IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    А за постовете и в тази и другата тема за това как не трябвало да има ограничения. Пак ли така щяха да мислят авторите им ако наистина САРС бе плъзнал по света - с 10% смъртност независимо от възраст и пол. Или сега защото 10% смъртност е основно при възрастни и болни каквито те не са, значи няма проблем другите хора да мрът.

    Голямо лицемерие, лесно се прави помен с чужда пита.
    Равновесие, ограниченията помагат ли?!?!? Защо не ограничат възрастните, защо. По цял ден сноват из магазините, не спират. Децата да стоят пред екраните от сутрин до вечер, за да пазят тях. Защо, кажи ми, моля!?! И как може да правиш все едно и също и да очакваш различен резултат.

    Никой не е казал другите да мрат. Това е голяма трагедия,едва ли някой мисли друго. Въпроса е, че с тази психоза, която създадоха много GP-та спряха да преглеждат, няма доболнично лечение. Има хора в болница, които не са за там, излекувани са, но ги държат.... защо, някой ще каже да ги наблюдават . Същите тези хора казват, че не само те са в това състояние, ами 30-40% от хоспитализираните. Пак да попитам, защо???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      А за постовете и в тази и другата тема за това как не трябвало да има ограничения. Пак ли така щяха да мислят авторите им ако наистина САРС бе плъзнал по света - с 10% смъртност независимо от възраст и пол. Или сега защото 10% смъртност е основно при възрастни и болни каквито те не са, значи няма проблем другите хора да мрът.

      Голямо лицемерие, лесно се прави помен с чужда пита.
      така е.
      това, че някой е здрави и прав и със силен имунитет по никой начин не означава, че възрастните му близки са същия бетон.
      това е гадното на вируса, че е много 'тих и прикрит' в началото и семейни сбирки от уж здрави хора завършват с кофти резултат...

      дисцилината ни е слаба по тези ширини и затова берем ядове.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


        честно да ти кажа нямам особена вяра. мисля, че ще помогнат да достигнем до стадния имунитет с цената на по-малко жертви, но не мисля, че са панацея още повече, че вероятно макс 30-40% ще се ваксинират поне на този етап.


        човек и оптимист да е като чуе оплакванията на познати и спира да е голям оптимист и му става ясно, че ваксините са правени на бързо и на риск...

        повече ме притеснява архитектурата на вируса и дали няма да ни залеят със щам след щам всяка година, които щамове да водят до нови жертви, нови локдауни и нови ваксини.... тогава вече ще ни се е.. майката.

        Нови локдауни и вълни са неизбежни за кукловодите. Завчера обяснявах на една бивша, че след третата вълна иде четвърта, щото бая се беше спекла, тя ми вика - ма що, нали след тази приключваме. Обясних ѝ за вълновата теория, за силата на вълните и изказах предположение, че в последствие ще се окаже, че не сме били в трета вълна, а в третата част на първата вълна, щото кукловодите така искат. Та май съвсе ѝ омазах настроението. някога беше готина мадама, ма сега явно е извън релси и не знае къде се намира (вероятно е и от нефелния ѝ мъж, не е като мен - дзвиздъ ). Та нарисувай най-лошите си кошмари, умножи ги по две и пак ще си далеч от това, което ни очаква! И краят изобщо не се вижда
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • А за постовете и в тази и другата тема за това как не трябвало да има ограничения. Пак ли така щяха да мислят авторите им ако наистина САРС бе плъзнал по света - с 10% смъртност независимо от възраст и пол. Или сега защото 10% смъртност е основно при възрастни и болни каквито те не са, значи няма проблем другите хора да мрът.

          Голямо лицемерие, лесно се прави помен с чужда пита.

          Коментар


          • ковид си е като SARS само че доста по-лек. 2002 година извадихме късмет че Китай, Сингапур, Тайван и Южна Корея спряха САРС сега не извадихме късмет, защото очевидно Европа и САЩ са идиоти когато става дума за глобална вирусна заплаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              За това ти мнение съм на 100% за, с изключние на вярата ти във ваксините. ...

              честно да ти кажа нямам особена вяра. мисля, че ще помогнат да достигнем до стадния имунитет с цената на по-малко жертви, но не мисля, че са панацея още повече, че вероятно макс 30-40% ще се ваксинират поне на този етап.


