IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 5160 Разгледай мнение

    близо 50 години да разработваш ваксина в единия случай и за 6 месеца да направиш ваксина по втория, на тебе неидиота оставям да си правиш изводите. Колкото до СПИН може да не се разпространява по въздуха, но мен за разлика от тебе още не ме гони деменцията, това е болестта обявена за чумата на 20-ти век, виж колко са починалите от него, колко са заразените, ако не знаеш какво е чума поразпитай из нета/чичо Гугъл, уикилийкс и пр./, и въпреки всичко досега няма нито ваксина, нито лечение.
    Ваксината за ебола е разработена за 5 години. Преди да пишеш глупости, пробвай да почетеш малко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      За ебола има ваксина. СПИН още не се разпрострнява по въздуха. Други идиотски примери имаш ли?
      близо 50 години да разработваш ваксина в единия случай и за 6 месеца да направиш ваксина по втория, на тебе неидиота оставям да си правиш изводите. Колкото до СПИН може да не се разпространява по въздуха, но мен за разлика от тебе още не ме гони деменцията, това е болестта обявена за чумата на 20-ти век, виж колко са починалите от него, колко са заразените, ако не знаеш какво е чума поразпитай из нета/чичо Гугъл, уикилийкс и пр./, и въпреки всичко досега няма нито ваксина, нито лечение.
      Last edited by 5160; 14.09.2021, 12:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        За ебола има ваксина. СПИН още не се разпрострнява по въздуха. Други идиотски примери имаш ли?
        Той може да не се разпространява по въздуха, ама не е такъв терминатор като КОВИД, миналата година си спомням че не изтрайваше на 30 градуса, сега вече и 40 не го плашат, като гледам рисунки човека за близо 10 000 години не е кой знае колко променен, а този вирус за 2 години вече даже не прилича на първоразработката си и пак питам, защото говорим за ваксината, кой от Вас умните ще лекува бронхит с "китайски" парацетамол с изтекъл срок на годност от все сърце му пожелавам да се излекува, но силно се съмнявам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Лека поправка - българомразие и русофилство е едно и също.
          По-големи българомразци от русофилите няма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

            преателю, гледам информиран си, ентелегентен си.....да питам нещо, сигурно ша знайш:

            колко "пари" са месечните добавки на медицинския персонал "в досег с КОВИД" в УК, Франция, Германия?
            колко % представляват тези пари сравнени с регулярните им възнаграждения?
            при религиозен човек и ваксер рационалните аргументи не помагат.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
              Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
              За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
              https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?
              преателю, гледам информиран си, ентелегентен си.....да питам нещо, сигурно ша знайш:

              колко "пари" са месечните добавки на медицинския персонал "в досег с КОВИД" в УК, Франция, Германия?
              колко % представляват тези пари сравнени с регулярните им възнаграждения?
              Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 5160 Разгледай мнение

