IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Стадото толкова силно блее че и да му казваш истината няма да те чуе. ..
    С казването и нечуването е често срещано и разбираемо.

    Трагегедията е, когато показваш факти и няма кой да ги види. Или пък все пак ги вижда, но няма елементарна доблест, да си признае грешка

    Коментар


    • Чета ги последните двама анал-лизатори и си мисля (... самоцензурирано ...)
      Last edited by barbaron; 18.07.2022, 14:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Принципно се използват често прекалено силни думи. Авторите на статиите търсят шок и сензация..... или посещаемост и реклама.
        Обаче в същото време очевидни проблеми като тези дето си изброил се игнорират от държавите и не се прави никакъв опит за задълбаване по тях. В същото време корпорациите вероятно за първи път от столетие имат споразумения никой да не им търси отговорност. Може да има и част да не се разследват подобни проблеми дори....И защо да се прави като няма да има последици за никой - пострадалият е информирано съгласен.... доброволно....
        От тази почва е много лесно да се измислят всякакви конспирации, някои от които са направо фантастика . Голяма част от първите обявени за такива вече са факти особено негативните, което не е добре.... Направо се чудя дали някои не са видели свят благодарение на теч на информация от по-рано запознати с това което е планирано.
        Стадото толкова силно блее че и да му казваш истината няма да те чуе. Па и е добре да има малко "ЛУДИ конспиратори", които официалната доктрина да отрича
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Имаше евродепутати които искаха договорите с фармите, които председателката на ЕК е подписала да бъдат публикувани, оповестени като съдържание. Но тя не го направи.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            ми
            ако пък беше така
            кога щяхме да разберем?

            Дали нямаше да почне примерно с купища умрели от неизяснени причини скоро след "ваксинация"? И ако имаше такава конспирация, вероятно щяха да прикриват това с всички средства, и ако някой напише за това по темата, щеше да се цензурира? Дори съобшения на 20 годишни че сестра им се е инжектирала и няколко дни по-късно е умряла по неясни причини щяха моментално да изчедват от социални мрежи като туитър и фейсбук? А официалните медии никога нямаше да споменат за това? И може би щяха да почнат да умират при странни обстоятелства телевизионни водещи и актьори, и да падат в жив ефир без ясна причина? Комици да падат на сцената по средата на шегата си? И щяха да почнат да откриват двойно и тройно "ваксинирани" известни хора паднали в хотелската им стая без ясна причина за смъртта? Може би щеше да проличи при професионалните спортисти също, щеше да има нетипичен брой умрели по време на игра в сравнение с която и да е друга година? Може би щяха отвсякъде да се чуват малки, но специфични сигнали, примерно този директор на застрахователна компания имал 40% повече починали в трудоспособна възраст от когато и да е, оня погребален агент за пръв път в историята на компанията получил поръчка на едро за детски ковчези, и то не един, а два пъти за половин година? А ако раждаемостта в различни "ваксинирани" държави падне внезапно с над 10%? А ако съседа ти се инжектира и няколко месеца след това умре от инсулт, при положение че не е възрастен и е в отлично здраве? Кога вече щеше да стане наистина подозрително?

            Кога ще почнем да се съмняваме, аз вече не знам. Моите критерии явно не са универсално приети.
            Принципно се използват често прекалено силни думи. Авторите на статиите търсят шок и сензация..... или посещаемост и реклама.
            Обаче в същото време очевидни проблеми като тези дето си изброил се игнорират от държавите и не се прави никакъв опит за задълбаване по тях. В същото време корпорациите вероятно за първи път от столетие имат споразумения никой да не им търси отговорност. Може да има и част да не се разследват подобни проблеми дори....И защо да се прави като няма да има последици за никой - пострадалият е информирано съгласен.... доброволно....
            От тази почва е много лесно да се измислят всякакви конспирации, някои от които са направо фантастика . Голяма част от първите обявени за такива вече са факти особено негативните, което не е добре.... Направо се чудя дали някои не са видели свят благодарение на теч на информация от по-рано запознати с това което е планирано.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


              Никога не съм отричал че ваксините имат странични ефекти и са от полза само за нишожна част от обществото. Дори съм изказвал и по-крайни мнения, че нет ефектът им е пренос на живот от младите към пенсионерите.

