IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Екстра. Имаш ли нещо по-добро, освен варени картофи, гореща вода и още по-горещи молитви на Бог?
    Варените картофи и горещата вода са в пъти по добро нещо от тая отрова дето си вкара..Гледам че имаш вяра на измамниците не на Бог...ха ха ха ха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

      Берто, с тези безпочвени обвинения просто ставаш жалък ! Когато твърдиш ,че някой ми плаща трябва да се обосновеш, а ти "не знаеш кой ми плащал" ! Това, което поствам ,не ми коства почти нищо и не получавам пари или облаги за него . Би ли ни обяснил какво са "хибридни новини "?!
      Ми такива дето не му харесват.Е са ше има възможността да си ваксинира децата...Ама не ми се вярва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Витаминофил??? Ти май си карал ковид и съвсем изперка? Какво точно се опитваш да кажеш с този "термин"?
        За да си отговориш на въпроса, прочети втората статия на Неон (долу).

        Войнстващи витаминофили е ново понятие, което точно характеризира доскорошните Генералгоджи-ваксъри.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Този не вярвам да е от платените. Тия безумни чаршафи извадени от утайката на интернет, няма как да бъдат прочетени, въздействието им се губи.
          Викаш на английския коронавирус.бг УТАЙКА?!?!?!
          Кое ли е факсиналния официален сайт?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


            На мен ми харесват новините на Неон.

            Мачкат всички войнстващи витаминофили!
            Витаминофил??? Ти май си карал ковид и съвсем изперка? Какво точно се опитваш да кажеш с този "термин"?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              neon7,
              не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

              ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.

              На мен ми харесват новините на Неон.

              Мачкат всички войнстващи витаминофили!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                Това от опит в ''кухнята" ли го знаеш или просто случайност?!
                Най обикновено наблюдение. Аз чета супербързо и съм супервсеяден, но дори и аз отдавна прескачам безкрайните ти чаршафи с невероятни и повтарящи се конспирации. Антиваксърите 100% не те четат, четенето с разбиране не е толкова просто нещо колкото изглежда, особено ако имаш пред себе си чаршаф в който има евентуално едно зрънце информация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  neon7,
                  не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

                  ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.
                  Я дай "твойте" числа по критериите дадени от НЕОН7?
                  Ама първо дай определение за ХИБРИДНО ЧИСЛО
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Този не вярвам да е от платените. Тия безумни чаршафи извадени от утайката на интернет, няма как да бъдат прочетени, въздействието им се губи.
                    Това от опит в ''кухнята" ли го знаеш или просто случайност?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                      Берто, с тези безпочвени обвинения просто ставаш жалък ! Когато твърдиш ,че някой ми плаща трябва да се обосновеш, а ти "не знаеш кой ми плащал" ! Това, което поствам ,не ми коства почти нищо и не получавам пари или облаги за него . Би ли ни обяснил какво са "хибридни новини "?!
                      Не мисля че можеш да разбереш какво са "хибридни новини" и въобще всяка концепция по-сложна от "целият елит плете конспирации и ден и нощ мисли как да ме излъже".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        neon7,
                        не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

                        ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.
                        Този не вярвам да е от платените. Тия безумни чаршафи извадени от утайката на интернет, няма как да бъдат прочетени, въздействието им се губи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          neon7,
                          не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

                          ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.
                          Берто, с тези безпочвени обвинения просто ставаш жалък ! Когато твърдиш ,че някой ми плаща трябва да се обосновеш, а ти "не знаеш кой ми плащал" ! Това, което поствам ,не ми коства почти нищо и не получавам пари или облаги за него . Би ли ни обяснил какво са "хибридни новини "?!

                          Коментар


                          • neon7,
                            не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

                            ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.
                            Last edited by bertram; 21.12.2021, 19:21.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Ако правилно съм разбрал, войнстващите витаминофили - трябва да са Генералгоджи-питеците, нали? Барбарела е един от тях : "уи, на мама френчето!"

                              Е, да - има и нормално "ваксинирани", които не са между войнстващите витаминофили...

                              Живот и здраве!

                              Коментар


                              • Тройно и двойно ваксинирани представляват 4 от всеки 5 смъртни случая от Covid-19 в Англия през последния месец, въпреки че най-уязвимите са получили Booster през октомври

                                Последните данни, публикувани от новата агенция за здравна сигурност на Обединеното кралство относно случаите, хоспитализации и смъртни случаи на Covid-19, показват, че ваксинираното население все още представлява 4 на всеки 5 смъртни случая от Covid-19 през последните четири седмици, въпреки че тези, които се считат за най-уязвимите към Covid-19 получиха „подсилващата“ доза през септември и октомври.