              човек и оптимист да е като чуе оплакванията на познати и спира да е голям оптимист и му става ясно, че ваксините са правени на бързо и на риск...

              повече ме притеснява архитектурата на вируса и дали няма да ни залеят със щам след щам всяка година, които щамове да водят до нови жертви, нови локдауни и нови ваксини.... тогава вече ще ни се е.. майката.


              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                последните месеци никой не се интересува от герб + дпс синергията и кражбите
                никой не се интерсува от разни политически проекти с неясни субекти зад тях
                никой не се интересува от нарастващия държавен дълг
                никой не се интересува от чиновническия раздут щат
                приветстват се раздавания на пари под всякаква форма и неефективни харчове

                това не е само в България , а по целия свят... уви.

                Третата световна война започна и тя е политическите елити и скритите зад тях дълбоки държави срещу свободомислещото население на планетата, срещу контрола на печатането и дълга и срещу противниците на глобализима и бялата мафия.

                за мен този вирус си е пипнат като икономическо оръжие, но дали точно това е целта на кукловодите не е много ясно

                ясно е, че сме доста близо до оруелският роман 1984 ...по-близо отколкото някога сме очаквали...

                това обаче не означава, че трябва да подценяваме оръжитето на противнка (корона вируса) - тук е зарито умрялото куче... да се бориш не значи да отричаш с какви оръжия разполагава врагът - това е глупост.

                трябва да се преборим и след това да ги подпукаме отново с големите сопи.
                За това ти мнение съм на 100% за, с изключние на вярата ти във ваксините. Ти си мислиш, че с тях можеш да пребориш нещо, но много бързо забравяш за врага с партиен билет и/или некадърността. Ако това е боен вирус (в което все повече започвам да вярвам, колкото и да звучи налудничаво), що си мислиш, че кукловодите не са пипнали нещо и по ваксините? Обикновено, когато имаш ваксината, си създаваш вируса и го пускаш (елементарна логика), обаче или с ваксината правиш нещо (щото всички са принудени да се ваксинират), или я продаваш на баснословна цена, за да направиш яко кинти. вариант две яно го нямаме, остава да е вариант едно. Разбира се, може да е и случайно изпуснат вирус, но тогава пстава въпросът като как китайците спряха въздушно капков вирус в претъпкан мегаполис за няколко седмици - всеки, който е учил за дисперсия в седми клас, знае, че това е невъзможно, особено след като източникът е работил без ограничения неясно колко време и не може да се проследи. И остават само конспиративните теории...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Е, как какво още? Ми има прекалено много хора с прекалено много пари и активи, ерго, могат да се правят на звезди и да имат собствено мислене. Затова, щото схемата с кредитите вече не върви (станаха с нулеви, а на места и с отрицателни лихви), трябва да се измисли нещо друго, което да държи стадото в подчинение. И какво да е то - ми да, ще застрашим работните им места с мисълта, че го правим за живота им - какво хуманно, какво велико дело, покайте се, боклуци, убийци, меркантили и т.н. Когато бизнесът ти зависи изцяло от волята на държавата, а от твоят бизнес зависят 10-100-1000 човека по веригата, то накрая всички зависите от държавата и демократично правите това, което иска тя, щото иначе няма папу. В Бг вариант това отдавна е отработено от крадливата шайка на герП, които са хванали изцяло бизнеса по места и хората демократично и с песен ще гласуват масово за тях на новите избори. Чиста работа

                  Дали може да има промяна - не, не може да има, защото обшеството се е ояло, а и всички опити за противопоставяне се посрещат най-демократично с масови побои над демонстрантите, пред които действията на Лукашенко изглеждат като на аматьор! И все в името на народа и за неговото добруване! Венсеремос, уважаеми ковид паникьори, наше дело правое, мъй победим!
                  последните месеци никой не се интересува от герб + дпс синергията и кражбите
                  никой не се интерсува от разни политически проекти с неясни субекти зад тях
                  никой не се интересува от нарастващия държавен дълг
                  никой не се интересува от чиновническия раздут щат
                  приветстват се раздавания на пари под всякаква форма и неефективни харчове

                  това не е само в България , а по целия свят... уви.

