IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Имаш ли разстройство?
    При делтата това е водещ сиптом. Негативен PCR означава, че вируса не е в носоглътката, но това не е гаранция, че го няма в дробовете или на някое друго място. В носоглътката е ако си се заразил посредством вдишване, но ако си се заразил през устата, пипайки например дръжка на врата и след това ядене на някаква храна с ръце, в носоглътката ще попадне със закъснение.
    Нямам разтройство.Но ме боли гърлото,което значи че има нещо и в носоглътката.Мой познат с изкаран корона и ваксинация е на същото дередже.Казва,че му е за втори път това лято.И пак е на антибиотици.Каза,че никога не е боледувал толкова.Предполагам,че ваксината му е срутила по някакъв начин имунитета.Аз не съм Антиваксър.Имам всички ваксини и даже комбинирана за хепатитите, защото много пътувах в Азия.
    ​​​​​​
    Не съм се ваксинирал защото ми забраниха.Но може и да е за добро.Малко майтап:
    Един дядо на опашката за пср гневно нареждаше:
    Ей тука ще падна и ще умра,ама няма да се ваксинирам.
    Last edited by travelboy; 13.09.2021, 18:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
      Не знам защо всичко е насочено към ковид.Аз от 3 дни съм с 38 градуса.Вчера негативен антигенен от аптеката.Днес негативен пср.
      Имаш ли разстройство?
      При делтата това е водещ сиптом. Негативен PCR означава, че вируса не е в носоглътката, но това не е гаранция, че го няма в дробовете или на някое друго място. В носоглътката е ако си се заразил посредством вдишване, но ако си се заразил през устата, пипайки например дръжка на врата и след това ядене на някаква храна с ръце, в носоглътката ще попадне със закъснение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

        Аааааа да.Каквото и да си говорим накрая става дума за пари.
        Бях го забравил този закон.
        За ЕС досега са ги докарали на €2.018 trillion !

        Ето тук има подробности за ПЛАНЪТ по който ще градим светлото бъдеще. Голямо усвояване ще падне.
        https://ec.europa.eu/info/strategy/r...plan-europe_en
        https://op.europa.eu/en/publication-...a1/language-en

        България би трябвало да вземе към 25 милиарда Eвро.от тия пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

          защото там са големите пари....
          Аааааа да.Каквото и да си говорим накрая става дума за пари.
          Бях го забравил този закон.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
            Не знам защо всичко е насочено към ковид.
            защото там са големите пари....
            Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Не е починала от ваксината - починала е от парализа със ваксината. Това е ваша опорка и не е редно сега да се измятате като фурнаджийска лопата.
              Не знам защо всичко е насочено към ковид.Аз от 3 дни съм с 38 градуса.Вчера негативен антигенен от аптеката.Днес негативен пср.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Нали помните вашата си най-важна опорка - никой не е починал от КОВИД - всички са починали със КОВИД. Та и сега - никой не починал от ваксината, всички са починали със ваксината...
                Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Не е починала от ваксината - починала е от парализа със ваксината. Това е ваша опорка и не е редно сега да се измятате като фурнаджийска лопата.
                МатВеев, две бичмета по реда си нямаш подредени в главата .......
                ... ама няма да го разбереш т'ва никога .........
                Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Не е починала от ваксината - починала е от парализа със ваксината. Това е ваша опорка и не е редно сега да се измятате като фурнаджийска лопата.
                  Като специалист по статистика моля те кажи статистиката разбира ли от двойни стандарти ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Нали помните вашата си най-важна опорка - никой не е починал от КОВИД - всички са починали със КОВИД. Та и сега - никой не починал от ваксината, всички са починали със ваксината...
                    Проблема Матеев е че след последният случай за който писах от познатите ми починалите с ваксината са 5 а починалите с ковид са 6 и ако тази тенденция се запази скоро познатите ми починали с ваксината ще са повече от тези с ковида

                    За послединте 3 месеца нито един мой познат не е починал с ковид за сметка на това починаха 5 с ваксина

                    Ти си по математиката и за теб трябва да е очевидно че да познаваш 5 човека починали с ваксина е страшно много при положение че широкият ми кръг на познати е около 1000 човека и не всички са ваксинирани
                    Last edited by ledosvetlenie; 13.09.2021, 13:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                      Здрава 35-г. майка на 2 деца се парализира и почина след ваксиниране с AstraZeneca СНИМКИ