                то като гледам ти преливаш от мозък. ето ти три задачи за домашно мислене, аз за себе си вече съм си отговорил:
                1. Значи сервирам ти Л...на в чиния и те карам да ми подпишеш документ, че никой не те кара насила, но ти ще ги изядеш и при това нямаш претенции към мен и въобще не ти пука ако нещо стане с теб - ако си съгласен да го направиш ще се ваксинирам.
                2. Ваксините са от миналата година и в най-добрия случай са за бета варианта на вируса, в момента говорим за делта вариант/много по-агресивен от досегашните варианти/, това означава да лекуваш бронхит с "китайски"/не знаеш дали е такова, за каквото го представят/ парацетамол, с изтекла годност - дано се излекуваш искрено ти го пожелавам.
                3. Понеже си Ентелегентен би трябвало да си чувал за вируси като СПИН, Ебола. Само че за никой от тях досега няма ваксина, а вече би трябвало да има лекарства, Ебола е такъв вирус, че за 24 часа си пътник, но африканците си щъкат из целия свят, СПИН има теория, че е познат на хората от поне 3 хиляди години, АФрика и САЩ бъкат от заразени, но никой никого не затвори, не ваксинира и прочее глупости. Та въпроса е ЗАЩО, за тях още няма ваксини?
                П.С. Сравняваш ни с бившите комунисти, би трябвало да знаеш, че много от днешните управници са бивши я комунисти, я комсомолци и при тях много се уважаваше една такава наука близка до статистиката, а имено "СТЪКМИСТИКА" последните 13 години би трябвало да ти го доказват много убедително,
                За ебола има ваксина. СПИН още не се разпрострнява по въздуха. Други идиотски примери имаш ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                  Почти винаги това са следствия на сексуална фрустрация. Питаш ли го какво му е на човека в къщи? Аз и без да питам знам че не е розово.
                  Навсякъде ли виждаш секс? Да не си от онези антиваксъри дето ги е страх да не станат импотентни ако ги набоцкат?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                    Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
                    За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
                    https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?
                    то като гледам ти преливаш от мозък. ето ти три задачи за домашно мислене, аз за себе си вече съм си отговорил:
                    1. Значи сервирам ти Л...на в чиния и те карам да ми подпишеш документ, че никой не те кара насила, но ти ще ги изядеш и при това нямаш претенции към мен и въобще не ти пука ако нещо стане с теб - ако си съгласен да го направиш ще се ваксинирам.
                    2. Ваксините са от миналата година и в най-добрия случай са за бета варианта на вируса, в момента говорим за делта вариант/много по-агресивен от досегашните варианти/, това означава да лекуваш бронхит с "китайски"/не знаеш дали е такова, за каквото го представят/ парацетамол, с изтекла годност - дано се излекуваш искрено ти го пожелавам.
                    3. Понеже си Ентелегентен би трябвало да си чувал за вируси като СПИН, Ебола. Само че за никой от тях досега няма ваксина, а вече би трябвало да има лекарства, Ебола е такъв вирус, че за 24 часа си пътник, но африканците си щъкат из целия свят, СПИН има теория, че е познат на хората от поне 3 хиляди години, АФрика и САЩ бъкат от заразени, но никой никого не затвори, не ваксинира и прочее глупости. Та въпроса е ЗАЩО, за тях още няма ваксини?
                    П.С. Сравняваш ни с бившите комунисти, би трябвало да знаеш, че много от днешните управници са бивши я комунисти, я комсомолци и при тях много се уважаваше една такава наука близка до статистиката, а имено "СТЪКМИСТИКА" последните 13 години би трябвало да ти го доказват много убедително,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      После не било политика. Българомразието и русофобията са едно и също. Пак призовавам хората, на които българите сме им тъпи, да си хванат куфарчето и да отидат при по-умните. Барем мирясат, постигнат вътрешен мир и сигурна защита от Ковид.

                      .... ааа, сега си спомних, че този беше юбер тролът, около когото падат трупове на неваксинирани. Пич, смени ника поне. Този се разкри и пред слепите.
                      Лека поправка - българомразие и русофилство е едно и също.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                        Много агресия и злоба в думите ти, много
                        Почти винаги това са следствия на сексуална фрустрация. Питаш ли го какво му е на човека в къщи? Аз и без да питам знам че не е розово.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                          Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
                          За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
                          https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?
                          Много агресия и злоба в думите ти, много

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                            Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
                            За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
                            https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?
                            После не било политика. Българомразието и русофобията са едно и също. Пак призовавам хората, на които българите сме им тъпи, да си хванат куфарчето и да отидат при по-умните. Барем мирясат, постигнат вътрешен мир и сигурна защита от Ковид.

                            .... ааа, сега си спомних, че този беше юбер тролът, около когото падат трупове на неваксинирани. Пич, смени ника поне. Този се разкри и пред слепите.
                            Last edited by terziеv; 14.09.2021, 10:04.

                            Коментар


                            • Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
                              За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
                              https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?

                              Коментар


                              • Преди повече от месец писах, че ще стигнем 2000 бройки, после обаче писах че не знам какво ще стане.

                                Горе долу така стана само дето малко по-бавно ги стигнахме тези 2000 бройки отколкото очаквах.

                                Няколко седмици седим вече на една и съща бройка, като че ли минахме върха и има някакво плато. Обаче като гледам при другите държави това плато се точи доста време. Демек прогнозите кога ще почне да спада са трудни.

                                Хоспитализираните бавно растат и те.

                                В момента училищата ще почват, времето се захлажда, офисите се понапълниха с отпускари. Та има фактори бройките да се качват, но пък може и да спадат. Трудно се правят прогнози. Но прогнозата ми е, че ще седим на тези нива още доста време, още поне 2-3 седмици. После ще видим.

                                Между другото в УК се чуват гласове да спрат да броят заразените, а само хоспитализираните като по-смислен показател.

                                Та според мен броя на хоспитализираните ще расте лека полека и в следващите 2-3 седмици ще мине 6000, даже може и 7000 да стигне.

                                Коментар

                                Working...
                                X