                  Третата световна война започна и тя е политическите елити и скритите зад тях дълбоки държави срещу свободомислещото население на планетата, срещу контрола на печатането и дълга и срещу противниците на глобализима и бялата мафия.

                  за мен този вирус си е пипнат като икономическо оръжие, но дали точно това е целта на кукловодите не е много ясно

                  ясно е, че сме доста близо до оруелският роман 1984 ...по-близо отколкото някога сме очаквали...

                  това обаче не означава, че трябва да подценяваме оръжитето на противнка (корона вируса) - тук е зарито умрялото куче... да се бориш не значи да отричаш с какви оръжия разполагава врагът - това е глупост.

                  трябва да се преборим и след това да ги подпукаме отново с големите сопи.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                    Кавръков, какво предлагаш?

                    Повече от ясно е, че още дълго няма да издържим да живеем като скотове нито икономически, нито социално, нито психологически.
                    От друга страна ти твърдиш, че Пфайзер (която минава за по-елитната от двете с АЗ) води до проблеми.
                    В същото време мина от страната на паникьорите и факта, че Германия удължи локдауна до 18 април, въпреки неговата продължителност и неефективност не те смущава.

                    Та ... какво предлагаш? Още локдаун? Засилено ваксиниране? Седене по къщята и гледане на Рачков до тотално оглупяване?


                    Аз, впрочем, съм в тотален шок, че цялото нещо продължава.

                    Има ваксини, напечатаха се едни пари, едни бизнеси фалираха, обществата са съгласни на базов доход, нуждата от развлечения, пътувания и контакти е унищожена ... какво още, колко още?!?
                    Дори най-нелепите конспиративни теории не бяха навлизали в толкова дълбоки води...
                    "Млад мъж към дявола:
                    - Как успя да пратиш толкова много души в ада?
                    Дяволът:
                    - Чрез страха.
                    Младежът:
                    - Браво на теб! И от какво се страхуваха? Войни ли? Глад? Дяволът:
                    - Не... Болест.
                    Младежът:
                    - Не се ли разболяха? Не умираха ли? Нямаше ли лек?
                    Дяволът:
                    - Не се разболяха. Те направо умряха. А имаше лек...
                    Младежът:
                    - Не разбирам...
                    Дяволът:
                    - Повярваха, че единственото нещо, което трябва да запазят на всяка цена, е Живота! Спряха да се прегръщат, спряха да се поздравяват...
                    Оставиха всички човешки контакти...
                    Оставиха всичко, което беше човешко! Останаха без пари. Загубиха работата си. Избраха да се страхуват за живота си, дори ако нямаха какво да ядат. Вярваха на чутото, четяха вестници и сляпо вярваха, че четат истината. Отказаха се от свободата. Никога повече не напуснаха дома си. Не ходеха никъде. Никога повече не посетиха приятели и семейство. Целият свят се превърна в огромен затвор с осъдени доброволци. Те доброволно приеха всичко! Всичко това, за да преживеят още един мизерен ден...
                    Не живееха, а умираха всеки ден!
                    Беше твърде лесно да се отнемат мизерните им души..."
                    Наполеон Хил
                    " Да прецакаш дявола. " 1937

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                      Кавръков, какво предлагаш?

                      Повече от ясно е, че още дълго няма да издържим да живеем като скотове нито икономически, нито социално, нито психологически.
                      От друга страна ти твърдиш, че Пфайзер (която минава за по-елитната от двете с АЗ) води до проблеми.
                      В същото време мина от страната на паникьорите и факта, че Германия удължи локдауна до 18 април, въпреки неговата продължителност и неефективност не те смущава.

                      Та ... какво предлагаш? Още локдаун? Засилено ваксиниране? Седене по къщята и гледане на Рачков до тотално оглупяване?


                      Аз, впрочем, съм в тотален шок, че цялото нещо продължава.