                      Няма край: Здрава 35-г. майка на 2 деца се парализира и почина след ваксиниране с AstraZeneca СНИМКИ (blitz.bg)
                      Не е починала от ваксината - починала е от парализа със ваксината. Това е ваша опорка и не е редно сега да се измятате като фурнаджийска лопата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Говорим за ВАКСЪР дето почина от инфаркт 1 месец след ваксината

                        Също както и 33 годишното момче което почина преди около месец след ваксина - Здрав прав с масиран инфаркт

                        До момента нито един от тези странни случаи не е записан като в следствие на ваксината - Всичките отидоха в графа инфаркт
                        Нали помните вашата си най-важна опорка - никой не е починал от КОВИД - всички са починали със КОВИД. Та и сега - никой не починал от ваксината, всички са починали със ваксината...

                        Коментар


                        • Здрава 35-г. майка на 2 деца се парализира и почина след ваксиниране с AstraZeneca СНИМКИ

                          Няма край: Здрава 35-г. майка на 2 деца се парализира и почина след ваксиниране с AstraZeneca СНИМКИ (blitz.bg)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Преди година ни плашеха - Видехте ли какво става във Швеция

                            Сега гледам са позатихнали и не я споменават че не им изнася но наблягат на нови опорки

                            Три пъти до сега ги питам от къде им избива тая загриженост за неваксинираните та пеня им хвърчи из устата и смислен отговор няма

                            Най големата мъка им е че се оказа че и ваксинираните боледуват и пренасят вируса и им се прееба най готината опорка
                            Забележително е как за 1 година се извъртяха от "Ще станем като Швеция!" до "Дано станем като Швеция!".

                            Държавата, където през цялото време маските бяха само препоръчителни, където си държаха ресторантите отворени и където не побъркаха хората си и през без това тъмната полярна зима да седят вкъщи.

                            Абе, Швеция ... хубава музика, красиви жени, мисъл в бъдещето.
                            В случая на АББА - комбинация от трите.

                            Сега остава да се забавляваме с ужасяващата хипер-заразяваща Делта, която поразявала при разминаване в коридор със заразен ... и чиято вълна вече приключи, преди да е почнала ...

                            Нищо, Мю-то загрява на тъч-линията, той ще заразява само като прочетеш за него ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Вълната беше видно, че е стигнала върха още преди 2 седмици.. Сега са и доказателствата - заразени=излекувани.
                              Направо съм шокиран колко много хора имат естествен имунитет и колко силен е той/
                              До идването на Мю вълните ще са езерни към локвени. Тогава ако има покрили се и неразболени / придобили естествен имунитет/ ваксинирани ще има нова по-силна вълна от ваксинирани.
                              Преди година ни плашеха - Видехте ли какво става във Швеция

                              Сега гледам са позатихнали и не я споменават че не им изнася но наблягат на нови опорки

                              Три пъти до сега ги питам от къде им избива тая загриженост за неваксинираните та пеня им хвърчи из устата и смислен отговор няма

                              Най големата мъка им е че се оказа че и ваксинираните боледуват и пренасят вируса и им се прееба най готината опорка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение
                                Информация от БТА за "огромният" брой новозаразени от вчера - цели 437 човека: http://www.bta.bg/bg/c/NF/id/2480125
                                Имам въпрос към кривата тангента и проф.Витанов дето пишат в тази тема - събирате бройки заразени за статистиката през следващата седмица, че да обвините отново невинните ни деца колко голяма зараза са или какво?

                                Своевременно за моя "изненада" в Англия ваксиналните паспорти за вируса на Китайската Комунистическа Партия (да не се чудите какво е CCP) удариха на камък: https://www.euronews.com/2021/09/12/...-amid-backlash
                                Или в превод "интереса клати феса" - за Борис Джонсън и сие е по-важно да прокарат увеличението на данъчната тежест, пред това да тестват нивото на търпение върху местните и приходящи ингилизи...
                                Точно така! Лумпените от бялата мафия ще обвинят и без това достатъчно стресираните деца, както в момента из всички медии се опитват да вменяват вина на неваксинираните.

                                А глупостта с паспортите ще е отминала почти навсякъде до пролетта на 2022. Малоумните идеи никога не издържат теста на времето!

                                Коментар

                                Working...
                                X