              Но това е доста далеч от истински налудничавите конспирации


              "not vaccines, but bioweapons that are being used as a form of genocide across the global population"
              ми
              ако пък беше така
              кога щяхме да разберем?

              Дали нямаше да почне примерно с купища умрели от неизяснени причини скоро след "ваксинация"? И ако имаше такава конспирация, вероятно щяха да прикриват това с всички средства, и ако някой напише за това по темата, щеше да се цензурира? Дори съобшения на 20 годишни че сестра им се е инжектирала и няколко дни по-късно е умряла по неясни причини щяха моментално да изчедват от социални мрежи като туитър и фейсбук? А официалните медии никога нямаше да споменат за това? И може би щяха да почнат да умират при странни обстоятелства телевизионни водещи и актьори, и да падат в жив ефир без ясна причина? Комици да падат на сцената по средата на шегата си? И щяха да почнат да откриват двойно и тройно "ваксинирани" известни хора паднали в хотелската им стая без ясна причина за смъртта? Може би щеше да проличи при професионалните спортисти също, щеше да има нетипичен брой умрели по време на игра в сравнение с която и да е друга година? Може би щяха отвсякъде да се чуват малки, но специфични сигнали, примерно този директор на застрахователна компания имал 40% повече починали в трудоспособна възраст от когато и да е, оня погребален агент за пръв път в историята на компанията получил поръчка на едро за детски ковчези, и то не един, а два пъти за половин година? А ако раждаемостта в различни "ваксинирани" държави падне внезапно с над 10%? А ако съседа ти се инжектира и няколко месеца след това умре от инсулт, при положение че не е възрастен и е в отлично здраве? Кога вече щеше да стане наистина подозрително?

              Кога ще почнем да се съмняваме, аз вече не знам. Моите критерии явно не са универсално приети.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение


                Експерименталните псевдовацини влияят на менструащията?

                Никога не съм отричал че ваксините имат странични ефекти и са от полза само за нишожна част от обществото. Дори съм изказвал и по-крайни мнения, че нет ефектът им е пренос на живот от младите към пенсионерите.

                Но това е доста далеч от истински налудничавите конспирации


                "not vaccines, but bioweapons that are being used as a form of genocide across the global population"

                Коментар


                • РАЗГЕЛЕ! НАМЕРИ СЕ ПРОКУРОР ДА ИЗДАДЕ ПОСТАНОВЛЕНИЕ, ЧЕ АНГЕЛ КУНЧЕВ И КОСТАДИН АНГЕЛОВ СА ИЗВЪРШИЛИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПО „КОВИД ПАНДЕМИЯТА“!

                  АФЕРА.БГ | РАЗГЕЛЕ! НАМЕРИ СЕ ПРОКУРОР ДА ИЗДАДЕ ПОСТАНОВЛЕНИЕ, ЧЕ АНГЕЛ КУНЧЕВ И КОСТАДИН АНГЕЛОВ СА ИЗВЪРШИЛИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПО „КОВИД ПАНДЕМИЯТА“! (afera.bg)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                    Почти същото вече съм го преживял, при това на доста крехка възраст.

                    Като дете бях принуден от родителите си да посетя двукратно пионерски лагер. И двата пъти, около втория ден лагеруване, тръгна слух че в чая сутрин слагали бром за да не ни стават пишките. Не ми се вярваше особено че в соц мизерията слагаха нещо толкова екзотично, при това в чая, в който със сигурност нямаше дори и чай. А и не вярвах че в природата съществува субстанция която да постигне невъзможното.

                    На втория лагер обаче инициирах разследване и след полунощ влязохме с взлом в кухнята на столовата търсейки бром. Не намерихме нищо освен захар и мухлясали бисквити. След това огромно разочарование интересът ми към конспирациите доста намаля.
                    Двама пенсионери (75+ години) седят на пейката пред блока и единия казал
                    - помниш ли едно време в казармата, като ни слагаха бром в чая, за да не си стават пишките?
                    - помня ве, как да не помня.
                    - Е на мен чак ся почна да ми действа, констатирал първия.

