загубили войната.А ние ваксинираме точно в пикът на вълната....

                              Коментар


                              • https://frognews.bg/novini/natsizam-...a-vaksina.html

                                Или как беше там, че историята се римува.

                                Въпрос на време,
                                да се появи лидер- популист и яхне вълната на негативизма, любителите на конспиративнитв теории както и антиваксерството.
                                Last edited by Майстора233; 27.10.2021, 13:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X