IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мишлета, боцнахте ли се 2-3 пъти...?!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

      Пак те избива на политика. Не всички от ДБ сме от сектата на Светата Ваксина. От герп е ония малоумник, който фалира Александрофска и търсеше чували за трупове и после за награда го направиха министър.
      Ваксинацията е 100% политика. Обяснявал съм вече за ДБ / Герб разликата. Първото е 100% чист, направо концентрат, слугинаж и българомразие; при ГЕРБ слугинажът е с цел лично облагодетелстване, а не самоцел. Малоумникът с чувалите иска да краде. Малоумникът в Европейският парламент искрено и лично мрази българите.

      Евродепутатът от ЕНП/ "Демократична България" Радан Кънев поиска днес от пленарната зала на Европарламента Европейският съюз да се намеси заради ниския процент ваксинирани срещу коронавируса в България, съобщи БНР.
      "Това заплашва здравето на гражданите на страната, както и на останалите извън нейните граници", заяви Кънев. "Второ правителство и трети парламент в България се провалят в организацията на ваксинационна кампания, в пресичането на антинаучната пропаганда, която ни доведе до позорния резултат от около 20% ваксинирани при 70 средно за Съюза. Така че отговорът е, че правомощията на Европа стигат дотам, докъдето е нужно, ако националните правителства се провалят да защитят нашите граждани", каза евродепутатът.
      https://dnes.dir.bg/obshtestvo/radan...ni-v-balgariya

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

        При мене пък е обратното. Широкият ми кръг е около 100 човека. 20 неваксинирани, умряха от Ковид, а от останалите 80 ваксинирани, нито един.
        (Някога, много отдавна) В самото начало на театъра, хората от твоята страна на барикадата ни убеждаваха, че позоваването на личен опит е невежество и следва да се вярва само на "официалните, достоверни, масови статистически източници." Твоят личен опит е с нищожна познавателна стойност, а надеждната статистическа информация засега не изглежда да предвещава Апокалипсис за неваксинираните.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Е чак ТОКОВА изродски груба и тъпа пропаганда може само някой ДеБераст да прокарва. Ама Радан Кънев определено го бие даже и това.
          Пак те избива на политика. Не всички от ДБ сме от сектата на Светата Ваксина. От герп е ония малоумник, който фалира Александрофска и търсеше чували за трупове и после за награда го направиха министър.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

            Д-р Матеев вече може да ви прегледа във форума, в удобно за вас време. Диагностика от специалист, с безупречна репутация.
            Именно .....

            ... аз споделям полезна информация.
            Last edited by RUBLA; 13.09.2021, 21:21. Причина: Спавайте добрия тон!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

              При мене пък е обратното. Широкият ми кръг е около 100 човека. 20 неваксинирани, умряха от Ковид, а от останалите 80 ваксинирани, нито един.
              Е чак ТОКОВА изродски груба и тъпа пропаганда може само някой ДеБераст да прокарва. Ама Радан Кънев определено го бие даже и това.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Имаш ли разстройство?
                При делтата това е водещ сиптом. Негативен PCR означава, че вируса не е в носоглътката, но това не е гаранция, че го няма в дробовете или на някое друго място. В носоглътката е ако си се заразил посредством вдишване, но ако си се заразил през устата, пипайки например дръжка на врата и след това ядене на някаква храна с ръце, в носоглътката ще попадне със закъснение.
                Д-р Матеев вече може да ви прегледа във форума, в удобно за вас време. Диагностика от специалист, с безупречна репутация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                  При мене пък е обратното. Широкият ми кръг е около 100 човека. 20 неваксинирани, умряха от Ковид, а от останалите 80 ваксинирани, нито един.
                  20 неваксинирани - всичките умрели. 100% смъртност. Ебола пасти да яде.
                  хахахахахаха

                  Коментар


                  • И какво излезе сега - пандемията е печатане на пари с други средства. А хората се боцкат за здраве.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                      При мене пък е обратното. Широкият ми кръг е около 100 човека. 20 неваксинирани, умряха от Ковид, а от останалите 80 ваксинирани, нито един.

                      Лъжеш. Поне 30 от ваксинираните са умрели, не от Ковид, а от съпътстващи заболявания, или безпричинно. Останаха 50. От тях 49, Мю-то ще ги довърши, и си оставаш сам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                        При мене пък е обратното. Широкият ми кръг е около 100 човека. 20 неваксинирани, умряха от Ковид, а от останалите 80 ваксинирани, нито един.
                        Т.е.80% от познатите ти са ваксинирани.Вие да не сте някаква секта?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                          Отървал си се от всичките си неваксинирани познати, поздравления! Матейко ще се скъса от завист. Боби също. Сега се познаваш само с квалитетни хора
                          Може би работи в хоспис...Терминалните не ги ваксинират....насила...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                            Широкият ми кръг е около 100 човека. 20 неваксинирани, умряха от Ковид, а от останалите 80 ваксинирани, нито един.

                            Отървал си се от всичките си неваксинирани познати, поздравления! Матейко ще се скъса от завист. Боби също. Сега се познаваш само с квалитетни хора

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                              Просто фазата с "Ама това ни го казаха по телевизора" сме я минали преди години.

                              Честно казано, доста е тъжно това ново разделение на обществото. Най-малкото хора с по 10 ваксини и реимунизации да са наричани "антиваксъри" заради съмнение към конкретен тип ваксина ... стегнете се малко. Или отидете да слушате "Нова" за новия щам Мю и да се запасявате с олио и брашно ... вече не знам какво да ви посъветвам.

                              Абе важното е, че все още ни е разрешено да ходим в парка. Хей живот, здравей, здравей ...
                              ​​​​​
                              Да, бе. Всички ще се занимаваме в България с конспирации и ще стоим бедни и пропаднали. Хайде не ме слагай и мене в този кюп.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Проблема Матеев е че след последният случай за който писах от познатите ми починалите с ваксината са 5 а починалите с ковид са 6 и ако тази тенденция се запази скоро познатите ми починали с ваксината ще са повече от тези с ковида

                                За послединте 3 месеца нито един мой познат не е починал с ковид за сметка на това починаха 5 с ваксина

                                Ти си по математиката и за теб трябва да е очевидно че да познаваш 5 човека починали с ваксина е страшно много при положение че широкият ми кръг на познати е около 1000 човека и не всички са ваксинирани
                                При мене пък е обратното. Широкият ми кръг е около 100 човека. 20 неваксинирани, умряха от Ковид, а от останалите 80 ваксинирани, нито един.

                                Коментар

                                Working...
                                X