                    Коментар


                    • Айде за десерт последната, най-хубавата КОНСПИРАЦИЯ - че вредните, неработещи псевдовацини правят не просто същият, ами даже и ПО-ХУБАВ имунитет от естествения - това помните ли го? А, плоскоглави ваксизависими от религиозния култ на Великата Наука? Това твърдение, което буквално трябва да си в напреднала олигофрения, за да не се разсмееш като го чуеш? От устата на проповедниците на култа като трола Аргирова и преялата Александрова??


                      "Проучването предполага, че Т-клетките на паметта, създадени заради излагане на тези вируси, могат да бъдат причината някои хора да имат отрицателен резултат за COVID-19, въпреки че живеят с човек, който е положителен. Въпреки че различните коронавируси причиняват различни заболявания и вирусите се държат по различен начин, те имат някои общи характеристики, които ги обединяват в едно и също семейство. Техните споделени структурни прилики позволяват на имунните клетки, които разпознават един тип коронавирус, да разпознават и друг тип.

                      Въпросните Т-клетки се насочват не само към шиповата протеинова част на вируса, но и към нуклеокапсида, основната част на вируса, която съхранява неговия генетичен материал.

                      Ето, простата, старомодна, отвратителна естествена имунна система се справя по много по-пълноценен и устойчив начин от неработещите експерименти.




                      НОООО изводът от това, естествено е -

                      "Учените са стигнали до заключението, че е възможно бъдещите ваксини срещу вируса SARS-CoV-2 да предизвикат по-широк имунен отговор в сравнение с много от настоящите, които създават антитела само към белтъчната част на вируса. Следователно е по-вероятно те да останат ефективни, дори ако се появят нови варианти с нови мутации. В резултат на това, следващото поколение ваксини срещу COVID-19 може да се насочи към основни протеини на коронавирус, както и към външния шипов протеин.""

                      ОЩЕ ВАЦИНИ ВАЦИНИ ВАЦИНИ! Завинаги и винаги и винаги! Инжектирането не спира и не спира!

                      Понеже
                      и това е най-голямата конспирация
                      по някаква причина е най-най-най-важното нещо на света да набодат всеки на планетата с "вацини".

                      https://www.edna.bg/zdravoslovno/zas...-bolni-4667334

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                        ...
                        На втория лагер обаче инициирах разследване и след полунощ влязохме с взлом в кухнята на столовата търсейки бром. Не намерихме нищо освен захар и мухлясали бисквити. След това огромно разочарование интересът ми към конспирациите доста намаля.
                        Е да, то е ясно че бромът щеше да седи в голямо шише с надпис

                        >>БРОМ<<
                        (против дървене на пишки)


                        и то точно по средата на масата на лагерните отговорници. Не че нещо имам относно тази конспирация, ама "разплитането" й не е на ниво.

                        МЕЖДУВРЕМЕННО

                        Я глей тия "КОНСПИРАЦИИ" как взеха да пропадат в реалности -

                        https://www.nytimes.com/2022/07/15/w...mid=tw-nytimes

                        Експерименталните псевдовацини влияят на менструащията? Което тия ШИБАНИ КОНСПИРАТОРИ още преди повече от година активно обсъждаха? А с какво е свързана менструацията? Да не е с репродуктивните възможности? Да не се окаже след още година че ШИБАНИТЕ КОНСПИРАТОРИ са били прави за още нещо в посоката?

                        Я тук гледай друга конспирация
                        https://www.edna.bg/zdravoslovno/zas...-bolni-4667334

                        "Според ново проучване причината може да е, че някои хора са били изложени на други коронавируси в миналото, което им е позволило да изградят имунни клетки на паметта, наречени Т-клетки – а те осигуряват защита срещу коронавируса SARS-Cov-2."

                        ТОВА СЕ ОБСЪЖДАШЕ ПРЕЗ ЛЯТОТО НА 2020!!!! Екип изследователи бяха направили тестове върху хора, преболедували първия SARS и бяха открили че имат имунитет срещу ковидплашилото!!

                        лятото на 2020г!!