                      Има ваксини, напечатаха се едни пари, едни бизнеси фалираха, обществата са съгласни на базов доход, нуждата от развлечения, пътувания и контакти е унищожена ... какво още, колко още?!?
                      Дори най-нелепите конспиративни теории не бяха навлизали в толкова дълбоки води...
                      Е, как какво още? Ми има прекалено много хора с прекалено много пари и активи, ерго, могат да се правят на звезди и да имат собствено мислене. Затова, щото схемата с кредитите вече не върви (станаха с нулеви, а на места и с отрицателни лихви), трябва да се измисли нещо друго, което да държи стадото в подчинение. И какво да е то - ми да, ще застрашим работните им места с мисълта, че го правим за живота им - какво хуманно, какво велико дело, покайте се, боклуци, убийци, меркантили и т.н. Когато бизнесът ти зависи изцяло от волята на държавата, а от твоят бизнес зависят 10-100-1000 човека по веригата, то накрая всички зависите от държавата и демократично правите това, което иска тя, щото иначе няма папу. В Бг вариант това отдавна е отработено от крадливата шайка на герП, които са хванали изцяло бизнеса по места и хората демократично и с песен ще гласуват масово за тях на новите избори. Чиста работа

                      Дали може да има промяна - не, не може да има, защото обшеството се е ояло, а и всички опити за противопоставяне се посрещат най-демократично с масови побои над демонстрантите, пред които действията на Лукашенко изглеждат като на аматьор! И все в името на народа и за неговото добруване! Венсеремос, уважаеми ковид паникьори, наше дело правое, мъй победим!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Сред нераждалитв жени вече масово се е разпостранила информацията,че ще имат проблеми със зачеването.Около мен повечето колежки,и от други фирми отказват ваксини.
                        Така е, и около мен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Сред нераждалитв жени вече масово се е разпостранила информацията,че ще имат проблеми със зачеването.Около мен повечето колежки,и от други фирми отказват ваксини.
                          По принцип на млади, здрави, пълни с хормони, "трениращи и получаващи ваксини" всяка вечер дами, не им трябва ваксинация......

                          пп Не плаши хората, те са достатъчно стресирани....

                          Коментар


                          • Кавръков, какво предлагаш?

                            Повече от ясно е, че още дълго няма да издържим да живеем като скотове нито икономически, нито социално, нито психологически.
                            От друга страна ти твърдиш, че Пфайзер (която минава за по-елитната от двете с АЗ) води до проблеми.
                            В същото време мина от страната на паникьорите и факта, че Германия удължи локдауна до 18 април, въпреки неговата продължителност и неефективност не те смущава.

                            Та ... какво предлагаш? Още локдаун? Засилено ваксиниране? Седене по къщята и гледане на Рачков до тотално оглупяване?


                            Аз, впрочем, съм в тотален шок, че цялото нещо продължава.

                            Има ваксини, напечатаха се едни пари, едни бизнеси фалираха, обществата са съгласни на базов доход, нуждата от развлечения, пътувания и контакти е унищожена ... какво още, колко още?!?
                            Дори най-нелепите конспиративни теории не бяха навлизали в толкова дълбоки води...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                              Вярно !
                              За статиите пише, че не са рецензирани и са далеч от публикуване...
                              В друг абзац пише, че може и да е ...но може и да не е .......

                              пп Дано ваксините да прекъсват заболеваемостта, да спират предаването и да правят всички момчета по всички земни кълбета весели и доволни....
                              За момите няма как да се случи - те са все недоволни....
                              Сред нераждалитв жени вече масово се е разпостранила информацията,че ще имат проблеми със зачеването.Около мен повечето колежки,и от други фирми отказват ваксини.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                                Няма достатъчно изследвания за каквато и да е категоричност. От малкото налични изглежда че ваксината подтиска отлично както симптоматично, така и асимптоматично развитие на болестта. Дали ще е достатъчно за да секне пандемията...кой знае, но единствено там е надеждата. Всеобщо ваксиниране на всяка цена.

                                https://www.advisory.com/en/daily-br...e-transmission

                                Вярно !
                                За статиите пише, че не са рецензирани и са далеч от публикуване...
                                В друг абзац пише, че може и да е ...но може и да не е .......

                                пп Дано ваксините да прекъсват заболеваемостта, да спират предаването и да правят всички момчета по всички земни кълбета весели и доволни....
                                За момите няма как да се случи - те са все недоволни....

                                Коментар

                                Working...
                                X