                                В "Covid 19-ваксина доклад за наблюдение - Седмица 50" е публикувана от Агенцията по UK здравна сигурност (по-рано обществено здраве Англия) в четвъртък, 16-ти декември 2021 г. и това показва, че по-голямата част от Covid-19 случая се извършва между 15 ноември и декември 12-и са сред напълно ваксинираното население.

                                Общият брой на случаите според статуса на ваксинация, потвърден от таблица 8 от доклада за наблюдение на ваксините за седмица 50 на UKHSA между 15 ноември и 12 декември 2021 г., е както следва –
                                • Неваксинирано население = 417 606
                                • Частично ваксинирано население = 79 378 случая
                                • Тройно/двойно ваксинирано население = 518 373 случая
                                Това означава, че ваксинираното население представлява 59% от случаите на Covid-19 между 15 ноември и 12 декември, докато неваксинираното население представлява 41%. Въпреки това, ако премахнем от уравнението лица под 18 години, много от които не отговарят на условията за ваксиниране, цифрите са много по-лоши за ваксинираното население.

                                Общият брой на случаите според статуса на ваксинация при всеки над 18 години, потвърден от таблица 8 от доклада за наблюдение на ваксините за седмица 50 на UKHSA между 15 ноември и 12 декември 2021 г., е както следва –
                                • Неваксинирано население = 104 612 случая
                                • Частично ваксинирано население = 32 004 случая
                                • Тройно/двойно ваксинирано население = 517 061 случая
                                Това означава, че над 18 ваксинирано население представлява 84% от случаите на Covid-19 между 15 ноември и 12 декември 2021 г., докато неваксинираното население е само 16%.

                                За съжаление последният доклад на UKHSA също показва, че въпреки че кампанията за подсилване е в ход, по-голямата част от хоспитализациите с Covid-19 също са сред напълно ваксинираното население между 15 ноември и 12 декември 2021 г.
                                Източник – страница 36
                                Общият брой на хоспитализациите по статус на ваксинация за всички възрастови групи между 15 ноември и 12 декември 2021 г., както се потвърждава от таблица 9 от доклада на UKHSA, е както следва –
                                • Неваксинирано население = 3 532
                                • Частично ваксинирано население = 345
                                • Тройно/двойно ваксинирано население = 4 256Това означава, че ваксинираното население представлява 57% от хоспитализациите с Covid-19 между 15 ноември и 12 декември, докато неваксинираните са само 43%.

                                  Но отново разликата между ваксинираните и неваксинираните става много по-лоша, когато става въпрос за смъртни случаи, за които се твърди, че са свързани с Covid-19. Общият брой на предполагаемите смъртни случаи от Covid-19 според статуса на ваксинация между 15 ноември и 12 декември, както е потвърдено от таблица 10 от доклада на UKHSA , е както следва –
                                • Неваксинирано население = 718 смъртни случая
                                • Частично ваксинирано население = 82 смъртни случая
                                • Тройно/двойно ваксинирано население = 2259 смъртни случая
                                Това означава, че ваксинираното население представлява 77% от смъртните случаи от Covid-19 между 15 ноември и 12 декември, докато неваксинираните са само 23%.
                                Тъй като ваксинираното население представлява 6 на всеки 10 случая на Covid-19, 6 на всеки 10 хоспитализации от Covid-19 и 8 на всеки 10 смъртни случая от Covid-19, наистина ли има някакво оправдание за разговорите, които сега започнаха в основните медии около задължителните ваксинации в Обединеното кралство, следвайки примера на Австрия, Гърция, Германия и достатъчно скоро Франция?

                                Има ли някакво оправдание за паспортите на ваксините, които бяха наложени в Шотландия и Уелс, а сега и в Англия?

                                Има ли някакво оправдание за налагането на ограничения върху неваксинираното население, като например принуждаването им да бъдат тествани и изолирани у дома за 10 дни, ако има близък контакт с предполагаема потвърдена инфекция, докато ваксинираните могат да се разхождат свободно?

                                Инжекциите за Covid-19 не предотвратяват инфекция.

                                Инжекциите за Covid-19 не предотвратяват предаването.

                                Според данните не изглежда, че предотвратяват нито хоспитализация, нито смърт.

                                Единственото нещо, което в момента предотвратяват инжекциите Covid-19, е зачитането на основните човешки права, предоставени на всеки човек преди 2020
                                https://dailyexpose.uk/2021/12/18/tr...-covid-deaths/
                                Last edited by neon7; 21.12.2021, 18:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X