                        И след това още колко време ни плашиха и страхуваха с "НОВИЯ ВИРУС"? Срещу който няма спасевие освен ВАЦИНИ ВАЦИНИ ВАЦИНИ? Е, освен ако си преболедувал вече КОЙТО И ДА Е ДРУГ КОРОНАВИРУС, или имаш нормално работеща имунна система.
                        НЕЕЕ САМО ВАЦИИНИИИИИ БОЦААЙ! Безвредни безопасни! Двадесет месеца след началото на огромния принудителен експеримент продължават да "откриват" загадъчни странични ефекти на безвредните и безопасните? Е,

                        КОНСПИРАТОРИТЕ

                        ги бяха открили още в началото на 2021. Но тогава не се броеше. Тогава беше КОНСПИРАЦИЯ. Сега е официално. Така работи науката, знаеш - игнорираш фактите и събитията до момента, в който ти разрешат да говориш за тях.


                        МЕЖДУВРЕМЕННО

                        Признаха че рискът от миокардит при децата от инжектиране с отровните безполезни БЕЗВРЕДНИ БЕДОПАСНИ експерименти е 1/5000!!! Айде прочетете си внимателно какво е миокардит! Няма "леко миокардитче"! Инжектирате си децата със сърдечно заболяване, за да "ги предпазите" за нищожно кратък период от настинка, която при тях преминава за ден-два неразположение и температура!

                        Пичове ваксизависими,
                        ВИЕ сте конспираторите. Вие вярвате в някакви конспирации, че инжекциите са 94% ефикасни, че са безвредни и безопасни, че е нужно да инжектирате децата си за да ги "предпазите", че само инжектирането може да ви опази от тежко боледуване на принципно лека настинка.
                        Last edited by cyclop; 17.07.2022, 10:50.

                        Коментар


                        • Язе незнам каква бустерна доза са ми туриле на левата ръка на рамото.
                          Last edited by X_Y; 17.07.2022, 09:58.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение
                            David Martin, Ph.D., presents evidence that COVID-19 injections are not vaccines, but bioweapons that are being used as a form of genocide across the global population

                            ​​​​​​​
                            Почти същото вече съм го преживял, при това на доста крехка възраст.

                            Като дете бях принуден от родителите си да посетя двукратно пионерски лагер. И двата пъти, около втория ден лагеруване, тръгна слух че в чая сутрин слагали бром за да не ни стават пишките. Не ми се вярваше особено че в соц мизерията слагаха нещо толкова екзотично, при това в чая, в който със сигурност нямаше дори и чай. А и не вярвах че в природата съществува субстанция която да постигне невъзможното.

                            На втория лагер обаче инициирах разследване и след полунощ влязохме с взлом в кухнята на столовата търсейки бром. Не намерихме нищо освен захар и мухлясали бисквити. След това огромно разочарование интересът ми към конспирациите доста намаля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                              Отказващи да се тестват (с PCR теста, който според изобретателя на PCR не е тест и не трябва да се използва за това) в Китай са строени под стража от въоръжени с автомати, и принудени да го направят. Не знам нищо за ситуацията, но обяснението, като гледам видеото и като знам колко зле е Китай, е напълно валидно.

                              CHINE: REFUZENIKS OF COVID TEST FORCED BY THE ?ARMY/?POLICE TO TAKE IT

                              https://www.bitchute.com/video/hHcjSYTSYjty/

                              Все пак има обикновена лека настинка бе хора, нищо вече не е прекалено!
                              Ами имали много проблеми с ипотеки пишат. По добре да се концентрират на екшъна с вируса.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Отказващи да се тестват (с PCR теста, който според изобретателя на PCR не е тест и не трябва да се използва за това) в Китай са строени под стража от въоръжени с автомати, и принудени да го направят. Не знам нищо за ситуацията, но обяснението, като гледам видеото и като знам колко зле е Китай, е напълно валидно.

                                CHINE: REFUZENIKS OF COVID TEST FORCED BY THE ?ARMY/?POLICE TO TAKE IT

                                https://www.bitchute.com/video/hHcjSYTSYjty/

                                Все пак има обикновена лека настинка бе хора, нищо вече не е прекалено!

                                Коментар

                                Working...
                                X